Chicco Key1, Maxi Cosi Priori SPS ili Play- кое да избера?

  • 2 854
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Аз пък се ръководех единствено и само от краш-тестовете и рейтингът на столчетата по този показател. Дай Боже, да не ми се случва  Praynig, но за мен най-важното е безопаснотта! По този показател Макси Кози Приори Екс Пи е най-доброто.  Чикото е в средния клас като сигурност с 2 звезди( а М-К- 3 звезди).

Резултатът - след неколкодневно здраво четене и ровене по разни класации като  АDAC и т.н. избрах Макси-кози.

# 16
  • Мнения: 877
Lioness идеята ми беше, че и аз пробвах Макси Козито, но на нашата кола то не става. просто е много обло в основата и коланите ни са изместени по-напред. Само Неонато стана.

Последна редакция: сб, 07 яну 2006, 23:33 от eniena

# 17
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Lioness идеята ми беше, че и аз пробвах Макси Козито, но на нашата кола то не става. просто е много обло в основта и коланите ни са изместени по-напред. Само Неонато стана.
Да, да, прочетох темата  Hug. Радвам се, че сте си намерили столче за вашата кола  Heart Eyes. Аз го написах това като различна гледна точка на по-нагоре написаните мнения. Просто за инфо за тези, които те първа ще четат и решават да купуват  Blush Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 877
Оки  Heart Eyes Heart Eyes
Успех на всички!!!

# 19
  • Мнения: 346
Нашето е PLAY и е страхотно, та чак ми идва аз да седна в него. Още като го видях / а вярвайте ми доста се нагледах/ си казах "Това е столчето". Просто ме грабна изведнъж. То дори не е стол ами цял фотьоил. ....

 newsm10
И аз се чудех Чико Кий 1 или Макси Кози...ама като видях Плей-а...РЕШЕНИЕТО БЕШЕ ЛЕСНО Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт