«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 737 отговора

ћнени€: 60
√ласувах и от служебни€ и от домашни€ компютър, но не е помръднала класаци€та съществено.
“ози филм не е от тези, които ще съберат гол€ма аудитори€.
¬ъпреки че за мен е є 1 от всички турски сериали, които съм гледала.
Ќо като си спомн€, «абранени€т плод, ми достав€ше неверо€тна естетическа наслада да го гледам /жалко че го гледах само накра€/.
“ук всичко е по-тежко, обремен€ващо, изисква повече усилие във възприемането, затова може би н€ма да събере публиката на "«абранени€т плод".
 ато се прибави и изключителната Ѕерен —аат, всичко е €сно.
÷итирай

ћнени€: 80
»мам един въпрос н€кои ще ми каже ли какво казва ‘ерат на  узей по телефона търсех го в предишната тема ама не го намирам много се извин€вам че питам ама ми е много любопитно? Praynig
» друг въпрос имам изобщо ли н€ма English субтитри и при вас или е само при мен.
 newsm78
Ќещо го заплаши, че случа€т не е приключен, въпреки че влиза в затвора.

—поред мен от сега нататък ƒжемре ще си опита да пази територи€та около  узей колкото и е възможно вижда се как го ревнува от «ейнеп много готина ситуаци€ в киното  Flutter Love

÷итирай

ћнени€: 1 403
јлисас73 наистина ли си гледала «абранени€ плод само накра€? јз мисл€, че много хора гледат наши€ филм и много се харесва. Ќе знам как е в “урци€, но от Ѕ-€ и др. страни се следи с огромен интерес, поне така ми казаха. ј е на 4 м€сто просто защото др. сериали са 2 сезон. ƒафне, ама ти наистина си заклета фенка на Ѕерен!» аз много € харесвам, ама чак да съм и фен, не съм.„естно казано ми е все та€ ко€ турска актриса играе с  иво, важното е да гледам него, аз на него съм фен.
–оминка, отново чудесна тема, благодар€ HugЋудостче, доколкото си спомн€м ‘ерат каза на  узей, че с него е свършено, че ще го убие.
÷итирай

јлисас73 наистина ли си гледала «абранени€ плод само накра€? јз мисл€, че много хора гледат наши€ филм и много се харесва. Ќе знам как е в “урци€, но от Ѕ-€ и др. страни се следи с огромен интерес, поне така ми казаха. ј е на 4 м€сто просто защото др. сериали са 2 сезон. ƒафне, ама ти наистина си заклета фенка на Ѕерен!» аз много € харесвам, ама чак да съм и фен, не съм.„естно казано ми е все та€ ко€ турска актриса играе с  иво, важното е да гледам него, аз на него съм фен.
–оминка, отново чудесна тема, благодар€ HugЋудостче, доколкото си спомн€м ‘ерат каза на  узей, че с него е свършено, че ще го убие.

ƒа, не знам защо толкова късно започнах да го гледам , губ€т ми се много моменти от началото. «а мен откритието в този филм беше най-вече Ѕерен —аат, страшно € харесвам.
¬  узей-√юней, откривам  ъванч. »зключителен, н€мам думи !
—амо Ќезабравима и сега —евер-юг ги гледам от самото начало.
ћного ще се радвам, ако филма събере гол€ма аудитори€, абсолютно го заслужава.

еф€ се на максимум, прежив€вам всеки миг.
÷итирай

ћнени€: 119
»нтересно как само ни влизат под кожата определени екранни двойки и колко дълго след това продължаваме да ги възприемаме като едно ц€ло , чак в реални€ им живот дебнем да научим и се над€ваме да чуваме за т€х заедно...

Ѕихтер и Ѕехлюл,  ≈зел и ≈йшан,  јйшегюл и „етин...

ак сега да € възприема ћерве с  аванч, като все ми се иска да € виждам с Ѕурак …озджевит.

јма ха, да им се не види и работата на сценаристите - едини€ в  узей-√юней, други€ във ¬еликолепни€т век!! ...))))))))))))))

Laughing Laughing
÷итирай

Ћор, само веднъж съм го прежив€ла това със —ерхан яваш - …озлем …ълмаз в Ќезабравима.
Ѕеше ми първи€т турски сериал, не можех да си представ€ такава игра, без да са изжив€ли нещо и реално...
—ега ги възприемам само като екранни двойки, кой  знае, дали н€ма пак да дам късо, ама засега поне... Wink
÷итирай

јлисас, ако имаш възможност го изгледай цели€, заслужава си. јз първо го гледах на турски, без да знам езика, ама се оказа че доста добре съм го разбрала. ѕрепоръчвам ти и ѕерла - първи€ сериал на  иво. той също ми е много любим. ќт там започна тази лудост по  ъванч 35 35 35
ќсвен с Ѕерен ,  иво със —онгюл също б€ха уникална двойка!
÷итирай

Ќа брега на Ѕосфора-в сърцето на »станбул

ћнени€: 61
јз докато зацеп€ сте изписали първата страница!ћного ни е хубава темата, браво –оминче!

јз чакам ƒжемре вече да даде газ на чувствата си към  узей!
»наче не виждам защо й е да присъства он лайн!
newsm78
÷итирай

јлисас, ако имаш възможност го изгледай цели€, заслужава си. јз първо го гледах на турски, без да знам езика, ама се оказа че доста добре съм го разбрала. ѕрепоръчвам ти и ѕерла - първи€ сериал на  иво. той също ми е много любим. ќт там започна тази лудост по  ъванч 35 35 35
ќсвен с Ѕерен ,  иво със —онгюл също б€ха уникална двойка!

ƒа, ако имам време н€ко€ отпуска. Smile
»скам и още един филм да вид€ - ≈зел, но сега —евер-юг е на най-първи план.
ѕри€тна вечер от мен !
 Hug
ќставам с последната преведана сери€. Love
÷итирай

» малко романтика от мен!

Play Thumb

÷итирай

акво ли става с √оспожата? ћного ми липсва... √оспожата, подреди ли вече душко новата къща? Hug Ўаане, добре дошла! јз също мисл€, че ƒжемре най- после ще признае за чувствата си към  узей. ќпределено и е непри€тен интересът на «ейнеп към  узи. —амо дано не е закъсн€ла...
÷итирай

Ѕс

ћнени€: 0
 акво ли става с √оспожата? ћного ми липсва... √оспожата, подреди ли вече душко новата къща? Hug Ўаане, добре дошла! јз също мисл€, че ƒжемре най- после ще признае за чувствата си към  узей. ќпределено и е непри€тен интересът на «ейнеп към  узи. —амо дано не е закъсн€ла...
» не само на «ейнеп, не й харесва и интереса на  узи към «ейнеп- телефонни разговори, покани на кино, а те б€ха много сладки в киното.
÷итирай

Ѕс

» аз гласувах четири пъти - а процента не мърда от 5,1 newsm78
÷итирай

“ова е потвърждение на акци€та за рейтингите!Ќали помните, че и полици€та се е намесила с обиски в продуцентските къщи по този повод!» като гледам най-много са заглави€та на Ay Yapim и  ерем „атай е най-заподозр€н за манипулации! ƒали големи€т сюрприз н€ма да е Ѕерен —аат! 35 35 35
÷итирай

» аз идвам в новата тема .  Peace

–умина , благодар€ местенцето  bouquet

¬иждам , че избирате м/у «. и ƒж. , аз пък съм на страната на  узей  Peace

ƒа си прав€т акциите , сериалите на  ерем са си с нормален рейтинг ,виж ¬¬ със над 60 %  там да търс€т  Thinking
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 737 отговора