Отговори
# 60
  • Мнения: 2 282
Има си закон в Турция, ако живееш и работиш на Запад, можеш да се освободиш от военна служба срещу 7000 евро. Затова не го съди и турската държава. По другия договор е неизправен, както твърди Йозерман. Бели кахъри за Къванч. И да го осъдят, няма да влезе в казармата. 150 х.лири са 3 хонорара
от К/Г.

# 61
  • Мнения: 2 282
Нещо си мисля, че неочакваният съюзник на Кузей може да се окаже не Симай, а Хандан.
Тя е манипулаторка, само тя може да пребори консервата Сами и тези от родата. И да измисли схемата.
Но в този случай, би трябвало К. да сподели цялата истина със семейството си.

# 62
  • Мнения: 0
Е, не е това точната сума за освобождаване от военна служба на пребиваващите в чужбина, но има и някои други подробности покрай паричките - трябва и да влезеш в лагер за около месец, няма абсолютно освобождаване.

# 63
  • Мнения: 8 396
Започнах да гледам филма най-накрая днес - наистина е страхотен. Всъщност аз бях изгледала първа и втора серия, де, но пак си ги припомних. Надявам се, че скоро ще ви настигна, и без това не мога да спра. До 5-а серия съм, но скоро ще приключа с нея. Peace
Джемрето хич не ми харесва - най-напред визуално хич не подхожда на Киво, с Буура по стават като двойка, ама това както и да е, но и иначе е една - уж иска единият брат, ама и другият не й се изпуска.  ooooh! Че и с Баръш флиртува. #Crazy
Иначе симпатизирам и на двамата братя, независимо, че са толкова различни. Личи си, че всъщност държат на един на друг и се обичат, но това съперничество им пречи много за нормални взаимоотношения, а основна вина за него, според мен, имат родителите им. Къванч и Буура си изпълняват страхотно ролите.  Wink
А Гюлтен все такава досадница ли е занапред? Ама тя не дава на Джемре да диша. Shocked
Бану е сладурана. Heart Eyes  Симай също, но не ми харесва отношението на Кузей, а момичето се надява на нещо повече, а и той й дава надежди.  ooooh!
Това засега - ще видим занапред. Hug

П.П. Забравих да благодаря на момичетата, които превеждат.    bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 17:50 от ·٠•Snejka•٠·

# 64
  • Мнения: 0
Момичета прегледах статията със интервюто на агента на К.Т.  Този човек е отвратително , злобен и нещастен снобар  ooooh! Ако хората , които четат това интервю са средно интелигентни ще се възмутят и отвратят от този човек . Едно от нещата , които разбрах е че К. не харесвал храна , а той /агента/ плащал по 500-600 лири за блюдо , какъв бил такъв човек  Rolling Eyes И К.Т. мислел хайвера за паста от маслини що за човек било това . Представяте ли си какъв ъпсурд   Shocked Доколкото разбрах плюе и Азра и това което разбрах , че знаел как А. си получила титлата , но за сега нямал да каже  Tired

# 65
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Добър вечер дами нямам ли фрагман да ни зарадват... аз отново съм болна с грип но весела стискайте ми палци утре да е нормално времето без сняг и вятър да мога да летя нормално... чакам фрагман дано тая вечер ни зарадват Simple Smile  Hug

# 66
  • Мнения: 0
bezymnalydost бързо оздравяване и лек път  Peace

Мими , и на теб здраве  Hug

# 67
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10




# 68
  • Мнения: 1 413
bezymnalydost,синът ми току-що се прибра от чужбина-всичко е наред и при теб ще е така!
Внимавай и се пази по летищата!
 love001  love001  love001

# 69
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
bezymnalydost,синът ми току-що се прибра от чужбина-всичко е наред и при теб ще е така!
Внимавай и се пази по летищата!
 love001  love001  love001

Много ама много ти благодаря... Hug  bouquet  имах нужда да го чуя от някого  Heart Eyes радвам се и за теб сърцето ти е пълно сега щом сина ти е до теб  Two Hearts...и мен утре майка ми ще ме посреща живи и здрави. Много ви обичкам и ще ми липсвате дано да имам време да влезна да видя какво става  Peace Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 2 282
Е, не е това точната сума за освобождаване от военна служба на пребиваващите в чужбина, но има и някои други подробности покрай паричките - трябва и да влезеш в лагер за около месец, няма абсолютно освобождаване.

http://www.glasove.com/v-turtsiya-e-predlozhen-zakon-za-otkupuva … ata-sluzhba-17674

# 71
  • Мнения: 2 282
bezymnalydost,синът ми току-що се прибра от чужбина-всичко е наред и при теб ще е така!
Внимавай и се пази по летищата!
 love001  love001  love001
Честита радост! Hug

# 72
  • Мнения: 2 282
Момичета прегледах статията със интервюто на агента на К.Т.  Този човек е отвратително , злобен и нещастен снобар  ooooh! Ако хората , които четат това интервю са средно интелигентни ще се възмутят и отвратят от този човек . Едно от нещата , които разбрах е че К. не харесвал храна , а той /агента/ плащал по 500-600 лири за блюдо , какъв бил такъв човек  Rolling Eyes И К.Т. мислел хайвера за паста от маслини що за човек било това . Представяте ли си какъв ъпсурд   Shocked Доколкото разбрах плюе и Азра и това което разбрах , че знаел как А. си получила титлата , но за сега нямал да каже  Tired

Да, ужасно звучеше като изказ. Плюва, плюва, като че ли и мен ме заплю.

# 73
  • Мнения: 2 282
bezymnalydost,синът ми току-що се прибра от чужбина-всичко е наред и при теб ще е така!
Внимавай и се пази по летищата!
 love001  love001  love001

Много ама много ти благодаря... Hug  bouquet  имах нужда да го чуя от някого  Heart Eyes радвам се и за теб сърцето ти е пълно сега щом сина ти е до теб  Two Hearts...и мен утре майка ми ще ме посреща живи и здрави. Много ви обичкам и ще ми липсвате дано да имам време да влезна да видя какво става  Peace Heart Eyes

Безумна лудост, леко излитане и меко кацане! Hug

# 74
  • Мнения: 432

Ето това,макар и да не е истина, много ми се иска да стане реалност. Simple Smile))))))

Общи условия

Активация на акаунт