Нещо по различно при момченцата

  • 1 304
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Ами когато му е много мекичко пишлето какво правите - тогава поне аз не мога да забелвам   newsm78   Много ме е яд , когато има такива дни , в които не мога да свърша работа с пишока  Sad

# 16
  • Мнения: 1 259
От както сме се прибрали от родилния.Задължително всяка вечер,по време на баня Peace
  И при нас така
И ние,до сега не сме пропускали  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 976
Изобщо не се пипа това специално мъжко достойнство от родители , баби, дядовци и т.н.! Има много много много теми по въпроса и то с доста компетентни отговори, като тези на доктор Оги, който завежда детската хирургия в Пирогов....

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,
Нашата кожичка я дръпна педито ни на 23.12 - мнооого плака милия  newsm45. Заминахме при баба му за да празнуваме там и после да и погустува. Докато седяхме там 2-3 дена, като го къпех няма да ви казвам какви секрети се бяха събрали около главичката му - едни бели, мн гадно, като люпи се отделяха. Слава богу пооправи се детето - спря да пищи и да го боли. Оставих на свеки да го гледа ( къпе, мие пишката и т.н) , само че.....снощи гледам тя почнала пак от едната страна да се залепва ( и то само за 1 седмица  newsm53). Ще видя довечера как ще се справям наново да го мъча.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 253
Започнахме след като навърши 1 месец (по съвет на педиатърката), и вече около 2 месеца е забелена. При брат ми като беше бебе така изчакваха и накрая за малко да се стигне до хирург, а как плачеше...

# 20
  • Мнения: 637

Никога. Това не е твоя работа.

# 21
  • Мнения: 7 430
В началото бях започнала да забелвам, но след първия преглед оставих пишата на мира Wink
Тук (Канада) също не препоръчват такава процедура и аз нищо не пипам Mr. Green

# 22
             И аз бях започнала да забелвам пишето още щом се прибрахме от родилното, но педиатърката ми каза, че това не е моя работа. Тя го следеше от време на време и към 6-7 месец го забели, но не напълно. Изпрати ни на уролог / няма нищо страшно специалист да го погледне / и докато от педиатърката ни плачеше много, от уролога - гък не каза.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Изобщо не се започва с това "забелване"

И на една моя приятелка никой не й е казал, че трябва та на 9 месеца е водила сина си на хирург (по принцип пращат на хирург след 2 години),толкова е било залепнало , че не е можело да пишка детето Confused

# 24
  • Мнения: 4 629
И на една моя приятелка никой не й е казал, че трябва та на 9 месеца е водила сина си на хирург (по принцип пращат на хирург след 2 години),толкова е било залепнало , че не е можело да пишка детето Confused

А пък на много мои познати всички им казват да не забелват и никоя не си е водила детето на хирург. Не съм лекар, а и не съм запозната със случая на твоята позната и за това не бих си позволила да коментирам. Съмнява ме обаче, че проблемът какъвто и да е бил той е възникнал в следствие на "незабелване"

Общи условия

Активация на акаунт