Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Дъщеря ми има бебе ,което кърми.Може ли да му навреди с нейното седене по 7-8 часа на компютъра и кърмене пред него даже???? Confused  Sad  Shocked
Цитирай

Варна

Щом майка се чувства добре, всичко е наред.Вероятно това е едно от малкото удоволствия за нея, така че нека си се ди пред компютъра и си кърми бебето.Аз така- почти 9 месеца вече. Wink
Цитирай
Цитат на: beep
Щом майка се чувства добре, всичко е наред.Вероятно това е едно от малкото удоволствия за нея, така че нека си се ди пред компютъра и си кърми бебето.Аз така- почти 9 месеца вече. Wink

Добре де,но всички знаят,че компютъра има разни излъчвания!!!!Защо да съжалява след време ,ако се установи ,че са вредили на бебето?
Цитирай

София

Цитат на: Anonymous

Добре де,но всички знаят,че компютъра има разни излъчвания!!!!Защо да съжалява след време ,ако се установи ,че са вредили на бебето?

И как по-точно смятате че вредят на бебето `разните му там излъчвания`?!
Цитирай
Цитат на: Mags

И как по-точно смятате че вредят на бебето `разните му там излъчвания`?!

Не зная ако знаех ,нямаше да питам?  Confused Защо предупреждават бременните да не работят с компютри??? Shocked
Цитирай

Варна

Ми то значи и телевизия да не гледат Laughing
Цитирай

out of space

От най- малко 5 години не произвеждат компютри с вредни лъчения, слагат им какви ли не защити- на монитора и къде ли не. Няма страшно- това, за вредата от компютрите остана в миналото.
Цитирай

София

Не зная ако знаех ,нямаше да питам?  Confused Защо предупреждават бременните да не работят с компютри??? Shocked

Предупреждават тези, които не разбират.. и то точно по тази причина.. тъй като не им е ясно.. ама нали всички знаят, че има там някакви лъчения Rolling Eyes (които на практика не са по-вредни от лъченията на телевизора)
Както каза Erica - вредата от компютрите остана в миналото, но явно и много други хора си останаха там.. и предупреждават -  просто за всеки случай!
Цитирай
Въобще не е вредно, телевизорите са доста по-вредни от сегашните монитори.
А дъщеря ви кога си гледа бебето ако е по 8 часа на компютъра  Shocked  Confused  Rolling Eyes  Question
Цитирай

Видин

Преди няколко месеца свекърва ми ме шашна с подобен въпрос,пуснах тема във форума и всички майчета искрено ми се смяха Laughing .Поразрових се и аз по въпроса.Монитора облъчва отзад,а не отпред.Отпред магат само да ти се развалят очите,ако цял ден се пулиш в него Laughing
Колкото до това,бременните да не стоят пред компютър,по-скоро е препоръка,а не забрана.......както се препоръчва например да не ядат марули ,защото съдържали много нитрати.Ама никой не е забранил марулите,нали?
Цитирай
За бременните не е подходяща седналата поза с увиснали крака за по-дълъг период от време, физически е натоварващо, а не че "нещо лъченията"
Цитирай
Цитат на: бубу
Въобще не е вредно, телевизорите са доста по-вредни от сегашните монитори.
А дъщеря ви кога си гледа бебето ако е по 8 часа на компютъра  Shocked  Confused  Rolling Eyes  Question

Гледането е  моя грижа и за да не я хване ''Следродилна депресия",тя си виси пред компа ,а аз и го нося за кърмене. Embarassed Не знам да се смея ли или да плача! Confused  LaughingМодерно поколение!!!
Цитирай
Мила бабо,
Съчуствам ти. Но за всичко има лек. Защо не заминеш на почивка? Гарантирам, че клавиатурата ще хване прах  Twisted Evil
Цитирай

София

Eй това намерих, но е по-скоро за бременост и компютър Rolling Eyes

http://www.bg-mamma.com/contents.php?id=360

http://www.biberonbg.com/info/bremennost_i_pc.htm
Цитирай
Благодаря ти много!!! Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора