Отслабване с Шуслерови соли

  • 119 160
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 33
Кажи кой билков препарат са ти похвалили, пиеш ли го, има ли резултати?

# 17
  • Мнения: 1 095
Кажи кой билков препарат са ти похвалили, пиеш ли го, има ли резултати?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639782.msg21147846#msg21147846

# 18
  • Мнения: 1 095
След дълго комбиниране на препарати и режими и свалени 10 кг., мисля да се върна вече сериозно към солите.
В момента проучвам от къде могат да ги купя най-изгодно Simple Smile

# 19
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
След 1 година темата се раздвижи Simple Smile Има ли и други който са пили тези соли и има резултат?

# 20
  • Мнения: 1 095
След 1 година темата се раздвижи Simple Smile Има ли и други който са пили тези соли и има резултат?

В темата за ШС има момичета, които се похвалиха с резултати.
Аз все още не мога да намеря оптималният вариант за по-изгодно купуване на ШС, затова в момента съм все още в разузнаване.

# 21
  • Мнения: 3 423
Правих 10 дена детокс, първите само на фреш и следващите на плодове  ималко ядки и съответно по препоръка на аптекарката взимам и шуслерови соли 5,9 и 10 . Засега не виждам никакъв ефект от шуслеровите соли, освен че сякаш ми подуват корема и това си го обяснявам с тях защото много пъти съм правила детокс и при него коремчето ми става напълно плоско а сега обратното...

# 22
  • Мнения: 0
Момичета, току що ми доставиха солите, които си поръчах (№5,9 и10). Цялата информация, която изчетох из нета обаче, леко ме обърка! ooooh! Попаднах на два основни варианта за  комбинираното им приемане: 1ви- сутрин №5(по пет),вечер- №9 и10(по 5 от всяка); 2ри- сутрин №10, обед №5 и вечер №9 (от всяка по 5). Някоя от вас приема ли тази комбинация? Ако знаете кой вариант е правилен, моля споделете!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 340
Момичета, току що ми доставиха солите, които си поръчах (№5,9 и10). Цялата информация, която изчетох из нета обаче, леко ме обърка! ooooh! Попаднах на два основни варианта за  комбинираното им приемане: 1ви- сутрин №5(по пет),вечер- №9 и10(по 5 от всяка); 2ри- сутрин №10, обед №5 и вечер №9 (от всяка по 5). Някоя от вас приема ли тази комбинация? Ако знаете кой вариант е правилен, моля споделете!


Мисля, че втория вариант е за отслабване, а първия за задържане на килограми.
Моя приятелка слабее с втория вариант на прием. Но тя е започнала да не се храни след 17ч и ходи два пъти в седмицата на народни танци. Та не знам от соли ли е.. от какво е, но видимо отслабва все повече и повече.
Ще ги пробвам и аз. Решила съм го.

Утре ще мина да си ги взема от аптеката и започвам с теб

# 24
  • Мнения: 0
Цитат
Утре ще мина да си ги взема от аптеката и започвам с теб
Такам, да докладвам! Вземам ги вече две седмици, честно казано понякога приемам №5 и №10 заедно и после минавам направо на вечерните (№9). Знам ли, рано е още за кардинални заключения, но съм с три килограма надолу. Но и аз като твоята приятелка се движа повечко (още не тренирам, но разглеждам разни идеи), а и храната малко съм редуцирала! Та на дали е само заради солите! Wink Продължавам напред бавно, на славно и ще докладвам по- натам!
Сподели ти как се чувстваш след приема им, а и други ако ги пият да си казват, за да се подкрепяме  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 340
Взимам 10 сутринта, 5 на обяд и 9 вечерта.
2кг надолу, но промених малко режима на хранене Simple Smile

# 26
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
момичета, как върви отслабването?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 340
-3 при мен  bowuu

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
каква е цената им ?

# 29
  • Мнения: 1 095

В България са доста по-скъпи от Германия например. ooooh! 
Тук едно шише - 80 бр. на ДХУ са около 9-10 лв.
А в Германия същите са - 5.70Евро, почти наполовина.
Аз си ги поръчвам от тук: https://www.facebook.com/Shuslerovisoli?fref=ts
Момичето прави общи поръчки, а и има различни разфасовки, доста изгодни.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт