Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ВАРНА

Цитирай

Abu Dhabi

отговарям на заглавието ти, че постингът нещо не се чете Smile
да, ако сте на парно или изобщо въздухът у вас е сух, овлажнителят помага за да не се изсушава лигавицата на носа на бебето. Иначе хъркат, сумтят и имат корички в носа или сополи.
Проблемът може обаче да се реши и със съд с вода или мокри кърпи върху топлоизточника.
Цитирай

UK, Harlow/София

Разликата С и БЕЗ овлажнител е огромна когато има парно.Препоръчвам го!
Цитирай

аз слагам купа с вода, много ни е сух въздуха от климатика ,и малкия сумтеше преди това като спеше
Цитирай

Балчик-Сливен

И аз бих ти препоръчала по гореизброените причини.Ние ползваме овлажнител на Чико,през деня слагам и пликче лайка Very HappyИзбягваме сумтенето ,запушения нос.
Цитирай

София

Влажността на въздуха трябва да е от 30 до 60 HG. Имаме часовник с вграден уред за отчитане влажността на въздуха. Винаги слагам купа вода на парното, обаче когато простирам дрехи в стаята, тя не е необходима.
Цитирай

София

Определено ти го препоръчвам!
Цитирай

Много полезен уред през зимата. През лятото си мислех, че съм дала пари на вятъра, защото само ми заемаше място, но сега съм на съвсем друго мнение.
Цитирай

София

Проблемът може обаче да се реши и със съд с вода или мокри кърпи върху топлоизточника.

Аз това го правя за себе си сега, защото направо ме заболява гърлото от пресушаване, а представям си бебче като дойде какво ще му е...
Цитирай

Своге

Вного зависи и с какво се отопляваш. Ние сме с камина и почти не ни е необходим. Аз постоянно простирам дрехите на детето вътре в стаята и може би и затова. Миналата година бяхме с парно и въздухът беше ужасен.
Цитирай

на друга планета

А откаде могат да се закупят тези овлажнители за въздух и имате ли представа на каква цена са ?  Ние се отопляваме с камина , на купата с вода като чели не върши работа, така че ако някой има информация моля да я сподели.
Цитирай

за какво служат овлажнителите за въздух мисля е видно от името
по втория въпрос - ако поддържате стайна температура от 18-20градуса и проветрявате редовно овлажнител не е нужен
Цитирай

Не е задължителен. Ние сме с парно, дневната температура в стаите бе около 20-12 градуса, когато дъщеря ми бе малко бебе, нощната - около 17-18 градуса. Всеки ден проветрявах за около половин час, независимо, че бе зима /местех бебето в другата стая/, въздухът се овлажнява и от проветрението, и от дейностите у дома /готвене, пране, къпане/, а нощем, при по-ниска температура /бебетата спят по-добре на по-хладно/, въздухът не се изсушава много.

Ако все пак се колебаеш, пробвай да овлажниш въздуха с купичка вода върху парното или в близост до печката, или с мокра кърпа върху радиатора. Ако не ти се струва достатъчно, купете си овлажнител.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.