Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

vidin

когато,особено в 24.00ч. ще започнат да гърмят с бомбички,пиратки и т.н.
На миналата Нова година аз и съпруга ми бяхме на заведение,а Марти се е събудила в 24.00ч. от шума и 1ч. не е могла да се успокои.Хвърляли са във входа пиратки и аз бих се уплашила,какво остава за децата.Тази Нова година също ще сме на заведение и от сега си мисля как ли ще реагира детето.
Какви бяха реакциите на Вашите деца?
Цитирай
              Още сега се гърми, не ми се мисли за полунощ... Дано малкия не се събуди, предната нощ спа много лошо и се надявам сега да си навакса със съня...
Цитирай

Mediterraneo

Точно си мислех да пусна такава тема, че да се оплача. Нашите се веселят оттатък, а аз седя при малката, че подскача като зайче от всеки гърмеж. ooooh! Спи леко и неспокойно, а тези идиоти не са се спряли цял ден. Много тъпо!!!!!!! Разбирам като стане 12 да погърмят десетина минутки, но пък цял ден вече е простотия!!!!!!! #Cussing out И тъй,де, за да не се разсънва дребното, ще съм до нея през повечето време. Добре, че РС- то ми е в спалнята Mr. Green
Цитирай

София

Ние вече 2 Нови години сме преживели, та мойта си ги проспа като пън и двете. И аз така се притеснявах, ама излишно. Дори и на пиратките във входа не се е будела. Сега тази незнам - дано пак си я проспи Praynig Може би, защото стаята и е доста закътана и не се чува чак толкова, че да я събуди. Дано не се плашат децата. Весело изкарване на всички. Laughing
Цитирай

Видин

И аз две години по ред вече се притеснявам по този въпрос, но напразно явно. Дъщеря ми заспа точно две минутки преди 12,00, не можа да издържи милата, и не се събуди от гърмежите, въпреки че продължиха почти до 1,00 часа #Crazy. В нашия блок има токива бесни диваци, че и един час гърмене не им е достатъчен, та се гърми всяка вечер от Коледа на сам. Незнам, може да е свикнала вече.
Цитирай

някъде ... тук ...

Гого проспа и предновогодишните гърмежи и самото посрещане на Новата година. Освен гърмежите, батко му и още едно дете такова викане му ударигха, че заглушиха всичко останало Mr. Green
Цитирай

Monaco di Baviera

Дъщеря ми заспа рано снощи, но се събуди от гърмежите и доста се уплаши  Sad . До 2.30 играхме, пяхме Crazy голям зор пак докато заспи. И в 7 сутринта стана пак Shocked  ooooh!
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Вчера заспахме трудно към 22.00, в кулминационния момент невероятно, но не се събуди...но 20мин. по-късно като ревна и така до дво часа се приспивахме ooooh!
Цитирай

vidin

Цялата нощ Марти си е спала спокойно,дори и в полунощ не се е събудила HugЗа разлика от миналата Нова година,тази я е проспала Laughing
Цитирай

София

Нашият син е на 6г.,но още от бебе шумовете  му действаг дълбоко приспивателно.Затова от една страна ремонтите у комшиите са ме изкарвали от равновесие,но от друга страна съм била благодарна,че приспиват малкия вместо мен. Wink
Цитирай

София

Мойта маймуна и тая Нова година си я проспа. Много дълбоко спи това дете 35

Цитирай

Варна

Неможах да го прибера от терасата.Голям кеф-много им се радваше и на бомбичките и на зарята Laughing
Цитирай

Русе

Моя син като е заспал в 10  и се събуди на 01.01 в 12 на обяд.

Не мръдна на нито една пиратка.
Цитирай

Видин; Италия

Тази година не се сьбуди, приспах го по-рано, преди 23 4аса.Миналата година се разбуди, татко му го успокои и си заспа пак. Но нашата спалня е сравнително на тихо място, та така 4е и без друго не се 4уваше толкова много гьрменето.А гьрмяха като побеснели тия жабари... Laughing
Цитирай

Изобщо не се събуди,а бях почти сидурна,че ще стане така от фойерверките.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора