Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Здраве и късмет ви желая!!!
В моя квартал е като на война - такъв грохот е, та чак е страшно! Предполагам навсякъде е така! Ама е  празнично! Целунах си бебето в дванайсет часа и разбрах, че съм имала най-щастливата година!
Дано 2006 донесе на всички ни много щастие!!!
Цитирай

Stara Zagora

Честита нова година милички !
Много здраве щастие и късмет , любов и повече усмивки.
Нека 2006 щастливи спомена съберем тази година !
Аз целунах Денис пожелах му много щастие здраве по лесно никнене на зъбките и да е много усмихнат ! И да разбрах че 2005 ми поднесе най - хубавия подарък едно разкошно фъстъче Smile на което ще се радвам дай боже още дълги години!
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

HugЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА HugЗдраве,щастие и много усмивки на всички!
Нека всичките ви желания станат реалност!
  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София, "Младост 3"

ЧНГ
който каквото търси - да го намери! Кой каквото иска - да го получи, а каквото му душата иска - да го срещне!
Желая много здраве, щастие и късмет, да срещнете вашето щастие, да го познаете и /най-важното/ - да успеете да го задържите! Желая много помощ и подкрепа, много разбиране и много женски и детски смях в домовете ви! Самотото да напусне, за да влезне любовта!

Салаи, миличка всички смеу с малката Веси - жива здрава, честити имен ден, много щастие и късмет и това да е последното й толкова тежко изпитание! Желая ти в най-скоро време да я гушкаш!
Цитирай

София

Честита нова година !

Hug Praynig Peace

Да ни дари Господ с много здраве, щастие и любов !
Цитирай

София

Честита Нова година!
Мили мами, желая ви през новата 2006 да срещнете човек, който да ви направи по-щасливи, по-усмихнати и по-спокойни. Бебоците ви да са много здрави и щастливи. Нека успеем да постигнем поне малка част от мечтите си и бъдем по-добри.
Цитирай

Алтернативата

ЧЕСТИТА 2006 НА ВСИЧКИ ВИ. ЩАСТИЕТО ДА ВИ ПРЕСЛЕДВА НЕОТЛЪЧНО ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА, ДЕЦАТА ДА СЛУШАТ И РАДВАТ ДНИТЕ ВИ, И НА ТЕЗИ КОЙТО ИСКАТ ДА ПРИСТИГНЕ ПРИНЦА НА ЖИВОТА ВИ МОЖЕ И В БЯЛ РОЛС РОЙС:)))

ПО ЕДНО ОТ МЕН, ПОСЛУЧАЙ ИМЕНИЯ ДЕН НА МАЛКАТА МИ ШУШУЛКА.
beer newsm40
Цитирай
Salai, Честит Имен Ден на малката ти дъщеричка! Пийвам една чаша шампанско за нейно здраве! Успех!!!
Цитирай

София, кв. Редута

Party Честита и от мен
Цитирай

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ
Да сте живи и здрави и много много щастливи. Здраве, усмивки и късмет!!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.