Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 133 отговора

София

Кога ви изненада това забравено чудо Mad и има ли някаква връзка при раждалите нормално и секцио? Мен снощи ме изненада, а си мислех, че ще минат поне повече от 3 месеца newsm78.
А и възможно ли е поради това, бебчо да беше толкова изнервен целият ден?
Цитирай

София

точно както и на теб ти е дошло-при мене закова на 2 месец.Стаси е роден на 06.03.,респективно аз имах първи цикъл на Гергьовден.
Според мене има повече връзка с кърменето. Лично моя милост очакваше това да се случи по-скоро,щото в края на първия месец бяхме изцяло на АМ.
Иначе съм секцио-не мисля,че има връзка.
Цитирай

Mediterraneo

На мен все още не са ми дошли гостите........На всичкото отгоре, от Бъдни вечер насам не се кърмим. И сега чакам изненадата Very Happy Че 16 месеца без М къде го дават Mr. Green
Цитирай

Пловдив

ГЕЯ на мен със сина ми ми дойде 3 месеца длед като срях да кърмя!Мисля,че е много строго индивидуално!А ти кърмиш още нали?Аз съм чувала,че докъто кърмиш не ти идвало ма знам ли? newsm78
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

На мен ми дойде когато Георги беше на 7м след
това се кърмихме още 3/4м.Не мисля че има връзка
с начина на раждане,по-скоро е до организъм.
И да по време на цикъл бебето може да се изнерви
и дори да откаже да суче.
ЧНГ!!!!!!
Цитирай

незнам вече на кой свят съм

На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме .Секцио съм.
И аз мисля , че е до организъм.
Цитирай

Ruse

На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме

И на мен така и продължаваме да се кърмим Peace
Цитирай

Разпиляна във въображението си

На мен ми дойде в края на четвъртия месец. Още продължаваме да се кърмим - и според мен е до организъм.
Цитирай

Русе

На 3 месец.
Цитирай

Варна

Сега разбирам, че това не е само мое претеснение. И на мен ми дойде точно по това време, проблема е че след две седмици /точно на 31,12,/ ми дойде пак и незнам дали това е нормално. И аз мислех да пусна тема, но сега ще се възползвам от твойта. Колкото разбрах от генеколога, това не пречи на кърменето, нито на нервността на бебето. Така, че продължавайте напред ....
Цитирай

София

След 1-то раждане ми доиде на 4-я месец, а след 2-то на 2-я месец.Не мисля,че има някаква връзка със секциото!
Цитирай

София

ГЕЯ на мен със сина ми ми дойде 3 месеца длед като срях да кърмя!Мисля,че е много строго индивидуално!А ти кърмиш още нали?Аз съм чувала,че докъто кърмиш не ти идвало ма знам ли? newsm78
Кърмя, да, аз затова съм учудена как така ми идва толкова рано....
Цитирай

Все на втория етаж

На 2-я месец след раждането
Цитирай

Вероятно си разредила храненията и са се появили по-големи паузи между кърменията? Или се е появила нощна пауза? Обикновено при поява на паузи над 4-6 часа между 2 кърмения, тялото получава сигнал да възстанови овулационния цикъл. Няма общо със секциото.  Докато се регулира цикъла след раждане може да има както по-големи паузи без цикъл, така и по-чести "зацапвания".

...Че 16 месеца без М къде го дават Mr. Green

Дават, дават, аз 2 години точно (включително бременността) изкарах без цикъл и никак не ми беше зле Smile
Цитирай

Варна

На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме .Секцио съм.
И аз мисля , че е до организъм.

И при мен така,но вече не кърмех
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 133 отговора