Спрей за блясък на косата

  • 6 404
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
Ползвате ли такива? И каква марка? Аз щото за сефте пробвах. Поръчах си един на "Лакме" от моята фризьорка и вчера го взех. Супер доволна съм. Косата става невероятно лъскава и готина, като от реклама. Heart Eyes И мирише приятно. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 978
А втвърдява ли я както лака например?

# 2
  • Мнения: 7 186
А втвърдява ли я както лака например?

Не бе, не втвърдява, само блясък дава. Слага се накрая след оформяне на прическата. Всъщност сега се загледах в опаковката, спрея не е на "Лакме", а на "Сери", гела ми за изправяне е "Лакме", щото са в подобни опаковки и ми се видя същата марка. Ето какво пише на опаковката- Завършващ спрей за блясък с брилянтен ефект. Осигурява продължителна лъскавина на косата. Премахва чупливостта и е устойчив на влага. Оставя дълготраен приятен аромат.

# 3
  • Мнения: 6 155
Звучи добре, особено премахването на чупливостта  Wink
Има ли го из магазинната мрежа или само във фризьорските салони? И колко пари е?

# 4
  • Мнения: 3 248
Лейди, колко струва? newsm78
И само от фризьорски салон ли може да се поръча? Защото моята фризьорка е на другия край на София...и не ми се разкарва веднъж за едно, след това за друго!? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 7 186
Ми не знам дали го има по магазините. Не съм търсила досега, щото не знаех, че има такъв спрей. Мен фризьорката ми ме светна за него на последното подстригване. За цената не знам точно, спрея за блясък и гела за изправяне ми струваха 20 лв. Значи сигурно е около 10 лв. 200 мл е.

# 6
  • Мнения: 5 140
Това е интересно,ще попитам и моята фризьорка като ходя да се подстрижа.

малко офф Lady Marmalade ,благодаря за идеята за течните кристали за коса,супер са,взех си ги и е супер с тях. newsm20

# 7
  • Мнения: 5 313
До скоро имах спрей за блясък на Лореал.
В момента нямам никакъв и се чудя на коя марка да си взема.
Моята фризьорка работи с някаква италианска марка-LISAP.
Гледам, че и -AVON имат такива спрейове.Някой използвал ли ги е?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Благодарим за инфото,ще разпитам във фризиорските салони около нас,зву4и много добре!
малко офф Lady Marmalade ,благодаря за идеята за течните кристали за коса,супер са,взех си ги и е супер с тях. newsm20
Цитат
И аз се извинявам за оффа  bouquet,но какви са тези течни кристали,че не ми се рови из темите?

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Преди време ползвах такъв блясък.Не помня каква марка беше,но си го взех от фризьорката ми и струваше около 13 лева.Не бях доволна тъй като ми се омазняваше много бързо коста,а иначе блясакът найстина беше страхотен,както и ароматът.Е,чвно си зависи и от косата Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Абе момичета да ви питам - вашите коси какви са - чупливи ли? newsm78
Защото чета пишете за вакси, за кристали, досега не бях ползвала и си взех да пробвам. От ваксата (Тафт - розова) косата ми стана ужасно мазна, спъстена, лепкава... А сложих толкова малко... Моята коса е права, с тънък косъм съм, той си е лъскав и съвсем не е суха, не цъфти... Дали просто не съм за такова мазило? Защото явно не е за всеки тип коса? Thinking

Сега се чудя ако си купя кристали да не се сблъскам със същия (д)ефект? Rolling Eyes

Извинявмам се на Лейди bouquet , че се набутвам в темата и пиша за други неща, но се зачудих, а да пускам тема няма смисъл...

# 12
  • Мнения: 5 140
Misty и моята коса е като твоята-тънка и права,но нямам проблеми с ваксата имам същата на Тафт,но синя.За кристалите-вчера си ги сложих за севте.Косата ми се цапа бързо,защото е с тънък косъм.

# 13
  • Мнения: 6 164
Misty и моята коса е като твоята-тънка и права,но нямам проблеми с ваксата имам същата на Тафт,но синя.За кристалите-вчера си ги сложих за севте.Косата ми се цапа бързо,защото е с тънък косъм.

Благодаря ти, взех да се разколебавам малко, но все пак ще пробвам... И без това я мия през ден, бързо се омазнява. Но взех на Икаров стимуланта за коса и след едно ползване - О, чудо! - 5 дни никакво омазняване! Можеше и повече да са, ако не бях нафлякала ваксата Thinking ...

# 14
  • Мнения: 5 299
ЯЯЯЯ много ме заинтригува с този спрей Heart Eyes Жалко само, че не го прочетох малко по-рано - вчера си купих лак за коса на Вела(от този дето точно за блясък е, но все пак втърдява косата нали е лак), непременно ще  потърся и този спрей Grinning

Общи условия

Активация на акаунт