"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 172
  • 262
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0

Новият сериал по bTV "До последен дъх”, който тръгва на 27 декември, ще разкаже на зрителите историята на Мехмет и Нермин, които живеят в краен квартал на Истанбул. Двамата са лудо влюбени един в друг. Той е заварчик, а тя - маникюристка в известен салон. Двамата искат да се оженят и да имат свой дом, но липсата на пари им пречи да постигната така желанато щастие.

Бедността е кошмарът на Мехмет и Нермин. Двамата започват да се отчуждават, защото каквото и да правят, не могат да изкарат достатъчно пари, за да имат нормален живот. Въпреки всичко Мехмет работи усърдно, за да осигури дом и семейство на любимата си.

В момент на разочарование Нермин е повикана в богаташка къща да направи маникюр на известна жена. Там тя се запознава с Ендер – известен плейбой. Ендер се влюбва в красивото момиче и го прелъстява. Нермин е принудена да се омъжи за Ендер, след като прекарва една нощ с него.

Сега Нермин има всичко, за което е мечтала. Но е далече от Мехмет. А той е готов на всичко, за да отмъсти на Ендер за изгубената любов...

В ролите: Кенан Имирзалъолу в ролята на Мехмет, Селин Делиратар – на Нермин, Оуз Галели - Ендер, Ебру Коджаа - Филиз, Ахмет Йенилмез - Хасан, Екин Тюркмен - Йозлем, Мурат Сойдан – Джелял.

"До последен дъх” ще се излъчва всеки делник от 14:30 ч., като ще предлага по два епизода, до 16:30 ч.

# 1
  • Мнения: 4
Сигурно ли е? А  Малките тайни кога ще ги дават? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 11 766
Сигурно ли е? А  Малките тайни кога ще ги дават? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Малки тайни ще си го дават както до сега от 13.30, този сериал ще е на мястото на Жестока любов от 14.30, поне според програмата на БТВ ...  Wink

# 3
  • Мнения: 1 296

.... историята на Мехмет и Нермин, които живеят в краен квартал на Истанбул. Двамата са лудо влюбени един в друг. Той е заварчик, а тя - маникюристка в известен салон. Двамата искат да се оженят и да имат свой дом, но липсата на пари им пречи да постигната така желанато щастие.
Бедността е кошмарът на Мехмет и Нермин. Двамата започват да се отчуждават, защото каквото и да правят, не могат да изкарат достатъчно пари, за да имат нормален живот. Въпреки всичко Мехмет работи усърдно, за да осигури дом и семейство на любимата си.
....Сега Нермин има всичко, за което е мечтала. Но е далече от Мехмет. А той е готов на всичко, за да отмъсти на Ендер за изгубената любов.......
Донякъде ми напомня сюжета на ,,Под липите,, Laughing

# 4
# 5
  • Мнения: 4
Дано да е интересен поне!!!!

# 6
  • Мнения: 2 558
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!

# 7
  • Мнения: 1
ще видим!
Дано си заслужава!
........и малко повече снимки може ли? Embarassed

# 8
  • Мнения: 1
Нямам търпение ! Искам да гледам Кенан и в друг сериал освен в Езел, които ми е най-най-най-любим  newsm51

# 9
  • Мнения: 0
Дано си струва сериала, защото присъствието на Кенан Им, не е достатъчно за да седна да следя нещо , което изобщо не е интересно  Crossing Arms Както се казва " Един актьор, сериал не прави"  Mr. Green Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 627
Чак сега видях че има тема  ooooh! Привет на всички  Hug

Ще се гледа , щом Кенан Им. е там и аз съм пред Телевизора   Heart Eyes smile3508

# 11
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Цоп и аз в новата тема  Hug
Дано да е интересен защото ми е с един от любилите актьори Кенен  Hug нямам търпение да видя първи епизод

# 12
  • София
  • Мнения: 627

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 12:09 от koricimu

# 13
  • София
  • Мнения: 5 334
Сериалът е интересен и ви го препоръчвам. Аз съм от феновете на Селин Демиратар Heart Eyes, не на Кенан. Много харесван сериал в Турция - аз съм го гледала в Гърция отчасти, а после и в България, онлайн. Wink Hug

# 14
  • Мнения: 1 296
........и малко повече снимки може ли? Embarassed



# 15
  • Мнения: 0


Веселе празници!
Сериала е супер!

# 16
  • Мнения: 4 495
 newsm78И аз ще се присъединя ако ми допадне.Харесвам актрисата Селин Демиратар,ще започна да гледам и ако е интересен ще се включвам в коментирането. Laughing

# 17
  • Мнения: 0
 StopА бе не Веселе ,а ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 18
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Оригиналното заглавие Acı hayat се превежда Горчив живот...

# 19
  • Мнения: 14 830
Да се запиша. Сериалчето изглежда интересно.Май ще се разминат с къщата

# 20
# 21
  • Мнения: 14 830
Е много е ревнив този Мехмед. Разсърди се за нищо. Момичето беше отишло там по работа , а освен това им трябват пари. Нищо лошо не е направила - засега

# 22
  • София
  • Мнения: 1 017
 wavey wavey

Приятелят на Мехмед не е ли "ШЕКЕР АГА" от ВВ newsm78

И в това филмче ще има бая зор,но дано поне има хубав край...като гледам окървавената бяла роза  #Crazy ,но определено ще се гледа....

# 23
  • Мнения: 1 420
Привет, дами! филмчето изглежда доста интересно само дано не го разводнят излишно Peace Ще го следя с интерес Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6
Голяма ревност , то направо страшно , кажете в момента кой е топ сериала в Турция?

# 25
  • Мнения: 1
Привет и от мен  Hug сериалът ми е интересен, макар че не се надявам на щастлив край.

# 26
  • Мнения: 1 296
Привет и от мен  Hug сериалът ми е интересен, макар че не се надявам на щастлив край.
В това отношение си права Peace.
В последно време развоя на събитията взе да се подразбира още от първите серии.
Относно ревността - пресилено поведение според мен.
Вярно, че е мъж, че е глава на семейство, ама все пак момичето искаше да изкара някой лев. Нищо повече. И въобще каква е тая тяхна логика - като се оженим не искам да работиш, а да си стоиш в къщи.
Хем не могат да свързват двата края, а хем и да не работи.
Малко комплексарско ми иде това поведение.

# 27
  • Мнения: 14 830
Привет и от мен  Hug сериалът ми е интересен, макар че не се надявам на щастлив край.
В това отношение си права Peace.
В последно време развоя на събитията взе да се подразбира още от първите серии.
Относно ревността - пресилено поведение според мен.
Вярно, че е мъж, че е глава на семейство, ама все пак момичето искаше да изкара някой лев. Нищо повече. И въобще каква е тая тяхна логика - като се оженим не искам да работиш, а да си стоиш в къщи.
Хем не могат да свързват двата края, а хем и да не работи.
Малко комплексарско ми иде това поведение.
  bouquetПрава си че е комплексарско и то не малко,ама там явно е така защото съм го гледала в доста филми. Сериалчето може и да се окаже доста интересно. Колкото до финала - ами аз май свикнах с турските финали

# 28
  • Мнения: 1 296
Е да, аз затова и казах, че вече развоя може да се предположи от първите серии Joy

# 29
  • Мнения: 0
Голяма ревност , то направо страшно , кажете в момента кой е топ сериала в Турция?
Най-скъпоплатеният и гледан сериал в момента е "Великолепно столетие", но сериали като "Нарекох те Фериха", "Каква е вината на Фатмагюл", "Север и Юг" и други, за кито не се сещам в момента също са много гледани  Simple Smile

# 30
  • Мнения: 417
Оригиналното заглавие Acı hayat се превежда Горчив живот...
ДА се чудиш какво му е на "Горчив живот" ама наште медии си имт традиция да си слагат измислени заглавия ooooh!Много харесвам Кенан Heart Eyes

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 18:50 от emely

# 31
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Здравейте момичета  Hug Аз сега се прибирам и и ще се загледам в сериала, но от самото начало ме издразниха преводачите.И аз много харесвам Кенан но преводача му ми звучи малко гейски.За пореден път се убедих че е по добре да се гледат със субтитри  Peace

# 32
  • Мнения: 417



Официален сайт на сериала:

http://www.acihayat.com/index.asp

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 21:44 от emely

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Hug Аз сега се прибирам и и ще се загледам в сериала, но от самото начало ме издразниха преводачите.И аз много харесвам Кенан но преводача му ми звучи малко гейски.За пореден път се убедих че е по добре да се гледат със субтитри  Peace

Сигурно искаш да кажеш "дубльора му", защото на преводачите гласовете въобще не се чуват  Grinning.

# 34
  • Мнения: 0
Интересно ми се вижда сериалчето,но доколкото разбрах  гледайки финала,май няма да е от щастливите. А актьора,който играе ролята на Мехмед,участвал ли е в някой друг сериал,защото ми се струва познат? newsm78

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
sara да бе това  исках да кажа ама  hahaha грешка на езика  Mr. Green

# 36
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Интересно ми се вижда сериалчето,но доколкото разбрах  гледайки финала,май няма да е от щастливите. А актьора,който играе ролята на Мехмед,участвал ли е в някой друг сериал,защото ми се струва познат? newsm78

Не мога да повярвам, че във форума има все още хора които не са гледали "Езел", или поне не са попадали на темата.

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 23:40 от vania_e

# 37
  • Мнения: 1 296
Аз лично не съм гледала ,,Езел,,, но не е късно да поправя тази грешка.
При първите по-дълги нови почивни дни Peace

# 38
  • Мнения: 417
tzarina,ще трябва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.Последната фенка на Езел го изгледа за две седмици LaughingТози сериал остава №1 в сърцето ми:love:

# 39
  • Мнения: 27
Привет момичета, да цопна и аз в темата
Сериалчето е хубаво, особено щом и Кенан е на линия, само дето и тоя сериал завършва тъжно, както и Езел. Нермин май умира. Кенан си беше хубавичък като Езел. Ще го видим сега и като Мехмед как ще е.В оригинален вариант са 59 серии. Ако продължат да излъчват по 2 дублирани (и накъсани) серийки до края на март ще има какво да гледаме следобед. Дубльорите няма да ги коментирам, че са под всякаква критика(този на Мехмед особено звучи не само гейски ами...) дано поне бтв са си свършили работата по-добре от ДФ и не са осакатили сериала както някои други. Както казва Пипилота турските сериали е най-добре да се гледат със субтитри.

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 00:29 от usmivkata546

# 40
  • Мнения: 14 830
Добро утро. Аз също не съм гледала " Езел". Все се каня ама ако започна и него да гледам и във форума да влизам и другите сериалчата по ТВ- то да си гледам  ще стане тя една. Иначе сериалчето  ме заинтригува - ще видим по нататък

# 41
  • София
  • Мнения: 5 334
Оригиналното заглавие Acı hayat се превежда Горчив живот...
Или "Болезнен живот".
Зорничке, най-хитови в момента са "Великолепният век" и "Каква е вината на Фатмагюл". Wink
Още не съм гледала първата серия на български - днес ще я дръпна, пък да видим кога ще ми се отвори време. Flutter Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 627
tzarina,ще трябва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.Последната фенка на Езел го изгледа за две седмици LaughingТози сериал остава №1 в сърцето ми:love:
Присъединявам се към това мнение  Flutter  Peace

# 43
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Оригиналното заглавие Acı hayat се превежда Горчив живот...
ДА се чудиш какво му е на "Горчив живот" ама наште медии си имт традиция да си слагат измислени заглавия ooooh!Много харесвам Кенан Heart Eyes

И аз това се питах. Какво му е на оригиналното заглавие? Доколкото знам, в момента няма друг сериал с подобно заглавие, че да се бъркат, както беше със Забраненият плод/любов. Аз като чуя "До последен дъх", се сещам за един "култов" филм с Белмондо...
И на мен не ми харесва дубльора, много "меко" звучи" ...

emely, благодаря за сайта!

# 44
  • Мнения: 876
Момичета, а дали ще го качват сериала някъде,ама не в торент,че в този неудобен за гледане час направо ме вбесяват.Сега съм в отпуск ама след 01.01. newsm78 , а ми се иска да го гледам заради Кенан.Харесах го в Езел и не само него,но сценарият във втория сезон доста ме оттегчи и го минах по кратката процедура, а краят направо ме разочарова.Не обичам любовта да свършва по такъв жесток начин.Но това е ...живот, за доста хора е мрачен и нещастен!

# 45
  • Мнения: 27
   Качват го във вбокс и нитрото, поне аз там го гледам, че както съм си вкъщи пак не успявам да го хвана навреме. Дими, май краят и на този ще е подобен. Не съм го преглеждала основно, гледах само последните 3 минути от последната серия, пък и с моя турски толкова и разбрах де, но видях гроба на Нермин, а Мехмед държи Филиз за ръка (ако не се бъркам де)

# 46
  • Мнения: 14 830
Сега да не го обвинят в убииство Мехмед
Филма става доста интересен. Ендер дали наистина се заинтересова отНермин или всичко е заради нараненото му его Нещо не ми прилича на много влюбен

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 16:44 от djoleva

# 47
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
tzarina,ще трябва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.Последната фенка на Езел го изгледа за две седмици LaughingТози сериал остава №1 в сърцето ми:love:
Присъединявам се към това мнение  Flutter  Peace

Аз също който не е гледал Езел само може да съжалявам.Мен още ме вълнува вече доста време след филма.

Ама тези дубльори направо развалят целия ефект и чар на филма.Ама защо толкова лоши ги избират те с всеки изминал филм стават по лоши.А по ДФ са направо  Sick

# 48
  • Мнения: 0
Момичета, а дали ще го качват сериала някъде,ама не в торент,че в този неудобен за гледане час направо ме вбесяват.Сега съм в отпуск ама след 01.01. newsm78 , а ми се иска да го гледам заради Кенан.Харесах го в Езел и не само него,но сценарият във втория сезон доста ме оттегчи и го минах по кратката процедура, а краят направо ме разочарова.Не обичам любовта да свършва по такъв жесток начин.Но това е ...живот, за доста хора е мрачен и нещастен!
Тука може да намерих всички епизоди излъчени до момента.

Епизоди

# 49
  • Мнения: 1
даам, става интересно. историята се заплита........!
Ако някой е гледал филма може ли да каже нещо повече за бъдещото развитие на сюжета и защо Нермин умира?

# 50
  • Мнения: 205
И аз харесах сериала,особено Кенанннн  Joy,до сега не бях гледала филм с негово участие,май е сериозен пропуск. Laughing.Сюжета е добър,типичен за турците така,че ще го гледам.И ще следя форума.

# 51
  • Мнения: 14 830
Мехмед се забърка в много сериозен проблем.Не мисля че ще му се размине току така. А Ердем продължава да преследва Нермин

# 52
  • Мнения: 205
Богатите си играят с живота на бедните - винаги е било така и явно това няма да се промени Sad
А как само зълва и снаха се оказаха на едно и също парти...като на филм .
Лоши сценаристи  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 14 830
Те зълвата и снахата хубаво се оказаха на едно място ама май и зълвата има какво да крие . как ли ще се измъкне Мехмед

# 54
  • Мнения: 205
Ох,не знам,ама май няма да имам нерви да го изгледам до край.
Предусетих нещо и реших да се поровя за да го потвърдя или опровергая,и се разочаровах,че май правилно съм разбрала сюжета/то не е кой знае колко трудно да се досети човек,ама.../


http://www.btv.bg/seriali/doposledendah/gallery/galeria/16173610 … leden_dah.html#31

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Само на мен ли ми прилича много по сюжет на един др сериал който даваха по ДФ.Поне до тук така ми изглежда но ще видим как ще се развие по натам.А ако може да пишете с бели букви това какво се случва по напред в сериала че иначе няма да ми е интересно да го гледам  Peace

# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060




# 57
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060






# 58
  • Мнения: 0
Много е интересен сериала,ама тази Нермин няма ли собствено мнение?Прави каквото и кажат.Вчера на партито когато Ендер и каза да танцуват и тя върви.Или пък приятелката и каквото и каже,тя всичко прави... newsm78

Дано Мехмед се измъкне...... Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 205
Много гаден сценарий,пу...Не можаха ли да измислят нещо по-леко Бтв за този час на деня?!
Яд ме е на Нермин,но и на нея не и е лесно.В тях не се живее,не може да живее и с любимия си,всичко е толкова объркано около нея и може би за това действа така тъпо SadНо пък от друга страна може би точно този е моментът да покаже характер,а не наивност.
Интересното е,че такъв тип характер като този на Мехмет ненавиждам,обаче в случая много ми харесва,защо ли? JoyДали не е заради самия Кенан..... Embarassed

# 60
  • Мнения: 14 830
Според мен Мехмед прекалено много задълба тази история. Вярно е че става дума за убийство но самия той се изложи на риск. Изложи на опасност и Нермин и въпреки ,че разбра че тези хора не се спират пред нищо продължава .Ако не заради друго трябваше да спре след като заплашиха и любимата му

# 61
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Happy New Year - Seriale turcesti , Asi.MyForum.ro

# 62
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА



Честита да е Новата година,
щастливи да са в нея всички дни.
От старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!

 Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 205
Честита Нова Година на всички!Нека бъде най-добрата до сега за всички Simple Smile


Та сега по темата...Направо не знам как акъл им ражда такива сценарии..Много,много тъга и мъка има във филмите.....Трябва ли всяка любов да е изстрадана,невъзможна....?
Много гадно ми стана за Мехмет SadЖалко,че любовта им бе толкова кратка...

# 64
  • Мнения: 14 830
Аз пък харесвам техните сценарии, за разлика от латиноамериканските бози които свършват винаги с хепи енд и с 3-4 сватби наведнъж. Е прекаляват малко с  трагичните сцени но пък правят много добри филми.
 По филма- мисля че Ендер наистина се влюби в Нермин но ми е много интересно как ще я накара да се омъжи за него. Освен ако не е забременяла. Интересно ми е дали ще успее да я накара да го обикне но си мисля ,че тя винаги ще обича Мехмед.
 Харесва ми сестрата на Ендер- Филиз. Личи си че е добра и отговорна за разлика от родителите им

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 16:35 от djoleva

# 65
  • Мнения: 205
О,аз не казвам,че не харесвам турските сериали - точно обратното - влюбена съм в тях,почти всички съм изгледала дето ги дават по нашите телевизии  Grinning....Просто все са тъжни и много често ме разплакват и ме хвърлят в размисли.Няма база за сравнение с латино - сериалите.
И аз харесах Филиз,много повече ми е интересно тя как ще завърти любов с Мехмет и каква ще е развръзката между тях Wink

# 66
  • Мнения: 14 830
О,аз не казвам,че не харесвам турските сериали - точно обратното - влюбена съм в тях,почти всички съм изгледала дето ги дават по нашите телевизии  Grinning....Просто все са тъжни и много често ме разплакват и ме хвърлят в размисли.Няма база за сравнение с латино - сериалите.
И аз харесах Филиз,много повече ми е интересно тя как ще завърти любов с Мехмет и каква ще е развръзката между тях Wink
  bouquetИ аз това се чудех . Може би Мехмед ще тръгне да си отмъщава на Ердем като реше че ще е най лесно чрез сестра му , а после ще види че много добър човек и ще се влюби

# 67
  • Мнения: 205
Може би сте права,но пък мисля,че той не е способен на такова нещо спрямо Филиз,защото в днешния епизод,в сцената в болницата Мехмед се отнесе доста по-добре с нея,отколкото с брат и - ясно защо,де - а идеята ми беше,че може тя да го утешава,изкупвайки собствените си грешки,защото нали именно тя хвърли ръкавицата на предизвикателството към Ендер....А от там да пламне искрата....Но и него го дават един такъв с костюм,готин,наперен...може би забогатял...Ще видим какво ще стане Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 547
Абе...гледам го филмчето, когато имам възможност следобедите. Макар и по-старичко и по-евтиничко не е лошо като сюжет и драма...

Обаче ... Кенан си е Кенан... ама Нермин не е Ейшан...

Е няма друга такава комбинация като Езел и Ейшан )))))))))

 Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте, аз малко пропуснах и сега като гледам серията много се изненадах, някои може ли да ми каже как стана така, че Нермин отиде при богатия мъж ?

# 70
  • Мнения: 205
Ами Ендер отиде и си я взе...Тя нямаше да тръгне с него,но техните излязоха и разбраха какво е направила и и казаха - чао Sad

# 71
  • Мнения: 0
 Embarassed ама тя какво е направила ?
Последно помня, че бягаше и не искаше да се среща с него ?
Дано не съм досадна, но ми стана много интересно  Embarassed

# 72
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
И аз харесах Филиз,много повече ми е интересно тя как ще завърти любов с Мехмет и каква ще е развръзката между тях Wink
  bouquetИ аз това се чудех . Може би Мехмед ще тръгне да си отмъщава на Ердем като реше че ще е най лесно чрез сестра му , а после ще види че много добър човек и ще се влюби

Аз не че съм гледала изцяло "Под липите", но поне в началото, и това много ми прилича на този сериал. И там изоставения беден годеник се издигаше и влюбвше в богатата сестра... дори и името е същото - Филиз... Странно, и двата сериала са започнали 2005...

# 73
  • Мнения: 14 830
Embarassed ама тя какво е направила ?
Последно помня, че бягаше и не искаше да се среща с него ?
Дано не съм досадна, но ми стана много интересно  Embarassed
Ами понапи се доста и преспа с него- с Ендер.Беше и за пръв път. След това направи опит за самоубииство но я спасиха. Лризна си на Мехмед какво е направила и развали годежа. После и родителите и разбраха и я изгониха. това е

# 74
  • Мнения: 0
 Shocked оууу мерси за информацията Simple Smile

# 75
  • Мнения: 10 802
Голяма ревност , то направо страшно , кажете в момента кой е топ сериала в Турция?
Най-скъпоплатеният и гледан сериал в момента е "Великолепно столетие", но сериали като "Нарекох те Фериха", "Каква е вината на Фатмагюл", "Север и Юг" и други, за кито не се сещам в момента също са много гледани  Simple Smile

Зорничке, най-хитови в момента са "Великолепният век" и "Каква е вината на Фатмагюл". Wink
Още не съм гледала първата серия на български - днес ще я дръпна, пък да видим кога ще ми се отвори време. Flutter Hug

Ха....добра  Ви вечер wavey...момичета... Hug Heart Eyes И аз реших днес да погледна филмчето...само заради Кенан...не съм гледала  Езел Naughty...но много съм слушала и може някой ден и него да изгледам... ThinkingИскам само да поправя горе написаното Peace...сериалът с най голям рейтинг и гледаемост вече втори сезон в Турция е  Öyle Bir Geçer Zaman ki... bowuu

[/b][/i]

# 76
# 77
  • Мнения: 338
И аз следя филма. Не е нещо нечувано и невиждано, но става  Peace. Както tzarina e написала, сюжетът доста напомня на "Под липите".

# 78
  • Мнения: 2
Оригиналното заглавие Acı hayat се превежда Горчив живот...
Нашите медии както винаги променят заглавието  newsm11

# 79
  • Мнения: 1 296
Да ви кажа, че гледам сериала, но все повече започва да се заформя мнението в мен, че актрисата, която играе Нермин е слаба в играта си Rolling Eyes.
Нямам представа дали е участвала в други филми, няма да ровя в нета заради нея. Така или иначе не ме заинтригува като актьорска игра.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 017
На края много прекалиха и с боя,кръвта ,та и изтрелите...в гроба newsm78Актьора с голата глава  беше гад и в 1001 н......

# 81
  • Мнения: 205
Да,в "1001 нощи" май отвлече Шехерезда,а господина дето сервира е от "Листопад" Simple Smile
Глупаво беше тази последната сцена - то не е бой,то не е пара,та накрая и  изстрели,но котката има 7 живота Simple Smile

# 82
  • Мнения: 14 830
 Сега ми е много интересно как Мехмед ще се оправи след тоя бой и след като го простреляха. Явно ще забогатее по някакъв начин  и тогава ще си отмъщава. А Ендер май наистина е влюбен в Нермин. Държи се много добре

# 83
# 84
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
"Кой те открадна, кой те целува... по устните, по ръцети има следи..."




Sezen Aksu - Seni kimler aldı

# 85
  • Мнения: 4 495
Да ви кажа, че гледам сериала, но все повече започва да се заформя мнението в мен, че актрисата, която играе Нермин е слаба в играта си Rolling Eyes.
Нямам представа дали е участвала в други филми, няма да ровя в нета заради нея. Така или иначе не ме заинтригува като актьорска игра.

 LaughingМисля,че е играла във филм с Тарду Флордун и с Бурак Хакъ, newsm78а има и други познати актьори от Нощите и Перла.

# 86
  • Мнения: 534
И аз уж го гледам.Усещам обаче как Мехмет(ако не бъркам) ще се окаже син на тая червенокосата(свекървата).

# 87
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Много блудкав филм ,на фона на другите.
Той Мехмед като Супермен.Идва ми в повече Wink

# 88
  • Мнения: 14 830
ех тия богаташчета как не могат да се изправят срешу родителите си и да се борят за щастието си.Ендер има чувства към Нермин ,но не може да се пребори с предразсъдъците на родителите си

# 89
  • Мнения: 152
Айде и аз в темата, на мен филма ми добада много.. Жалко, че никой не иска бебето което чака Нермин, а и ми е много интересно дали Мехмет ще се върне в квартала..

# 90
  • Мнения: 338
Момичета, кои серии даваха днес, че не успях да гледам втората  Embarassed?

# 91
  • Мнения: 205
Много тъжен филм....Ендер от страх да не изгуби благоволението на родителите си съсипва Нермин.Не е от предразсъдъците им,а да не би да го лишат от наследство - че как ще се издържа иначе?Какво може да прави,освен да пилее пари?
Ендер може и да обича Нермин,но не са един за друг SadТя не го обича,а и няма да го обикне - една любов не свършва с една раздяла....

# 92
  • Мнения: 1 296
Ендер е слабохарактерен и безволев мъж.
Такъв тип мъже не се борят за любовта си, а молят за още време и постоянни отсрочки в нея.

# 93
  • Мнения: 0
Момичета, кои серии даваха днес, че не успях да гледам втората  Embarassed?
15-16

# 94
# 95
  • Мнения: 6 668
Момичета-привет!  Hug
Надявам се да ме приемете във вашата уютна тема.  Flutter Започнах да гледам случайно сериала , но много ми допадна.Драмата наистина е голяма, като във турските сериали....Семейството на Ендер е отвратително, само сестра му става. Бащата е гадно парвеню, свикнал всичко да купува и продава, майката е лишена от всякаква класа, с оглед на положението, което заема-подвиква на слугите като пълна простачка, самият Ендер-разглезен женкар, който не може да прави жертви -гледа само кефа си.Нермин-добре се накисна.........  ooooh! Мехмет ми е симпатичен, беше много искрен като каза-"Душата ме боли..........."  Cry Cry Cry

# 96
  • Мнения: 14 830
BISKIT- добре дошла! Радвам се че се " виждаме " и тук

# 97
  • Мнения: 6 668
djoleva- Hug Мерси за посрещането и на мене ми е приятно!   bouquet

# 98
  • Мнения: 14 830
Аз пък си мисля ,че майката на Ендер има някаква тайна относно произхода си и много си страхува да не бъде разкрита.Не случайно съпругът и в миналия епизод и намекна че тя много добре знае какво е в крайните квартали.

# 99
  • Мнения: 14 830
Каква ли тайна крие стария гробар и  как ли е сварзан с Керванджъоглу.И той ги мрази  но защо - доста интересен става филма

# 100
  • София
  • Мнения: 1 017
 wavey wavey wavey

Да не излезне гробаря да е бащата , а майката на Ендер да е прегрешила на времето и да е майка и на Мехмед #Crazy newsm78,то стана като в латино сериал, Joy Joy

# 101
  • Мнения: 14 830
wavey wavey wavey

Да не излезне гробаря да е бащата , а майката на Ендер да е прегрешила на времето и да е майка и на Мехмед #Crazy newsm78,то стана като в латино сериал, Joy Joy
Не мисля по скоро ми се струва че гробаря е свързан Себа Кервандъоглу. Дали пък бащата на Ендер не е виновен за смъртта на синът на гробаря

# 102
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен. Случайно загледах филма. Бях в отпуска за празниците, но сега , уви, съм на работа. Не мога да го гледам, а ми харесва и съм сигурна, че ще става още по-интересен. Може ли, ако някой знае линк към епизодите, да го пусне.

# 103
  • Мнения: 205
На мен ми идва една мисъл в главата:та когато бащата на Ендер обясняваше на майка му някакви неща,той преди да излезе се обърна и каза на жена си,че била познавала много добре такъв тип момичета и живота им,при което нейните очи се насълзиха и му отвърна,че ако имал нещо да казва,да говори направо....Значи и нейното минало не е чисто.....
С две думи,онзи човек,дето помага на Мехмет,нищо чудно да е имал нещо с нея,не с баща му...Вижте как веднага позна,че Керванджъоглу са взели любимата на Мехмет...
Но ще видим,може би греша...

# 104
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те и от мен! И аз се загледах по сериала,интересен е долу-горе сигурно ще го гледам.Ще следя и темата.

# 105
  • Мнения: 14 830
В този епизод искренно се забавлявах с Хасан

# 106
  • Мнения: 205
Най-после и нещо весело в този сериал - Хасан  Joy

# 107
  • Мнения: 14 830
Аз се радвам ,че и Нермин се взе в ръце. Филиз също е на страната на брат си.Не знам как може да има родители които поставят парите пед щастието на Децата си.
 И Мехмед Бонд ме  зарадва. Керваджъоглу се сдобиха със сериозен враг

# 108
  • Мнения: 205
Да,така е - похвала и за Нермин.А сега да видим Филиз и Ендер какво ще измислят - дали няма да започнат да отклоняват средства от фирмата?Като гледам Ендер не знае що е работа...
Жал ми е за Мехмет Sad,много се мъчи горкия и много страда за пуста Нермин Sad....
А дано да успее да постигне целите си Simple Smile,макар,че аз не бих отмъстила......

# 109
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. И аз гледам сериала, и ще се радвам да го обсъждаме заедно в темата  Hug . За съжаление днес не успях да гледам сериите, а и още ги няма качени с превод. До тук моето виждане за филма е: Нермин-много слабохарактерна и "сива"; Мехмед- някой го беше оприличил със супермен Peace, малко в повече ми идва драматизма в образа му, иначе актьора е страхотен; Ендер-разглезен, посредствен и безхарактерен богаташки син;Филиз-фина, изтънчена, умна и интелигентна млада жена, с обноски на истинска дама, нежна и грациозна;майката и бащата на Ендер са ми тотално антипатични, вярвам, че всички се сещате защо. И аз имам някакви усещания за развитието на сюжета, но се надявам, че сценаристите ще ме изненадат.

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 09:02 от pufi80

# 110
  • Мнения: 6 668
Аз също ще помоля за няколко думи в резюме за 2-та серия от вечера, че я пропуснах.............  Praynig Praynig Praynig Предварително благодаря!   bouquet

# 111
  • Мнения: 14 830
Аз също ще помоля за няколко думи в резюме за 2-та серия от вечера, че я пропуснах.............  Praynig Praynig Praynig Предварително благодаря!   bouquet
Ами вчера идвете серии бяха доста хубави и най вече забавни.Когато Хасан/ Най после изваден от алкохолния запой/ получи подарък камион и бележка да отиде на грибището вечера.Човека отиде почни н.....н от страх и гробаря му каза да влезе в гробницата защото вътре го чакат. Почти припаднал той отвори вратата и като видя вътре Мехмед 15 минути го свестяваха.
Мехмед го посвети в плановете си ,и му даде пари за да помогне на родителите му и на родителите на Нермин/Малко като Робин Худ/
,но най важното което му заръча е да подготви баща му за това че е жив
  Ендер се прибра пиян като дърво и крещеше че обича Нермин. Родителите му отново бяха възмутени
Нермин реше да се вземе в ръце и да разработи салона с помоща на Филиз и Ендер.Каза на Ендер че дори и да е снего ще го уважава но никога няма да го обича.Но той каза че ще чака
 Мехмед и Хасан продължават да правят планове за отмъщение.Явно Мехмед ще съсипе Кервандъоглу

PUFI80- добре дошла

# 112
  • Мнения: 6 668
Много ти благодаря за изчерпателния отговор!!!  Hug   bouquet   bouquet   bouquet

# 113
  • Мнения: 14 830
Ха икономът на Керваднжъоглу е Яман от " Листопад"

# 114
  • София
  • Мнения: 1 017
Наистина,все познати лица....още не мога да се "отърва"от...."Езел"  #Crazy Joy Joy

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 15:48 от krasminikif

# 115
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А този с голата глава,,лошия" кой е,много ми е познат, но не мога да се сетя?

# 116
  • София
  • Мнения: 1 017
 Този с голата глава е мафиота дето отвлече Шехерезада......

# 117
  • Мнения: 14 830
Майката на Ендер е била прислужница в къщата, а сега е най големия враг на Нермин.Пази боже сляпо да прогледне. В този дом има много тайни обаче. Защо ли  майката е приела да остане саката вместо да се излекува само за да задържи съпруга си
 Харесва ми съюза между Ендер и сестра му

# 118
  • Мнения: 152

djoleva
Новак


 Online

Публикации: 8


   
Re: "До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV
« #117 Ср., 11 Ян. 2012, 16:58 »

Майката на Ендер е била прислужница в къщата, а сега е най големия враг на Нермин.Пази боже сляпо да прогледне.
 Харесва ми съюза между Ендер и сестра му

Точно и аз това си мислех.. newsm10


# 119
  • Мнения: 2
Сериалът много ми харесва:)
Аз нямах възможност да гледам последните епизоди.
Не ми стана ясно откъде се появиха толкова много пари в цялата история newsm78
:

# 120
  • Мнения: 14 830
Сериалът много ми харесва:)
Аз нямах възможност да гледам последните епизоди.
Не ми стана ясно откъде се появиха толкова много пари в цялата история newsm78
:

Ами Мехмед с помоща на Хасан и Шукрю обират склада където си държи парите Сефа Керваджъоглу Тами има пари в чували от мръсните му сделки

# 121
  • Мнения: 205
Хубаво правят,като показват на Керванджъоглу,че недосегаеми няма Wink
Обаче друго ми хареса - брат и сестра обединяват сили Simple Smile

# 122
  • Мнения: 21
здравейте.филма ми харесва и го гледам.имам един въпрос относно Езел-коя е актрисата която играе любимата му и в кои филми е участвала?

# 123
  • Мнения: 205
здравейте.филма ми харесва и го гледам.имам един въпрос относно Езел-коя е актрисата която играе любимата му и в кои филми е участвала?

Ами тя се казва Джансу Дере,но не знам в кои филми е участвала Simple Smile

# 124
  • Мнения: 0
здравейте.филма ми харесва и го гледам.имам един въпрос относно Езел-коя е актрисата която играе любимата му и в кои филми е участвала?
Сериали с нейно участие:
Kabuslar Evi: Takip (2006) – Esme
Son Osmanlı Yandım Ali (2006) – Defne
Sıla (2006) – Sıla
Güz Yangını (2005) – Ceylan
Metro Palas (2004) – Nazan
Alacakaranlık (2003) – Irmak Bozoğlu
Altın Kızlar (2009)- Ceylan
Ezel (2008-) Eysan

Филми с нейно участие:

Acı Aşk, Acı Aşk-2009,
Casus Kızlar , Totally spies! Le Film - 2009,
Son Osmanlı: Yandım Ali, Son Osmanlı: Yandım Ali- 2006,
Kabuslar Evi: Takip, Kabuslar Evi: Takip-2006

# 125
  • Мнения: 4
Каква ли е тайната на майката на Ендер Thinking Thinking Thinking Thinking

# 126
  • Мнения: 152
На ми хареса как ги завързаха в банята Grinning Grinning

# 127
  • Мнения: 1 324
Явно и майката е била влюбена в друг...

# 128
  • Мнения: 14 830
 Поизпуснах втората серия ,може ли  някой да ми я поразкаже  на бързо. Ако майката е била влюбена в друг дали това не е гробаря

# 129
  • Мнения: 205
Майката на Филиз обеща,че ще и разкаже за случилото се,но не го направи.Мехмет поиска среща с Бекир,с цел да вземе пари.Ендер не подписа документите,както баща му се надяваше,скараха се,Филиз недвусмислено обяви на чия страна е Simple SmileВ Тв Сага прочетох какво ще се случи до следващия четвъртък,но не пишеше дали Госпожата ще се разкрие.Но предстоят малко нелогични,но доста интересни и напрегнати епизоди Simple Smile

# 130
  • Мнения: 14 830
Майката на Филиз обеща,че ще и разкаже за случилото се,но не го направи.Мехмет поиска среща с Бекир,с цел да вземе пари.Ендер не подписа документите,както баща му се надяваше,скараха се,Филиз недвусмислено обяви на чия страна е Simple SmileВ Тв Сага прочетох какво ще се случи до следващия четвъртък,но не пишеше дали Госпожата ще се разкрие.Но предстоят малко нелогични,но доста интересни и напрегнати епизоди Simple Smile
много благодаря

# 131
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А майката на Ендер какво разказа на Нермин относно това,че е в инвалидна количка,пропуснах този момент.

# 132
  • Мнения: 14 830
Дали ще успеят да вземат откупа за тефтера. Плешивия се подготвя , а нашите не знаят че той проследи Хасан

# 133
  • Мнения: 205
О,не само,че ще успеят да вземат парите,но и парите ще са повече,а и ще вземат и нещо мноооого по-ценно за Сефа Керванджъоглу Simple Smile. Тепърва става интересно Simple Smile

# 134
  • Мнения: 205
А майката на Ендер какво разказа на Нермин относно това,че е в инвалидна количка,пропуснах този момент.

Ами разказа и,че е видяла мъжа си с друга жена,тръгнала с колата след тях и катастрофирала.За това е в инвалидна количка.

# 135
  • Мнения: 1 107
Оригиналното заглавие Acı hayat се превежда Горчив живот...
ДА се чудиш какво му е на "Горчив живот" ама наште медии си имт традиция да си слагат измислени заглавия ooooh!Много харесвам Кенан Heart Eyes

И аз това се питах. Какво му е на оригиналното заглавие? Доколкото знам, в момента няма друг сериал с подобно заглавие, че да се бъркат, както беше със Забраненият плод/любов. Аз като чуя "До последен дъх", се сещам за един "култов" филм с Белмондо...
И на мен не ми харесва дубльора, много "меко" звучи" ...

emely, благодаря за сайта!

Не се заяждам, но това се нарича художествен превод. По принцип заглавието не се превежда буквално, а така, че да отговаря на историята на произведението, в случая филма. "Горчив живот" за вас, дето разбирате турски може и да звучи добре, но за мен, дето хабер си нямам от езика, ми звучи незавършено, а "До последен дъх" ми се струва съвсем на място Peace
Гърците, например, го бяха превели "Полъха на любовта", което пак не е лошо Peace

И аз да се присъединя към феновете на "Езел", и особено на Кенан Heart Eyes

# 136
  • Мнения: 0
Момичета, здравейте следя филма и ми харесва но може ли да напишете нещо за личния живот на Кенан интересно е.

# 137
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
С интерес гледах филма, но започнах една работа и сега няма да имам възможност да го гледам.
Радвам се, че с вас ще научавам какво се случва. Ако има някъде последните серии бихте ли ми пуснали линк да ги изгледам?

# 138
# 139
  • Мнения: 0
Момичета, здравейте следя филма и ми харесва но може ли да напишете нещо за личния живот на Кенан интересно е.
БИОГРАФИЯ
Име:Кенан Имирзалиуглу
Дата на раждане:18.07.1974
Място на раждане:Бала,Анкара ,но израства в село Ючем
Ръст:1.90 см ,носи обувки 46 номер
Майка му се казва Йълдъз, баща му - Мустафа, той е най-малкият от трите деца в семейството, сестра му се казва Ясемин, а брат му Дервис. На 12 годишна възраст отива да живее в Анкара при леля си, където да продължи образованието си и съответно играе в баскетболния отбор на училището. Не успява да стане студент от първия изпит, а от втория, като е приет в Математическия факултет на Техническия университет Йълдъз в Истанбул.
Започва да се изявява като модел с помощта и подкрепата на приятелите си. Като носител на титлата "Най-добър модел на Турция" 1997, той представя страната си на "Най-добър модел в света" 1997 и печели първото място.
Обича да слуша музика, да чете книги, обича планините и горите. Не обича нощния жовот. Задължително за закуска яде мед, а за вечеря обича месо. Пие много чай, но най-харесва този, който сам си приготвя вкъщи, специално съчетание.
Сериали с негово участие:
Deli Yürek (Yusuf Miroğlu) (1999-2002)
Alacakaranlık (Ferit Çağlayan) (2003-2005)
Acı Hayat (Mehmet Kosovalı) (2005-2007)
Ezel (Ezel Bayraktar) (2009-)
Филми с негово участие:
Deli Yürek: Bumerang Cehennemi (Yusuf Miroğlu) (2001)
Yazı Tura (Hayalet Cevher) (2004)
Son Osmanlı Yandım Ali (Yandim Ali) (2006)
Kabadayı (Devran) (2007)
Ejder Kapanı (Akrep Celal) (2009)

# 140
  • Мнения: 4
Момичета, здравейте следя филма и ми харесва но може ли да напишете нещо за личния живот на Кенан интересно е.
БИОГРАФИЯ
Име:Кенан Имирзалиуглу
Дата на раждане:18.07.1974
Място на раждане:Бала,Анкара ,но израства в село Ючем
Ръст:1.90 см ,носи обувки 46 номер
Майка му се казва Йълдъз, баща му - Мустафа, той е най-малкият от трите деца в семейството, сестра му се казва Ясемин, а брат му Дервис. На 12 годишна възраст отива да живее в Анкара при леля си, където да продължи образованието си и съответно играе в баскетболния отбор на училището. Не успява да стане студент от първия изпит, а от втория, като е приет в Математическия факултет на Техническия университет Йълдъз в Истанбул.
Започва да се изявява като модел с помощта и подкрепата на приятелите си. Като носител на титлата "Най-добър модел на Турция" 1997, той представя страната си на "Най-добър модел в света" 1997 и печели първото място.
Обича да слуша музика, да чете книги, обича планините и горите. Не обича нощния жовот. Задължително за закуска яде мед, а за вечеря обича месо. Пие много чай, но най-харесва този, който сам си приготвя вкъщи, специално съчетание.
Сериали с негово участие:
Deli Yürek (Yusuf Miroğlu) (1999-2002)
Alacakaranlık (Ferit Çağlayan) (2003-2005)
Acı Hayat (Mehmet Kosovalı) (2005-2007)
Ezel (Ezel Bayraktar) (2009-)
Филми с негово участие:
Deli Yürek: Bumerang Cehennemi (Yusuf Miroğlu) (2001)
Yazı Tura (Hayalet Cevher) (2004)
Son Osmanlı Yandım Ali (Yandim Ali) (2006)
Kabadayı (Devran) (2007)
Ejder Kapanı (Akrep Celal) (2009)

Ай стига бе наистина ли е роден на 18.07 и аз съм родена тогава Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 141
  • Мнения: 0
Благодаря за биографията, това е първия филм който гледам с участието на този артист. Разбрах, Езел също бил много интересен и мисля и него да гледам.

# 142
  • София
  • Мнения: 16
Момичета,къде мога да гледам епизоди 27 и 28? В vbox нещо не искат да тръгват.
Благодаря, тъкмо ми стана интересно

# 143
  • Мнения: 14 830
Филиз е доста впечатлена от Мехмед . Честно да си кажа Нермин ме дразни. Ендер може и да е всякакъв но наистина доста промени живота си заради нея. И сега пак заради нея се опитва да започне самостоятелен бизнес.А Нермин - все намусена , все нацупена. Добре съгласна съм че неможе да го обича ,но може да бъде малко по мила.
Сега ми е много интересно като разбере че е жив  Мехмед какво ще прави.
А Филиз и Мехмед са много хубава двойка

# 144
  • Мнения: 152
Сега ми е много интересно като разбере че е жив  Мехмед какво ще прави.

Видях във vbox, че се срещат при дървото (май случайно) и тя му падна на колене и му се молеше, предполагам че за да и прости, а той искаше да си тръгне..  Grinning Grinning
Ама и аз така го обясних  Grinning

# 145
  • Мнения: 27
Здравейте! Надявам се да ме приемете в темата. Аз също гледам сериала. Очарована съм от Кенан И. и от играта му. Споделям мнението на Джолева - мен също Нермин ме дразни вече с нейните номера. Уж не обича Ендер, пък ходи да се кара с манекенката. А Мехмед и Филиз наистина са много хубава двойка. На мен Филиз ми стана симпатична още в началото - много е различна от шантавите си родители и от брат си, в нея има разум.

# 146
  • Мнения: 14 830
Здравейте! Надявам се да ме приемете в темата. Аз също гледам сериала. Очарована съм от Кенан И. и от играта му. Споделям мнението на Джолева - мен също Нермин ме дразни вече с нейните номера. Уж не обича Ендер, пък ходи да се кара с манекенката. А Мехмед и Филиз наистина са много хубава двойка. На мен Филиз ми стана симпатична още в началото - много е различна от шантавите си родители и от брат си, в нея има разум.
Добре дошла  bouquet Както вече си разбрала аз  също симпатизирам на Филиз.А и като се замисля Ендер също не е толкова лош.Съмнявам се че ако беше някой друг богаташ щеше да изтърпи толкова Нермин-одавна щеше да и е бил дузпата независимо от това че е бременна.Никой няма да я изтърпи с тази вечно намусена физиономия .Ами като не иска да е с Ендер защо отново се върна при него- заради детето.Иска да се омъжи за него ,а не му позволява да я докосне.Даже много я търпи човекът

# 147
  • Мнения: 27
Здравейте! Надявам се да ме приемете в темата. Аз също гледам сериала. Очарована съм от Кенан И. и от играта му. Споделям мнението на Джолева - мен също Нермин ме дразни вече с нейните номера. Уж не обича Ендер, пък ходи да се кара с манекенката. А Мехмед и Филиз наистина са много хубава двойка. На мен Филиз ми стана симпатична още в началото - много е различна от шантавите си родители и от брат си, в нея има разум.
Добре дошла  bouquet Както вече си разбрала аз  също симпатизирам на Филиз.А и като се замисля Ендер също не е толкова лош.Съмнявам се че ако беше някой друг богаташ щеше да изтърпи толкова Нермин-одавна щеше да и е бил дузпата независимо от това че е бременна.Никой няма да я изтърпи с тази вечно намусена физиономия .Ами като не иска да е с Ендер защо отново се върна при него- заради детето.Иска да се омъжи за него ,а не му позволява да я докосне.Даже много я търпи човекът
Благодаря! Да, права си. Но все си мисля, че любовта на Ендер към Нермин е породена от съревнованието му с Мехмет, или просто инат, не знам, може и да не съм права. Ендер ми се струва слаб и безхарактерен и е обяснимо, след като е израсъл в богато семейство, не се е сблъсквал с трудностите на живота...

# 148
  • Мнения: 14 830
Че има съревнование между Ендер и Мехмед -има,и е повече от ясно кой го печели.На Ендер му става все по трудно .Ако преди трябваше да се бори с призрак сега вече съперника си е съвсем жив. Наистина е слаб и безхарактерен но поне прави опити да се измъкне от родителската зависимост и от власта на баща си.Докато Нермин прие всички подаръци които той и даде,салона ,живота в богатата къща,парите,но не прави никакъв опит да е малко по мила с него
И ако между Мехмед и Филиз започне някаква връзка имам чувството че Нермин ще промени отношението си към Филиз

# 149
  • Мнения: 27
Че има съревнование между Ендер и Мехмед -има,и е повече от ясно кой го печели.На Ендер му става все по трудно .Ако преди трябваше да се бори с призрак сега вече съперника си е съвсем жив. Наистина е слаб и безхарактерен но поне прави опити да се измъкне от родителската зависимост и от власта на баща си.Докато Нермин прие всички подаръци които той и даде,салона ,живота в богатата къща,парите,но не прави никакъв опит да е малко по мила с него
И ако между Мехмед и Филиз започне някаква връзка имам чувството че Нермин ще промени отношението си към Филиз
Нермин определено е ужасно несправедлива спрямо Ендер. Но и той беше наясно с какво се захваща. А иначе признавам, че прави опит да бъде независим, но със средства обичайно използвани от баща му. Права си, че един турски мъж като Ендер се държи твърде добре с Нермин, при условие, че знае за чувствата й към Мехмет, за това съм напълно съгласна. А за отношението на Нермин към Филиз - абсолютно и аз вярвам, че то ще се промени в негативна посока. Въпреки това продължавам да харесвам повече Филиз.

# 150
  • Мнения: 14 830
Според мен Филиз направо си е хлътнала по Мехмед.Не знам само дали той ще отговори ва чувствата и.Лично на мен много ми се  иска да стане така.
Не ми стана ясно обаче какво очаква Нермин като разбра че той е жив и защо отиде при семейството му.Разбирам че все още го обича и то много ,но все пак е бременна и живее с друг мъж.С какви очи отива да търси Мехмед

# 151
  • Мнения: 0
На мен Нермин въобще не ми харесва. Изглежда много слабохарактерна, флегматична и меланхолична. Няма никаква цел в живота си, не се бори за нещата, които са важни за нея и т.н. Филиз има повече качества. Но като цяло във филма повечето неща са пресилени. Героите са разделени на добри и лоши и това не ми допада. И аз бих се радвала на евентуална връзка между Филиз и Мехмед.

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 13:30 от pufi80

# 152
  • Мнения: 0
Здравей те ще се включа и аз в темата ако нямате против  Simple Smile
 Ще повдигна завесата - да Мехмет и Филиз имат връзка, тя се влюбва в него, но и той не остава безразличен........ Ще има драматизъм, любов и какво ли още не. Финалът е интересен и неочакван.
 Филма е в стила нищо никога не е сигурно, но пък затова е много интересен и държи в напрежение зрителите си. newsm10 newsm10 newsm10

# 153
  • Мнения: 31
А колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

# 154
  • Разград
  • Мнения: 8 243
А колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

59 оригинални епизоди, а сега сме до 19 и половина на оригиналните.

http://www.ddizi.com/diziler/522/Aci-Hayat

# 155
  • Мнения: 0
adelkata много ме зарадва поста ти  Peace

# 156
  • Мнения: 0
pufi80 радвам се за което  Simple Smile  Ще кажа и още нещо че заглавието, което е за България "До последен дъх" ни загатва за  сюжета...... Отмъщение до последен дъх и любов до последен дъх.  Ще подскажа още нещо Филиз забременява от Мехмет но това е към края на филма Simple Smile
Както писах вече финала е неочакван и драматичен.


ето и един клип за феновете:

http://www.youtube.com/watch?v=sMA3y4l48Dw

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 21:31 от adelkata

# 157
  • Мнения: 31
Има ли преведи епизоди с бг. суб или клипове с любими моменти?

# 158
# 159
  • Германия
  • Мнения: 60
Има ли преведи епизоди с бг. суб или клипове с любими моменти?
Ето, заповядай:
http://vbox7.com/collection:1600523

# 160
  • Мнения: 27
На мен Нермин въобще не ми харесва. Изглежда много слабохарактерна, флегматична и меланхолична. Няма никаква цел в живота си, не се бори за нещата, които са важни за нея и т.н. Филиз има повече качества. Но като цяло във филма повечето неща са пресилени. Героите са разделени на добри и лоши и това не ми допада. И аз бих се радвала на евентуална връзка между Филиз и Мехмед.
smile3521 newsm10 smile3521 Абсолютно подкрепям! Нермин със сигурност не заслужава Мехмет. Филиз е друга класа. Аз също гледах сериите напред, но не разбирам езика и общо взето зяпах картинки. Но наистина Мехмет ще оцени Филиз като жена.

# 161
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

59 оригинални епизоди, а сега сме до 19 и половина на оригиналните.

http://www.ddizi.com/diziler/522/Aci-Hayat

Мерси  Hug
Изгледах финала....
И аз се заглеждам отвреме-навреме в сериала.

Скрит текст:
Незнам как се е стигнало до това състояние на Нермин, но още преди инцидента тя е имала коремна инфекция. Медицинската сестра каза на лекарите от бърза помощ, че е поддържала температура, която не падала, давани са и антибиотици. А тя в действителност е развила перитонит, който е лечим само оперативно. Поради слабостта на организма й лекаря и назначи само антибиотици и каза на Мехмет, че шансовете й са минимални. Много късно е потърсила лекарска помощ.
И на мен Филиз ми харесва много. Радвам се, че накрая остана с Мехмет, брат и се затри някъде.

# 162
  • Мнения: 152
Аз също съм гледала серии напред, гледах и финала наистина е драматичен..
И се радвам че Филиз и Мехмет остават заедно..

# 163
  • Мнения: 152
А колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

59 оригинални епизоди, а сега сме до 19 и половина на оригиналните.

http://www.ddizi.com/diziler/522/Aci-Hayat

Мерси  Hug
Изгледах финала....
И аз се заглеждам отвреме-навреме в сериала.

Скрит текст:
Незнам как се е стигнало до това състояние на Нермин, но още преди инцидента тя е имала коремна инфекция. Медицинската сестра каза на лекарите от бърза помощ, че е поддържала температура, която не падала, давани са и антибиотици. А тя в действителност е развила перитонит, който е лечим само оперативно. Поради слабостта на организма й лекаря и назначи само антибиотици и каза на Мехмет, че шансовете й са минимални. Много късно е потърсила лекарска помощ.
И на мен Филиз ми харесва много. Радвам се, че накрая остана с Мехмет, брат и се затри някъде.


Не съм видяла поста ти, изглежда мислим еднакво.

# 164
  • Мнения: 14 830
Филиз като жена ,като характер много по би отивала на Мехмед.А и като двойка ми харесват повече.За разлика от баща си и от брат си Филиз е честна и почтена и съм сигурна че ще бъде ужасена като разбере какви ги е вършил баща и
Ендер в началото не беше лош.Да беше типичното богаташко синче преситено от охолния живот и търсещо нова тръпка но не беше лош. Влюби се в Нермин и правеше всичко възможно  да и се хареса.Не получи обаче нищо в замяна, нито обич нито любов ,нито някаква мила дума ,дори най дребен жест на внимание от страна на Нермин.В случая той даваше много повече от това което получаваше. И въпреки всичко беше готов да чака и да се надява.Осъзнавайки обаче че това никога няма да стане  и най вече като разбра че Мехмед е жив ,ендер се озлоби и започна да действа като баща си. И мисля че ще става още по зле
Нермин не заслужава мъж като Мехмед И от него само искаше и  мрънкаше че не може да наема жилище. Доста странен характер има Нермин. Не обича Ендер но и не се отказва напълно от него

 А и да питам ако някой знае - за Хасан няма ли да се намери някоя сгодна женица

# 165
  • Мнения: 239
Здравейте някой знае ли дали ще продължат филма,защо го спряха?

# 166
  • Мнения: 0
в програмата пише, че е от 15:30, след Листопад

# 167
  • Мнения: 14 830
Много се надявам Филиз да помогне на Мехмед като каже че през цялата вечер са били заедно

# 168
  • Разград
  • Мнения: 8 243
От утре започва "Езел" по Нова ТВ в 20.00 часа.

http://tvnovellas.blogspot.com/2012/01/30-20.html

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 21:59 от vania_e

# 169
  • Мнения: 0
Много се надявам Филиз да помогне на Мехмед като каже че през цялата вечер са били заедно
Дори срещата им е документирана. Със сигурност ще го спаси тази среща  Peace . Нермин все повече ми става антипатична  ooooh!

# 170
  • Мнения: 205
Нермин също ще се опита да помогне на Мехмет. Ще се случат странни неща Simple Smile.Най-много ме е яд,че Мехмет ще се събере с Филис;-(.

# 171
  • Мнения: 27
Нермин също ще се опита да помогне на Мехмет. Ще се случат странни неща Simple Smile.Най-много ме е яд,че Мехмет ще се събере с Филис;-(.
Защо те е яд? Нермин с необяснимите си действия загуби Мехмет безвръзвратно и затова си е виновна само тя. Постъпките й са абсолютно нелогични. Аз смятам, че Филиз би подхождала на Мехмет много повече - тя е състрадателна, почтенна, стилна, изтънчена и най-вече знае какво иска, за разлика от Нермин. Мехмет със сигурност е забелязал хубавите качества на Филиз и я е разграничил от семейството й. А относно спасяването на Мехмет от затвора - Филиз ще го измъкне от там и то за много кратко време.

# 172
  • Мнения: 27
Много се надявам Филиз да помогне на Мехмед като каже че през цялата вечер са били заедно
Дори срещата им е документирана. Със сигурност ще го спаси тази среща  Peace . Нермин все повече ми става антипатична  ooooh!
newsm10 Даже и дразнещо антипатична! Жалко само, че вече дават само по една серия. ooooh! ooooh! ooooh!

# 173
  • Мнения: 14 830
Нермин също ще се опита да помогне на Мехмет. Ще се случат странни неща Simple Smile.Най-много ме е яд,че Мехмет ще се събере с Филис;-(.
Защо те е яд? Нермин с необяснимите си действия загуби Мехмет безвръзвратно и затова си е виновна само тя. Постъпките й са абсолютно нелогични. Аз смятам, че Филиз би подхождала на Мехмет много повече - тя е състрадателна, почтенна, стилна, изтънчена и най-вече знае какво иска, за разлика от Нермин. Мехмет със сигурност е забелязал хубавите качества на Филиз и я е разграничил от семейството й. А относно спасяването на Мехмет от затвора - Филиз ще го измъкне от там и то за много кратко време.
Абсолютно подкрепям. Нермин наистина не знае какво иска вечно мрънкаща и недоволна.Филиз наистина е жена която би подхождала повече на Мехмед. тя е доста по различна от баща си и от брат си
Нермин  като не обича Ендер защо продължава да се връща при него .Заради детето? Ами може и да го отглежда сама. Но тя не обича Ендер но и не се отказва от него

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 14:24 от djoleva

# 174
  • Мнения: 0
Нермин е типичната мрънкаща, недоволна от живота си, дребнава женица, която се чуди на кое рамо да се облегне. Свикнала е някои да се грижи за нея и да решава вместо нея. и въобще не иска да се затормозява да вземе живота в собствените си ръце и да се справя с трудностите сама. Не се отказва от Ендер заради парите му, а и защото и харесва да се чувства обичана. Пак поради същите причини си затвори очите за изневярата му.

# 175
  • Мнения: 14 830
Нермин е типичната мрънкаща, недоволна от живота си, дребнава женица, която се чуди на кое рамо да се облегне. Свикнала е някои да се грижи за нея и да решава вместо нея. и въобще не иска да се затормозява да вземе живота в собствените си ръце и да се справя с трудностите сама. Не се отказва от Ендер заради парите му, а и защото и харесва да се чувства обичана. Пак поради същите причини си затвори очите за изневярата му.
Както и в предишни теми съм съгласна с тебе
Няма ли да те вида в някоя от темите за "Езел" или "Пепел от рози"

# 176
  • Мнения: 0
"Пепел от рози" най-вероятно ще го гледам, за "Езел" още не съм сигурна, защото гледам "Легендата за Испания", но може да си го тегля Peace

# 177
  • Мнения: 0
И да добавя, че на Нермин също и харесва властта, която има над Ендер. Със сигурност всичко, което Ендер направи за нея, страшно много поласка егото и. Може би точно факта, че Ендер се държи като мижитурка предопределя пълната липса на чувства на Нермин към него. Имам предвид, че тя го манипулира и използва, но не влага нищо от себе си във връзката им.

# 178
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 179
  • Мнения: 27
И да добавя, че на Нермин също и харесва властта, която има над Ендер. Със сигурност всичко, което Ендер направи за нея, страшно много поласка егото и. Може би точно факта, че Ендер се държи като мижитурка предопределя пълната липса на чувства на Нермин към него. Имам предвид, че тя го манипулира и използва, но не влага нищо от себе си във връзката им.
Оооо да, много си права! Peace Нермин се показа като голяма комплексарка. Дължи на Ендер поне малко обич и уважение, та той се промени заради нея или поне направи опит. Харесва ми позицията на Филиз, много мъдро постъпва като съветва Ендер и Нермин към повече търпение и спокойствие.

# 180
  • Сливен
  • Мнения: 15
Здравейте wavey

Я  да се запиша в тази хубава темичка  Flutter

Аз за няколко дни изгледах целия филм бях очарована от всичко,филма е доста добре направенnewsm10
не го очаквах  smile3501

Пиша следващото така,защото може би не всеки иска да знае някои неща.

Скрит текст:
Нермин през всичките 51 епизода се опитва да обясни на Мехмет,че когато е спа с Ендер е била пияна и дрогирана.Това е нейното велико обяснение.Което мога да кажа, че с нищо не я оправдава Naughty Мехмет и Филиз нямат кои знае каква връзка.Прекарват една нощ заедно  Heart Eyes която им създава сума ти проблеми ooooh! Тяхната връзка ако може така да се нарече,е че и на двамата им пука за другия и постоянно си помагат.После по едно време даже са и съдружници Mr. Green

След края на филма и преди да го гледам бях на мнение,Нермин не знае какво иска [/b]

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 14:19 от ·٠•Mimen4ence•٠·

# 181
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И да добавя, че на Нермин също и харесва властта, която има над Ендер. Със сигурност всичко, което Ендер направи за нея, страшно много поласка егото и. Може би точно факта, че Ендер се държи като мижитурка предопределя пълната липса на чувства на Нермин към него. Имам предвид, че тя го манипулира и използва, но не влага нищо от себе си във връзката им.
Оооо да, много си права! Peace Нермин се показа като голяма комплексарка. Дължи на Ендер поне малко обич и уважение, та той се промени заради нея или поне направи опит. Харесва ми позицията на Филиз, много мъдро постъпва като съветва Ендер и Нермин към повече търпение и спокойствие.
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.

# 182
  • Мнения: 14 830
И да добавя, че на Нермин също и харесва властта, която има над Ендер. Със сигурност всичко, което Ендер направи за нея, страшно много поласка егото и. Може би точно факта, че Ендер се държи като мижитурка предопределя пълната липса на чувства на Нермин към него. Имам предвид, че тя го манипулира и използва, но не влага нищо от себе си във връзката им.
Оооо да, много си права! Peace Нермин се показа като голяма комплексарка. Дължи на Ендер поне малко обич и уважение, та той се промени заради нея или поне направи опит. Харесва ми позицията на Филиз, много мъдро постъпва като съветва Ендер и Нермин към повече търпение и спокойствие.
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.
Joy Joy JoyАми по този начин Филиз изпъква още повече.На мен лично Филиз страшно ми харесва , а като застане до Мехмед са невероятна двойка. Но пък от друга страна  един човек може да те спечели или отблъсне само с поведението си независимо от външния вид. Така че и да беше някоя красавица Нермин пак щше да ме дразни

# 183
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Фелиз е класа над тая.

# 184
  • Мнения: 14 830
Ау на Нермин и се стъжни като разбра че Филиз и Мехмед са били заедно.Дано Филиз да оправи нещата и Мехмед да излезе по бързо

# 185
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 186
  • Мнения: 0
Добро утро момичета. Вчера бях на лекции и не успях да гледам филма, но сега ще си го дръпна и ще го изгледам.

# 187
  • Мнения: 0
Току-що изгледах вчерашния епизод и съм потресена от жестокостта на майката на Ендер. Надявам се, че тя ще получи възмездие за делата си. Радвам се, че откриха неопровержимо доказателство и Мехмед ще бъде освободен. Само малко не разбирам как така при положение, че го представят като супер герой не се сети, че в затвора трябва да е нащрек и да си пази гърба.

# 188
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен, момичета! Hug Очевидно мислим сравнително еднакво по отношение главните герои. Да, съгласна съм, че ясно личи класата на Филиз и посредствеността на Нермин във всяко отношение. Жалко е, че Мехмет страда толкова много, дано поне накрая разбере, че Нермин не е заслужавала огромната му любов и страдание. А за Вълкъз (или както там се казваше майката на Ендер), просто останах без думи. Такава жестокост е присъща само на главорез от най-висок ранг. Много ми е съмнителна тази жена, как ли се е навряла и тя в този богаташки свят, след като стана ясно, че и тя е била бедна? Thinking

# 189
  • Мнения: 27
pufi80, благодаря за трапезата, ще си похапна с удоволствие.  eat

# 190
  • Мнения: 27
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.
Ами при условие, че имат доста голям избор от красиви и талантливи актриси, не мога да проумея как са се спрели на антипатична и слаба като игра жена, която на това отгоре е и с доста криви крака, които даже и не прави опит да прикрива.

# 191
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Записвам се да следя темата...която е страхотна.Филма ми хареса ,започнах да го гледам от самото начало....бързо се развиваше действието.....но не ми хареса че спряха да го дават по два епизода и започна бозавият Листопад отново.....БТВ определено са ми доста объркани с филмите ту почват едни ,прекъснат ги - започват други ......което е глупаво но явно това е политиката на телевизията им. kometka76 , предполагам,че ще се разбере как се е навряла в богаташкият свят ирано или късно ще се промени нейният образ...

# 192
  • Мнения: 0
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.
Ами при условие, че имат доста голям избор от красиви и талантливи актриси, не мога да проумея как са се спрели на антипатична и слаба като игра жена, която на това отгоре е и с доста криви крака, които даже и не прави опит да прикрива.
Подкрепям. За външния вид на Нермин, смятам, че в началото беше много по-хубава, но сега с тази прическа съвсем изгуби от чара си. Обаче актрисата, наистина е много слаба, на моменти ми прилича на теле което гледа с влажен поглед.

# 193
  • Мнения: 27
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.
Ами при условие, че имат доста голям избор от красиви и талантливи актриси, не мога да проумея как са се спрели на антипатична и слаба като игра жена, която на това отгоре е и с доста криви крака, които даже и не прави опит да прикрива.
Подкрепям. За външния вид на Нермин, смятам, че в началото беше много по-хубава, но сега с тази прическа съвсем изгуби от чара си. Обаче актрисата, наистина е много слаба, на моменти ми прилича на теле което гледа с влажен поглед.
newsm62 newsm62 newsm62 Това сравнение е доста образно и точно!

# 194
  • Мнения: 27
Записвам се да следя темата...която е страхотна.Филма ми хареса ,започнах да го гледам от самото начало....бързо се развиваше действието.....но не ми хареса че спряха да го дават по два епизода и започна бозавият Листопад отново.....БТВ определено са ми доста объркани с филмите ту почват едни ,прекъснат ги - започват други ......което е глупаво но явно това е политиката на телевизията им. kometka76 , предполагам,че ще се разбере как се е навряла в богаташкият свят ирано или късно ще се промени нейният образ...
Оооо, аз също бях много разочарована, че пак и отново ще повтарят Листопада, та ние го научихме наизуст вече, на мен ми писна. Защо обаче не избраха друго време, а най-безцеремонно ни лишиха от една серия на "До последен дъх"? Най-малкото не е честно!

# 195
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Те от какво не ни лишиха сега спряха и Легендата за Испания......но това е друга тема......Кой ги избира и решава тези неща,нямам думи просто,но за съжаление не ни остава друго освен да се съобразяваме с телевизията,пак добре че не го спряха,а решиха да го дават по 1 серия все пак.

# 196
  • Мнения: 152
Стават банални вече с тоя Листопад..  #2gunfire

Честно казано вчерашната серия ми беше тъжна заради Нермин и бебето, сега хубаво бабичката не харесва Нермин, ама чак пък да направи такова нещо..


П.С. Сигурно още сме държи след родилната депресия затова ми стана мъчно, иначе последните серии не я понасям..  #Crazy

Те от какво не ни лишиха сега спряха и Легендата за Испания......но това е друга тема......Кой ги избира и решава тези неща,нямам думи просто,но за съжаление не ни остава друго освен да се
съобразяваме с телевизията,пак добре че не го спряха,а решиха да го дават по 1 серия все пак.


Да, и дано да са го купили целия, да не стане както с Мечтатели..

# 197
  • Мнения: 14 830
В интерес на истината днес ми стана жал за Нермин. Загуби бебето си по жесток начин.Нормално е  Ендер и Филиз да не и вярват че майка им е направила всичко, та кой би повярвал че има такова чудовище за майка.Сега ако във Нермин наистина е останала някаква гордост ,вече наистина нищо не я задържа при Ендер
Дано тази гадина Белкъз и дебелия и грозен съпруг да си получат заслуженото

# 198
  • Мнения: 27
В интерес на истината днес ми стана жал за Нермин. Загуби бебето си по жесток начин.Нормално е  Ендер и Филиз да не и вярват че майка им е направила всичко, та кой би повярвал че има такова чудовище за майка.Сега ако във Нермин наистина е останала някаква гордост ,вече наистина нищо не я задържа при Ендер
Дано тази гадина Белкъз и дебелия и грозен съпруг да си получат заслуженото
Peace Да, това би било най-правилното решение. Ако Нермин не си тръгне сега, ще затвърди мнението ми, че е слаба жена, неспособна да разсъждава адекватно. Crossing Arms Ако реши да напусне Ендер, може и да има малък шанс да си върне Мехмет, но ако не го направи и предпочете лукса и бляскавия живот, ще се погуби напълно. Много ми е изкуствена тази актриса, не ми харесва как играе, не влага никакво чувство в ролята си.  Thinking

# 199
  • Мнения: 22 867
И тая гад Бекир пак оцеля....... #2gunfire

# 200
  • Мнения: 14 830
И тая гад Бекир пак оцеля....... #2gunfire
Да оцеля....засега.
Имам чувството че Ендер обича Нермин но сега повече от всичко иска да се ожени за нея само за да нарани Мехмед.Но както видяхме и тя не се отказа от Ендер въпреки че вече няма бебе.

# 201
  • Мнения: 22 867
.........Но както видяхме и тя не се отказа от Ендер въпреки че вече няма бебе.

Аз си мисля, че е при Ендер, само защото Мехмед се държи дистанцирано и студено с нея. Ако имаше само някакъв знак от негова страна, струва ми се не би останала и минутка при Ендер, според мен тя не го обича. Peace

# 202
  • Мнения: 0
.........Но както видяхме и тя не се отказа от Ендер въпреки че вече няма бебе.

Аз си мисля, че е при Ендер, само защото Мехмед се държи дистанцирано и студено с нея. Ако имаше само някакъв знак от негова страна, струва ми се не би останала и минутка при Ендер, според мен тя не го обича. Peace
Нермин със сигурност не обича Ендер, но пък и не ще да изпуска питомното за да гони дивото. Не може така. Щом иска да е с Мехмед, нека да остави Ендер и да се опита да си го върне. Тя какво очаква от леглото на Ендер, да скочи директно в леглото на Мехмед Naughty

# 203
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 204
  • Мнения: 205
И сега пак ме питайте защо не искам Филиз да бъде с Мехмет... Ами защото не обичам подводниците като нея.Уж мисли за Нермин а тича след Мехмет!-ето това не приемам!!!Добре,Нермин си изяжда сама хляба при Мехмет,но като е така Филиз защо я излъга че излиза с дружка,а не и каза истината?Както вече казах,Нермин няма да е с Мехмет,като го иска за себе си,може поне да е открита!

# 205
  • Мнения: 14 830
И сега пак ме питайте защо не искам Филиз да бъде с Мехмет... Ами защото не обичам подводниците като нея.Уж мисли за Нермин а тича след Мехмет!-ето това не приемам!!!Добре,Нермин си изяжда сама хляба при Мехмет,но като е така Филиз защо я излъга че излиза с дружка,а не и каза истината?Както вече казах,Нермин няма да е с Мехмет,като го иска за себе си,може поне да е открита!
Според мен Филиз не е сигурна още в чувствата си , да не говорим че незнае  на Нермин в следващия момент какво  ще и роди мозъка.А и като вземем в предвид отношенията на семейството и с Мехмед изобщо не се учудвам че се крие. Аи в крайна сметка не е длъжна да дава обяснения точно на Нермин къде отива и с кого. И огкъде да е сигурна че Нермин няма да се ядоса и да каже на всички че тя се среща с Косовалъ

# 206
  • Мнения: 205
Не е длъжна по принцип,но това не значи,че трябва да лъже.А Нермин няма да я предаде,не е такава ролята и,най-много да се скарат.Невежеството и неопитността на Нермин и изиграха тази жестока шега.Тя няма право да се сърди,че Мехмет продължава по пътя си,но аз не бих действала като Филиз.

# 207
  • Мнения: 0
Нермин никога няма да знае какво иска. В един момент иска да е с Мехмет, а в следващия с Ендер. Тя е противоречива личност, а на мен такъв персонаж не ми допада.  newsm11 newsm11 newsm11
Фелиз в началото е неуверена, но след това знае какво иска и как да го постигне. Тя търпи развитие в положителна насока. И накрая тя е тази дето печели (образно казано)  Simple Smile

# 208
  • Мнения: 368
Здравейте момичета...
И аз съм фенка на филмчето....
Днес реших да изгледам и финала..
И честно да си кажа....направо се ужасих...
Просто една толкова хубава любов (за мен)...да свърши такаа...голям рев му ударих...
Много се надявам БТВ да не постъпят с него както постъпиха с други и да го излъчат до край...

# 209
  • Мнения: 0
Здравейте момичета...
И аз съм фенка на филмчето....
Днес реших да изгледам и финала..
И честно да си кажа....направо се ужасих...
Просто една толкова хубава любов (за мен)...да свърши такаа...голям рев му ударих...
Много се надявам БТВ да не постъпят с него както постъпиха с други и да го излъчат до край...

Как са постъпили БТВ? Относно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. По скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между Филиз и Мехмед.

# 210
  • Мнения: 22 867
Как са постъпили БТВ? Относно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. По скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между Филиз и Мехмед.

Филиз и у мен предизвиква повече симпатии, отколкото Нермин, но Мехмед явно я обича, и то много. Peace

# 211
  • Мнения: 0
Как са постъпили БТВ? Относно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. По скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между Филиз и Мехмед.

Филиз и у мен предизвиква повече симпатии, отколкото Нермин, но Мехмед явно я обича, и то много. Peace
Аз си мисля, че има чувства към нея, но не е истинската му любов. Просто не мога да приема, че мъж с качествата на Мехмед може да бъде заинтригуван (влюбен) в такова мекотело като Нермин.

# 212
  • Мнения: 22 867
Аз си мисля, че има чувства към нея, но не е истинската му любов. Просто не мога да приема, че мъж с качествата на Мехмед може да бъде заинтригуван (влюбен) в такова мекотело като Нермин.

Имах предвид днешната серия с катастрофата, думите, които и говореше,израза на лицето му.......не знам как завършва сериала, но засега ми се струва, че и двамата имат чувства един към друг, независимо от всичко случило се. Peace

# 213
  • Мнения: 0
labrex напълно си права, наистина я обича и си мисли, че е единствената, но аз се надявам, че до края на сериала ще осъзнае, че греши и ще оцени Филиз. Това са си някакви мои очаквания, които не се основават не факти  Wink

# 214
# 215
  • Мнения: 368
Здравейте момичета...
И аз съм фенка на филмчето....
Днес реших да изгледам и финала..
И честно да си кажа....направо се ужасих...
Просто една толкова хубава любов (за мен)...да свърши такаа...голям рев му ударих...
Много се надявам БТВ да не постъпят с него както постъпиха с други и да го излъчат до край...

Как са постъпили БТВ? Относно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. По скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между Филиз и Мехмед.
Ми някои от филмите ги спряха по средата на най интересното...
Лично за мен пък Филиз не ми се връзва до Мехмед...
За мен Нермин си е най подходяща...но всеки има мнение...

# 216
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Нещо взе да ми става безинтересно.....сериала имам предвид.

# 217
  • Мнения: 0
^mine_123^ кои сериали са спрели. Аз не се сещам  newsm78. emely мерси за клипчето  Hug

# 218
  • Мнения: 368
^mine_123^ кои сериали са спрели. Аз не се сещам  newsm78. emely мерси за клипчето  Hug
Ми Морска звезда например...макар че я пуснаха по btv lady..я бяха спряли за доста дълго...
Просто се надявам и него да не спрат....

# 219
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Кой сериал беше Морска звезда, вече взех да ги забравям  newsm78

Рахман дали е мъртъв?

# 220
  • Мнения: 14 830
Ох Мехмед и приятели са от трън та на глог.Тъкмо Филиз го отърва от затвора айде сега ново 20. Хич не ми се иска Рахман да е мъртъв
Ендер вече е напълно заслепен от злоба . Бавно и полека започва да прилича на баща си.Как само удари Филиз-явно вече му е трудно да се контролира. Не съм вече и толкова сигурна ,че е влюбен толкова много в Нермин или е с нея само за да не е тя с Мехмед. Не че искам Нермин да е с Мехмед

# 221
  • Мнения: 0
^mine_123^  и аз не се сещам за "Морска звезда" newsm78, предполагам, че са го спрели защото рейтинга е бил твърде нисък. Джолева напълно споделям мнението ти Peace. Между другото направо ми се прииска Филиз и тя да зашлеви Ендер. Но тя отново показа класа. Освен това по много фин и интелигентен начин успокои Мехмед, след незаслужения шамар. Силно впечетление ми направиха утешителни и думи. Майката на Нермин пък от къде събра тази смелост да удари Мехмед, направо ми замириса на интересчийство. А този Сейфи е голям мръсник, как само реализира пъклените си планове.

# 222
  • Германия
  • Мнения: 60
И аз го гледам този сериал, но нещо не ме грабна още от началото. Нермин ме дразни - не знае какво иска, Мехмед и той ShockedНо Филиз е много сладка - образът е фин, чувствителен, добър, благороден и тя много добре го пресъздава.
И на мен ми се иска Рахман да не е загинал, все ми се струва, че той видя бомбата, когато коленичи да се моли. Някой знае ли, какво ще се случи нататък?


# 223
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Абе гледам го от немай къде,точно по това време малката спи и аз докато върша нещо го гледам или слушам по точно,ама не ми допада нещо....не ми е интересен.

# 224
  • Мнения: 205
Жалко е,че Нермин изглежда много слаб образ,е има си своите минуси,но пък се изисква доста смелост да признаеш грешката си и да теглиш последствията от нея,нещо доста непосилно за повечето от персонажите във филма.Ако Мехмет и беше дал някакъв знак,тя нямаше да остане с Ендер.Много жалко,че финала ще бъде лош.

# 225
  • Мнения: 14 830
Жалко е,че Нермин изглежда много слаб образ,е има си своите минуси,но пък се изисква доста смелост да признаеш грешката си и да теглиш последствията от нея,нещо доста непосилно за повечето от персонажите във филма.Ако Мехмет и беше дал някакъв знак,тя нямаше да остане с Ендер.Много жалко,че финала ще бъде лош.
Сега Мехмед е готов да протегне ръка на Нермин. Интересно ми е какво ще стане и защо тя все пак е с Ендер

# 226
  • Мнения: 0
Нермин бяга от болницата и вижда през прозореца на къщата  Мехмет и Филиз заспали един до друг. Тя веднага си мисли, че двамата са заедно.... и така избира Ендер. До края на филма Нермин ще се лута между Ендер и Мехмет. От нейното лутане страдат много хора. Накрая вече е сигурна кой иска но.....вече е късно.
 

# 227
  • Мнения: 14 830
Нермин бяга от болницата и вижда през прозореца на къщата  Мехмет и Филиз заспали един до друг. Тя веднага си мисли, че двамата са заедно.... и така избира Ендер. До края на филма Нермин ще се лута между Ендер и Мехмет. От нейното лутане страдат много хора. Накрая вече е сигурна кой иска но.....вече е късно.
 

Благодаря, в интерес на истината искам Мехмед а е с Филиз

# 228
  • Мнения: 205
Явно и други четат хубавото вестниче.Grinning.Джолева,ще ти се сбъдне желанието за Филиз и Мехмет,но към края на филма,който ще е много гаден и тъжен,поне за мен де...Аз през цялото време съм убедена в любовта на Нермин и Мехмет,те бавно и несигурно вървят един към друг,но другите се възползват именно от нея и ги отклоняват от пътя.Една любов не свършва с една раздяла... Радвам се,че Филиз ще каже на Нермин да се бори за любовта си,защото Мехмет все така я обича.Simple Smile

# 229
  • Мнения: 14 830
Явно и други четат хубавото вестниче.Grinning.Джолева,ще ти се сбъдне желанието за Филиз и Мехмет,но към края на филма,който ще е много гаден и тъжен,поне за мен де...Аз през цялото време съм убедена в любовта на Нермин и Мехмет,те бавно и несигурно вървят един към друг,но другите се възползват именно от нея и ги отклоняват от пътя.Една любов не свършва с една раздяла... Радвам се,че Филиз ще каже на Нермин да се бори за любовта си,защото Мехмет все така я обича.Simple Smile
Съгласна съм че Нермин и Мехмед се обичат  в това няма спор,но ... след като друг може да ги отклони от пътя им един към друг,след като много често действат преди да са говорили един с друг и да са изяснили нещата явно нещата не са както трябва.
И браво на Филиз която след като прави такова нещо и насочва друга жена към мъжа когото обича,значи наистина е достойна за уважение

# 230
  • Мнения: 0
Мехмет обича Нермин, но въпроса е дали тя го обича толкова много. Докато Филиз обича толкова Мехмет, колкото Метмет обича Нрмин. Филиз в началото иска Нермин и Метмет да се съберат. Нермин е тази дето прави грешки и отблъсква Мехмет.
Образа на Филиз търпи много промени и е доста по-интересен newsm10

# 231
  • Мнения: 14 830
Мехмет обича Нермин, но въпроса е дали тя го обича толкова много. Докато Филиз обича толкова Мехмет, колкото Метмет обича Нрмин. Филиз в началото иска Нермин и Метмет да се съберат. Нермин е тази дето прави грешки и отблъсква Мехмет.
Образа на Филиз търпи много промени и е доста по-интересен newsm10


Благодаря ти за информацията която пишеш. Лично на мен Филиз по ми харесва и то не само като визия , а най вече като сила на характера ,като поведение.
Нермин е слаба -тя няма нито нужната сила , а и мисля че и няма желание да се бори за любовта си
Днес видяхме че си направи погрешен извод. ПХри нея всичко е или прибързано или погрешно. Написа прощално писмо на Ендер.Добре не го обича разбирам я .защо тогава се върна при него ,защо не се върна в бащината си къща и да се опита да подреди живота си без Ендер ,без Мехмед

# 232
  • Мнения: 0
Гледала съм филма преди една две години и сега пак го гледам, защото ми е интересен, пък и да си го припомня.
Нермин е слаба, тя не може или не иска да се бори, просто се надява че всичко ще и дойде на готово. А от това страдат много хора: Мехмет, Филиз, че дори и Ендер.
Да вмъкна че Мехмет е главния герой и всичко се върти около него.

# 233
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 234
  • Мнения: 22 867
..........Нермин е слаба -тя няма нито нужната сила , а и мисля че и няма желание да се бори за любовта си.........


Нермин е слаба, но и доста нагла и язвителна. Филиз винаги се е отнасяла добре с нея, а тя си позволява много. Не знам какъв е краят на връзката Нермин-Мехмет, но ми се иска двойката да е Мехмет-Филиз. Peace

# 235
  • Мнения: 14 830
..........Нермин е слаба -тя няма нито нужната сила , а и мисля че и няма желание да се бори за любовта си.........


Нермин е слаба, но и доста нагла и язвителна. Филиз винаги се е отнасяла добре с нея, а тя си позволява много. Не знам какъв е краят на връзката Нермин-Мехмет, но ми се иска двойката да е Мехмет-Филиз. Peace
И на мен.Винаги съм казвала че Филиз е жената подходяща за Мехмед .Нермин не може да си прикрие злобата вече.

# 236
  • Мнения: 205
Сватбата на Нермин и Ендер се проваля!И то благодарение на Мюге.А сега кажете как Нермин да е друга,след като всички уж я обичат,а я предават и объркват постоянно...Sad

# 237
  • Мнения: 14 830
Сватбата на Нермин и Ендер се проваля!И то благодарение на Мюге.А сега кажете как Нермин да е друга,след като всички уж я обичат,а я предават и объркват постоянно...Sad
Може , може да е друга.Ако отстоява себе си както прави Филиз. Ако поеме по един път без да се връща винаги когато срещне трудност  И ако поне малко се беше борила за това което иска вместо да доказва колко е независима  и как е поела живота си
Нермин не обича Ендер.Защо тогава винаги се връща при него. Защо не го остави завинаги и да поеме сама живота си.Убедена е че Мехмед и Филиз имат връзка- добре.Да ти остави да правят каквото искат все пак това са зрели необвързани хора.Нека тя да продължи сама ,да се бори сама.Защо винаги тича при Ендер- за да покаже на Мехмед че и тя не е сама,че и тя не се интересува от него.И се Цупи на Филиз.Ами бори се бе покажи че още го обичаш , покажи , докажи че между теб и Ендер вече наистина е свършило

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 13:11 от djoleva

# 238
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Абсолютно съм съгласна с теб. На мен лично филма не ми харесва толкова, но го гледам предимно заради Кенан (Езел ми е любимият серил). Ужасно ме дразни Нермин. Не стига, че направи такава огромна грешка и съсипа живота на Мехмет (защото за мен факта , че беше пияна и дрогирана не е оправдание), пък и му търси сметка на него и на Филиз. Какво правеше тя въобще там с Ердем в началото, кой я кара да пие и т.н.? Уж не го понасяше и знаеше, че на Мехмет не му харесва да са заедно и пак остана с него да се напива. Пък сега всички са и виновни. Сега стои с Ердем, жената с голямата ЧЕСТ. Направо ми е смешно когато го пиша. Защо не го остави най-сетне и започне живота си от начало? Пък и необяснимо за мен Мехмет и прости и тя му се подигра. Ужасно ми е неприятен образа на Нермин.
А Филиз ми е абсолютна любимка. Тя не разчита на парите на баща си, бори се за любовта си и е на страната на Мехмет и му помага, въпреки че всички са против. И най-вече е страшно хубава и стилна жена.

# 239
  • Мнения: 218
Кажете някой сайт да го гледам преведен на бг...и да има неизлъчени по бтв серии.

# 240
# 241
  • Мнения: 22 867



Много тъжно е, когато двама се обичат, а не намират езика, на който да си го кажат или начина, да го покажат...

# 242
  • Мнения: 82
Някой може ли накратко да каже какво става на финала

# 243
  • Мнения: 0
Някой може ли накратко да каже какво става на финала


 Нермин иска да се самоубие, но Мехмет я спира. В това време идва Ендер, той иска да убие Мехмет, но Нермин застава пред Мехмет и Нермин е простреляната. След това Ендер стреля и по Мехмет. Ендер отвлича Нермин, като наема лекари и сестра за да я спасят.
Мехмет е ранен, някак стига до колата, през това време Филиз му звани по телефона.....и така го намира и го кара в болницата. В болницата Филиз разбира че е бременна.....
Мехмет се оправя.....той показва на Филиз доказателствата че баща и е виновен за много престапления....
Арестувата Сефа.... той се самоубива в килията.
Мехмет и полицията издирват Ендер и Нермин......Нермин е много зле...
След няколко дни Мехмет ги намира.... той се сбива с Ендер и така взема Нермин, която е много зле...Нермин умира в болницата. Когато лекарите се опитват да спасят Нермин, Филиз припада пред вратата и така Мехмет разбира че тя е бременна от него.  Мехмет я погребва на тяхното място с двете дървета.
Финала: вали дъжд Мехмет е на гроба на Нермин и Филиз е там. Филиз хваща ръката му..... и той и стиска ръката   Simple Smile  Simple Smile   Simple Smile

# 244
  • Мнения: 356
Колко серии остава до финала

# 245
  • Мнения: 0
Колко серии остава до финала

Филма е с 59 серии (турски), тук ги режат и ги правят по 45 минути, следователно ще са повече епизоди при нас. Сега сме горе-долу на 40 и някоя серия...значи грубо казано остават около 30 епизода (наши)

# 246
  • Мнения: 177
Момичета,

Има ли някъде преведени сериите до финала?

  bouquet Hug

# 247
  • Мнения: 0
Здравейте!
Филма в началото ми беше много интересен,ама стана боза направо.Иначе замисьла е хубав ,артистите си играят добре ролите...Като изключа главната Нермин.Нито ми харесва тази жена нито може да ме впечатли с игра.Тя сьсипа цял филм.То все сьм гледала ама такова нещо не бях.Но винаги има пьрви пьт.Как изобщо са и поверили главата роля.Тя е бездарно сьщество ,че и грозно!За другите нищо не мога да кажа .Супер са си и си играят пефектно ролите.Ама най-щастлива ме прави факта,че накрая Мехмед се сьбира с достоен човек за него.Даже и детенце ще си имат!Поне края на филма ме успокои.Струвало си е само заради това !Филиз и Мехмед и тяхното дете!Така ми хареса!

# 248
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Здравейте!

Аз престанах да пиша тук, гледам че не съм и единствена защото и филма доскуча. Гледам го, но ме е яд на себе си, че си губя времето. Пълна боза. НО го бях почнала, в началото ми хареса, но сега едвам го издържам. Имам работници от Косово и навремето когато го даваха там беше абсолютен хит, нещо като перла при нас, но не разбирам какво му харесаха толкова. Може би защото Мехмет се води от Косово, знам ли. Аз ще го догледам защото съм почнала и то само заради главният герой. Езел ми е любимият сериал, но е светлинни години от този. Прекалено много безсмислена драма и разтягане на локуми. Жалко, започна добре, ама само това

# 249
  • Wonderland
  • Мнения: 809
За съжаление,възлагах големи емоции към този филм,но в последно време и аз като bggirl22 се изумявам от себе си защо си губя времето с този филм.....?!В началото започна много динамично и всички харесахме това,но може би и това че БТВ режат сериите и вместо една правят две също оказва влияние върху целият филм....Надявам се поне финала да бъде добър и затова ще продължа да го гледам....

# 250
  • Мнения: 205
И аз именно за това спрях да пиша - много ми доскуча филма.От време на време го слушам,но нищо особено не се случва:(.Щ се постарая да изгледам само последните 2 епизода,края му предстои скоро.
Дано пуснат някой наистина хубав филм.

# 251
  • Мнения: 205
Много тъжен край Sad Sad Sad.......

Символиката на дърветата подсили ефекта от тъжния край,мъртвия си е мъртъв,а живите - живи Simple Smile

А думите,които бяха написани на гроба на Нермин?Не бяха ли точно те,които Мехмет и казваше?
И как така стана,че именно на гроба и,той реши да продължи живота си с друга?
Яд ме е,че Мехмет,че хвана ръката на Филиз,но няма как да е иначе - нали ще имат дете Sad




Една любов не свършва с една раздяла....или поне така се пее в една песен....

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 17:16 от ивка1986

# 252
  • Мнения: 22 867
Филиз ми беше любимка в сериала, хареса ми как хвана за ръка Мехмед. Понякога жените са по-силни от мъжете, и по-търпеливи. Наистина тъжен край, дожаля ми даже за Ендер. Но за майка му - не.

# 253
  • Мнения: 1 271
Филма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?

# 254
  • Мнения: 0
Че кога сте гледали последен епизод?Те не са го излъчили още по бтв?Вчера не са го давали?

# 255
  • Мнения: 248
Филма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?
http://vbox7.com/play:649a4f0785- 107 серия и http://vbox7.com/play:f2223e0cde- серия 108  http://vbox7.com/play:7651dade4c- серия 109

# 256
  • Мнения: 0
Филма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?
http://vbox7.com/play:649a4f0785- 107 серия и http://vbox7.com/play:f2223e0cde- серия 108  http://vbox7.com/play:7651dade4c- серия 109
Дава грешка и не ми отваря?А по бтв-няма ли да си завършат филма тези хора?Възмутена съм направо от тях...Не е за първи път да не дават финални епизоди.....Ужас.Те така направиха и с Легендата за Испания smile3515 smile3515 smile3515 newsm61

# 257
  • Мнения: 205
Филма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?
http://vbox7.com/play:649a4f0785- 107 серия и http://vbox7.com/play:f2223e0cde- серия 108  http://vbox7.com/play:7651dade4c- серия 109
Дава грешка и не ми отваря?А по бтв-няма ли да си завършат филма тези хора?Възмутена съм направо от тях...Не е за първи път да не дават финални епизоди.....Ужас.Те така направиха и с Легендата за Испания smile3515 smile3515 smile3515 newsm61




Ами те си дадоха финала във вторник,може да са съкратили някоя и друга серия,не знам със сигурност,но,че филма свърши е факт Simple SmileДаже на края си изписа на турски "край"

# 258
  • Мнения: 0
Филма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?
http://vbox7.com/play:649a4f0785- 107 серия и http://vbox7.com/play:f2223e0cde- серия 108  http://vbox7.com/play:7651dade4c- серия 109
Дава грешка и не ми отваря?А по бтв-няма ли да си завършат филма тези хора?Възмутена съм направо от тях...Не е за първи път да не дават финални епизоди.....Ужас.Те така направиха и с Легендата за Испания smile3515 smile3515 smile3515 newsm61




Ами те си дадоха финала във вторник,може да са съкратили някоя и друга серия,не знам със сигурност,но,че филма свърши е факт Simple SmileДаже на края си изписа на турски "край"
Може ....сигурно аз съм пропуснала точно края....Както и да е .Благодаря!

# 259
  • Мнения: 205
Филма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?
http://vbox7.com/play:649a4f0785- 107 серия и http://vbox7.com/play:f2223e0cde- серия 108  http://vbox7.com/play:7651dade4c- серия 109
Дава грешка и не ми отваря?А по бтв-няма ли да си завършат филма тези хора?Възмутена съм направо от тях...Не е за първи път да не дават финални епизоди.....Ужас.Те така направиха и с Легендата за Испания smile3515 smile3515 smile3515 newsm61

Опитайте тук - търсените серии се отварят!  Wink

http://www.vbox7.com/collection:1245084

# 260
  • Мнения: 0
Филма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?
http://vbox7.com/play:649a4f0785- 107 серия и http://vbox7.com/play:f2223e0cde- серия 108  http://vbox7.com/play:7651dade4c- серия 109
Дава грешка и не ми отваря?А по бтв-няма ли да си завършат филма тези хора?Възмутена съм направо от тях...Не е за първи път да не дават финални епизоди.....Ужас.Те така направиха и с Легендата за Испания smile3515 smile3515 smile3515 newsm61
Благодаря! smile3525

Опитайте тук - търсените серии се отварят!  Wink

http://www.vbox7.com/collection:1245084

# 261
  • Мнения: 0
Здравейте!
Виждам,че отдавна не се е дискутирал филмът,
но тъй като чак сега го изгледах,имам 1 въпрос.

Дали някой може да намери написани стиховете от филма?
Направиха ми голямо впечатление, но не мога да ги открия.
Става въпрос за тези,които Мехмед казваше на Нермин, тези,които са написани на
надгобната й плоча и т.н

Ще съм ви благодарна!

# 262
  • Мнения: 205
Здравейте!
Виждам,че отдавна не се е дискутирал филмът,
но тъй като чак сега го изгледах,имам 1 въпрос.

Дали някой може да намери написани стиховете от филма?
Направиха ми голямо впечатление, но не мога да ги открия.
Става въпрос за тези,които Мехмед казваше на Нермин, тези,които са написани на
надгобната й плоча и т.н

Ще съм ви благодарна!


Здравейте,опитвам да помогна със следния линк Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт