Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Романтични сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-262 от 262 отговора

Новият сериал по bTV "До последен дъх”, който тръгва на 27 декември, ще разкаже на зрителите историята на Мехмет и Нермин, които живеят в краен квартал на Истанбул. Двамата са лудо влюбени един в друг. Той е заварчик, а тя - маникюристка в известен салон. Двамата искат да се оженят и да имат свой дом, но липсата на пари им пречи да постигната така желанато щастие.

Бедността е кошмарът на Мехмет и Нермин. Двамата започват да се отчуждават, защото каквото и да правят, не могат да изкарат достатъчно пари, за да имат нормален живот. Въпреки всичко Мехмет работи усърдно, за да осигури дом и семейство на любимата си.

В момент на разочарование Нермин е повикана в богаташка къща да направи маникюр на известна жена. Там тя се запознава с Ендер – известен плейбой. Ендер се влюбва в красивото момиче и го прелъстява. Нермин е принудена да се омъжи за Ендер, след като прекарва една нощ с него.

Сега Нермин има всичко, за което е мечтала. Но е далече от Мехмет. А той е готов на всичко, за да отмъсти на Ендер за изгубената любов...

В ролите: Кенан Имирзалъолу в ролята на Мехмет, Селин Делиратар – на Нермин, Оуз Галели - Ендер, Ебру Коджаа - Филиз, Ахмет Йенилмез - Хасан, Екин Тюркмен - Йозлем, Мурат Сойдан – Джелял.

"До последен дъх” ще се излъчва всеки делник от 14:30 ч., като ще предлага по два епизода, до 16:30 ч.
Цитирай

Сигурно ли е? А  Малките тайни кога ще ги дават? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Цитирай

Сигурно ли е? А  Малките тайни кога ще ги дават? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Малки тайни ще си го дават както до сега от 13.30, този сериал ще е на мястото на Жестока любов от 14.30, поне според програмата на БТВ ...  Wink
Цитирай

и тук, и там, и въобще навсякъде

.... историята на Мехмет и Нермин, които живеят в краен квартал на Истанбул. Двамата са лудо влюбени един в друг. Той е заварчик, а тя - маникюристка в известен салон. Двамата искат да се оженят и да имат свой дом, но липсата на пари им пречи да постигната така желанато щастие.
Бедността е кошмарът на Мехмет и Нермин. Двамата започват да се отчуждават, защото каквото и да правят, не могат да изкарат достатъчно пари, за да имат нормален живот. Въпреки всичко Мехмет работи усърдно, за да осигури дом и семейство на любимата си.
....Сега Нермин има всичко, за което е мечтала. Но е далече от Мехмет. А той е готов на всичко, за да отмъсти на Ендер за изгубената любов.......
Донякъде ми напомня сюжета на ,,Под липите,, Laughing
Цитирай

Цитирай

Дано да е интересен поне!!!!
Цитирай

ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Цитирай

ще видим!
Дано си заслужава!
........и малко повече снимки може ли? Embarassed
Цитирай

“Zeki: Sakın unutma çünkü bir umut öldürür insanı birde vicdan..”

Нямам търпение ! Искам да гледам Кенан и в друг сериал освен в Езел, които ми е най-най-най-любим  newsm51
Цитирай

Дано си струва сериала, защото присъствието на Кенан Им, не е достатъчно за да седна да следя нещо , което изобщо не е интересно  Crossing Arms Както се казва " Един актьор, сериал не прави"  Mr. Green Mr. Green
Цитирай

Козлодуй

Чак сега видях че има тема  ooooh! Привет на всички  Hug

Ще се гледа , щом Кенан Им. е там и аз съм пред Телевизора   Love smile3508
Цитирай

Пазарджик

Цоп и аз в новата тема  Hug
Дано да е интересен защото ми е с един от любилите актьори Кенен  Hug нямам търпение да видя първи епизод
Цитирай

Козлодуй

« Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 12:09 от koricimu »
Цитирай

София / London

Сериалът е интересен и ви го препоръчвам. Аз съм от феновете на Селин Демиратар Love, не на Кенан. Много харесван сериал в Турция - аз съм го гледала в Гърция отчасти, а после и в България, онлайн. Wink Hug
Цитирай

........и малко повече снимки може ли? Embarassed

Цитирай

Веселе празници!
Сериала е супер!
Цитирай

newsm78И аз ще се присъединя ако ми допадне.Харесвам актрисата Селин Демиратар,ще започна да гледам и ако е интересен ще се включвам в коментирането. Laughing
Цитирай

StopА бе не Веселе ,а ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

... да усещаш мириса на море ...

Оригиналното заглавие Acı hayat се превежда Горчив живот...
Цитирай

Да се запиша. Сериалчето изглежда интересно.Май ще се разминат с къщата
Цитирай

София

До последен дъх E01

http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=73e7b … 556d65a29c7047032
Цитирай

Е много е ревнив този Мехмед. Разсърди се за нищо. Момичето беше отишло там по работа , а освен това им трябват пари. Нищо лошо не е направила - засега
Цитирай

София

wavey wavey

Приятелят на Мехмед не е ли "ШЕКЕР АГА" от ВВ newsm78

И в това филмче ще има бая зор,но дано поне има хубав край...като гледам окървавената бяла роза  #Crazy ,но определено ще се гледа....
Цитирай

Привет, дами! филмчето изглежда доста интересно само дано не го разводнят излишно Peace Ще го следя с интерес Smile
Цитирай

ХАСКОВО

Голяма ревност , то направо страшно , кажете в момента кой е топ сериала в Турция?
Цитирай

“Zeki: Sakın unutma çünkü bir umut öldürür insanı birde vicdan..”

Привет и от мен  Hug сериалът ми е интересен, макар че не се надявам на щастлив край.
Цитирай

Привет и от мен  Hug сериалът ми е интересен, макар че не се надявам на щастлив край.
В това отношение си права Peace.
В последно време развоя на събитията взе да се подразбира още от първите серии.
Относно ревността - пресилено поведение според мен.
Вярно, че е мъж, че е глава на семейство, ама все пак момичето искаше да изкара някой лев. Нищо повече. И въобще каква е тая тяхна логика - като се оженим не искам да работиш, а да си стоиш в къщи.
Хем не могат да свързват двата края, а хем и да не работи.
Малко комплексарско ми иде това поведение.
Цитирай

В това отношение си права Peace.
В последно време развоя на събитията взе да се подразбира още от първите серии.
Относно ревността - пресилено поведение според мен.
Вярно, че е мъж, че е глава на семейство, ама все пак момичето искаше да изкара някой лев. Нищо повече. И въобще каква е тая тяхна логика - като се оженим не искам да работиш, а да си стоиш в къщи.
Хем не могат да свързват двата края, а хем и да не работи.
Малко комплексарско ми иде това поведение.
 bouquetПрава си че е комплексарско и то не малко,ама там явно е така защото съм го гледала в доста филми. Сериалчето може и да се окаже доста интересно. Колкото до финала - ами аз май свикнах с турските финали
Цитирай

Е да, аз затова и казах, че вече развоя може да се предположи от първите серии 35
Цитирай

Голяма ревност , то направо страшно , кажете в момента кой е топ сериала в Турция?
Най-скъпоплатеният и гледан сериал в момента е "Великолепно столетие", но сериали като "Нарекох те Фериха", "Каква е вината на Фатмагюл", "Север и Юг" и други, за кито не се сещам в момента също са много гледани  Smile
Цитирай

Дания

ДА се чудиш какво му е на "Горчив живот" ама наште медии си имт традиция да си слагат измислени заглавия ooooh!Много харесвам Кенан Love
« Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 18:50 от emely »
Цитирай

Пазарджик

Здравейте момичета  Hug Аз сега се прибирам и и ще се загледам в сериала, но от самото начало ме издразниха преводачите.И аз много харесвам Кенан но преводача му ми звучи малко гейски.За пореден път се убедих че е по добре да се гледат със субтитри  Peace
Цитирай

Дания

Play Thumb

Официален сайт на сериала:

http://www.acihayat.com/index.asp
« Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 21:44 от emely »
Цитирай

Здравейте момичета  Hug Аз сега се прибирам и и ще се загледам в сериала, но от самото начало ме издразниха преводачите.И аз много харесвам Кенан но преводача му ми звучи малко гейски.За пореден път се убедих че е по добре да се гледат със субтитри  Peace

Сигурно искаш да кажеш "дубльора му", защото на преводачите гласовете въобще не се чуват  Very Happy.
Цитирай

Интересно ми се вижда сериалчето,но доколкото разбрах  гледайки финала,май няма да е от щастливите. А актьора,който играе ролята на Мехмед,участвал ли е в някой друг сериал,защото ми се струва познат? newsm78
Цитирай

Пазарджик

sara да бе това  исках да кажа ама  hahaha грешка на езика  Mr. Green
Цитирай

Разград

Интересно ми се вижда сериалчето,но доколкото разбрах  гледайки финала,май няма да е от щастливите. А актьора,който играе ролята на Мехмед,участвал ли е в някой друг сериал,защото ми се струва познат? newsm78

Не мога да повярвам, че във форума има все още хора които не са гледали "Езел", или поне не са попадали на темата.

« Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 23:40 от vania_e »
Цитирай

Аз лично не съм гледала ,,Езел,,, но не е късно да поправя тази грешка.
При първите по-дълги нови почивни дни Peace
Цитирай

Дания

tzarina,ще трябва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.Последната фенка на Езел го изгледа за две седмици LaughingТози сериал остава №1 в сърцето ми:love:
Цитирай

Привет момичета, да цопна и аз в темата
Сериалчето е хубаво, особено щом и Кенан е на линия, само дето и тоя сериал завършва тъжно, както и Езел. Нермин май умира. Кенан си беше хубавичък като Езел. Ще го видим сега и като Мехмед как ще е.В оригинален вариант са 59 серии. Ако продължат да излъчват по 2 дублирани (и накъсани) серийки до края на март ще има какво да гледаме следобед. Дубльорите няма да ги коментирам, че са под всякаква критика(този на Мехмед особено звучи не само гейски ами...) дано поне бтв са си свършили работата по-добре от ДФ и не са осакатили сериала както някои други. Както казва Пипилота турските сериали е най-добре да се гледат със субтитри.
« Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 00:29 от usmivkata546 »
Цитирай

Добро утро. Аз също не съм гледала " Езел". Все се каня ама ако започна и него да гледам и във форума да влизам и другите сериалчата по ТВ- то да си гледам  ще стане тя една. Иначе сериалчето  ме заинтригува - ще видим по нататък
Цитирай

София / London

Или "Болезнен живот".
Зорничке, най-хитови в момента са "Великолепният век" и "Каква е вината на Фатмагюл". Wink
Още не съм гледала първата серия на български - днес ще я дръпна, пък да видим кога ще ми се отвори време. Flutter Hug
Цитирай

Козлодуй

tzarina,ще трябва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.Последната фенка на Езел го изгледа за две седмици LaughingТози сериал остава №1 в сърцето ми:love:
Присъединявам се към това мнение  Flutter  Peace
Цитирай

ДА се чудиш какво му е на "Горчив живот" ама наште медии си имт традиция да си слагат измислени заглавия ooooh!Много харесвам Кенан Love

И аз това се питах. Какво му е на оригиналното заглавие? Доколкото знам, в момента няма друг сериал с подобно заглавие, че да се бъркат, както беше със Забраненият плод/любов. Аз като чуя "До последен дъх", се сещам за един "култов" филм с Белмондо...
И на мен не ми харесва дубльора, много "меко" звучи" ...

emely, благодаря за сайта!
Цитирай

BG

Момичета, а дали ще го качват сериала някъде,ама не в торент,че в този неудобен за гледане час направо ме вбесяват.Сега съм в отпуск ама след 01.01. newsm78 , а ми се иска да го гледам заради Кенан.Харесах го в Езел и не само него,но сценарият във втория сезон доста ме оттегчи и го минах по кратката процедура, а краят направо ме разочарова.Не обичам любовта да свършва по такъв жесток начин.Но това е ...живот, за доста хора е мрачен и нещастен!
Цитирай

Качват го във вбокс и нитрото, поне аз там го гледам, че както съм си вкъщи пак не успявам да го хвана навреме. Дими, май краят и на този ще е подобен. Не съм го преглеждала основно, гледах само последните 3 минути от последната серия, пък и с моя турски толкова и разбрах де, но видях гроба на Нермин, а Мехмед държи Филиз за ръка (ако не се бъркам де)
Цитирай

Сега да не го обвинят в убииство Мехмед
Филма става доста интересен. Ендер дали наистина се заинтересова отНермин или всичко е заради нараненото му его Нещо не ми прилича на много влюбен
« Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 16:44 от djoleva »
Цитирай

Пазарджик

tzarina,ще трябва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.Последната фенка на Езел го изгледа за две седмици LaughingТози сериал остава №1 в сърцето ми:love:
Присъединявам се към това мнение  Flutter  Peace

Аз също който не е гледал Езел само може да съжалявам.Мен още ме вълнува вече доста време след филма.

Ама тези дубльори направо развалят целия ефект и чар на филма.Ама защо толкова лоши ги избират те с всеки изминал филм стават по лоши.А по ДФ са направо  Sick
Цитирай

Пазарджик

Момичета, а дали ще го качват сериала някъде,ама не в торент,че в този неудобен за гледане час направо ме вбесяват.Сега съм в отпуск ама след 01.01. newsm78 , а ми се иска да го гледам заради Кенан.Харесах го в Езел и не само него,но сценарият във втория сезон доста ме оттегчи и го минах по кратката процедура, а краят направо ме разочарова.Не обичам любовта да свършва по такъв жесток начин.Но това е ...живот, за доста хора е мрачен и нещастен!
Тука може да намерих всички епизоди излъчени до момента.

Епизоди
Цитирай

даам, става интересно. историята се заплита........!
Ако някой е гледал филма може ли да каже нещо повече за бъдещото развитие на сюжета и защо Нермин умира?
Цитирай

И аз харесах сериала,особено Кенанннн  35,до сега не бях гледала филм с негово участие,май е сериозен пропуск. Laughing.Сюжета е добър,типичен за турците така,че ще го гледам.И ще следя форума.
Цитирай

Мехмед се забърка в много сериозен проблем.Не мисля че ще му се размине току така. А Ердем продължава да преследва Нермин
Цитирай

Богатите си играят с живота на бедните - винаги е било така и явно това няма да се промени Sad
А как само зълва и снаха се оказаха на едно и също парти...като на филм .
Лоши сценаристи  Smile
Цитирай

Те зълвата и снахата хубаво се оказаха на едно място ама май и зълвата има какво да крие . как ли ще се измъкне Мехмед
Цитирай

Ох,не знам,ама май няма да имам нерви да го изгледам до край.
Предусетих нещо и реших да се поровя за да го потвърдя или опровергая,и се разочаровах,че май правилно съм разбрала сюжета/то не е кой знае колко трудно да се досети човек,ама.../

http://www.btv.bg/seriali/doposledendah/gallery/galeria/16173610 … leden_dah.html#31
Цитирай

Пазарджик

Само на мен ли ми прилича много по сюжет на един др сериал който даваха по ДФ.Поне до тук така ми изглежда но ще видим как ще се развие по натам.А ако може да пишете с бели букви това какво се случва по напред в сериала че иначе няма да ми е интересно да го гледам  Peace
Цитирай

Пазарджик

Цитирай

Пазарджик

Цитирай

Много е интересен сериала,ама тази Нермин няма ли собствено мнение?Прави каквото и кажат.Вчера на партито когато Ендер и каза да танцуват и тя върви.Или пък приятелката и каквото и каже,тя всичко прави... newsm78

Дано Мехмед се измъкне...... Rolling Eyes
Цитирай

Много гаден сценарий,пу...Не можаха ли да измислят нещо по-леко Бтв за този час на деня?!
Яд ме е на Нермин,но и на нея не и е лесно.В тях не се живее,не може да живее и с любимия си,всичко е толкова объркано около нея и може би за това действа така тъпо SadНо пък от друга страна може би точно този е моментът да покаже характер,а не наивност.
Интересното е,че такъв тип характер като този на Мехмет ненавиждам,обаче в случая много ми харесва,защо ли? 35Дали не е заради самия Кенан..... Embarassed
Цитирай

Според мен Мехмед прекалено много задълба тази история. Вярно е че става дума за убийство но самия той се изложи на риск. Изложи на опасност и Нермин и въпреки ,че разбра че тези хора не се спират пред нищо продължава .Ако не заради друго трябваше да спре след като заплашиха и любимата му
Цитирай

Разград

Happy New Year - Seriale turcesti , Asi.MyForum.ro

Play Thumb

Цитирай

Пазарджик

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

Честита да е Новата година,
щастливи да са в нея всички дни.
От старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!

Hug Hug Hug
Цитирай

Честита Нова Година на всички!Нека бъде най-добрата до сега за всички Smile

Та сега по темата...Направо не знам как акъл им ражда такива сценарии..Много,много тъга и мъка има във филмите.....Трябва ли всяка любов да е изстрадана,невъзможна....?
Много гадно ми стана за Мехмет SadЖалко,че любовта им бе толкова кратка...
Цитирай

Аз пък харесвам техните сценарии, за разлика от латиноамериканските бози които свършват винаги с хепи енд и с 3-4 сватби наведнъж. Е прекаляват малко с  трагичните сцени но пък правят много добри филми.
 По филма- мисля че Ендер наистина се влюби в Нермин но ми е много интересно как ще я накара да се омъжи за него. Освен ако не е забременяла. Интересно ми е дали ще успее да я накара да го обикне но си мисля ,че тя винаги ще обича Мехмед.
 Харесва ми сестрата на Ендер- Филиз. Личи си че е добра и отговорна за разлика от родителите им
« Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 16:35 от djoleva »
Цитирай

О,аз не казвам,че не харесвам турските сериали - точно обратното - влюбена съм в тях,почти всички съм изгледала дето ги дават по нашите телевизии  Very Happy....Просто все са тъжни и много често ме разплакват и ме хвърлят в размисли.Няма база за сравнение с латино - сериалите.
И аз харесах Филиз,много повече ми е интересно тя как ще завърти любов с Мехмет и каква ще е развръзката между тях Wink
Цитирай

О,аз не казвам,че не харесвам турските сериали - точно обратното - влюбена съм в тях,почти всички съм изгледала дето ги дават по нашите телевизии  Very Happy....Просто все са тъжни и много често ме разплакват и ме хвърлят в размисли.Няма база за сравнение с латино - сериалите.
И аз харесах Филиз,много повече ми е интересно тя как ще завърти любов с Мехмет и каква ще е развръзката между тях Wink
 bouquetИ аз това се чудех . Може би Мехмед ще тръгне да си отмъщава на Ердем като реше че ще е най лесно чрез сестра му , а после ще види че много добър човек и ще се влюби
Цитирай

Може би сте права,но пък мисля,че той не е способен на такова нещо спрямо Филиз,защото в днешния епизод,в сцената в болницата Мехмед се отнесе доста по-добре с нея,отколкото с брат и - ясно защо,де - а идеята ми беше,че може тя да го утешава,изкупвайки собствените си грешки,защото нали именно тя хвърли ръкавицата на предизвикателството към Ендер....А от там да пламне искрата....Но и него го дават един такъв с костюм,готин,наперен...може би забогатял...Ще видим какво ще стане Smile
Цитирай

Абе...гледам го филмчето, когато имам възможност следобедите. Макар и по-старичко и по-евтиничко не е лошо като сюжет и драма...

Обаче ... Кенан си е Кенан... ама Нермин не е Ейшан...

Е няма друга такава комбинация като Езел и Ейшан )))))))))

Rolling Eyes
Цитирай

Здравейте, аз малко пропуснах и сега като гледам серията много се изненадах, някои може ли да ми каже как стана така, че Нермин отиде при богатия мъж ?
Цитирай

Ами Ендер отиде и си я взе...Тя нямаше да тръгне с него,но техните излязоха и разбраха какво е направила и и казаха - чао Sad
Цитирай

Embarassed ама тя какво е направила ?
Последно помня, че бягаше и не искаше да се среща с него ?
Дано не съм досадна, но ми стана много интересно  Embarassed
Цитирай

bouquetИ аз това се чудех . Може би Мехмед ще тръгне да си отмъщава на Ердем като реше че ще е най лесно чрез сестра му , а после ще види че много добър човек и ще се влюби

Аз не че съм гледала изцяло "Под липите", но поне в началото, и това много ми прилича на този сериал. И там изоставения беден годеник се издигаше и влюбвше в богатата сестра... дори и името е същото - Филиз... Странно, и двата сериала са започнали 2005...
Цитирай

Embarassed ама тя какво е направила ?
Последно помня, че бягаше и не искаше да се среща с него ?
Дано не съм досадна, но ми стана много интересно  Embarassed
Ами понапи се доста и преспа с него- с Ендер.Беше и за пръв път. След това направи опит за самоубииство но я спасиха. Лризна си на Мехмед какво е направила и развали годежа. После и родителите и разбраха и я изгониха. това е
Цитирай

Shocked оууу мерси за информацията Smile
Цитирай

Най-скъпоплатеният и гледан сериал в момента е "Великолепно столетие", но сериали като "Нарекох те Фериха", "Каква е вината на Фатмагюл", "Север и Юг" и други, за кито не се сещам в момента също са много гледани  Smile

Зорничке, най-хитови в момента са "Великолепният век" и "Каква е вината на Фатмагюл". Wink
Още не съм гледала първата серия на български - днес ще я дръпна, пък да видим кога ще ми се отвори време. Flutter Hug

Ха....добра  Ви вечер wavey...момичета... Hug Love И аз реших днес да погледна филмчето...само заради Кенан...не съм гледала  Езел Naughty...но много съм слушала и може някой ден и него да изгледам... ThinkingИскам само да поправя горе написаното Peace...сериалът с най голям рейтинг и гледаемост вече втори сезон в Турция е  Öyle Bir Geçer Zaman ki... bowuu

Play Thumb

[/b][/i]
Цитирай

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=208892
Цитирай

Варна

И аз следя филма. Не е нещо нечувано и невиждано, но става  Peace. Както tzarina e написала, сюжетът доста напомня на "Под липите".
Цитирай

Нашите медии както винаги променят заглавието  newsm11
Цитирай

Да ви кажа, че гледам сериала, но все повече започва да се заформя мнението в мен, че актрисата, която играе Нермин е слаба в играта си Rolling Eyes.
Нямам представа дали е участвала в други филми, няма да ровя в нета заради нея. Така или иначе не ме заинтригува като актьорска игра.
Цитирай

София

На края много прекалиха и с боя,кръвта ,та и изтрелите...в гроба newsm78Актьора с голата глава  беше гад и в 1001 н......
Цитирай

Да,в "1001 нощи" май отвлече Шехерезда,а господина дето сервира е от "Листопад" Smile
Глупаво беше тази последната сцена - то не е бой,то не е пара,та накрая и  изстрели,но котката има 7 живота Smile
Цитирай

Сега ми е много интересно как Мехмед ще се оправи след тоя бой и след като го простреляха. Явно ще забогатее по някакъв начин  и тогава ще си отмъщава. А Ендер май наистина е влюбен в Нермин. Държи се много добре
Цитирай

Цитирай

"Кой те открадна, кой те целува... по устните, по ръцети има следи..."

Play Thumb

Sezen Aksu - Seni kimler aldı
Цитирай

Да ви кажа, че гледам сериала, но все повече започва да се заформя мнението в мен, че актрисата, която играе Нермин е слаба в играта си Rolling Eyes.
Нямам представа дали е участвала в други филми, няма да ровя в нета заради нея. Така или иначе не ме заинтригува като актьорска игра.

LaughingМисля,че е играла във филм с Тарду Флордун и с Бурак Хакъ, newsm78а има и други познати актьори от Нощите и Перла.

Play Thumb

Цитирай

И аз уж го гледам.Усещам обаче как Мехмет(ако не бъркам) ще се окаже син на тая червенокосата(свекървата).
Цитирай

София-Лагера

Много блудкав филм ,на фона на другите.
Той Мехмед като Супермен.Идва ми в повече Wink
Цитирай

ех тия богаташчета как не могат да се изправят срешу родителите си и да се борят за щастието си.Ендер има чувства към Нермин ,но не може да се пребори с предразсъдъците на родителите си
Цитирай

София

Айде и аз в темата, на мен филма ми добада много.. Жалко, че никой не иска бебето което чака Нермин, а и ми е много интересно дали Мехмет ще се върне в квартала..
Цитирай

Варна

Момичета, кои серии даваха днес, че не успях да гледам втората  Embarassed?
Цитирай

Много тъжен филм....Ендер от страх да не изгуби благоволението на родителите си съсипва Нермин.Не е от предразсъдъците им,а да не би да го лишат от наследство - че как ще се издържа иначе?Какво може да прави,освен да пилее пари?
Ендер може и да обича Нермин,но не са един за друг SadТя не го обича,а и няма да го обикне - една любов не свършва с една раздяла....
Цитирай

Ендер е слабохарактерен и безволев мъж.
Такъв тип мъже не се борят за любовта си, а молят за още време и постоянни отсрочки в нея.
Цитирай

Пазарджик

Момичета, кои серии даваха днес, че не успях да гледам втората  Embarassed?
15-16
Цитирай

Дания

Цитирай

Момичета-привет!  Hug
Надявам се да ме приемете във вашата уютна тема.  Flutter Започнах да гледам случайно сериала , но много ми допадна.Драмата наистина е голяма, като във турските сериали....Семейството на Ендер е отвратително, само сестра му става. Бащата е гадно парвеню, свикнал всичко да купува и продава, майката е лишена от всякаква класа, с оглед на положението, което заема-подвиква на слугите като пълна простачка, самият Ендер-разглезен женкар, който не може да прави жертви -гледа само кефа си.Нермин-добре се накисна.........  ooooh! Мехмет ми е симпатичен, беше много искрен като каза-"Душата ме боли..........."  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

BISKIT- добре дошла! Радвам се че се " виждаме " и тук
Цитирай

djoleva- Hug Мерси за посрещането и на мене ми е приятно!  bouquet
Цитирай

Аз пък си мисля ,че майката на Ендер има някаква тайна относно произхода си и много си страхува да не бъде разкрита.Не случайно съпругът и в миналия епизод и намекна че тя много добре знае какво е в крайните квартали.
Цитирай

Каква ли тайна крие стария гробар и  как ли е сварзан с Керванджъоглу.И той ги мрази  но защо - доста интересен става филма
Цитирай

София

wavey wavey wavey

Да не излезне гробаря да е бащата , а майката на Ендер да е прегрешила на времето и да е майка и на Мехмед #Crazy newsm78,то стана като в латино сериал, 35 35
Цитирай

wavey wavey wavey

Да не излезне гробаря да е бащата , а майката на Ендер да е прегрешила на времето и да е майка и на Мехмед #Crazy newsm78,то стана като в латино сериал, 35 35
Не мисля по скоро ми се струва че гробаря е свързан Себа Кервандъоглу. Дали пък бащата на Ендер не е виновен за смъртта на синът на гробаря
Цитирай

Здравейте и от мен. Случайно загледах филма. Бях в отпуска за празниците, но сега , уви, съм на работа. Не мога да го гледам, а ми харесва и съм сигурна, че ще става още по-интересен. Може ли, ако някой знае линк към епизодите, да го пусне.
Цитирай

На мен ми идва една мисъл в главата:та когато бащата на Ендер обясняваше на майка му някакви неща,той преди да излезе се обърна и каза на жена си,че била познавала много добре такъв тип момичета и живота им,при което нейните очи се насълзиха и му отвърна,че ако имал нещо да казва,да говори направо....Значи и нейното минало не е чисто.....
С две думи,онзи човек,дето помага на Мехмет,нищо чудно да е имал нещо с нея,не с баща му...Вижте как веднага позна,че Керванджъоглу са взели любимата на Мехмет...
Но ще видим,може би греша...
Цитирай

Burgas

Здравей те и от мен! И аз се загледах по сериала,интересен е долу-горе сигурно ще го гледам.Ще следя и темата.
Цитирай

В този епизод искренно се забавлявах с Хасан
Цитирай

Най-после и нещо весело в този сериал - Хасан  35
Цитирай

Аз се радвам ,че и Нермин се взе в ръце. Филиз също е на страната на брат си.Не знам как може да има родители които поставят парите пед щастието на Децата си.
 И Мехмед Бонд ме  зарадва. Керваджъоглу се сдобиха със сериозен враг
Цитирай

Да,така е - похвала и за Нермин.А сега да видим Филиз и Ендер какво ще измислят - дали няма да започнат да отклоняват средства от фирмата?Като гледам Ендер не знае що е работа...
Жал ми е за Мехмет Sad,много се мъчи горкия и много страда за пуста Нермин Sad....
А дано да успее да постигне целите си Smile,макар,че аз не бих отмъстила......
Цитирай

Здравейте момичета. И аз гледам сериала, и ще се радвам да го обсъждаме заедно в темата  Hug . За съжаление днес не успях да гледам сериите, а и още ги няма качени с превод. До тук моето виждане за филма е: Нермин-много слабохарактерна и "сива"; Мехмед- някой го беше оприличил със супермен Peace, малко в повече ми идва драматизма в образа му, иначе актьора е страхотен; Ендер-разглезен, посредствен и безхарактерен богаташки син;Филиз-фина, изтънчена, умна и интелигентна млада жена, с обноски на истинска дама, нежна и грациозна;майката и бащата на Ендер са ми тотално антипатични, вярвам, че всички се сещате защо. И аз имам някакви усещания за развитието на сюжета, но се надявам, че сценаристите ще ме изненадат.
« Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 09:02 от pufi80 »
Цитирай

Аз също ще помоля за няколко думи в резюме за 2-та серия от вечера, че я пропуснах.............  Praynig Praynig Praynig Предварително благодаря!  bouquet
Цитирай

Аз също ще помоля за няколко думи в резюме за 2-та серия от вечера, че я пропуснах.............  Praynig Praynig Praynig Предварително благодаря!  bouquet
Ами вчера идвете серии бяха доста хубави и най вече забавни.Когато Хасан/ Най после изваден от алкохолния запой/ получи подарък камион и бележка да отиде на грибището вечера.Човека отиде почни н.....н от страх и гробаря му каза да влезе в гробницата защото вътре го чакат. Почти припаднал той отвори вратата и като видя вътре Мехмед 15 минути го свестяваха.
Мехмед го посвети в плановете си ,и му даде пари за да помогне на родителите му и на родителите на Нермин/Малко като Робин Худ/
,но най важното което му заръча е да подготви баща му за това че е жив
  Ендер се прибра пиян като дърво и крещеше че обича Нермин. Родителите му отново бяха възмутени
Нермин реше да се вземе в ръце и да разработи салона с помоща на Филиз и Ендер.Каза на Ендер че дори и да е снего ще го уважава но никога няма да го обича.Но той каза че ще чака
 Мехмед и Хасан продължават да правят планове за отмъщение.Явно Мехмед ще съсипе Кервандъоглу

PUFI80- добре дошла
Цитирай

Много ти благодаря за изчерпателния отговор!!!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Ха икономът на Керваднжъоглу е Яман от " Листопад"
Цитирай

София

Наистина,все познати лица....още не мога да се "отърва"от...."Езел"  #Crazy 35 35
« Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 15:48 от krasminikif »
Цитирай

Burgas

А този с голата глава,,лошия" кой е,много ми е познат, но не мога да се сетя?
Цитирай

София

Този с голата глава е мафиота дето отвлече Шехерезада......
Цитирай

Майката на Ендер е била прислужница в къщата, а сега е най големия враг на Нермин.Пази боже сляпо да прогледне. В този дом има много тайни обаче. Защо ли  майката е приела да остане саката вместо да се излекува само за да задържи съпруга си
 Харесва ми съюза между Ендер и сестра му
Цитирай

София

djoleva
Новак

Публикации: 8

Re: "До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV
« #117 Ср., 11 Ян. 2012, 16:58 »

Майката на Ендер е била прислужница в къщата, а сега е най големия враг на Нермин.Пази боже сляпо да прогледне.
 Харесва ми съюза между Ендер и сестра му

Точно и аз това си мислех.. newsm10

Цитирай

София

Сериалът много ми харесва:)
Аз нямах възможност да гледам последните епизоди.
Не ми стана ясно откъде се появиха толкова много пари в цялата история newsm78
:
Цитирай

Сериалът много ми харесва:)
Аз нямах възможност да гледам последните епизоди.
Не ми стана ясно откъде се появиха толкова много пари в цялата история newsm78
:

Ами Мехмед с помоща на Хасан и Шукрю обират склада където си държи парите Сефа Керваджъоглу Тами има пари в чу