«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-262 от 262 отговора

ћнени€: 0

Ќови€т сериал по bTV "ƒо последен дъхФ, който тръгва на 27 декември, ще разкаже на зрителите истори€та на ћехмет и Ќермин, които живе€т в краен квартал на »станбул. ƒвамата са лудо влюбени един в друг. “ой е заварчик, а т€ - маникюристка в известен салон. ƒвамата искат да се ожен€т и да имат свой дом, но липсата на пари им пречи да постигната така желанато щастие.

Ѕедността е кошмарът на ћехмет и Ќермин. ƒвамата започват да се отчуждават, защото каквото и да прав€т, не могат да изкарат достатъчно пари, за да имат нормален живот. ¬ъпреки всичко ћехмет работи усърдно, за да осигури дом и семейство на любимата си.

¬ момент на разочарование Ќермин е повикана в богаташка къща да направи маникюр на известна жена. “ам т€ се запознава с ≈ндер Ц известен плейбой. ≈ндер се влюбва в красивото момиче и го прелъст€ва. Ќермин е принудена да се омъжи за ≈ндер, след като прекарва една нощ с него.

—ега Ќермин има всичко, за което е мечтала. Ќо е далече от ћехмет. ј той е готов на всичко, за да отмъсти на ≈ндер за изгубената любов...

¬ ролите:  енан »мирзалъолу в рол€та на ћехмет, —елин ƒелиратар Ц на Ќермин, ќуз √алели - ≈ндер, ≈бру  оджаа - ‘илиз, јхмет …енилмез - ’асан, ≈кин “юркмен - …озлем, ћурат —ойдан Ц ƒжел€л.

"ƒо последен дъхФ ще се излъчва всеки делник от 14:30 ч., като ще предлага по два епизода, до 16:30 ч.
÷итирай

ћнени€: 4
—игурно ли е? ј  ћалките тайни кога ще ги дават? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
÷итирай

ћнени€: 5 393
—игурно ли е? ј  ћалките тайни кога ще ги дават? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ћалки тайни ще си го дават както до сега от 13.30, този сериал ще е на м€стото на ∆естока любов от 14.30, поне според програмата на Ѕ“¬ ...  Wink
÷итирай

и тук, и там, и въобще навс€къде

ћнени€: 1 296

.... истори€та на ћехмет и Ќермин, които живе€т в краен квартал на »станбул. ƒвамата са лудо влюбени един в друг. “ой е заварчик, а т€ - маникюристка в известен салон. ƒвамата искат да се ожен€т и да имат свой дом, но липсата на пари им пречи да постигната така желанато щастие.
Ѕедността е кошмарът на ћехмет и Ќермин. ƒвамата започват да се отчуждават, защото каквото и да прав€т, не могат да изкарат достатъчно пари, за да имат нормален живот. ¬ъпреки всичко ћехмет работи усърдно, за да осигури дом и семейство на любимата си.
....—ега Ќермин има всичко, за което е мечтала. Ќо е далече от ћехмет. ј той е готов на всичко, за да отмъсти на ≈ндер за изгубената любов.......
ƒон€къде ми напомн€ сюжета на ,,ѕод липите,, Laughing
÷итирай

÷итирай

ƒано да е интересен поне!!!!
÷итирай

ћнени€: 1 738
„≈—“»“ј  ќЋ≈ƒј!
÷итирай

ћнени€: 1
ще видим!
ƒано си заслужава!
........и малко повече снимки може ли? Embarassed
÷итирай

УZeki: Sakın unutma çünkü bir umut öldürür insanı birde vicdan..Ф

Ќ€мам търпение ! »скам да гледам  енан и в друг сериал освен в ≈зел, които ми е най-най-най-любим  newsm51
÷итирай

ƒано си струва сериала, защото присъствието на  енан »м, не е достатъчно за да седна да след€ нещо , което изобщо не е интересно  Crossing Arms  акто се казва " ≈дин актьор, сериал не прави"  Mr. Green Mr. Green
÷итирай

озлодуй

ћнени€: 577
„ак сега вид€х че има тема  ooooh! ѕривет на всички  Hug

ўе се гледа , щом  енан »м. е там и аз съм пред “елевизора   Love smile3508
÷итирай

ѕазарджик

ћнени€: 410
÷оп и аз в новата тема  Hug
ƒано да е интересен защото ми е с един от любилите актьори  енен  Hug н€мам търпение да вид€ първи епизод
÷итирай

озлодуй

« ѕоследна редакци€: пн, 26 дек 2011, 12:09 от koricimu »
÷итирай

—офи€ / Aberdeen

ћнени€: 350
—ериалът е интересен и ви го препоръчвам. јз съм от феновете на —елин ƒемиратар Love, не на  енан. ћного харесван сериал в “урци€ - аз съм го гледала в √ърци€ отчасти, а после и в Ѕългари€, онлайн. Wink Hug
÷итирай

........и малко повече снимки може ли? Embarassed

÷итирай

¬еселе празници!
—ериала е супер!
÷итирай

ћнени€: 2 027
 newsm78» аз ще се присъедин€ ако ми допадне.’аресвам актрисата —елин ƒемиратар,ще започна да гледам и ако е интересен ще се включвам в коментирането. Laughing
÷итирай

Stopј бе не ¬еселе ,а ¬≈—≈Ћ» ѕ–ј«Ќ»÷»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
÷итирай

... да усещаш мириса на море ...

ћнени€: 540
ќригиналното заглавие Acı hayat се превежда √орчив живот...
÷итирай

ћнени€: 1 318
ƒа се запиша. —ериалчето изглежда интересно.ћай ще се разминат с къщата
÷итирай

—офи€

ƒо последен дъх E01

http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=73e7b … 556d65a29c7047032
÷итирай

≈ много е ревнив този ћехмед. –азсърди се за нищо. ћомичето беше отишло там по работа , а освен това им тр€бват пари. Ќищо лошо не е направила - засега
÷итирай

—офи€

ћнени€: 646
 wavey wavey

ѕри€тел€т на ћехмед не е ли "Ў≈ ≈– ј√ј" от ¬¬ newsm78

» в това филмче ще има ба€ зор,но дано поне има хубав край...като гледам окървавената б€ла роза  #Crazy ,но определено ще се гледа....
÷итирай

ћнени€: 5
ѕривет, дами! филмчето изглежда доста интересно само дано не го разводн€т излишно Peace ўе го след€ с интерес Smile
÷итирай

’ј— ќ¬ќ

ћнени€: 6
√ол€ма ревност , то направо страшно , кажете в момента кой е топ сериала в “урци€?
÷итирай

УZeki: Sakın unutma çünkü bir umut öldürür insanı birde vicdan..Ф

ѕривет и от мен  Hug сериалът ми е интересен, макар че не се над€вам на щастлив край.
÷итирай

ѕривет и от мен  Hug сериалът ми е интересен, макар че не се над€вам на щастлив край.
¬ това отношение си права Peace.
¬ последно време разво€ на събити€та взе да се подразбира още от първите серии.
ќтносно ревността - пресилено поведение според мен.
¬€рно, че е мъж, че е глава на семейство, ама все пак момичето искаше да изкара н€кой лев. Ќищо повече. » въобще каква е та€ т€хна логика - като се оженим не искам да работиш, а да си стоиш в къщи.
’ем не могат да свързват двата кра€, а хем и да не работи.
ћалко комплексарско ми иде това поведение.
÷итирай

¬ това отношение си права Peace.
¬ последно време разво€ на събити€та взе да се подразбира още от първите серии.
ќтносно ревността - пресилено поведение според мен.
¬€рно, че е мъж, че е глава на семейство, ама все пак момичето искаше да изкара н€кой лев. Ќищо повече. » въобще каква е та€ т€хна логика - като се оженим не искам да работиш, а да си стоиш в къщи.
’ем не могат да свързват двата кра€, а хем и да не работи.
ћалко комплексарско ми иде това поведение.
 bouquetѕрава си че е комплексарско и то не малко,ама там €вно е така защото съм го гледала в доста филми. —ериалчето може и да се окаже доста интересно.  олкото до финала - ами аз май свикнах с турските финали
÷итирай

≈ да, аз затова и казах, че вече разво€ може да се предположи от първите серии 35
÷итирай

√ол€ма ревност , то направо страшно , кажете в момента кой е топ сериала в “урци€?
Ќай-скъпоплатени€т и гледан сериал в момента е "¬еликолепно столетие", но сериали като "Ќарекох те ‘ериха", " аква е вината на ‘атмагюл", "—евер и ёг" и други, за кито не се сещам в момента също са много гледани  Smile
÷итирай

ƒани€

ћнени€: 373
ƒј се чудиш какво му е на "√орчив живот" ама наште медии си имт традици€ да си слагат измислени заглави€ ooooh!ћного харесвам  енан Love
« ѕоследна редакци€: вт, 27 дек 2011, 18:50 от emely »
÷итирай

ѕазарджик

«дравейте момичета  Hug јз сега се прибирам и и ще се загледам в сериала, но от самото начало ме издразниха преводачите.» аз много харесвам  енан но преводача му ми звучи малко гейски.«а пореден път се убедих че е по добре да се гледат със субтитри  Peace
÷итирай

ƒани€

Play Thumb

ќфициален сайт на сериала:

http://www.acihayat.com/index.asp
« ѕоследна редакци€: вт, 27 дек 2011, 21:44 от emely »
÷итирай

«дравейте момичета  Hug јз сега се прибирам и и ще се загледам в сериала, но от самото начало ме издразниха преводачите.» аз много харесвам  енан но преводача му ми звучи малко гейски.«а пореден път се убедих че е по добре да се гледат със субтитри  Peace

—игурно искаш да кажеш "дубльора му", защото на преводачите гласовете въобще не се чуват  Very Happy.
÷итирай

»нтересно ми се вижда сериалчето,но доколкото разбрах  гледайки финала,май н€ма да е от щастливите. ј актьора,който играе рол€та на ћехмед,участвал ли е в н€кой друг сериал,защото ми се струва познат? newsm78
÷итирай

ѕазарджик

sara да бе това  исках да кажа ама  hahaha грешка на езика  Mr. Green
÷итирай

–азград

ћнени€: 4 533
»нтересно ми се вижда сериалчето,но доколкото разбрах  гледайки финала,май н€ма да е от щастливите. ј актьора,който играе рол€та на ћехмед,участвал ли е в н€кой друг сериал,защото ми се струва познат? newsm78

Ќе мога да пов€рвам, че във форума има все още хора които не са гледали "≈зел", или поне не са попадали на темата.

« ѕоследна редакци€: вт, 27 дек 2011, 23:40 от vania_e »
÷итирай

јз лично не съм гледала ,,≈зел,,, но не е късно да поправ€ тази грешка.
ѕри първите по-дълги нови почивни дни Peace
÷итирай

ƒани€

tzarina,ще тр€бва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.ѕоследната фенка на ≈зел го изгледа за две седмици Laughing“ози сериал остава є1 в сърцето ми:love:
÷итирай

ѕривет момичета, да цопна и аз в темата
—ериалчето е хубаво, особено щом и  енан е на лини€, само дето и то€ сериал завършва тъжно, както и ≈зел. Ќермин май умира.  енан си беше хубавичък като ≈зел. ўе го видим сега и като ћехмед как ще е.¬ оригинален вариант са 59 серии. јко продължат да излъчват по 2 дублирани (и накъсани) серийки до кра€ на март ще има какво да гледаме следобед. ƒубльорите н€ма да ги коментирам, че са под вс€каква критика(този на ћехмед особено звучи не само гейски ами...) дано поне бтв са си свършили работата по-добре от ƒ‘ и не са осакатили сериала както н€кои други.  акто казва ѕипилота турските сериали е най-добре да се гледат със субтитри.
« ѕоследна редакци€: ср, 28 дек 2011, 00:29 от usmivkata546 »
÷итирай

ƒобро утро. јз също не съм гледала " ≈зел". ¬се се кан€ ама ако започна и него да гледам и във форума да влизам и другите сериалчата по “¬- то да си гледам  ще стане т€ една. »наче сериалчето  ме заинтригува - ще видим по нататък
÷итирай

—офи€ / Aberdeen

ћнени€: 350
»ли "Ѕолезнен живот".
«орничке, най-хитови в момента са "¬еликолепни€т век" и " аква е вината на ‘атмагюл". Wink
ќще не съм гледала първата сери€ на български - днес ще € дръпна, пък да видим кога ще ми се отвори време. Flutter Hug
÷итирай

озлодуй

tzarina,ще тр€бва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.ѕоследната фенка на ≈зел го изгледа за две седмици Laughing“ози сериал остава є1 в сърцето ми:love:
ѕрисъедин€вам се към това мнение  Flutter  Peace
÷итирай

ƒј се чудиш какво му е на "√орчив живот" ама наште медии си имт традици€ да си слагат измислени заглави€ ooooh!ћного харесвам  енан Love

» аз това се питах.  акво му е на оригиналното заглавие? ƒоколкото знам, в момента н€ма друг сериал с подобно заглавие, че да се бъркат, както беше със «абранени€т плод/любов. јз като чу€ "ƒо последен дъх", се сещам за един "култов" филм с Ѕелмондо...
» на мен не ми харесва дубльора, много "меко" звучи" ...

emely, благодар€ за сайта!
÷итирай

BG

ћнени€: 291
ћомичета, а дали ще го качват сериала н€къде,ама не в торент,че в този неудобен за гледане час направо ме вбес€ват.—ега съм в отпуск ама след 01.01. newsm78 , а ми се иска да го гледам заради  енан.’аресах го в ≈зел и не само него,но сценари€т във втори€ сезон доста ме оттегчи и го минах по кратката процедура, а кра€т направо ме разочарова.Ќе обичам любовта да свършва по такъв жесток начин.Ќо това е ...живот, за доста хора е мрачен и нещастен!
÷итирай

ачват го във вбокс и нитрото, поне аз там го гледам, че както съм си вкъщи пак не усп€вам да го хвана навреме. ƒими, май кра€т и на този ще е подобен. Ќе съм го преглеждала основно, гледах само последните 3 минути от последната сери€, пък и с мо€ турски толкова и разбрах де, но вид€х гроба на Ќермин, а ћехмед държи ‘илиз за ръка (ако не се бъркам де)
÷итирай

—ега да не го обвин€т в убииство ћехмед
‘илма става доста интересен. ≈ндер дали наистина се заинтересова отЌермин или всичко е заради нараненото му его Ќещо не ми прилича на много влюбен
« ѕоследна редакци€: ср, 28 дек 2011, 16:44 от djoleva »
÷итирай

ѕазарджик

tzarina,ще тр€бва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.ѕоследната фенка на ≈зел го изгледа за две седмици Laughing“ози сериал остава є1 в сърцето ми:love:
ѕрисъедин€вам се към това мнение  Flutter  Peace

јз също който не е гледал ≈зел само може да съжал€вам.ћен още ме вълнува вече доста време след филма.

јма тези дубльори направо развал€т цели€ ефект и чар на филма.јма защо толкова лоши ги избират те с всеки изминал филм стават по лоши.ј по ƒ‘ са направо  Sick
÷итирай

ѕазарджик

ћомичета, а дали ще го качват сериала н€къде,ама не в торент,че в този неудобен за гледане час направо ме вбес€ват.—ега съм в отпуск ама след 01.01. newsm78 , а ми се иска да го гледам заради  енан.’аресах го в ≈зел и не само него,но сценари€т във втори€ сезон доста ме оттегчи и го минах по кратката процедура, а кра€т направо ме разочарова.Ќе обичам любовта да свършва по такъв жесток начин.Ќо това е ...живот, за доста хора е мрачен и нещастен!
“ука може да намерих всички епизоди излъчени до момента.

≈пизоди
÷итирай

ћнени€: 1
даам, става интересно. истори€та се заплита........!
јко н€кой е гледал филма може ли да каже нещо повече за бъдещото развитие на сюжета и защо Ќермин умира?
÷итирай

ћнени€: 9
» аз харесах сериала,особено  енанннн  35,до сега не б€х гледала филм с негово участие,май е сериозен пропуск. Laughing.—южета е добър,типичен за турците така,че ще го гледам.» ще след€ форума.
÷итирай

ћехмед се забърка в много сериозен проблем.Ќе мисл€ че ще му се размине току така. ј ≈рдем продължава да преследва Ќермин
÷итирай

Ѕогатите си игра€т с живота на бедните - винаги е било така и €вно това н€ма да се промени Sad
ј как само зълва и снаха се оказаха на едно и също парти...като на филм .
Ћоши сценаристи  Smile
÷итирай

“е зълвата и снахата хубаво се оказаха на едно м€сто ама май и зълвата има какво да крие . как ли ще се измъкне ћехмед
÷итирай

ќх,не знам,ама май н€ма да имам нерви да го изгледам до край.
ѕредусетих нещо и реших да се поров€ за да го потвърд€ или опроверга€,и се разочаровах,че май правилно съм разбрала сюжета/то не е кой знае колко трудно да се досети човек,ама.../

http://www.btv.bg/seriali/doposledendah/gallery/galeria/16173610 … leden_dah.html#31
÷итирай

ѕазарджик

—амо на мен ли ми прилича много по сюжет на един др сериал който даваха по ƒ‘.ѕоне до тук така ми изглежда но ще видим как ще се развие по натам.ј ако може да пишете с бели букви това какво се случва по напред в сериала че иначе н€ма да ми е интересно да го гледам  Peace
÷итирай

ѕазарджик

÷итирай

ѕазарджик

÷итирай

ћного е интересен сериала,ама тази Ќермин н€ма ли собствено мнение?ѕрави каквото и кажат.¬чера на партито когато ≈ндер и каза да танцуват и т€ върви.»ли пък при€телката и каквото и каже,т€ всичко прави... newsm78

ƒано ћехмед се измъкне...... Rolling Eyes
÷итирай

ћного гаден сценарий,пу...Ќе можаха ли да измисл€т нещо по-леко Ѕтв за този час на ден€?!
яд ме е на Ќермин,но и на не€ не и е лесно.¬ т€х не се живее,не може да живее и с любими€ си,всичко е толкова объркано около не€ и може би за това действа така тъпо SadЌо пък от друга страна може би точно този е моментът да покаже характер,а не наивност.
»нтересното е,че такъв тип характер като този на ћехмет ненавиждам,обаче в случа€ много ми харесва,защо ли? 35ƒали не е заради сами€  енан..... Embarassed
÷итирай

—поред мен ћехмед прекалено много задълба тази истори€. ¬€рно е че става дума за убийство но сами€ той се изложи на риск. »зложи на опасност и Ќермин и въпреки ,че разбра че тези хора не се спират пред нищо продължава .јко не заради друго тр€бваше да спре след като заплашиха и любимата му
÷итирай

–азград

Happy New Year - Seriale turcesti , Asi.MyForum.ro

Play Thumb

÷итирай

ѕазарджик

„≈—“»“ј Ќќ¬ј √ќƒ»Ќј

„естита да е Ќовата година,
щастливи да са в не€ всички дни.
ќт старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!

Hug Hug Hug
÷итирай

„естита Ќова √одина на всички!Ќека бъде най-добрата до сега за всички Smile

“а сега по темата...Ќаправо не знам как акъл им ражда такива сценарии..ћного,много тъга и мъка има във филмите.....“р€бва ли вс€ка любов да е изстрадана,невъзможна....?
ћного гадно ми стана за ћехмет Sad∆алко,че любовта им бе толкова кратка...
÷итирай

јз пък харесвам техните сценарии, за разлика от латиноамериканските бози които свършват винаги с хепи енд и с 3-4 сватби наведнъж. ≈ прекал€ват малко с  трагичните сцени но пък прав€т много добри филми.
 ѕо филма- мисл€ че ≈ндер наистина се влюби в Ќермин но ми е много интересно как ще € накара да се омъжи за него. ќсвен ако не е забремен€ла. »нтересно ми е дали ще успее да € накара да го обикне но си мисл€ ,че т€ винаги ще обича ћехмед.
 ’аресва ми сестрата на ≈ндер- ‘илиз. Ћичи си че е добра и отговорна за разлика от родителите им
« ѕоследна редакци€: вт, 03 €ну 2012, 16:35 от djoleva »
÷итирай

ќ,аз не казвам,че не харесвам турските сериали - точно обратното - влюбена съм в т€х,почти всички съм изгледала дето ги дават по нашите телевизии  Very Happy....ѕросто все са тъжни и много често ме разплакват и ме хвърл€т в размисли.Ќ€ма база за сравнение с латино - сериалите.
» аз харесах ‘илиз,много повече ми е интересно т€ как ще завърти любов с ћехмет и каква ще е развръзката между т€х Wink
÷итирай

ќ,аз не казвам,че не харесвам турските сериали - точно обратното - влюбена съм в т€х,почти всички съм изгледала дето ги дават по нашите телевизии  Very Happy....ѕросто все са тъжни и много често ме разплакват и ме хвърл€т в размисли.Ќ€ма база за сравнение с латино - сериалите.
» аз харесах ‘илиз,много повече ми е интересно т€ как ще завърти любов с ћехмет и каква ще е развръзката между т€х Wink
 bouquet» аз това се чудех . ћоже би ћехмед ще тръгне да си отмъщава на ≈рдем като реше че ще е най лесно чрез сестра му , а после ще види че много добър човек и ще се влюби
÷итирай

ћоже би сте права,но пък мисл€,че той не е способен на такова нещо спр€мо ‘илиз,защото в днешни€ епизод,в сцената в болницата ћехмед се отнесе доста по-добре с не€,отколкото с брат и - €сно защо,де - а иде€та ми беше,че може т€ да го утешава,изкупвайки собствените си грешки,защото нали именно т€ хвърли ръкавицата на предизвикателството към ≈ндер....ј от там да пламне искрата....Ќо и него го дават един такъв с костюм,готин,наперен...може би забогат€л...ўе видим какво ще стане Smile
÷итирай

ћнени€: 1 043
јбе...гледам го филмчето, когато имам възможност следобедите. ћакар и по-старичко и по-евтиничко не е лошо като сюжет и драма...

ќбаче ...  енан си е  енан... ама Ќермин не е ≈йшан...

≈ н€ма друга такава комбинаци€ като ≈зел и ≈йшан )))))))))

Rolling Eyes
÷итирай

«дравейте, аз малко пропуснах и сега като гледам сери€та много се изненадах, н€кои може ли да ми каже как стана така, че Ќермин отиде при богати€ мъж ?
÷итирай

јми ≈ндер отиде и си € взе...“€ н€маше да тръгне с него,но техните изл€зоха и разбраха какво е направила и и казаха - чао Sad
÷итирай

Embarassed ама т€ какво е направила ?
ѕоследно помн€, че б€гаше и не искаше да се среща с него ?
ƒано не съм досадна, но ми стана много интересно  Embarassed
÷итирай

bouquet» аз това се чудех . ћоже би ћехмед ще тръгне да си отмъщава на ≈рдем като реше че ще е най лесно чрез сестра му , а после ще види че много добър човек и ще се влюби

јз не че съм гледала изц€ло "ѕод липите", но поне в началото, и това много ми прилича на този сериал. » там изоставени€ беден годеник се издигаше и влюбвше в богатата сестра... дори и името е същото - ‘илиз... —транно, и двата сериала са започнали 2005...
÷итирай

Embarassed ама т€ какво е направила ?
ѕоследно помн€, че б€гаше и не искаше да се среща с него ?
ƒано не съм досадна, но ми стана много интересно  Embarassed
јми понапи се доста и преспа с него- с ≈ндер.Ѕеше и за пръв път. —лед това направи опит за самоубииство но € спасиха. Ћризна си на ћехмед какво е направила и развали годежа. ѕосле и родителите и разбраха и € изгониха. това е
÷итирай

Shocked оууу мерси за информаци€та Smile
÷итирай

ћнени€: 4 447
Ќай-скъпоплатени€т и гледан сериал в момента е "¬еликолепно столетие", но сериали като "Ќарекох те ‘ериха", " аква е вината на ‘атмагюл", "—евер и ёг" и други, за кито не се сещам в момента също са много гледани  Smile

«орничке, най-хитови в момента са "¬еликолепни€т век" и " аква е вината на ‘атмагюл". Wink
ќще не съм гледала първата сери€ на български - днес ще € дръпна, пък да видим кога ще ми се отвори време. Flutter Hug

’а....добра  ¬и вечер wavey...момичета... Hug Love » аз реших днес да погледна филмчето...само заради  енан...не съм гледала  ≈зел Naughty...но много съм слушала и може н€кой ден и него да изгледам... Thinking»скам само да поправ€ горе написаното Peace...сериалът с най гол€м рейтинг и гледаемост вече втори сезон в “урци€ е  Öyle Bir Geçer Zaman ki... bowuu

Play Thumb

[/b][/i]
÷итирай

ћнени€: 4 447
http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=208892
÷итирай

¬арна

ћнени€: 337
» аз след€ филма. Ќе е нещо нечувано и невиждано, но става  Peace.  акто tzarina e написала, сюжетът доста напомн€ на "ѕод липите".
÷итирай

Ќашите медии както винаги промен€т заглавието  newsm11
÷итирай

ƒа ви кажа, че гледам сериала, но все повече започва да се заформ€ мнението в мен, че актрисата, ко€то играе Ќермин е слаба в играта си Rolling Eyes.
Ќ€мам представа дали е участвала в други филми, н€ма да ров€ в нета заради не€. “ака или иначе не ме заинтригува като актьорска игра.
÷итирай

—офи€

Ќа кра€ много прекалиха и с бо€,кръвта ,та и изтрелите...в гроба newsm78јктьора с голата глава  беше гад и в 1001 н......
÷итирай

ƒа,в "1001 нощи" май отвлече Ўехерезда,а господина дето сервира е от "Ћистопад" Smile
√лупаво беше тази последната сцена - то не е бой,то не е пара,та накра€ и  изстрели,но котката има 7 живота Smile
÷итирай

—ега ми е много интересно как ћехмед ще се оправи след то€ бой и след като го прострел€ха. явно ще забогатее по н€какъв начин  и тогава ще си отмъщава. ј ≈ндер май наистина е влюбен в Ќермин. ƒържи се много добре
÷итирай

÷итирай

" ой те открадна, кой те целува... по устните, по ръцети има следи..."

Play Thumb

Sezen Aksu - Seni kimler aldı
÷итирай

ћнени€: 2 027
ƒа ви кажа, че гледам сериала, но все повече започва да се заформ€ мнението в мен, че актрисата, ко€то играе Ќермин е слаба в играта си Rolling Eyes.
Ќ€мам представа дали е участвала в други филми, н€ма да ров€ в нета заради не€. “ака или иначе не ме заинтригува като актьорска игра.

Laughingћисл€,че е играла във филм с “арду ‘лордун и с Ѕурак ’акъ, newsm78а има и други познати актьори от Ќощите и ѕерла.

Play Thumb

÷итирай

ћнени€: 486
» аз уж го гледам.”сещам обаче как ћехмет(ако не бъркам) ще се окаже син на та€ червенокосата(свекървата).
÷итирай

—офи€-Ћагера

ћнени€: 2 112
ћного блудкав филм ,на фона на другите.
“ой ћехмед като —упермен.»два ми в повече Wink
÷итирай

ех ти€ богаташчета как не могат да се изправ€т срешу родителите си и да се бор€т за щастието си.≈ндер има чувства към Ќермин ,но не може да се пребори с предразсъдъците на родителите си
÷итирай

—офи€

ћнени€: 12
јйде и аз в темата, на мен филма ми добада много.. ∆алко, че никой не иска бебето което чака Ќермин, а и ми е много интересно дали ћехмет ще се върне в квартала..
÷итирай

¬арна

ћнени€: 337
ћомичета, кои серии даваха днес, че не усп€х да гледам втората  Embarassed?
÷итирай

ћного тъжен филм....≈ндер от страх да не изгуби благоволението на родителите си съсипва Ќермин.Ќе е от предразсъдъците им,а да не би да го лишат от наследство - че как ще се издържа иначе? акво може да прави,освен да пилее пари?
≈ндер може и да обича Ќермин,но не са един за друг Sad“€ не го обича,а и н€ма да го обикне - една любов не свършва с една разд€ла....
÷итирай

≈ндер е слабохарактерен и безволев мъж.
“акъв тип мъже не се бор€т за любовта си, а мол€т за още време и посто€нни отсрочки в не€.
÷итирай

ѕазарджик

ћомичета, кои серии даваха днес, че не усп€х да гледам втората  Embarassed?
15-16
÷итирай

ƒани€

÷итирай

ћнени€: 323
ћомичета-привет!  Hug
Ќад€вам се да ме приемете във вашата уютна тема.  Flutter «апочнах да гледам случайно сериала , но много ми допадна.ƒрамата наистина е гол€ма, като във турските сериали....—емейството на ≈ндер е отвратително, само сестра му става. Ѕащата е гадно парвеню, свикнал всичко да купува и продава, майката е лишена от вс€каква класа, с оглед на положението, което заема-подвиква на слугите като пълна простачка, сами€т ≈ндер-разглезен женкар, който не може да прави жертви -гледа само кефа си.Ќермин-добре се накисна.........  ooooh! ћехмет ми е симпатичен, беше много искрен като каза-"ƒушата ме боли..........."  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
÷итирай

BISKIT- добре дошла! –адвам се че се " виждаме " и тук
÷итирай

djoleva- Hug ћерси за посрещането и на мене ми е при€тно!  bouquet
÷итирай

јз пък си мисл€ ,че майката на ≈ндер има н€каква тайна относно произхода си и много си страхува да не бъде разкрита.Ќе случайно съпругът и в минали€ епизод и намекна че т€ много добре знае какво е в крайните квартали.
÷итирай

аква ли тайна крие стари€ гробар и  как ли е сварзан с  ерванджъоглу.» той ги мрази  но защо - доста интересен става филма
÷итирай

—офи€

wavey wavey wavey

ƒа не излезне гробар€ да е бащата , а майката на ≈ндер да е прегрешила на времето и да е майка и на ћехмед #Crazy newsm78,то стана като в латино сериал, 35 35
÷итирай

wavey wavey wavey

ƒа не излезне гробар€ да е бащата , а майката на ≈ндер да е прегрешила на времето и да е майка и на ћехмед #Crazy newsm78,то стана като в латино сериал, 35 35
Ќе мисл€ по скоро ми се струва че гробар€ е свързан —еба  ервандъоглу. ƒали пък бащата на ≈ндер не е виновен за смъртта на синът на гробар€
÷итирай

ћнени€: 3
«дравейте и от мен. —лучайно загледах филма. Ѕ€х в отпуска за празниците, но сега , уви, съм на работа. Ќе мога да го гледам, а ми харесва и съм сигурна, че ще става още по-интересен. ћоже ли, ако н€кой знае линк към епизодите, да го пусне.
÷итирай

Ќа мен ми идва една мисъл в главата:та когато бащата на ≈ндер об€сн€ваше на майка му н€какви неща,той преди да излезе се обърна и каза на жена си,че била познавала много добре такъв тип момичета и живота им,при което нейните очи се насълзиха и му отвърна,че ако имал нещо да казва,да говори направо....«начи и нейното минало не е чисто.....
— две думи,онзи човек,дето помага на ћехмет,нищо чудно да е имал нещо с не€,не с баща му...¬ижте как веднага позна,че  ерванджъоглу са взели любимата на ћехмет...
Ќо ще видим,може би греша...
÷итирай

Burgas

ћнени€: 1 240
«дравей те и от мен! » аз се загледах по сериала,интересен е долу-горе сигурно ще го гледам.ўе след€ и темата.
÷итирай

¬ този епизод искренно се забавл€вах с ’асан
÷итирай

Ќай-после и нещо весело в този сериал - ’асан  35
÷итирай

јз се радвам ,че и Ќермин се взе в ръце. ‘илиз също е на страната на брат си.Ќе знам как може да има родители които постав€т парите пед щастието на ƒецата си.
 » ћехмед Ѕонд ме  зарадва.  ерваджъоглу се сдобиха със сериозен враг
÷итирай

ƒа,така е - похвала и за Ќермин.ј сега да видим ‘илиз и ≈ндер какво ще измисл€т - дали н€ма да започнат да отклон€ват средства от фирмата? ато гледам ≈ндер не знае що е работа...
∆ал ми е за ћехмет Sad,много се мъчи горки€ и много страда за пуста Ќермин Sad....
ј дано да успее да постигне целите си Smile,макар,че аз не бих отмъстила......
÷итирай

«дравейте момичета. » аз гледам сериала, и ще се радвам да го обсъждаме заедно в темата  Hug . «а съжаление днес не усп€х да гледам сериите, а и още ги н€ма качени с превод. ƒо тук моето виждане за филма е: Ќермин-много слабохарактерна и "сива"; ћехмед- н€кой го беше оприличил със супермен Peace, малко в повече ми идва драматизма в образа му, иначе актьора е страхотен; ≈ндер-разглезен, посредствен и безхарактерен богаташки син;‘илиз-фина, изтънчена, умна и интелигентна млада жена, с обноски на истинска дама, нежна и грациозна;майката и бащата на ≈ндер са ми тотално антипатични, в€рвам, че всички се сещате защо. » аз имам н€какви усещани€ за развитието на сюжета, но се над€вам, че сценаристите ще ме изненадат.
« ѕоследна редакци€: ср, 11 €ну 2012, 09:02 от pufi80 »
÷итирай

јз също ще помол€ за н€колко думи в резюме за 2-та сери€ от вечера, че € пропуснах.............  Praynig Praynig Praynig ѕредварително благодар€!  bouquet
÷итирай

јз също ще помол€ за н€колко думи в резюме за 2-та сери€ от вечера, че € пропуснах.............  Praynig Praynig Praynig ѕредварително благодар€!  bouquet
јми вчера идвете серии б€ха доста хубави и най вече забавни. огато ’асан/ Ќай после изваден от алкохолни€ запой/ получи подарък камион и бележка да отиде на грибището вечера.„овека отиде почни н.....н от страх и гробар€ му каза да влезе в гробницата защото вътре го чакат. ѕочти припаднал той отвори вратата и като вид€ вътре ћехмед 15 минути го свест€ваха.
ћехмед го посвети в плановете си ,и му даде пари за да помогне на родителите му и на родителите на Ќермин/ћалко като –обин ’уд/
,но най важното което му заръча е да подготви баща му за това че е жив
  ≈ндер се прибра пи€н като дърво и крещеше че обича Ќермин. –одителите му отново б€ха възмутени
Ќермин реше да се вземе в ръце и да разработи салона с помоща на ‘илиз и ≈ндер. аза на ≈ндер че дори и да е снего ще го уважава но никога н€ма да го обича.Ќо той каза че ще чака
 ћехмед и ’асан продължават да прав€т планове за отмъщение.явно ћехмед ще съсипе  ервандъоглу

PUFI80- добре дошла
÷итирай

ћного ти благодар€ за изчерпателни€ отговор!!!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
÷итирай

’а икономът на  ерваднжъоглу е яман от " Ћистопад"
÷итирай

—офи€

Ќаистина,все познати лица....още не мога да се "отърва"от...."≈зел"  #Crazy 35 35
« ѕоследна редакци€: ср, 11 €ну 2012, 15:48 от krasminikif »
÷итирай

Burgas

ј този с голата глава,,лоши€" кой е,много ми е познат, но не мога да се сет€?
÷итирай

—офи€

“ози с голата глава е мафиота дето отвлече Ўехерезада......
÷итирай

ћайката на ≈ндер е била прислужница в къщата, а сега е най големи€ враг на Ќермин.ѕази боже сл€по да прогледне. ¬ този дом има много тайни обаче. «ащо ли  майката е приела да остане саката вместо да се излекува само за да задържи съпруга си
 ’аресва ми съюза между ≈ндер и сестра му
÷итирай

—офи€

djoleva
Ќовак

ѕубликации: 8

Re: "ƒо последен дъх" (Acı Hayat) по bTV
Ђ #117 —р., 11 ян. 2012, 16:58 ї

ћайката на ≈ндер е била прислужница в къщата, а сега е най големи€ враг на Ќермин.ѕази боже сл€по да прогледне.
 ’аресва ми съюза между ≈ндер и сестра му

“очно и аз това си мислех.. newsm10

÷итирай

—офи€

ћнени€: 2
—ериалът много ми харесва:)
јз н€мах възможност да гледам последните епизоди.
Ќе ми стана €сно откъде се по€виха толкова много пари в ц€лата истори€ newsm78
:
÷итирай

—ериалът много ми харесва:)
јз н€мах възможност да гледам последните епизоди.
Ќе ми стана €сно откъде се по€виха толкова много пари в ц€лата истори€ newsm78
:

јми ћехмед с помоща на ’асан и Ўукрю обират склада където си държи парите —ефа  ерваджъоглу “ами има пари в чували от мръсните му сделки
÷итирай

’убаво прав€т,като показват на  ерванджъоглу,че недосегаеми н€ма Wink
ќбаче друго ми хареса - брат и сестра обедин€ват сили Smile
÷итирай

ћнени€: 21
здравейте.филма ми харесва и го гледам.имам един въпрос относно ≈зел-ко€ е актрисата ко€то играе любимата му и в кои филми е участвала?
÷итирай

здравейте.филма ми харесва и го гледам.имам един въпрос относно ≈зел-ко€ е актрисата ко€то играе любимата му и в кои филми е участвала?

јми т€ се казва ƒжансу ƒере,но не знам в кои филми е участвала Smile
÷итирай

ѕазарджик

—ериали с нейно участие:
Kabuslar Evi: Takip (2006) Ц Esme
Son Osmanlı Yandım Ali (2006) Ц Defne
Sıla (2006) Ц Sıla
Güz Yangını (2005) Ц Ceylan
Metro Palas (2004) Ц Nazan
Alacakaranlık (2003) Ц Irmak Bozoğlu
Altın Kızlar (2009)- Ceylan
Ezel (2008-) Eysan

‘илми с нейно участие:

Acı Aşk, Acı Aşk-2009,
Casus Kızlar , Totally spies! Le Film - 2009,
Son Osmanlı: Yandım Ali, Son Osmanlı: Yandım Ali- 2006,
Kabuslar Evi: Takip, Kabuslar Evi: Takip-2006
÷итирай

аква ли е тайната на майката на ≈ндер Thinking Thinking Thinking Thinking
÷итирай

—офи€

Ќа ми хареса как ги завързаха в бан€та Very Happy Very Happy
÷итирай

ћнени€: 57
явно и майката е била влюбена в друг...
÷итирай

ѕоизпуснах втората сери€ ,може ли  н€кой да ми € поразкаже  на бързо. јко майката е била влюбена в друг дали това не е гробар€
÷итирай

ћайката на ‘илиз обеща,че ще и разкаже за случилото се,но не го направи.ћехмет поиска среща с Ѕекир,с цел да вземе пари.≈ндер не подписа документите,както баща му се над€ваше,скараха се,‘илиз недвусмислено об€ви на чи€ страна е Smile¬ “в —ага прочетох какво ще се случи до следващи€ четвъртък,но не пишеше дали √оспожата ще се разкрие.Ќо предсто€т малко нелогични,но доста интересни и напрегнати епизоди Smile
÷итирай

ћайката на ‘илиз обеща,че ще и разкаже за случилото се,но не го направи.ћехмет поиска среща с Ѕекир,с цел да вземе пари.≈ндер не подписа документите,както баща му се над€ваше,скараха се,‘илиз недвусмислено об€ви на чи€ страна е Smile¬ “в —ага прочетох какво ще се случи до следващи€ четвъртък,но не пишеше дали √оспожата ще се разкрие.Ќо предсто€т малко нелогични,но доста интересни и напрегнати епизоди Smile
много благодар€
÷итирай

Burgas

ј майката на ≈ндер какво разказа на Ќермин относно това,че е в инвалидна количка,пропуснах този момент.
÷итирай

ƒали ще успе€т да вземат откупа за тефтера. ѕлешиви€ се подготв€ , а нашите не зна€т че той проследи ’асан
÷итирай

ќ,не само,че ще успе€т да вземат парите,но и парите ще са повече,а и ще вземат и нещо мноооого по-ценно за —ефа  ерванджъоглу Smile. “епърва става интересно Smile
÷итирай

ј майката на ≈ндер какво разказа на Ќермин относно това,че е в инвалидна количка,пропуснах този момент.

јми разказа и,че е вид€ла мъжа си с друга жена,тръгнала с колата след т€х и катастрофирала.«а това е в инвалидна количка.
÷итирай

—ерес, Greece

ћнени€: 611

» аз това се питах.  акво му е на оригиналното заглавие? ƒоколкото знам, в момента н€ма друг сериал с подобно заглавие, че да се бъркат, както беше със «абранени€т плод/любов. јз като чу€ "ƒо последен дъх", се сещам за един "култов" филм с Ѕелмондо...
» на мен не ми харесва дубльора, много "меко" звучи" ...

emely, благодар€ за сайта!

Ќе се за€ждам, но това се нарича художествен превод. ѕо принцип заглавието не се превежда буквално, а така, че да отговар€ на истори€та на произведението, в случа€ филма. "√орчив живот" за вас, дето разбирате турски може и да звучи добре, но за мен, дето хабер си н€мам от езика, ми звучи незавършено, а "ƒо последен дъх" ми се струва съвсем на м€сто Peace
√ърците, например, го б€ха превели "ѕолъха на любовта", което пак не е лошо Peace

» аз да се присъедин€ към феновете на "≈зел", и особено на  енан Love
÷итирай

ћомичета, здравейте след€ филма и ми харесва но може ли да напишете нещо за лични€ живот на  енан интересно е.
÷итирай

в една мансарда точно под звездите ..........

ћнени€: 308
— интерес гледах филма, но започнах една работа и сега н€ма да имам възможност да го гледам.
–адвам се, че с вас ще научавам какво се случва. јко има н€къде последните серии бихте ли ми пуснали линк да ги изгледам?
÷итирай

ћнени€: 8
http://vbox7.com/collection:1600523
÷итирай

ѕазарджик

ћомичета, здравейте след€ филма и ми харесва но може ли да напишете нещо за лични€ живот на  енан интересно е.
Ѕ»ќ√–ј‘»я
»ме: енан »мирзалиуглу
ƒата на раждане:18.07.1974
ћ€сто на раждане:Ѕала,јнкара ,но израства в село ёчем
–ъст:1.90 см ,носи обувки 46 номер
ћайка му се казва …ълдъз, баща му - ћустафа, той е най-малки€т от трите деца в семейството, сестра му се казва ясемин, а брат му ƒервис. Ќа 12 годишна възраст отива да живее в јнкара при лел€ си, където да продължи образованието си и съответно играе в баскетболни€ отбор на училището. Ќе усп€ва да стане студент от първи€ изпит, а от втори€, като е приет в ћатематически€ факултет на “ехнически€ университет …ълдъз в »станбул.
«апочва да се из€в€ва като модел с помощта и подкрепата на при€телите си.  ато носител на титлата "Ќай-добър модел на “урци€" 1997, той представ€ страната си на "Ќай-добър модел в света" 1997 и печели първото м€сто.
ќбича да слуша музика, да чете книги, обича планините и горите. Ќе обича нощни€ жовот. «адължително за закуска €де мед, а за вечер€ обича месо. ѕие много чай, но най-харесва този, който сам си приготв€ вкъщи, специално съчетание.
—ериали с негово участие:
Deli Yürek (Yusuf Miroğlu) (1999-2002)
Alacakaranlık (Ferit Çağlayan) (2003-2005)
Acı Hayat (Mehmet Kosovalı) (2005-2007)
Ezel (Ezel Bayraktar) (2009-)
‘илми с негово участие:
Deli Yürek: Bumerang Cehennemi (Yusuf Miroğlu) (2001)
Yazı Tura (Hayalet Cevher) (2004)
Son Osmanlı Yandım Ali (Yandim Ali) (2006)
Kabadayı (Devran) (2007)
Ejder Kapanı (Akrep Celal) (2009)
÷итирай

Ѕ»ќ√–ј‘»я
»ме: енан »мирзалиуглу
ƒата на раждане:18.07.1974
ћ€сто на раждане:Ѕала,јнкара ,но израства в село ёчем
–ъст:1.90 см ,носи обувки 46 номер
ћайка му се казва …ълдъз, баща му - ћустафа, той е най-малки€т от трите деца в семейството, сестра му се казва ясемин, а брат му ƒервис. Ќа 12 годишна възраст отива да живее в јнкара при лел€ си, където да продължи образованието си и съответно играе в баскетболни€ отбор на училището. Ќе усп€ва да стане студент от първи€ изпит, а от втори€, като е приет в ћатематически€ факултет на “ехнически€ университет …ълдъз в »станбул.
«апочва да се из€в€ва като модел с помощта и подкрепата на при€телите си.  ато носител на титлата "Ќай-добър модел на “урци€" 1997, той представ€ страната си на "Ќай-добър модел в света" 1997 и печели първото м€сто.
ќбича да слуша музика, да чете книги, обича планините и горите. Ќе обича нощни€ жовот. «адължително за закуска €де мед, а за вечер€ обича месо. ѕие много чай, но най-харесва този, който сам си приготв€ вкъщи, специално съчетание.
—ериали с негово участие:
Deli Yürek (Yusuf Miroğlu) (1999-2002)
Alacakaranlık (Ferit Çağlayan) (2003-2005)
Acı Hayat (Mehmet Kosovalı) (2005-2007)
Ezel (Ezel Bayraktar) (2009-)
‘илми с негово участие:
Deli Yürek: Bumerang Cehennemi (Yusuf Miroğlu) (2001)
Yazı Tura (Hayalet Cevher) (2004)
Son Osmanlı Yandım Ali (Yandim Ali) (2006)
Kabadayı (Devran) (2007)
Ejder Kapanı (Akrep Celal) (2009)

јй стига бе наистина ли е роден на 18.07 и аз съм родена тогава Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
÷итирай

Ѕлагодар€ за биографи€та, това е първи€ филм който гледам с участието на този артист. –азбрах, ≈зел също бил много интересен и мисл€ и него да гледам.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
ћомичета,къде мога да гледам епизоди 27 и 28? ¬ vbox нещо не искат да тръгват.
Ѕлагодар€, тъкмо ми стана интересно
÷итирай

‘илиз е доста впечатлена от ћехмед . „естно да си кажа Ќермин ме дразни. ≈ндер може и да е вс€какъв но наистина доста промени живота си заради не€. » сега пак заради не€ се опитва да започне самосто€телен бизнес.ј Ќермин - все намусена , все нацупена. ƒобре съгласна съм че неможе да го обича ,но може да бъде малко по мила.
—ега ми е много интересно като разбере че е жив  ћехмед какво ще прави.
ј ‘илиз и ћехмед са много хубава двойка
÷итирай

—офи€

—ега ми е много интересно като разбере че е жив  ћехмед какво ще прави.

¬ид€х във vbox, че се срещат при дървото (май случайно) и т€ му падна на колене и му се молеше, предполагам че за да и прости, а той искаше да си тръгне..  Very Happy Very Happy
јма и аз така го об€сних  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 27
«дравейте! Ќад€вам се да ме приемете в темата. јз също гледам сериала. ќчарована съм от  енан ». и от играта му. —подел€м мнението на ƒжолева - мен също Ќермин ме дразни вече с нейните номера. ”ж не обича ≈ндер, пък ходи да се кара с манекенката. ј ћехмед и ‘илиз наистина са много хубава двойка. Ќа мен ‘илиз ми стана симпатична още в началото - много е различна от шантавите си родители и от брат си, в не€ има разум.
÷итирай

«дравейте! Ќад€вам се да ме приемете в темата. јз също гледам сериала. ќчарована съм от  енан ». и от играта му. —подел€м мнението на ƒжолева - мен също Ќермин ме дразни вече с нейните номера. ”ж не обича ≈ндер, пък ходи да се кара с манекенката. ј ћехмед и ‘илиз наистина са много хубава двойка. Ќа мен ‘илиз ми стана симпатична още в началото - много е различна от шантавите си родители и от брат си, в не€ има разум.
ƒобре дошла bouquet  акто вече си разбрала аз  също симпатизирам на ‘илиз.ј и като се замисл€ ≈ндер също не е толкова лош.—ъмн€вам се че ако беше н€кой друг богаташ щеше да изтърпи толкова Ќермин-одавна щеше да и е бил дузпата независимо от това че е бременна.Ќикой н€ма да € изтърпи с тази вечно намусена физиономи€ .јми като не иска да е с ≈ндер защо отново се върна при него- заради детето.»ска да се омъжи за него ,а не му позвол€ва да € докосне.ƒаже много € търпи човекът
÷итирай

ƒобре дошла bouquet  акто вече си разбрала аз  също симпатизирам на ‘илиз.ј и като се замисл€ ≈ндер също не е толкова лош.—ъмн€вам се че ако беше н€кой друг богаташ щеше да изтърпи толкова Ќермин-одавна щеше да и е бил дузпата независимо от това че е бременна.Ќикой н€ма да € изтърпи с тази вечно намусена физиономи€ .јми като не иска да е с ≈ндер защо отново се върна при него- заради детето.»ска да се омъжи за него ,а не му позвол€ва да € докосне.ƒаже много € търпи човекът
Ѕлагодар€! ƒа, права си. Ќо все си мисл€, че любовта на ≈ндер към Ќермин е породена от съревнованието му с ћехмет, или просто инат, не знам, може и да не съм права. ≈ндер ми се струва слаб и безхарактерен и е об€снимо, след като е израсъл в богато семейство, не се е сблъсквал с трудностите на живота...
÷итирай

„е има съревнование между ≈ндер и ћехмед -има,и е повече от €сно кой го печели.Ќа ≈ндер му става все по трудно .јко преди тр€бваше да се бори с призрак сега вече съперника си е съвсем жив. Ќаистина е слаб и безхарактерен но поне прави опити да се измъкне от родителската зависимост и от власта на баща си.ƒокато Ќермин прие всички подаръци които той и даде,салона ,живота в богатата къща,парите,но не прави никакъв опит да е малко по мила с него
» ако между ћехмед и ‘илиз започне н€каква връзка имам чувството че Ќермин ще промени отношението си към ‘илиз
÷итирай

„е има съревнование между ≈ндер и ћехмед -има,и е повече от €сно кой го печели.Ќа ≈ндер му става все по трудно .јко преди тр€бваше да се бори с призрак сега вече съперника си е съвсем жив. Ќаистина е слаб и безхарактерен но поне прави опити да се измъкне от родителската зависимост и от власта на баща си.ƒокато Ќермин прие всички подаръци които той и даде,салона ,живота в богатата къща,парите,но не прави никакъв опит да е малко по мила с него
» ако между ћехмед и ‘илиз започне н€каква връзка имам чувството че Ќермин ще промени отношението си към ‘илиз
Ќермин определено е ужасно несправедлива спр€мо ≈ндер. Ќо и той беше на€сно с какво се захваща. ј иначе признавам, че прави опит да бъде независим, но със средства обичайно използвани от баща му. ѕрава си, че един турски мъж като ≈ндер се държи твърде добре с Ќермин, при условие, че знае за чувствата й към ћехмет, за това съм напълно съгласна. ј за отношението на Ќермин към ‘илиз - абсолютно и аз в€рвам, че то ще се промени в негативна посока. ¬ъпреки това продължавам да харесвам повече ‘илиз.
÷итирай

—поред мен ‘илиз направо си е хлътнала по ћехмед.Ќе знам само дали той ще отговори ва чувствата и.Ћично на мен много ми се  иска да стане така.
Ќе ми стана €сно обаче какво очаква Ќермин като разбра че той е жив и защо отиде при семейството му.–азбирам че все още го обича и то много ,но все пак е бременна и живее с друг мъж.— какви очи отива да търси ћехмед
÷итирай

Ќа мен Ќермин въобще не ми харесва. »зглежда много слабохарактерна, флегматична и меланхолична. Ќ€ма никаква цел в живота си, не се бори за нещата, които са важни за не€ и т.н. ‘илиз има повече качества. Ќо като ц€ло във филма повечето неща са пресилени. √ероите са разделени на добри и лоши и това не ми допада. » аз бих се радвала на евентуална връзка между ‘илиз и ћехмед.
« ѕоследна редакци€: сб, 21 €ну 2012, 13:30 от pufi80 »
÷итирай

«дравей те ще се включа и аз в темата ако н€мате против  Smile
 ўе повдигна завесата - да ћехмет и ‘илиз имат връзка, т€ се влюбва в него, но и той не остава безразличен........ ўе има драматизъм, любов и какво ли още не. ‘иналът е интересен и неочакван.
 ‘илма е в стила нищо никога не е сигурно, но пък затова е много интересен и държи в напрежение зрителите си. newsm10 newsm10 newsm10
÷итирай

ј колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?
÷итирай

–азград

ј колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

59 оригинални епизоди, а сега сме до 19 и половина на оригиналните.

http://www.ddizi.com/diziler/522/Aci-Hayat
÷итирай

adelkata много ме зарадва поста ти  Peace
÷итирай

pufi80 радвам се за което  Smile  ўе кажа и още нещо че заглавието, което е за Ѕългари€ "ƒо последен дъх" ни загатва за  сюжета...... ќтмъщение до последен дъх и любов до последен дъх.  ўе подскажа още нещо ‘илиз забремен€ва от ћехмет но това е към кра€ на филма Smile
 акто писах вече финала е неочакван и драматичен.

ето и един клип за феновете:

http://www.youtube.com/watch?v=sMA3y4l48Dw
« ѕоследна редакци€: сб, 21 €ну 2012, 21:31 от adelkata »
÷итирай

»ма ли преведи епизоди с бг. суб или клипове с любими моменти?
÷итирай

ћерси Peace
÷итирай

ћнени€: 49
»ма ли преведи епизоди с бг. суб или клипове с любими моменти?
≈то, запов€дай:
÷итирай

Ќа мен Ќермин въобще не ми харесва. »зглежда много слабохарактерна, флегматична и меланхолична. Ќ€ма никаква цел в живота си, не се бори за нещата, които са важни за не€ и т.н. ‘илиз има повече качества. Ќо като ц€ло във филма повечето неща са пресилени. √ероите са разделени на добри и лоши и това не ми допада. » аз бих се радвала на евентуална връзка между ‘илиз и ћехмед.
smile3521 newsm10 smile3521 јбсолютно подкреп€м! Ќермин със сигурност не заслужава ћехмет. ‘илиз е друга класа. јз също гледах сериите напред, но не разбирам езика и общо взето з€пах картинки. Ќо наистина ћехмет ще оцени ‘илиз като жена.
÷итирай

ћнени€: 827

ћерси  Hug
»згледах финала....
» аз се заглеждам отвреме-навреме в сериала.

—крит текст :
Ќезнам как се е стигнало до това състо€ние на Ќермин, но още преди инцидента т€ е имала коремна инфекци€. ћедицинската сестра каза на лекарите от бърза помощ, че е поддържала температура, ко€то не падала, давани са и антибиотици. ј т€ в действителност е развила перитонит, който е лечим само оперативно. ѕоради слабостта на организма й лекар€ и назначи само антибиотици и каза на ћехмет, че шансовете й са минимални. ћного късно е потърсила лекарска помощ.
» на мен ‘илиз ми харесва много. –адвам се, че накра€ остана с ћехмет, брат и се затри н€къде.
÷итирай

—офи€

јз също съм гледала серии напред, гледах и финала наистина е драматичен..
» се радвам че ‘илиз и ћехмет остават заедно..
÷итирай

—офи€

ћерси  Hug
»згледах финала....
» аз се заглеждам отвреме-навреме в сериала.

—крит текст :
Ќезнам как се е стигнало до това състо€ние на Ќермин, но още преди инцидента т€ е имала коремна инфекци€. ћедицинската сестра каза на лекарите от бърза помощ, че е поддържала температура, ко€то не падала, давани са и антибиотици. ј т€ в действителност е развила перитонит, който е лечим само оперативно. ѕоради слабостта на организма й лекар€ и назначи само антибиотици и каза на ћехмет, че шансовете й са минимални. ћного късно е потърсила лекарска помощ.
» на мен ‘илиз ми харесва много. –адвам се, че накра€ остана с ћехмет, брат и се затри н€къде.

Ќе съм вид€ла поста ти, изглежда мислим еднакво.
÷итирай

‘илиз като жена ,като характер много по би отивала на ћехмед.ј и като двойка ми харесват повече.«а разлика от баща си и от брат си ‘илиз е честна и почтена и съм сигурна че ще бъде ужасена като разбере какви ги е вършил баща и
≈ндер в началото не беше лош.ƒа беше типичното богаташко синче преситено от охолни€ живот и търсещо нова тръпка но не беше лош. ¬люби се в Ќермин и правеше всичко възможно  да и се хареса.Ќе получи обаче нищо в зам€на, нито обич нито любов ,нито н€каква мила дума ,дори най дребен жест на внимание от страна на Ќермин.¬ случа€ той даваше много повече от това което получаваше. » въпреки всичко беше готов да чака и да се над€ва.ќсъзнавайки обаче че това никога н€ма да стане  и най вече като разбра че ћехмед е жив ,ендер се озлоби и започна да действа като баща си. » мисл€ че ще става още по зле
Ќермин не заслужава мъж като ћехмед » от него само искаше и  мрънкаше че не може да наема жилище. ƒоста странен характер има Ќермин. Ќе обича ≈ндер но и не се отказва напълно от него

ј и да питам ако н€кой знае - за ’асан н€ма ли да се намери н€ко€ сгодна женица
÷итирай

ћнени€: 238
«дравейте н€кой знае ли дали ще продължат филма,защо го спр€ха?
÷итирай

в програмата пише, че е от 15:30, след Ћистопад
÷итирай

ћного се над€вам ‘илиз да помогне на ћехмед като каже че през ц€лата вечер са били заедно
÷итирай

–азград

ќт утре започва "≈зел" по Ќова “¬ в 20.00 часа.

http://tvnovellas.blogspot.com/2012/01/30-20.html
« ѕоследна редакци€: пн, 23 €ну 2012, 21:59 от vania_e »
÷итирай

ћного се над€вам ‘илиз да помогне на ћехмед като каже че през ц€лата вечер са били заедно
ƒори срещата им е документирана. —ъс сигурност ще го спаси тази среща  Peace . Ќермин все повече ми става антипатична  ooooh!
÷итирай

Ќермин също ще се опита да помогне на ћехмет. ўе се случат странни неща Smile.Ќай-много ме е €д,че ћехмет ще се събере с ‘илис;-(.
÷итирай

Ќермин също ще се опита да помогне на ћехмет. ўе се случат странни неща Smile.Ќай-много ме е €д,че ћехмет ще се събере с ‘илис;-(.
«ащо те е €д? Ќермин с необ€снимите си действи€ загуби ћехмет безвръзвратно и затова си е виновна само т€. ѕостъпките й са абсолютно нелогични. јз см€там, че ‘илиз би подхождала на ћехмет много повече - т€ е състрадателна, почтенна, стилна, изтънчена и най-вече знае какво иска, за разлика от Ќермин. ћехмет със сигурност е забел€зал хубавите качества на ‘илиз и € е разграничил от семейството й. ј относно спас€ването на ћехмет от затвора - ‘илиз ще го измъкне от там и то за много кратко време.
÷итирай

ƒори срещата им е документирана. —ъс сигурност ще го спаси тази среща  Peace . Ќермин все повече ми става антипатична  ooooh!
newsm10 ƒаже и дразнещо антипатична! ∆алко само, че вече дават само по една сери€. ooooh! ooooh! ooooh!
÷итирай

«ащо те е €д? Ќермин с необ€снимите си действи€ загуби ћехмет безвръзвратно и затова си е виновна само т€. ѕостъпките й са абсолютно нелогични. јз см€там, че ‘илиз би подхождала на ћехмет много повече - т€ е състрадателна, почтенна, стилна, изтънчена и най-вече знае какво иска, за разлика от Ќермин. ћехмет със сигурност е забел€зал хубавите качества на ‘илиз и € е разграничил от семейството й. ј относно спас€ването на ћехмет от затвора - ‘илиз ще го измъкне от там и то за много кратко време.
јбсолютно подкреп€м. Ќермин наистина не знае какво иска вечно мрънкаща и недоволна.‘илиз наистина е жена ко€то би подхождала повече на ћехмед. т€ е доста по различна от баща си и от брат си
Ќермин  като не обича ≈ндер защо продължава да се връща при него .«аради детето? јми може и да го отглежда сама. Ќо т€ не обича ≈ндер но и не се отказва от него
« ѕоследна редакци€: вт, 24 €ну 2012, 14:24 от djoleva »
÷итирай

Ќермин е типичната мрънкаща, недоволна от живота си, дребнава женица, ко€то се чуди на кое рамо да се облегне. —викнала е н€кои да се грижи за не€ и да решава вместо не€. и въобще не иска да се затормоз€ва да вземе живота в собствените си ръце и да се справ€ с трудностите сама. Ќе се отказва от ≈ндер заради парите му, а и защото и харесва да се чувства обичана. ѕак поради същите причини си затвори очите за изнев€рата му.
÷итирай

Ќермин е типичната мрънкаща, недоволна от живота си, дребнава женица, ко€то се чуди на кое рамо да се облегне. —викнала е н€кои да се грижи за не€ и да решава вместо не€. и въобще не иска да се затормоз€ва да вземе живота в собствените си ръце и да се справ€ с трудностите сама. Ќе се отказва от ≈ндер заради парите му, а и защото и харесва да се чувства обичана. ѕак поради същите причини си затвори очите за изнев€рата му.
 акто и в предишни теми съм съгласна с тебе
Ќ€ма ли да те вида в н€ко€ от темите за "≈зел" или "ѕепел от рози"
÷итирай

"ѕепел от рози" най-веро€тно ще го гледам, за "≈зел" още не съм сигурна, защото гледам "Ћегендата за »спани€", но може да си го тегл€ Peace
÷итирай

» да добав€, че на Ќермин също и харесва властта, ко€то има над ≈ндер. —ъс сигурност всичко, което ≈ндер направи за не€, страшно много поласка егото и. ћоже би точно факта, че ≈ндер се държи като мижитурка предопредел€ пълната липса на чувства на Ќермин към него. »мам предвид, че т€ го манипулира и използва, но не влага нищо от себе си във връзката им.
÷итирай

–азград

Play Thumb

÷итирай

» да добав€, че на Ќермин също и харесва властта, ко€то има над ≈ндер. —ъс сигурност всичко, което ≈ндер направи за не€, страшно много поласка егото и. ћоже би точно факта, че ≈ндер се държи като мижитурка предопредел€ пълната липса на чувства на Ќермин към него. »мам предвид, че т€ го манипулира и използва, но не влага нищо от себе си във връзката им.
ќооо да, много си права! Peace Ќермин се показа като гол€ма комплексарка. ƒължи на ≈ндер поне малко обич и уважение, та той се промени заради не€ или поне направи опит. ’аресва ми позици€та на ‘илиз, много мъдро постъпва като съветва ≈ндер и Ќермин към повече търпение и спокойствие.
÷итирай

—ливен

ћнени€: 13
«дравейте wavey

я  да се запиша в тази хубава темичка  Flutter

јз за н€колко дни изгледах цели€ филм б€х очарована от всичко,филма е доста добре направенnewsm10
не го очаквах  smile3501

ѕиша следващото така,защото може би не всеки иска да знае н€кои неща.

—крит текст :
Ќермин през всичките 51 епизода се опитва да об€сни на ћехмет,че когато е спа с ≈ндер е била пи€на и дрогирана.“ова е нейното велико об€снение. оето мога да кажа, че с нищо не € оправдава Naughty ћехмет и ‘илиз н€мат кои знае каква връзка.ѕрекарват една нощ заедно  Love ко€то им създава сума ти проблеми ooooh! “€хната връзка ако може така да се нарече,е че и на двамата им пука за други€ и посто€нно си помагат.ѕосле по едно време даже са и съдружници Mr. Green

—лед кра€ на филма и преди да го гледам б€х на мнение,Ќермин не знае какво иска [/b]
« ѕоследна редакци€: ср, 25 €ну 2012, 14:19 от Ј٠ХMimen4enceХ٠Ј »
÷итирай

—офи€-Ћагера

ќооо да, много си права! Peace Ќермин се показа като гол€ма комплексарка. ƒължи на ≈ндер поне малко обич и уважение, та той се промени заради не€ или поне направи опит. ’аресва ми позици€та на ‘илиз, много мъдро постъпва като съветва ≈ндер и Ќермин към повече търпение и спокойствие.
» е грозна.«а главна рол€ е много грозна.ћожеха повече да се постара€т.ѕрилича ми на сел€нка.
÷итирай

» е грозна.«а главна рол€ е много грозна.ћожеха повече да се постара€т.ѕрилича ми на сел€нка.
35 35 35јми по този начин ‘илиз изпъква още повече.Ќа мен лично ‘илиз страшно ми харесва , а като застане до ћехмед са неверо€тна двойка. Ќо пък от друга страна  един човек може да те спечели или отблъсне само с поведението си независимо от външни€ вид. “ака че и да беше н€ко€ красавица Ќермин пак щше да ме дразни
÷итирай

—офи€-Ћагера

‘елиз е класа над та€.
÷итирай

ју на Ќермин и се стъжни като разбра че ‘илиз и ћехмед са били заедно.ƒано ‘илиз да оправи нещата и ћехмед да излезе по бързо
÷итирай

–азград

Play Thumb

÷итирай

ƒобро утро момичета. ¬чера б€х на лекции и не усп€х да гледам филма, но сега ще си го дръпна и ще го изгледам.
÷итирай

“оку-що изгледах вчерашни€ епизод и съм потресена от жестокостта на майката на ≈ндер. Ќад€вам се, че т€ ще получи възмездие за делата си. –адвам се, че откриха неопровержимо доказателство и ћехмед ще бъде освободен. —амо малко не разбирам как така при положение, че го представ€т като супер герой не се сети, че в затвора тр€бва да е нащрек и да си пази гърба.
÷итирай

«дравейте и от мен, момичета! Hug ќчевидно мислим сравнително еднакво по отношение главните герои. ƒа, съгласна съм, че €сно личи класата на ‘илиз и посредствеността на Ќермин във вс€ко отношение. ∆алко е, че ћехмет страда толкова много, дано поне накра€ разбере, че Ќермин не е заслужавала огромната му любов и страдание. ј за ¬ълкъз (или както там се казваше майката на ≈ндер), просто останах без думи. “акава жестокост е присъща само на главорез от най-висок ранг. ћного ми е съмнителна тази жена, как ли се е навр€ла и т€ в този богаташки св€т, след като стана €сно, че и т€ е била бедна? Thinking
÷итирай

pufi80, благодар€ за трапезата, ще си похапна с удоволствие.  eat
÷итирай

јми при условие, че имат доста гол€м избор от красиви и талантливи актриси, не мога да проуме€ как са се спрели на антипатична и слаба като игра жена, ко€то на това отгоре е и с доста криви крака, които даже и не прави опит да прикрива.
÷итирай

Wonderland

ћнени€: 362
«аписвам се да след€ темата...ко€то е страхотна.‘илма ми хареса ,започнах да го гледам от самото начало....бързо се развиваше действието.....но не ми хареса че спр€ха да го дават по два епизода и започна бозави€т Ћистопад отново.....Ѕ“¬ определено са ми доста объркани с филмите ту почват едни ,прекъснат ги - започват други ......което е глупаво но €вно това е политиката на телевизи€та им. kometka76 , предполагам,че ще се разбере как се е навр€ла в богаташки€т св€т ирано или късно ще се промени нейни€т образ...
÷итирай

јми при условие, че имат доста гол€м избор от красиви и талантливи актриси, не мога да проуме€ как са се спрели на антипатична и слаба като игра жена, ко€то на това отгоре е и с доста криви крака, които даже и не прави опит да прикрива.
ѕодкреп€м. «а външни€ вид на Ќермин, см€там, че в началото беше много по-хубава, но сега с тази прическа съвсем изгуби от чара си. ќбаче актрисата, наистина е много слаба, на моменти ми прилича на теле което гледа с влажен поглед.
÷итирай

ѕодкреп€м. «а външни€ вид на Ќермин, см€там, че в началото беше много по-хубава, но сега с тази прическа съвсем изгуби от чара си. ќбаче актрисата, наистина е много слаба, на моменти ми прилича на теле което гледа с влажен поглед.
newsm62 newsm62 newsm62 “ова сравнение е доста образно и точно!
÷итирай

«аписвам се да след€ темата...ко€то е страхотна.‘илма ми хареса ,започнах да го гледам от самото начало....бързо се развиваше действието.....но не ми хареса че спр€ха да го дават по два епизода и започна бозави€т Ћистопад отново.....Ѕ“¬ определено са ми доста объркани с филмите ту почват едни ,прекъснат ги - започват други ......което е глупаво но €вно това е политиката на телевизи€та им. kometka76 , предполагам,че ще се разбере как се е навр€ла в богаташки€т св€т ирано или късно ще се промени нейни€т образ...
ќооо, аз също б€х много разочарована, че пак и отново ще повтар€т Ћистопада, та ние го научихме наизуст вече, на мен ми писна. «ащо обаче не избраха друго време, а най-безцеремонно ни лишиха от една сери€ на "ƒо последен дъх"? Ќай-малкото не е честно!
÷итирай

Wonderland

“е от какво не ни лишиха сега спр€ха и Ћегендата за »спани€......но това е друга тема...... ой ги избира и решава тези неща,н€мам думи просто,но за съжаление не ни остава друго освен да се съобраз€ваме с телевизи€та,пак добре че не го спр€ха,а решиха да го дават по 1 сери€ все пак.
÷итирай

—офи€

—тават банални вече с то€ Ћистопад..  #2gunfire

„естно казано вчерашната сери€ ми беше тъжна заради Ќермин и бебето, сега хубаво бабичката не харесва Ќермин, ама чак пък да направи такова нещо..

ѕ.—. —игурно още сме държи след родилната депреси€ затова ми стана мъчно, иначе последните серии не € понас€м..  #Crazy

“е от какво не ни лишиха сега спр€ха и Ћегендата за »спани€......но това е друга тема...... ой ги избира и решава тези неща,н€мам думи просто,но за съжаление не ни остава друго освен да се
съобраз€ваме с телевизи€та,пак добре че не го спр€ха,а решиха да го дават по 1 сери€ все пак.

ƒа, и дано да са го купили цели€, да не стане както с ћечтатели..
÷итирай

¬ интерес на истината днес ми стана жал за Ќермин. «агуби бебето си по жесток начин.Ќормално е  ≈ндер и ‘илиз да не и в€рват че майка им е направила всичко, та кой би пов€рвал че има такова чудовище за майка.—ега ако във Ќермин наистина е останала н€каква гордост ,вече наистина нищо не € задържа при ≈ндер
ƒано тази гадина Ѕелкъз и дебели€ и грозен съпруг да си получат заслуженото
÷итирай

¬ интерес на истината днес ми стана жал за Ќермин. «агуби бебето си по жесток начин.Ќормално е  ≈ндер и ‘илиз да не и в€рват че майка им е направила всичко, та кой би пов€рвал че има такова чудовище за майка.—ега ако във Ќермин наистина е останала н€каква гордост ,вече наистина нищо не € задържа при ≈ндер
ƒано тази гадина Ѕелкъз и дебели€ и грозен съпруг да си получат заслуженото
Peace ƒа, това би било най-правилното решение. јко Ќермин не си тръгне сега, ще затвърди мнението ми, че е слаба жена, неспособна да разсъждава адекватно. Crossing Arms јко реши да напусне ≈ндер, може и да има малък шанс да си върне ћехмет, но ако не го направи и предпочете лукса и бл€скави€ живот, ще се погуби напълно. ћного ми е изкуствена тази актриса, не ми харесва как играе, не влага никакво чувство в рол€та си.  Thinking
÷итирай

ћнени€: 7 550
» та€ гад Ѕекир пак оцел€....... #2gunfire
÷итирай

» та€ гад Ѕекир пак оцел€....... #2gunfire
ƒа оцел€....засега.
»мам чувството че ≈ндер обича Ќермин но сега повече от всичко иска да се ожени за не€ само за да нарани ћехмед.Ќо както вид€хме и т€ не се отказа от ≈ндер въпреки че вече н€ма бебе.
÷итирай

.........Ќо както вид€хме и т€ не се отказа от ≈ндер въпреки че вече н€ма бебе.

јз си мисл€, че е при ≈ндер, само защото ћехмед се държи дистанцирано и студено с не€. јко имаше само н€какъв знак от негова страна, струва ми се не би останала и минутка при ≈ндер, според мен т€ не го обича. Peace
÷итирай

.........Ќо както вид€хме и т€ не се отказа от ≈ндер въпреки че вече н€ма бебе.

јз си мисл€, че е при ≈ндер, само защото ћехмед се държи дистанцирано и студено с не€. јко имаше само н€какъв знак от негова страна, струва ми се не би останала и минутка при ≈ндер, според мен т€ не го обича. Peace
Ќермин със сигурност не обича ≈ндер, но пък и не ще да изпуска питомното за да гони дивото. Ќе може така. ўом иска да е с ћехмед, нека да остави ≈ндер и да се опита да си го върне. “€ какво очаква от леглото на ≈ндер, да скочи директно в леглото на ћехмед Naughty
÷итирай

–азград

Play Thumb

÷итирай

» сега пак ме питайте защо не искам ‘илиз да бъде с ћехмет... јми защото не обичам подводниците като не€.”ж мисли за Ќермин а тича след ћехмет!-ето това не приемам!!!ƒобре,Ќермин си из€жда сама хл€ба при ћехмет,но като е така ‘илиз защо € излъга че излиза с дружка,а не и каза истината? акто вече казах,Ќермин н€ма да е с ћехмет,като го иска за себе си,може поне да е открита!
÷итирай

» сега пак ме питайте защо не искам ‘илиз да бъде с ћехмет... јми защото не обичам подводниците като не€.”ж мисли за Ќермин а тича след ћехмет!-ето това не приемам!!!ƒобре,Ќермин си из€жда сама хл€ба при ћехмет,но като е така ‘илиз защо € излъга че излиза с дружка,а не и каза истината? акто вече казах,Ќермин н€ма да е с ћехмет,като го иска за себе си,може поне да е открита!
—поред мен ‘илиз не е сигурна още в чувствата си , да не говорим че незнае  на Ќермин в следващи€ момент какво  ще и роди мозъка.ј и като вземем в предвид отношени€та на семейството и с ћехмед изобщо не се учудвам че се крие. ји в крайна сметка не е длъжна да дава об€снени€ точно на Ќермин къде отива и с кого. » огкъде да е сигурна че Ќермин н€ма да се €доса и да каже на всички че т€ се среща с  осовалъ
÷итирай

Ќе е длъжна по принцип,но това не значи,че тр€бва да лъже.ј Ќермин н€ма да € предаде,не е такава рол€та и,най-много да се скарат.Ќевежеството и неопитността на Ќермин и изиграха тази жестока шега.“€ н€ма право да се сърди,че ћехмет продължава по път€ си,но аз не бих действала като ‘илиз.
÷итирай

Ќермин никога н€ма да знае какво иска. ¬ един момент иска да е с ћехмет, а в следващи€ с ≈ндер. “€ е противоречива личност, а на мен такъв персонаж не ми допада.  newsm11 newsm11 newsm11
‘елиз в началото е неуверена, но след това знае какво иска и как да го постигне. “€ търпи развитие в положителна насока. » накра€ т€ е тази дето печели (образно казано)  Smile
÷итирай

«дравейте момичета...
» аз съм фенка на филмчето....
ƒнес реших да изгледам и финала..
» честно да си кажа....направо се ужасих...
ѕросто една толкова хубава любов (за мен)...да свърши такаа...гол€м рев му ударих...
ћного се над€вам Ѕ“¬ да не постъп€т с него както постъпиха с други и да го излъчат до край...
÷итирай

«дравейте момичета...
ѕросто една толкова хубава любов (за мен)...да свърши такаа...гол€м рев му ударих...
ћного се над€вам Ѕ“¬ да не постъп€т с него както постъпиха с други и да го излъчат до край...

ак са постъпили Ѕ“¬? ќтносно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. ѕо скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между ‘илиз и ћехмед.
÷итирай

ак са постъпили Ѕ“¬? ќтносно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. ѕо скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между ‘илиз и ћехмед.

‘илиз и у мен предизвиква повече симпатии, отколкото Ќермин, но ћехмед €вно € обича, и то много. Peace
÷итирай

‘илиз и у мен предизвиква повече симпатии, отколкото Ќермин, но ћехмед €вно € обича, и то много. Peace
јз си мисл€, че има чувства към не€, но не е истинската му любов. ѕросто не мога да приема, че мъж с качествата на ћехмед може да бъде заинтригуван (влюбен) в такова мекотело като Ќермин.
÷итирай

јз си мисл€, че има чувства към не€, но не е истинската му любов. ѕросто не мога да приема, че мъж с качествата на ћехмед може да бъде заинтригуван (влюбен) в такова мекотело като Ќермин.

»мах предвид днешната сери€ с катастрофата, думите, които и говореше,израза на лицето му.......не знам как завършва сериала, но засега ми се струва, че и двамата имат чувства един към друг, независимо от всичко случило се. Peace
÷итирай

labrex напълно си права, наистина € обича и си мисли, че е единствената, но аз се над€вам, че до кра€ на сериала ще осъзнае, че греши и ще оцени ‘илиз. “ова са си н€какви мои очаквани€, които не се основават не факти  Wink
÷итирай

ƒани€

Play Thumb

÷итирай

«дравейте момичета...

ћи н€кои от филмите ги спр€ха по средата на най интересното...
Ћично за мен пък ‘илиз не ми се връзва до ћехмед...
«а мен Ќермин си е най подход€ща...но всеки има мнение...
÷итирай

Burgas

Ќещо взе да ми става безинтересно.....сериала имам предвид.
÷итирай

^mine_123^ кои сериали са спрели. јз не се сещам  newsm78. emely мерси за клипчето  Hug
÷итирай

^mine_123^ кои сериали са спрели. јз не се сещам  newsm78. emely мерси за клипчето  Hug
ћи ћорска звезда например...макар че € пуснаха по btv lady..€ б€ха спр€ли за доста дълго...
ѕросто се над€вам и него да не спрат....
÷итирай

Burgas

ой сериал беше ћорска звезда, вече взех да ги забрав€м  newsm78

–ахман дали е мъртъв?
÷итирай

ќх ћехмед и при€тели са от трън та на глог.“ъкмо ‘илиз го отърва от затвора айде сега ново 20. ’ич не ми се иска –ахман да е мъртъв
≈ндер вече е напълно заслепен от злоба . Ѕавно и полека започва да прилича на баща си. ак само удари ‘илиз-€вно вече му е трудно да се контролира. Ќе съм вече и толкова сигурна ,че е влюбен толкова много в Ќермин или е с не€ само за да не е т€ с ћехмед. Ќе че искам Ќермин да е с ћехмед
÷итирай

^mine_123^  и аз не се сещам за "ћорска звезда" newsm78, предполагам, че са го спрели защото рейтинга е бил твърде нисък. ƒжолева напълно сподел€м мнението ти Peace. ћежду другото направо ми се прииска ‘илиз и т€ да зашлеви ≈ндер. Ќо т€ отново показа класа. ќсвен това по много фин и интелигентен начин успокои ћехмед, след незаслужени€ шамар. —илно впечетление ми направиха утешителни и думи. ћайката на Ќермин пък от къде събра тази смелост да удари ћехмед, направо ми замириса на интересчийство. ј този —ейфи е гол€м мръсник, как само реализира пъклените си планове.
÷итирай

» аз го гледам този сериал, но нещо не ме грабна още от началото. Ќермин ме дразни - не знае какво иска, ћехмед и той ShockedЌо ‘илиз е много сладка - образът е фин, чувствителен, добър, благороден и т€ много добре го пресъздава.
» на мен ми се иска –ахман да не е загинал, все ми се струва, че той вид€ бомбата, когато коленичи да се моли. Ќ€кой знае ли, какво ще се случи нататък?

÷итирай

Burgas

јбе гледам го от немай къде,точно по това време малката спи и аз докато върша нещо го гледам или слушам по точно,ама не ми допада нещо....не ми е интересен.
÷итирай

∆алко е,че Ќермин изглежда много слаб образ,е има си своите минуси,но пък се изисква доста смелост да признаеш грешката си и да теглиш последстви€та от не€,нещо доста непосилно за повечето от персонажите във филма.јко ћехмет и беше дал н€какъв знак,т€ н€маше да остане с ≈ндер.ћного жалко,че финала ще бъде лош.
÷итирай

∆алко е,че Ќермин изглежда много слаб образ,е има си своите минуси,но пък се изисква доста смелост да признаеш грешката си и да теглиш последстви€та от не€,нещо доста непосилно за повечето от персонажите във филма.јко ћехмет и беше дал н€какъв знак,т€ н€маше да остане с ≈ндер.ћного жалко,че финала ще бъде лош.
—ега ћехмед е готов да протегне ръка на Ќермин. »нтересно ми е какво ще стане и защо т€ все пак е с ≈ндер
÷итирай

Ќермин б€га от болницата и вижда през прозореца на къщата  ћехмет и ‘илиз заспали един до друг. “€ веднага си мисли, че двамата са заедно.... и така избира ≈ндер. ƒо кра€ на филма Ќермин ще се лута между ≈ндер и ћехмет. ќт нейното лутане страдат много хора. Ќакра€ вече е сигурна кой иска но.....вече е късно.

÷итирай

Ќермин б€га от болницата и вижда през прозореца на къщата  ћехмет и ‘илиз заспали един до друг. “€ веднага си мисли, че двамата са заедно.... и така избира ≈ндер. ƒо кра€ на филма Ќермин ще се лута между ≈ндер и ћехмет. ќт нейното лутане страдат много хора. Ќакра€ вече е сигурна кой иска но.....вече е късно.

Ѕлагодар€, в интерес на истината искам ћехмед а е с ‘илиз
÷итирай

явно и други четат хубавото вестниче.Very Happy.ƒжолева,ще ти се сбъдне желанието за ‘илиз и ћехмет,но към кра€ на филма,който ще е много гаден и тъжен,поне за мен де...јз през ц€лото време съм убедена в любовта на Ќермин и ћехмет,те бавно и несигурно върв€т един към друг,но другите се възползват именно от не€ и ги отклон€ват от път€.≈дна любов не свършва с една разд€ла... –адвам се,че ‘илиз ще каже на Ќермин да се бори за любовта си,защото ћехмет все така € обича.Smile
÷итирай

явно и други четат хубавото вестниче.Very Happy.ƒжолева,ще ти се сбъдне желанието за ‘илиз и ћехмет,но към кра€ на филма,който ще е много гаден и тъжен,поне за мен де...јз през ц€лото време съм убедена в любовта на Ќермин и ћехмет,те бавно и несигурно върв€т един към друг,но другите се възползват именно от не€ и ги отклон€ват от път€.≈дна любов не свършва с една разд€ла... –адвам се,че ‘илиз ще каже на Ќермин да се бори за любовта си,защото ћехмет все така € обича.Smile
—ъгласна съм че Ќермин и ћехмед се обичат  в това н€ма спор,но ... след като друг може да ги отклони от път€ им един към друг,след като много често действат преди да са говорили един с друг и да са из€снили нещата €вно нещата не са както тр€бва.
» браво на ‘илиз ко€то след като прави такова нещо и насочва друга жена към мъжа когото обича,значи наистина е достойна за уважение
÷итирай

ћехмет обича Ќермин, но въпроса е дали т€ го обича толкова много. ƒокато ‘илиз обича толкова ћехмет, колкото ћетмет обича Ќрмин. ‘илиз в началото иска Ќермин и ћетмет да се съберат. Ќермин е тази дето прави грешки и отблъсква ћехмет.
ќбраза на ‘илиз търпи много промени и е доста по-интересен newsm10

÷итирай

ћехмет обича Ќермин, но въпроса е дали т€ го обича толкова много. ƒокато ‘илиз обича толкова ћехмет, колкото ћетмет обича Ќрмин. ‘илиз в началото иска Ќермин и ћетмет да се съберат. Ќермин е тази дето прави грешки и отблъсква ћехмет.
ќбраза на ‘илиз търпи много промени и е доста по-интересен newsm10

Ѕлагодар€ ти за информаци€та ко€то пишеш. Ћично на мен ‘илиз по ми харесва и то не само като визи€ , а най вече като сила на характера ,като поведение.
Ќермин е слаба -т€ н€ма нито нужната сила , а и мисл€ че и н€ма желание да се бори за любовта си
ƒнес вид€хме че си направи погрешен извод. ѕ’ри не€ всичко е или прибързано или погрешно. Ќаписа прощално писмо на ≈ндер.ƒобре не го обича разбирам € .защо тогава се върна при него ,защо не се върна в бащината си къща и да се опита да подреди живота си без ≈ндер ,без ћехмед
÷итирай

√ледала съм филма преди една две години и сега пак го гледам, защото ми е интересен, пък и да си го припомн€.
Ќермин е слаба, т€ не може или не иска да се бори, просто се над€ва че всичко ще и дойде на готово. ј от това страдат много хора: ћехмет, ‘илиз, че дори и ≈ндер.
ƒа вмъкна че ћехмет е главни€ герой и всичко се върти около него.
÷итирай

–азград

Play Thumb

÷итирай

..........Ќермин е слаба -т€ н€ма нито нужната сила , а и мисл€ че и н€ма желание да се бори за любовта си.........

Ќермин е слаба, но и доста нагла и €звителна. ‘илиз винаги се е отнас€ла добре с не€, а т€ си позвол€ва много. Ќе знам какъв е кра€т на връзката Ќермин-ћехмет, но ми се иска двойката да е ћехмет-‘илиз. Peace
÷итирай

..........Ќермин е слаба -т€ н€ма нито нужната сила , а и мисл€ че и н€ма желание да се бори за любовта си.........

Ќермин е слаба, но и доста нагла и €звителна. ‘илиз винаги се е отнас€ла добре с не€, а т€ си позвол€ва много. Ќе знам какъв е кра€т на връзката Ќермин-ћехмет, но ми се иска двойката да е ћехмет-‘илиз. Peace
» на мен.¬инаги съм казвала че ‘илиз е жената подход€ща за ћехмед .Ќермин не може да си прикрие злобата вече.
÷итирай

—ватбата на Ќермин и ≈ндер се провал€!» то благодарение на ћюге.ј сега кажете как Ќермин да е друга,след като всички уж € обичат,а € предават и объркват посто€нно...Sad
÷итирай

—ватбата на Ќермин и ≈ндер се провал€!» то благодарение на ћюге.ј сега кажете как Ќермин да е друга,след като всички уж € обичат,а € предават и объркват посто€нно...Sad
ћоже , може да е друга.јко отсто€ва себе си както прави ‘илиз. јко поеме по един път без да се връща винаги когато срещне трудност  » ако поне малко се беше борила за това което иска вместо да доказва колко е независима  и как е поела живота си
Ќермин не обича ≈ндер.«ащо тогава винаги се връща при него. «ащо не го остави завинаги и да поеме сама живота си.”бедена е че ћехмед и ‘илиз имат връзка- добре.ƒа ти остави да прав€т каквото искат все пак това са зрели необвързани хора.Ќека т€ да продължи сама ,да се бори сама.«ащо винаги тича при ≈ндер- за да покаже на ћехмед че и т€ не е сама,че и т€ не се интересува от него.» се ÷упи на ‘илиз.јми бори се бе покажи че още го обичаш , покажи , докажи че между теб и ≈ндер вече наистина е свършило
« ѕоследна редакци€: чт, 23 фев 2012, 13:11 от djoleva »
÷итирай

ћюнхен

ћнени€: 102
јбсолютно съм съгласна с теб. Ќа мен лично филма не ми харесва толкова, но го гледам предимно заради  енан (≈зел ми е любими€т серил). ”жасно ме дразни Ќермин. Ќе стига, че направи такава огромна грешка и съсипа живота на ћехмет (защото за мен факта , че беше пи€на и дрогирана не е оправдание), пък и му търси сметка на него и на ‘илиз.  акво правеше т€ въобще там с ≈рдем в началото, кой € кара да пие и т.н.? ”ж не го понас€ше и знаеше, че на ћехмет не му харесва да са заедно и пак остана с него да се напива. ѕък сега всички са и виновни. —ега стои с ≈рдем, жената с гол€мата „≈—“. Ќаправо ми е смешно когато го пиша. «ащо не го остави най-сетне и започне живота си от начало? ѕък и необ€снимо за мен ћехмет и прости и т€ му се подигра. ”жасно ми е непри€тен образа на Ќермин.
ј ‘илиз ми е абсолютна любимка. “€ не разчита на парите на баща си, бори се за любовта си и е на страната на ћехмет и му помага, въпреки че всички са против. » най-вече е страшно хубава и стилна жена.
÷итирай

¬ сърцето на един мъж.

ћнени€: 60
 ажете н€кой сайт да го гледам преведен на бг...и да има неизлъчени по бтв серии.
÷итирай

÷итирай

ћного тъжно е, когато двама се обичат, а не намират езика, на който да си го кажат или начина, да го покажат...

÷итирай

ћнени€: 56
Ќ€кой може ли накратко да каже какво става на финала
÷итирай

Ќ€кой може ли накратко да каже какво става на финала

Ќермин иска да се самоубие, но ћехмет € спира. ¬ това време идва ≈ндер, той иска да убие ћехмет, но Ќермин застава пред ћехмет и Ќермин е прострел€ната. —лед това ≈ндер стрел€ и по ћехмет. ≈ндер отвлича Ќермин, като наема лекари и сестра за да € спас€т.
ћехмет е ранен, н€как стига до колата, през това време ‘илиз му звани по телефона.....и така го намира и го кара в болницата. ¬ болницата ‘илиз разбира че е бременна.....
ћехмет се оправ€.....той показва на ‘илиз доказателствата че баща и е виновен за много престаплени€....
јрестувата —ефа.... той се самоубива в кили€та.
ћехмет и полици€та издирват ≈ндер и Ќермин......Ќермин е много зле...
—лед н€колко дни ћехмет ги намира.... той се сбива с ≈ндер и така взема Ќермин, ко€то е много зле...Ќермин умира в болницата.  огато лекарите се опитват да спас€т Ќермин, ‘илиз припада пред вратата и така ћехмет разбира че т€ е бременна от него.  ћехмет € погребва на т€хното м€сто с двете дървета.
‘инала: вали дъжд ћехмет е на гроба на Ќермин и ‘илиз е там. ‘илиз хваща ръката му..... и той и стиска ръката   Smile  Smile   Smile
÷итирай

Sofia

ћнени€: 93
 олко серии остава до финала
÷итирай

олко серии остава до финала

‘илма е с 59 серии (турски), тук ги режат и ги прав€т по 45 минути, следователно ще са повече епизоди при нас. —ега сме горе-долу на 40 и н€ко€ сери€...значи грубо казано остават около 30 епизода (наши)
÷итирай

ћнени€: 157
ћомичета,

»ма ли н€къде преведени сериите до финала?

bouquet Hug
÷итирай

морска

«дравейте!
‘илма в началото ми беше много интересен,ама стана боза направо.»наче замисьла е хубав ,артистите си игра€т добре ролите... ато изключа главната Ќермин.Ќито ми харесва тази жена нито може да ме впечатли с игра.“€ сьсипа ц€л филм.“о все сьм гледала ама такова нещо не б€х.Ќо винаги има пьрви пьт. ак изобщо са и поверили главата рол€.“€ е бездарно сьщество ,че и грозно!«а другите нищо не мога да кажа .—упер са си и си игра€т пефектно ролите.јма най-щастлива ме прави факта,че накра€ ћехмед се сьбира с достоен човек за него.ƒаже и детенце ще си имат!ѕоне кра€ на филма ме успокои.—трувало си е само заради това !‘илиз и ћехмед и т€хното дете!“ака ми хареса!
÷итирай

ћюнхен

ћнени€: 102
«дравейте!

јз престанах да пиша тук, гледам че не съм и единствена защото и филма доскуча. √ледам го, но ме е €д на себе си, че си губ€ времето. ѕълна боза. Ќќ го б€х почнала, в началото ми хареса, но сега едвам го издържам. »мам работници от  осово и навремето когато го даваха там беше абсолютен хит, нещо като перла при нас, но не разбирам какво му харесаха толкова. ћоже би защото ћехмет се води от  осово, знам ли. јз ще го догледам защото съм почнала и то само заради главни€т герой. ≈зел ми е любими€т сериал, но е светлинни години от този. ѕрекалено много безсмислена драма и разт€гане на локуми. ∆алко, започна добре, ама само това
÷итирай

Wonderland

«а съжаление,възлагах големи емоции към този филм,но в последно време и аз като bggirl22 се изум€вам от себе си защо си губ€ времето с този филм.....?!¬ началото започна много динамично и всички харесахме това,но може би и това че Ѕ“¬ режат сериите и вместо една прав€т две също оказва вли€ние върху цели€т филм....Ќад€вам се поне финала да бъде добър и затова ще продължа да го гледам....
÷итирай

» аз именно за това спр€х да пиша - много ми доскуча филма.ќт време на време го слушам,но нищо особено не се случва:(.ў се постара€ да изгледам само последните 2 епизода,кра€ му предстои скоро.
ƒано пуснат н€кой наистина хубав филм.
÷итирай

ћного тъжен край Sad Sad Sad.......

—имволиката на дърветата подсили ефекта от тъжни€ край,мъртви€ си е мъртъв,а живите - живи Smile

ј думите,които б€ха написани на гроба на Ќермин?Ќе б€ха ли точно те,които ћехмет и казваше?
» как така стана,че именно на гроба и,той реши да продължи живота си с друга?
яд ме е,че ћехмет,че хвана ръката на ‘илиз,но н€ма как да е иначе - нали ще имат дете Sad

≈дна любов не свършва с една разд€ла....или поне така се пее в една песен....
« ѕоследна редакци€: вт, 08 май 2012, 17:16 от ивка1986 »
÷итирай

‘илиз ми беше любимка в сериала, хареса ми как хвана за ръка ћехмед. ѕон€кога жените са по-силни от мъжете, и по-търпеливи. Ќаистина тъжен край, дожал€ ми даже за ≈ндер. Ќо за майка му - не.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 272
‘илма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?
÷итирай

морска

„е кога сте гледали последен епизод?“е не са го излъчили още по бтв?¬чера не са го давали?
÷итирай

ћнени€: 195
‘илма май е свършил вчера - къде може да се гледат сериите 107,108 които според програмата на бтв са давали?
http://vbox7.com/play:649a4f0785- 107 сери€ и http://vbox7.com/play:f2223e0cde- сери€ 108  http://vbox7.com/play:7651dade4c- сери€ 109
÷итирай

морска

http://vbox7.com/play:649a4f0785- 107 сери€ и http://vbox7.com/play:f2223e0cde- сери€ 108  http://vbox7.com/play:7651dade4c- сери€ 109
ƒава грешка и не ми отвар€?ј по бтв-н€ма ли да си завършат филма тези хора?¬ъзмутена съм направо от т€х...Ќе е за първи път да не дават финални епизоди.....”жас.“е така направиха и с Ћегендата за »спани€ smile3515 smile3515 smile3515 newsm61
÷итирай

ƒава грешка и не ми отвар€?ј по бтв-н€ма ли да си завършат филма тези хора?¬ъзмутена съм направо от т€х...Ќе е за първи път да не дават финални епизоди.....”жас.“е така направиха и с Ћегендата за »спани€ smile3515 smile3515 smile3515 newsm61

јми те си дадоха финала във вторник,може да са съкратили н€ко€ и друга сери€,не знам със сигурност,но,че филма свърши е факт Smileƒаже на кра€ си изписа на турски "край"
÷итирай

морска

јми те си дадоха финала във вторник,може да са съкратили н€ко€ и друга сери€,не знам със сигурност,но,че филма свърши е факт Smileƒаже на кра€ си изписа на турски "край"
ћоже ....сигурно аз съм пропуснала точно кра€.... акто и да е .Ѕлагодар€!
÷итирай

ќпитайте тук - търсените серии се отвар€т!  Wink

http://www.vbox7.com/collection:1245084
÷итирай

морска

Ѕлагодар€! smile3525

ќпитайте тук - търсените серии се отвар€т!  Wink

http://www.vbox7.com/collection:1245084
÷итирай

«дравейте!
¬иждам,че отдавна не се е дискутирал филмът,
но тъй като чак сега го изгледах,имам 1 въпрос.

ƒали н€кой може да намери написани стиховете от филма?
Ќаправиха ми гол€мо впечатление, но не мога да ги откри€.
—тава въпрос за тези,които ћехмед казваше на Ќермин, тези,които са написани на
надгобната й плоча и т.н

ўе съм ви благодарна!
÷итирай

«дравейте!
¬иждам,че отдавна не се е дискутирал филмът,
но тъй като чак сега го изгледах,имам 1 въпрос.

ƒали н€кой може да намери написани стиховете от филма?
Ќаправиха ми гол€мо впечатление, но не мога да ги откри€.
—тава въпрос за тези,които ћехмед казваше на Ќермин, тези,които са написани на
надгобната й плоча и т.н

ўе съм ви благодарна!

«дравейте,опитвам да помогна със следни€ линк Smile

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-262 от 262 отговора