"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 135
  • 262
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 828
Според мен Мехмед прекалено много задълба тази история. Вярно е че става дума за убийство но самия той се изложи на риск. Изложи на опасност и Нермин и въпреки ,че разбра че тези хора не се спират пред нищо продължава .Ако не заради друго трябваше да спре след като заплашиха и любимата му

# 61
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Happy New Year - Seriale turcesti , Asi.MyForum.ro

# 62
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА



Честита да е Новата година,
щастливи да са в нея всички дни.
От старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!

 Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 205
Честита Нова Година на всички!Нека бъде най-добрата до сега за всички Simple Smile


Та сега по темата...Направо не знам как акъл им ражда такива сценарии..Много,много тъга и мъка има във филмите.....Трябва ли всяка любов да е изстрадана,невъзможна....?
Много гадно ми стана за Мехмет SadЖалко,че любовта им бе толкова кратка...

# 64
  • Мнения: 14 828
Аз пък харесвам техните сценарии, за разлика от латиноамериканските бози които свършват винаги с хепи енд и с 3-4 сватби наведнъж. Е прекаляват малко с  трагичните сцени но пък правят много добри филми.
 По филма- мисля че Ендер наистина се влюби в Нермин но ми е много интересно как ще я накара да се омъжи за него. Освен ако не е забременяла. Интересно ми е дали ще успее да я накара да го обикне но си мисля ,че тя винаги ще обича Мехмед.
 Харесва ми сестрата на Ендер- Филиз. Личи си че е добра и отговорна за разлика от родителите им

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 16:35 от djoleva

# 65
  • Мнения: 205
О,аз не казвам,че не харесвам турските сериали - точно обратното - влюбена съм в тях,почти всички съм изгледала дето ги дават по нашите телевизии  Grinning....Просто все са тъжни и много често ме разплакват и ме хвърлят в размисли.Няма база за сравнение с латино - сериалите.
И аз харесах Филиз,много повече ми е интересно тя как ще завърти любов с Мехмет и каква ще е развръзката между тях Wink

# 66
  • Мнения: 14 828
О,аз не казвам,че не харесвам турските сериали - точно обратното - влюбена съм в тях,почти всички съм изгледала дето ги дават по нашите телевизии  Grinning....Просто все са тъжни и много често ме разплакват и ме хвърлят в размисли.Няма база за сравнение с латино - сериалите.
И аз харесах Филиз,много повече ми е интересно тя как ще завърти любов с Мехмет и каква ще е развръзката между тях Wink
  bouquetИ аз това се чудех . Може би Мехмед ще тръгне да си отмъщава на Ердем като реше че ще е най лесно чрез сестра му , а после ще види че много добър човек и ще се влюби

# 67
  • Мнения: 205
Може би сте права,но пък мисля,че той не е способен на такова нещо спрямо Филиз,защото в днешния епизод,в сцената в болницата Мехмед се отнесе доста по-добре с нея,отколкото с брат и - ясно защо,де - а идеята ми беше,че може тя да го утешава,изкупвайки собствените си грешки,защото нали именно тя хвърли ръкавицата на предизвикателството към Ендер....А от там да пламне искрата....Но и него го дават един такъв с костюм,готин,наперен...може би забогатял...Ще видим какво ще стане Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 547
Абе...гледам го филмчето, когато имам възможност следобедите. Макар и по-старичко и по-евтиничко не е лошо като сюжет и драма...

Обаче ... Кенан си е Кенан... ама Нермин не е Ейшан...

Е няма друга такава комбинация като Езел и Ейшан )))))))))

 Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте, аз малко пропуснах и сега като гледам серията много се изненадах, някои може ли да ми каже как стана така, че Нермин отиде при богатия мъж ?

# 70
  • Мнения: 205
Ами Ендер отиде и си я взе...Тя нямаше да тръгне с него,но техните излязоха и разбраха какво е направила и и казаха - чао Sad

# 71
  • Мнения: 0
 Embarassed ама тя какво е направила ?
Последно помня, че бягаше и не искаше да се среща с него ?
Дано не съм досадна, но ми стана много интересно  Embarassed

# 72
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
И аз харесах Филиз,много повече ми е интересно тя как ще завърти любов с Мехмет и каква ще е развръзката между тях Wink
  bouquetИ аз това се чудех . Може би Мехмед ще тръгне да си отмъщава на Ердем като реше че ще е най лесно чрез сестра му , а после ще види че много добър човек и ще се влюби

Аз не че съм гледала изцяло "Под липите", но поне в началото, и това много ми прилича на този сериал. И там изоставения беден годеник се издигаше и влюбвше в богатата сестра... дори и името е същото - Филиз... Странно, и двата сериала са започнали 2005...

# 73
  • Мнения: 14 828
Embarassed ама тя какво е направила ?
Последно помня, че бягаше и не искаше да се среща с него ?
Дано не съм досадна, но ми стана много интересно  Embarassed
Ами понапи се доста и преспа с него- с Ендер.Беше и за пръв път. След това направи опит за самоубииство но я спасиха. Лризна си на Мехмед какво е направила и развали годежа. После и родителите и разбраха и я изгониха. това е

# 74
  • Мнения: 0
 Shocked оууу мерси за информацията Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт