"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 141
  • 262
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14 828
Според мен Филиз направо си е хлътнала по Мехмед.Не знам само дали той ще отговори ва чувствата и.Лично на мен много ми се  иска да стане така.
Не ми стана ясно обаче какво очаква Нермин като разбра че той е жив и защо отиде при семейството му.Разбирам че все още го обича и то много ,но все пак е бременна и живее с друг мъж.С какви очи отива да търси Мехмед

# 151
  • Мнения: 0
На мен Нермин въобще не ми харесва. Изглежда много слабохарактерна, флегматична и меланхолична. Няма никаква цел в живота си, не се бори за нещата, които са важни за нея и т.н. Филиз има повече качества. Но като цяло във филма повечето неща са пресилени. Героите са разделени на добри и лоши и това не ми допада. И аз бих се радвала на евентуална връзка между Филиз и Мехмед.

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 13:30 от pufi80

# 152
  • Мнения: 0
Здравей те ще се включа и аз в темата ако нямате против  Simple Smile
 Ще повдигна завесата - да Мехмет и Филиз имат връзка, тя се влюбва в него, но и той не остава безразличен........ Ще има драматизъм, любов и какво ли още не. Финалът е интересен и неочакван.
 Филма е в стила нищо никога не е сигурно, но пък затова е много интересен и държи в напрежение зрителите си. newsm10 newsm10 newsm10

# 153
  • Мнения: 31
А колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

# 154
  • Разград
  • Мнения: 8 243
А колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

59 оригинални епизоди, а сега сме до 19 и половина на оригиналните.

http://www.ddizi.com/diziler/522/Aci-Hayat

# 155
  • Мнения: 0
adelkata много ме зарадва поста ти  Peace

# 156
  • Мнения: 0
pufi80 радвам се за което  Simple Smile  Ще кажа и още нещо че заглавието, което е за България "До последен дъх" ни загатва за  сюжета...... Отмъщение до последен дъх и любов до последен дъх.  Ще подскажа още нещо Филиз забременява от Мехмет но това е към края на филма Simple Smile
Както писах вече финала е неочакван и драматичен.


ето и един клип за феновете:

http://www.youtube.com/watch?v=sMA3y4l48Dw

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 21:31 от adelkata

# 157
  • Мнения: 31
Има ли преведи епизоди с бг. суб или клипове с любими моменти?

# 158
# 159
  • Германия
  • Мнения: 60
Има ли преведи епизоди с бг. суб или клипове с любими моменти?
Ето, заповядай:
http://vbox7.com/collection:1600523

# 160
  • Мнения: 27
На мен Нермин въобще не ми харесва. Изглежда много слабохарактерна, флегматична и меланхолична. Няма никаква цел в живота си, не се бори за нещата, които са важни за нея и т.н. Филиз има повече качества. Но като цяло във филма повечето неща са пресилени. Героите са разделени на добри и лоши и това не ми допада. И аз бих се радвала на евентуална връзка между Филиз и Мехмед.
smile3521 newsm10 smile3521 Абсолютно подкрепям! Нермин със сигурност не заслужава Мехмет. Филиз е друга класа. Аз също гледах сериите напред, но не разбирам езика и общо взето зяпах картинки. Но наистина Мехмет ще оцени Филиз като жена.

# 161
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

59 оригинални епизоди, а сега сме до 19 и половина на оригиналните.

http://www.ddizi.com/diziler/522/Aci-Hayat

Мерси  Hug
Изгледах финала....
И аз се заглеждам отвреме-навреме в сериала.

Скрит текст:
Незнам как се е стигнало до това състояние на Нермин, но още преди инцидента тя е имала коремна инфекция. Медицинската сестра каза на лекарите от бърза помощ, че е поддържала температура, която не падала, давани са и антибиотици. А тя в действителност е развила перитонит, който е лечим само оперативно. Поради слабостта на организма й лекаря и назначи само антибиотици и каза на Мехмет, че шансовете й са минимални. Много късно е потърсила лекарска помощ.
И на мен Филиз ми харесва много. Радвам се, че накрая остана с Мехмет, брат и се затри някъде.

# 162
  • Мнения: 152
Аз също съм гледала серии напред, гледах и финала наистина е драматичен..
И се радвам че Филиз и Мехмет остават заедно..

# 163
  • Мнения: 152
А колко са оригиналните турски епизоди и къде сме долу горе с българските накъсани версии?

59 оригинални епизоди, а сега сме до 19 и половина на оригиналните.

http://www.ddizi.com/diziler/522/Aci-Hayat

Мерси  Hug
Изгледах финала....
И аз се заглеждам отвреме-навреме в сериала.

Скрит текст:
Незнам как се е стигнало до това състояние на Нермин, но още преди инцидента тя е имала коремна инфекция. Медицинската сестра каза на лекарите от бърза помощ, че е поддържала температура, която не падала, давани са и антибиотици. А тя в действителност е развила перитонит, който е лечим само оперативно. Поради слабостта на организма й лекаря и назначи само антибиотици и каза на Мехмет, че шансовете й са минимални. Много късно е потърсила лекарска помощ.
И на мен Филиз ми харесва много. Радвам се, че накрая остана с Мехмет, брат и се затри някъде.


Не съм видяла поста ти, изглежда мислим еднакво.

# 164
  • Мнения: 14 828
Филиз като жена ,като характер много по би отивала на Мехмед.А и като двойка ми харесват повече.За разлика от баща си и от брат си Филиз е честна и почтена и съм сигурна че ще бъде ужасена като разбере какви ги е вършил баща и
Ендер в началото не беше лош.Да беше типичното богаташко синче преситено от охолния живот и търсещо нова тръпка но не беше лош. Влюби се в Нермин и правеше всичко възможно  да и се хареса.Не получи обаче нищо в замяна, нито обич нито любов ,нито някаква мила дума ,дори най дребен жест на внимание от страна на Нермин.В случая той даваше много повече от това което получаваше. И въпреки всичко беше готов да чака и да се надява.Осъзнавайки обаче че това никога няма да стане  и най вече като разбра че Мехмед е жив ,ендер се озлоби и започна да действа като баща си. И мисля че ще става още по зле
Нермин не заслужава мъж като Мехмед И от него само искаше и  мрънкаше че не може да наема жилище. Доста странен характер има Нермин. Не обича Ендер но и не се отказва напълно от него

 А и да питам ако някой знае - за Хасан няма ли да се намери някоя сгодна женица

Общи условия

Активация на акаунт