"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 126
  • 262
  •   1
Отговори
# 180
  • Сливен
  • Мнения: 15
Здравейте wavey

Я  да се запиша в тази хубава темичка  Flutter

Аз за няколко дни изгледах целия филм бях очарована от всичко,филма е доста добре направенnewsm10
не го очаквах  smile3501

Пиша следващото така,защото може би не всеки иска да знае някои неща.

Скрит текст:
Нермин през всичките 51 епизода се опитва да обясни на Мехмет,че когато е спа с Ендер е била пияна и дрогирана.Това е нейното велико обяснение.Което мога да кажа, че с нищо не я оправдава Naughty Мехмет и Филиз нямат кои знае каква връзка.Прекарват една нощ заедно  Heart Eyes която им създава сума ти проблеми ooooh! Тяхната връзка ако може така да се нарече,е че и на двамата им пука за другия и постоянно си помагат.После по едно време даже са и съдружници Mr. Green

След края на филма и преди да го гледам бях на мнение,Нермин не знае какво иска [/b]

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 14:19 от ·٠•Mimen4ence•٠·

# 181
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
И да добавя, че на Нермин също и харесва властта, която има над Ендер. Със сигурност всичко, което Ендер направи за нея, страшно много поласка егото и. Може би точно факта, че Ендер се държи като мижитурка предопределя пълната липса на чувства на Нермин към него. Имам предвид, че тя го манипулира и използва, но не влага нищо от себе си във връзката им.
Оооо да, много си права! Peace Нермин се показа като голяма комплексарка. Дължи на Ендер поне малко обич и уважение, та той се промени заради нея или поне направи опит. Харесва ми позицията на Филиз, много мъдро постъпва като съветва Ендер и Нермин към повече търпение и спокойствие.
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.

# 182
  • Мнения: 14 826
И да добавя, че на Нермин също и харесва властта, която има над Ендер. Със сигурност всичко, което Ендер направи за нея, страшно много поласка егото и. Може би точно факта, че Ендер се държи като мижитурка предопределя пълната липса на чувства на Нермин към него. Имам предвид, че тя го манипулира и използва, но не влага нищо от себе си във връзката им.
Оооо да, много си права! Peace Нермин се показа като голяма комплексарка. Дължи на Ендер поне малко обич и уважение, та той се промени заради нея или поне направи опит. Харесва ми позицията на Филиз, много мъдро постъпва като съветва Ендер и Нермин към повече търпение и спокойствие.
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.
Joy Joy JoyАми по този начин Филиз изпъква още повече.На мен лично Филиз страшно ми харесва , а като застане до Мехмед са невероятна двойка. Но пък от друга страна  един човек може да те спечели или отблъсне само с поведението си независимо от външния вид. Така че и да беше някоя красавица Нермин пак щше да ме дразни

# 183
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Фелиз е класа над тая.

# 184
  • Мнения: 14 826
Ау на Нермин и се стъжни като разбра че Филиз и Мехмед са били заедно.Дано Филиз да оправи нещата и Мехмед да излезе по бързо

# 185
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 186
  • Мнения: 0
Добро утро момичета. Вчера бях на лекции и не успях да гледам филма, но сега ще си го дръпна и ще го изгледам.

# 187
  • Мнения: 0
Току-що изгледах вчерашния епизод и съм потресена от жестокостта на майката на Ендер. Надявам се, че тя ще получи възмездие за делата си. Радвам се, че откриха неопровержимо доказателство и Мехмед ще бъде освободен. Само малко не разбирам как така при положение, че го представят като супер герой не се сети, че в затвора трябва да е нащрек и да си пази гърба.

# 188
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен, момичета! Hug Очевидно мислим сравнително еднакво по отношение главните герои. Да, съгласна съм, че ясно личи класата на Филиз и посредствеността на Нермин във всяко отношение. Жалко е, че Мехмет страда толкова много, дано поне накрая разбере, че Нермин не е заслужавала огромната му любов и страдание. А за Вълкъз (или както там се казваше майката на Ендер), просто останах без думи. Такава жестокост е присъща само на главорез от най-висок ранг. Много ми е съмнителна тази жена, как ли се е навряла и тя в този богаташки свят, след като стана ясно, че и тя е била бедна? Thinking

# 189
  • Мнения: 27
pufi80, благодаря за трапезата, ще си похапна с удоволствие.  eat

# 190
  • Мнения: 27
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.
Ами при условие, че имат доста голям избор от красиви и талантливи актриси, не мога да проумея как са се спрели на антипатична и слаба като игра жена, която на това отгоре е и с доста криви крака, които даже и не прави опит да прикрива.

# 191
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Записвам се да следя темата...която е страхотна.Филма ми хареса ,започнах да го гледам от самото начало....бързо се развиваше действието.....но не ми хареса че спряха да го дават по два епизода и започна бозавият Листопад отново.....БТВ определено са ми доста объркани с филмите ту почват едни ,прекъснат ги - започват други ......което е глупаво но явно това е политиката на телевизията им. kometka76 , предполагам,че ще се разбере как се е навряла в богаташкият свят ирано или късно ще се промени нейният образ...

# 192
  • Мнения: 0
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.
Ами при условие, че имат доста голям избор от красиви и талантливи актриси, не мога да проумея как са се спрели на антипатична и слаба като игра жена, която на това отгоре е и с доста криви крака, които даже и не прави опит да прикрива.
Подкрепям. За външния вид на Нермин, смятам, че в началото беше много по-хубава, но сега с тази прическа съвсем изгуби от чара си. Обаче актрисата, наистина е много слаба, на моменти ми прилича на теле което гледа с влажен поглед.

# 193
  • Мнения: 27
И е грозна.За главна роля е много грозна.Можеха повече да се постараят.Прилича ми на селянка.
Ами при условие, че имат доста голям избор от красиви и талантливи актриси, не мога да проумея как са се спрели на антипатична и слаба като игра жена, която на това отгоре е и с доста криви крака, които даже и не прави опит да прикрива.
Подкрепям. За външния вид на Нермин, смятам, че в началото беше много по-хубава, но сега с тази прическа съвсем изгуби от чара си. Обаче актрисата, наистина е много слаба, на моменти ми прилича на теле което гледа с влажен поглед.
newsm62 newsm62 newsm62 Това сравнение е доста образно и точно!

# 194
  • Мнения: 27
Записвам се да следя темата...която е страхотна.Филма ми хареса ,започнах да го гледам от самото начало....бързо се развиваше действието.....но не ми хареса че спряха да го дават по два епизода и започна бозавият Листопад отново.....БТВ определено са ми доста объркани с филмите ту почват едни ,прекъснат ги - започват други ......което е глупаво но явно това е политиката на телевизията им. kometka76 , предполагам,че ще се разбере как се е навряла в богаташкият свят ирано или късно ще се промени нейният образ...
Оооо, аз също бях много разочарована, че пак и отново ще повтарят Листопада, та ние го научихме наизуст вече, на мен ми писна. Защо обаче не избраха друго време, а най-безцеремонно ни лишиха от една серия на "До последен дъх"? Най-малкото не е честно!

Общи условия

Активация на акаунт