"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 146
  • 262
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 22 867
Как са постъпили БТВ? Относно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. По скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между Филиз и Мехмед.

Филиз и у мен предизвиква повече симпатии, отколкото Нермин, но Мехмед явно я обича, и то много. Peace

# 211
  • Мнения: 0
Как са постъпили БТВ? Относно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. По скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между Филиз и Мехмед.

Филиз и у мен предизвиква повече симпатии, отколкото Нермин, но Мехмед явно я обича, и то много. Peace
Аз си мисля, че има чувства към нея, но не е истинската му любов. Просто не мога да приема, че мъж с качествата на Мехмед може да бъде заинтригуван (влюбен) в такова мекотело като Нермин.

# 212
  • Мнения: 22 867
Аз си мисля, че има чувства към нея, но не е истинската му любов. Просто не мога да приема, че мъж с качествата на Мехмед може да бъде заинтригуван (влюбен) в такова мекотело като Нермин.

Имах предвид днешната серия с катастрофата, думите, които и говореше,израза на лицето му.......не знам как завършва сериала, но засега ми се струва, че и двамата имат чувства един към друг, независимо от всичко случило се. Peace

# 213
  • Мнения: 0
labrex напълно си права, наистина я обича и си мисли, че е единствената, но аз се надявам, че до края на сериала ще осъзнае, че греши и ще оцени Филиз. Това са си някакви мои очаквания, които не се основават не факти  Wink

# 214
# 215
  • Мнения: 368
Здравейте момичета...
И аз съм фенка на филмчето....
Днес реших да изгледам и финала..
И честно да си кажа....направо се ужасих...
Просто една толкова хубава любов (за мен)...да свърши такаа...голям рев му ударих...
Много се надявам БТВ да не постъпят с него както постъпиха с други и да го излъчат до край...

Как са постъпили БТВ? Относно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. По скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между Филиз и Мехмед.
Ми някои от филмите ги спряха по средата на най интересното...
Лично за мен пък Филиз не ми се връзва до Мехмед...
За мен Нермин си е най подходяща...но всеки има мнение...

# 216
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Нещо взе да ми става безинтересно.....сериала имам предвид.

# 217
  • Мнения: 0
^mine_123^ кои сериали са спрели. Аз не се сещам  newsm78. emely мерси за клипчето  Hug

# 218
  • Мнения: 368
^mine_123^ кои сериали са спрели. Аз не се сещам  newsm78. emely мерси за клипчето  Hug
Ми Морска звезда например...макар че я пуснаха по btv lady..я бяха спряли за доста дълго...
Просто се надявам и него да не спрат....

# 219
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Кой сериал беше Морска звезда, вече взех да ги забравям  newsm78

Рахман дали е мъртъв?

# 220
  • Мнения: 14 828
Ох Мехмед и приятели са от трън та на глог.Тъкмо Филиз го отърва от затвора айде сега ново 20. Хич не ми се иска Рахман да е мъртъв
Ендер вече е напълно заслепен от злоба . Бавно и полека започва да прилича на баща си.Как само удари Филиз-явно вече му е трудно да се контролира. Не съм вече и толкова сигурна ,че е влюбен толкова много в Нермин или е с нея само за да не е тя с Мехмед. Не че искам Нермин да е с Мехмед

# 221
  • Мнения: 0
^mine_123^  и аз не се сещам за "Морска звезда" newsm78, предполагам, че са го спрели защото рейтинга е бил твърде нисък. Джолева напълно споделям мнението ти Peace. Между другото направо ми се прииска Филиз и тя да зашлеви Ендер. Но тя отново показа класа. Освен това по много фин и интелигентен начин успокои Мехмед, след незаслужения шамар. Силно впечетление ми направиха утешителни и думи. Майката на Нермин пък от къде събра тази смелост да удари Мехмед, направо ми замириса на интересчийство. А този Сейфи е голям мръсник, как само реализира пъклените си планове.

# 222
  • Германия
  • Мнения: 60
И аз го гледам този сериал, но нещо не ме грабна още от началото. Нермин ме дразни - не знае какво иска, Мехмед и той ShockedНо Филиз е много сладка - образът е фин, чувствителен, добър, благороден и тя много добре го пресъздава.
И на мен ми се иска Рахман да не е загинал, все ми се струва, че той видя бомбата, когато коленичи да се моли. Някой знае ли, какво ще се случи нататък?


# 223
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Абе гледам го от немай къде,точно по това време малката спи и аз докато върша нещо го гледам или слушам по точно,ама не ми допада нещо....не ми е интересен.

# 224
  • Мнения: 205
Жалко е,че Нермин изглежда много слаб образ,е има си своите минуси,но пък се изисква доста смелост да признаеш грешката си и да теглиш последствията от нея,нещо доста непосилно за повечето от персонажите във филма.Ако Мехмет и беше дал някакъв знак,тя нямаше да остане с Ендер.Много жалко,че финала ще бъде лош.

Общи условия

Активация на акаунт