Приемане в детски ясли??

  • 563
  • 6
  •   1
Отговори
Синът ми навърши 1 година. Имам намерение да эапочна работа когато стане на 2. Време ли е вече да търсим ясла и да подаваме молби, защтото съм чувала, че трудно се намират места и трябва да се действа от рано?

# 1
  • Мнения: 5 468
Ами тъкмо сега е момента да го запишеш в някоя ясла. От сега за пролетта. И ще питаш директорката, дали ще бъде приет сина ти, тя ще ти каже, колко деца имат записани и какъв е шанса му:).
Ние като търсихме ясла за Гери през лятото, ходихме в 2 ясли. В едната ни взеха молбата и казаха, че през есента ще я вземат, защото имали достатъчно места, а в другата ни казаха, че имало записани деца и за следващата година, чак списъци ни наизкараха да видим.
Е другия ден, идете на разходка до набелязаната от теб ясла и подайте молба:). Късмет!

# 2
  • Мнения: 2 732
Аз я бях подала когато бяхме на два месеца и нямах проблеми

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
трябва да провериш за градината където си решила да го запишеш
в наща е написано че молбите се подават в годината с която искаш да тръгне детето.Сега е времето защото в хубавите ясли/градини/бързо се запълват местата

# 4
  • Мнения: 2 125
Бързо тичай с молбата в ръка! WinkПодадох молба през ноември 2004 и ни приеха септември 2005. Не губи време!

# 5
  • Мнения: 176
днес подадох милба за септември и ми казаха че не е сигорно та сега ще подавам в още една две други около нас така че нямаш време newsm78

# 6
  • Мнения: 2 784
Подадох молба през октомври, малката беше на 10 месеца, за да я вземат през септември, когато ще е на година и 9 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт