L'oreal sublime mousse ми разказА играта.

  • 2 323
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
На петата минута главата ми се подпали и се появи як сърбеж. Измих веднага.  Сега две седмици след това имам яки обриви и сърбеж вече по цялото тяло. Не споменавам косопада и това, че след второто измиване от боята няма и следа.
Все бях чела за боклуците Лореал, ама това...  Sick

Последна редакция: нд, 25 дек 2011, 18:36 от минзухар

# 1
  • Мнения: 139
Съжалявам за случилото ти се:(. Само да допълня, че появилата се неотдавна информация, че жена е изпаднала в кома от боя за коса, също се отнася за боите на Лореал. http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1122404

# 2
  • Мнения: 2 401
Повода да пусна темата точно сега е, че от вчера положението е нетърпимо, чеша се като луда, всичко ми гори. Четох, че реакциите след химично третиране се проявявват с пълна сила след около 2 седмици, точно като  моя случай.
Сега въпроса ми е, да взема ли антихистамин, ще помогле ли изобщо? Няма къде да намеря читав доктор утре.  Confused

# 3
  • Мнения: 1 249
Повода да пусна темата точно сега е, че от вчера положението е нетърпимо, чеша се като луда, всичко ми гори. Четох, че реакциите след химично третиране се проявявват с пълна сила след около 2 седмици, точно като  моя случай.
Сега въпроса ми е, да взема ли антихистамин, ще помогле ли изобщо? Няма къде да намеря читав доктор утре.  Confused


Хума, дефламол .... а най-добре читав лекар, но запази кутията, където е написан състава на боята, въпреки, че не всички съставки са описани.

# 4
  • Мнения: 54
Защо не се преместиш тук? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624089.0 ....
 Правим списък със боите, които съдържат ППД. Може би информацията ще ти бъде полезна...

# 5
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
обичайно на всяка боя пише да се прави тест за алергия 48 часа преди да се ползва
ти прави ли?

какви мерки да вземеш - според мен най-добре ще прецени лекар - все пак - глава е  Peace

желая ти успех и дано всичко мине бързо  Peace

# 6
  • Мнения: 212
обичайно на всяка боя пише да се прави тест за алергия 48 часа преди да се ползва
ти прави ли?

Не мисля,че някой го прави тоя тест...За 15 години боядисване,никога не съм го правила.И не си представям как някой ще ходи на фризЮр 48 часа по рано за тест.

# 7
  • Мнения: X
Мен напоследък след всяко боядисване, независимо от марката на боята, ме сърби яко тиквата. Голямо чесане пада, докато не ми се изчисти чернилката от кожата на главата. Друг път не съм имала такива реакции. За пръв път се случи така след като се боядисах с една на Шварцкопф, онази с миризмата на малина.
Мусът много ми го хвалят колежките, обаче след като прочетох на Минз оплакванията, едва ли бих пробвала. И аз съм от онзи чувствителен и алергичен тип.

# 8
  • Мнения: 2 401
Ами той може и да е добър за някои, които не се впечатляват от страничните ефекти  Simple Smile  косицата лъсва и става мекичка, ама тоя адски сърбеж.. а преди малко видях реклама по телевизора, колко и трайна била  Shocked
Е, аз се потъмнявам, станах доста тъмна след вапцането, ама след първото измиване си станах пак руса.

# 9
  • София
  • Мнения: 679
това е сериозна алергична реакция, трябва да отидеш на всяка цена на алерголог! И май ще трябва да преустановиш боядисването поне временно( с къна май може)

# 10
  • Мнения: 65
Попаднала си на някакъв страшен боклук! Най-добре отиди на лекар и дано се оправиш бързо!

Общи условия

Активация на акаунт