Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
330-344 от 710 отговора
smile3508 smile3508 smile3508

smile3532 smile3532 smile3532

Мене взеха да ме плашат вече тези магазини. Вчера минахме през Метро да търсим нещо и ей така за спорта оставихме 60лв. А нещото не намерихме. После се чудя що не ми стигат парите. Обявявам стачка на големите вериги. От как пазарувам в Била, че ми е по на близо харча по малко, макар да са им по - скъпи нещата.
Цитирай

Аз съм доволна от ЛИДЛ Smile Предпочитам ги пред Билата, и на мен ми идва скъпичка..
Цитирай

Лидл ми е срещу Кауфланд. Ако отида до там ще се наложи да преслушам и двата магазина. Тука имам Пени и Била до нас на 5мин има няма. И двата са слабо заредени и без особен асортимент. Много съм доволна.
Цитирай

...Тука имам Пени и Била до нас на 5мин има няма. И двата са слабо заредени и без особен асортимент. Много съм доволна.

Хахахахахахаха!  35 Абе Агнес, ще ме умориш от смях!  smile3532
Цитирай

Може ли някой да ми каже от кой магазин мога да купя сандали за момче, №37....????
Оказа се, че по детските магазини са до максимум 35-36 номер. Но не искам да давам безумни суми от порядъка на 60-70 лв за нещо, което ще се носи 3 месеца....
Детските номера са до 36 номер, а мъжките започват от 39-40 номер. А ние с междинните номера какво да правим????
Цитирай

От къде по това време на годината мога да купя такива рога??
Питай в левчетата
Цитирай

Може ли някой да ми каже от кой магазин мога да купя сандали за момче, №37....????
Оказа се, че по детските магазини са до максимум 35-36 номер. Но не искам да давам безумни суми от порядъка на 60-70 лв за нещо, което ще се носи 3 месеца....
Детските номера са до 36 номер, а мъжките започват от 39-40 номер. А ние с междинните номера какво да правим????

Аз купувам такъв номер от Ялта. Има един детски магазин за играчки на първия етаж и по пода има обувки. В събота мерих 36-ти номер за големия. Станаха и затова не питах за по-голям.
Другият вариант е СпортДирект но трябва да чакаш да пристигнат.
Цитирай

къде шият костюми за спортни танци - с трика и клинове.
Цитирай

Пробвай при шивачката, за която писах преди. На Муткурова срещу блок Мелник. В гаражчето под новия блок. не й знам името.
Цитирай

моят син има ето такива от миналата година. 37 номер. само и единствено от Дайхман му купуваме обувките откакто са го отворили.

http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-marki/Memphis%20One/00012900887065/Юношески%20сандали%20с%20велкро.prod?r=5&c=3&filter_brand=memphis_one&orderby=sale&st=PRODUCT&filter_category=6&filter_cat=home-marki/memphis_one
Цитирай

Да съобщя, че в Карфур - Русе са започнали да продават част от козметиката на на Института по обща и неорганична химия към БАН. Ползвала съм някои от продуктите, много са качествени, повечето са с поморийска луга и нямат парабени. Това е сайта им: http://www.seastars-solilug.com/
Цитирай

А аз да споделя,че в Карфур има 30% намаление на текстил до 20.05. Има много детски дрехи,чорапи  и други нещица
Цитирай

Аз така и не разбрах, Джъмбо отворен ли е вече или не? Има ли някой, вече посетил го?
Цитирай

Аз купувам такъв номер от Ялта. Има един детски магазин за играчки на първия етаж и по пода има обувки. В събота мерих 36-ти номер за големия. Станаха и затова не питах за по-голям.
Другият вариант е СпортДирект но трябва да чакаш да пристигнат.
А колко време горе-долу чакаш? Онлайн съм пазарувала от български сайтове само, но за чуждите не съм много наясно... Мерси!
Цитирай

Джъмбо ще отвори на 24,05, ама къде се намира знаете ли?
Цитирай

330-344 от 710 отговора