«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
690-704 от 735 отговора

¬раца

ћнени€: 0
—крит текст :
Bu bölüm ağlayacağımız bir bölüm olacak...Emir ağlayacak, Gülsüm ağlayacak...Emir ortalığı yakıp yıkacak herkes birbirini suçlayacak...Gülsüm ve Emir kendilerini suçlayacak,Emir Feriha'yı yalnız bıraktığını düşünecek ama bölüm sonu süper olacak...
[/color]
 newsm78 newsm78 Whistling
÷итирай

ћнени€: 52
 Whistling Whistling Whistling

÷итирай

ћнени€: 75
«дравейте и от мен още един път за много години аз си легнах в 8 и станах сега  Whistling вечерта определено пак ще бро€ звездите  hahaha hahaha
÷итирай

¬раца

¬иленцее и аз си помислих че може да се случи нещо между т€х , ама после си викам "Ќевъзможно , това е ’анде!!"
÷итирай

—крит текст :
Bu bölüm ağlayacağımız bir bölüm olacak...Emir ağlayacak, Gülsüm ağlayacak...Emir ortalığı yakıp yıkacak herkes birbirini suçlayacak...Gülsüm ve Emir kendilerini suçlayacak,Emir Feriha'yı yalnız bıraktığını düşünecek ama bölüm sonu süper olacak...
[/color]
 newsm78 newsm78 Whistling
—крит текст :
¬ този епизод ще плачем...≈мир ще плаче, √юлсюм ще плаче...≈мир ще счупи всичко наоколо, всички ще се самообвин€ват, ≈мир ще си мисли, че е оставил ‘ериха сама, но кра€ на този епизод ще бъде страхотен  Peace
÷итирай

¬раца

ќ еми тогава да вад€ кърпичкитее  ooooh! ooooh! ooooh! . ƒано кра€ наистина е страхотен  Praynig Praynig
Ќесии  bouquet bouquet
÷итирай

¬иленцее и аз си помислих че може да се случи нещо между т€х , ама после си викам "Ќевъзможно , това е ’анде!!"
ќ аз не съм си и помисл€ла  35 35 35 ама ей тъй за майтапа викам да ги спретна  Mr. Green hahaha hahaha hahaha ћехмед как гледа само  hahaha hahaha
÷итирай

¬раца

“ой човека си глътна граматиката и само кима и вика "ƒа" , направо умр€х от см€х , както и с √юлрай и особено когато той € крепеше да иде до тоалетната  35 35 той  ораи горки€ него си едвам едвам крепеше и как усп€ и не€ да закрепи си н€мам и наиде€  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
÷итирай

ћнени€: 520
“ой човека си глътна граматиката и само кима и вика "ƒа" , направо умр€х от см€х , както и с √юлрай и особено когато той € крепеше да иде до тоалетната  35 35 той  ораи горки€ него си едвам едвам крепеше и как усп€ и не€ да закрепи си н€мам и наиде€  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

oooooooo корай много здраво закрепи братчетката - хоризонтално!
÷итирай

Yara var

10 dakika gecmeden yara kayboldu

Eve gidiyor yine yara var

÷итирай

÷итирай

÷итирай

Yara var - »ма рана

10 dakika gecmeden yara kayboldu - Ќ€ма и 10 минути и раната € н€ма

Eve gidiyor yine yara var - ќтива вкъщи отново има рана

hahaha hahaha
÷итирай

¬раца

ќтново доказаха че н€ма друг като ј‘  с толкова гафовее  ooooh! hahaha hahaha hahaha
÷итирай

»чи бабче много хубаво подписче имаш  Love Love Love
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
690-704 от 735 отговора