«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-21 от 21 отговора

ћнени€: 3 313
ћаце глупости е заглавието на темата Wink
“ова за заглавието сме го у4или още в 5 клас Smile и ако ти не можеш да анализираш текс и да поставиш точно заглавие , не знам какво да ти кажа .
÷итирай

ћнени€: 23
ћожеш нищо да не казваш.—ъщо може и да не се за€ждаш и други работи може...

акво искаш не мога да го смен€,не мога да върна часовника и да ти угод€(да направ€ проучване как да се казва темата).≈й това е много тъпо и аз не го разбирам,да се товари човек за такива работи.ћного е лесно ще ти тегл€ една майна и ще ме блокират,но аз н€ма да го направ€.  Hug
÷итирай

ћнени€: 3 313
хахаха ти обаче не разбираш за какво говорим Smile
÷итирай

Ќещо като по€снение:

„рез гладуването могат да се преодоле€т възпалителни процеси, срастване на гениталиите при жената, при мъжа може да увеличим бро€ на подвижните сперматозоиди.  ато резултат от гладуването, наистина имаме доста "гладни бебета на д-р ≈милова".“ова са деца, родени, след като родителите са "гладували" по нашата програма. √ладуването е един от начините за забремен€ване. ƒа, имам две внучета - близначки: Ћюдмила и ¬есела. Ѕебетата на мо€та снаха –ужа и сина ми ∆ивко б€ха заченати точно след като майката направи 20 дни диета с плодове и мед. Ѕебетата жив€ха в една чиста утроба, майката се хранеше природосъобразно през ц€лото време на бременността им.

ц€лата стати€  на адрес http://www.blitz.bg/article/3642

—“ј“»я“ј ѕќ ƒќЋ” ≈ ћЌќ√ќ »Ќ“≈–≈—Ќј

другата стати€:  http://www.eva.bg/categories/%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/61-% … %D0%B2%D0%B0.html
« ѕоследна редакци€: чт, 05 €ну 2012, 18:13 от marge simpson »
÷итирай

MO

ћнени€: 739
јз в момента съм минала на изц€ло веган хранене (нищо от животински произход). ѕо този начин се подготв€м за житни€ режим през февруари. “ова, което се над€вам да постигна е едно изчистване на организма от шлаки и токсини и да подготв€ т€лото си за забремен€ване. ‘акт е, че преди да забремене€ с дъщер€ ми б€х вегетарианка и 6 месеца след това бебето стана. Ќе може да се храним безразборно с полуфабрикати, големи количества месо, мл€ко, рафинирана захар, чипсове и боклуци и да искаме да сме здрави. Ќачина ни на хранене в много гол€ма степен определ€ и здравословното ни състо€ние. ¬ този смисъл, да, в€рвам, че едно пречистване на организма чрез гладолечение може да помогне на жената да забременее.
÷итирай

јз в момента съм минала на изц€ло веган хранене (нищо от животински произход). ѕо този начин се подготв€м за житни€ режим през февруари. “ова, което се над€вам да постигна е едно изчистване на организма от шлаки и токсини и да подготв€ т€лото си за забремен€ване. ‘акт е, че преди да забремене€ с дъщер€ ми б€х вегетарианка и 6 месеца след това бебето стана. Ќе може да се храним безразборно с полуфабрикати, големи количества месо, мл€ко, рафинирана захар, чипсове и боклуци и да искаме да сме здрави. Ќачина ни на хранене в много гол€ма степен определ€ и здравословното ни състо€ние. ¬ този смисъл, да, в€рвам, че едно пречистване на организма чрез гладолечение може да помогне на жената да забременее.

∆итни€ режим също е добър начин за пречистване на организма.∆ела€ ти успех!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 129
«дравейте, аз мисл€, че е много добра иде€ да се направи детоксикиращ режим преди бременност. јз самата също в момента съм на сурово€дство, прав€ периодично такива курсове и се чувствам много добре. √ладолечението не е само за лекуване на здравословни проблеми, но е страхотен детокс режим (нещата са свързани), което според мен създава страхотна среда за здрави бебчета Smile Ќад€вам се, че скоро ще забремене€ Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-21 от 21 отговора