Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Всякакви ли сухари можем да даваме? Досега взимах от бебешки магазин обикновенни, без надпис са.Днес взех от Билла двойните пшенични на Goldies.Стават ли за 9 месечно бебе.
Цитирай

Варна

винаги съм купувала обикновен сухар.Вече сте големи и не мисля, че има някакво значение Rolling Eyes
Цитирай

София

Ние от както ядем попарата (т.е. около 6-тия месец) все от тия Goldies ядем. За да си спокойна погледни бебешките каши с пшеница от кога са - мисля че са 6+ месеца.

« Последна редакция: вт, 03 яну 2006, 09:07 от Tia »
Цитирай

Sofia

И аз купувам Голдис,тези които са в кафявата опаковка
Цитирай

София

Аз също давах от тях, доволна съм. Давала съм и обикновени, въобще де що е сухар съм давала, както и сега хляб, какъвто дойде.
Цитирай

София

Никога не съм се заглеждала  Rolling Eyes - сухарите са си сухари според мен. Hug
Цитирай

София

...двойните пшенични на Goldies.Стават ли за 9 месечно бебе.
Ние откакто ядем попара, все такива купуваме.
Цитирай

Своге

Не съм обръщала внимание какви са сухарите, но предполагам, че няма значение. newsm78
Цитирай

на кой му пука, майна

...двойните пшенични на Goldies.Стават ли за 9 месечно бебе.
Ние откакто ядем попара, все такива купуваме.

Peace
Цитирай

да - откакто яде попара goldies ги обича най-много. напоследък дори си ги хрупа (но тя е вече голяма). Пробвали сме с elite  - не струват. други не сме пробвали.
ако те притеснява, че са пшеничени - да знаеш че пшеничената каша на "слънчо" е за деца над 4 месеца.
« Последна редакция: вт, 03 яну 2006, 14:30 от nad »
Цитирай

София, Люлин

Всякакви ли сухари можем да даваме? Досега взимах от бебешки магазин обикновенни, без надпис са.Днес взех от Билла двойните пшенични на Goldies.Стават ли за 9 месечно бебе.

И аз все такива на Голдис съм давала.  Very Happy Един път взех от бебешки магазин тези без надпис, но не съм се замисляла какви са. По тоз повод, обикновените какви са - не са ли пшенични  Thinking
Цитирай

Бургас

ядем пшенични на пападополус. Намират се мисля във всеки хранителен магазин. Червена опаковка
Цитирай

всичко става Wink
Цитирай

Sofia

Каквито и да са стават.Фирмата пройзводител/марката/ нямат значение.
Цитирай

София

Редувам Голдис и Елит-имат по-различен вкус и така разнообразявам уж....
Други не съм давала.

За 9-месечно бебе стават. Предполага се, че вече си въвела храни, съдържащи глутен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора