Сухари???

  • 4 668
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Всякакви ли сухари можем да даваме? Досега взимах от бебешки магазин обикновенни, без надпис са.Днес взех от Билла двойните пшенични на Goldies.Стават ли за 9 месечно бебе.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 969
 винаги съм купувала обикновен сухар.Вече сте големи и не мисля, че има някакво значение Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 920
Ние от както ядем попарата (т.е. около 6-тия месец) все от тия Goldies ядем. За да си спокойна погледни бебешките каши с пшеница от кога са - мисля че са 6+ месеца.



Последна редакция: вт, 03 яну 2006, 09:07 от Tia

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз купувам Голдис,тези които са в кафявата опаковка

# 4
  • Мнения: X
Аз също давах от тях, доволна съм. Давала съм и обикновени, въобще де що е сухар съм давала, както и сега хляб, какъвто дойде.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Никога не съм се заглеждала  Rolling Eyes - сухарите са си сухари според мен. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 298
...двойните пшенични на Goldies.Стават ли за 9 месечно бебе.
Ние откакто ядем попара, все такива купуваме.

# 7
  • Мнения: 1 410
Не съм обръщала внимание какви са сухарите, но предполагам, че няма значение. newsm78

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
...двойните пшенични на Goldies.Стават ли за 9 месечно бебе.
Ние откакто ядем попара, все такива купуваме.


 Peace

# 9
  • Мнения: 515
да - откакто яде попара goldies ги обича най-много. напоследък дори си ги хрупа (но тя е вече голяма). Пробвали сме с elite  - не струват. други не сме пробвали.
ако те притеснява, че са пшеничени - да знаеш че пшеничената каша на "слънчо" е за деца над 4 месеца.

Последна редакция: вт, 03 яну 2006, 14:30 от nad

# 10
  • София
  • Мнения: 2 356
Всякакви ли сухари можем да даваме? Досега взимах от бебешки магазин обикновенни, без надпис са.Днес взех от Билла двойните пшенични на Goldies.Стават ли за 9 месечно бебе.

И аз все такива на Голдис съм давала.  Grinning Един път взех от бебешки магазин тези без надпис, но не съм се замисляла какви са. По тоз повод, обикновените какви са - не са ли пшенични  Thinking

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 822
ядем пшенични на пападополус. Намират се мисля във всеки хранителен магазин. Червена опаковка

# 12
  • Мнения: 2 672
всичко става Wink

# 13
  • Мнения: 404
Каквито и да са стават.Фирмата пройзводител/марката/ нямат значение.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 197
Редувам Голдис и Елит-имат по-различен вкус и така разнообразявам уж....
Други не съм давала.

За 9-месечно бебе стават. Предполага се, че вече си въвела храни, съдържащи глутен.

Общи условия

Активация на акаунт