Кога ви изчезна напълно линеа негра?

  • 5 121
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 896
Вярно ли е, че при кърмачките изчезва по-късно? Така ми беше казала една друга кърмеща мама в нашата консултация, виждаше ми се част от корема над джинсите и тя по това ме позна, че и аз кърмя. И сега се погледнах, вече 12 месеца и половина откак родих, а все още има бледи следи от кафявата линийка.
Изобщо не ми пречи, а и който не знае едва ли ще я забележи, просто ми стана любопитно дали е истина че има връзка с кърменето.

# 1
  • Мнения: 219
При мен вторият път с бебата почти не се появи, за разлика от първата бременост, кагото си имах една хубава дебела черта, която изчезна доста късно. За този път не съм съвсем сигурна, но към 3-4 месец я нямаше вече, пък още се кърмим.
Не съм подозирала, че може да има такава връзка  Simple Smile

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Дори не съм забелязала, кога е изчезнала. Явно е индивидуално, а не до кърмене или не...

# 3
  • Мнения: 3 550
При мен още стои, а хлапето е връстник на Пепеляшкиния Мартин. Сигурно зависи от нещо друго, а не от кърменето.

# 4
  • Мнения: 7 837
Около 6-7-ия месец съвсем избледня.

# 5
  • Мнения: 1 383
При мен още си стои почти непроменена.

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ха,съвсем наскоро и аз се чудех за същото Grinning
С Камен със сигурност ми беше изчезнала доста рано,преди да направи 6 месеца.Сега обаче линийката си стои - хем беше много по-бледа от първата ми бременност,но не изчезва и очевидно няма такива намерения,макар че ареолите ми примерно напълно са загубили тъмната пигментация от бременността.И аз го връзвам с кърменето,но явно както и много други неща,е много индивидуално.

# 7
  • Мнения: 8 450
Вторият път нямах такова нещо.Странна работа. newsm78

# 8
  • Мнения: 6 243
Аз не съм имала линеа негра изобщо...Което според мен значи, че е индивидуална особеност, нямаща връзка с кърменето.

# 9
  • Мнения: 2 282
С каката такаи незбелязах кога, а с бебка още си стои. По-интересното е, че и при бебката забелязвам тъничка линия  Simple Smile явно много яко ме тресат хормините, че чак нея са залюляли Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 559
 Аз скоро забелязах,че съвсем е изчезнала StopДаже не съм разбрала кога. Ама изчезването й определено няма връзка с некърмене (кърмим се на поискване, т.е. по 15тина-20тина пъти на денонощие) Simple Smile

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 653
Онзи ден се гледах в огледалото и забелязах, че още ми стои тая линия, та и аз се зачудих кога ли ще изчезне...  newsm78 Не че ми пречи де   Grinning  И ние още се кърмим, даже доста активно, ама вероятно наистина няма връзка като чета предните постинги.

# 12
  • Мнения: 2 784
Имах много черна линия, изчезна към 6 месец, а още се кърмим.

# 13
  • Мнения: 1 999
И аз още я имам, но май е леко поизбледняла. newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 533
И моята още не е съвсем изчезнала, въпреки че е доста бледа.

Общи условия

Активация на акаунт