Какъв пробиотик давате на бебчетата си?

  • 68 598
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 334
Аз като кърмя и дохранвам има ли смисъл да давам БИОГАЯ  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 15 215
Аз не бих давала, ако всичко е наред с бебето - няма проблеми със стомахчето, храносмилането, изхождането.

# 17
  • Мнения: 9 144
Аз не бих давала, ако всичко е наред с бебето - няма проблеми със стомахчето, храносмилането, изхождането.
+1
и аз
Особено, ако е само на кърма.

# 18
  • Мнения: 334
Аз не бих давала, ако всичко е наред с бебето - няма проблеми със стомахчето, храносмилането, изхождането.
+1
и аз
Особено, ако е само на кърма.

ами аз дохранвам 1,2 мах 3 пъти на денонощие  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 15 215
А има ли някакъв проблем, който те притеснява и те кара да се замисляш за капките?

# 20
  • Мнения: 334
А има ли някакъв проблем, който те притеснява и те кара да се замисляш за капките?
не особено,зимно бебе е ,има често запек,други проблеми нямаме

# 21
  • София
  • Мнения: 15 215
По какво съдиш, че има запек?
Колко често се изхожда, каква е консистенцията на изпражненията?

# 22
  • Мнения: 334
По какво съдиш, че има запек?
Колко често се изхожда, каква е консистенцията на изпражненията?

По ден и половина и като я оправя с термометъра, толкова много излиза, колкото за 3,4 изхождания, през това време пръцка, свива се, спи неспокойно,консистенцията е по-гъста от боза с малки частички, тъмно-жълто.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 215
Може да опиташ пробиотични капки, тогава - да видиш как ще се повлияе детето. Но се консултирай с педиатъра преди това.

# 24
  • Мнения: 334
Може да опиташ пробиотични капки, тогава - да видиш как ще се повлияе детето. Но се консултирай с педиатъра преди това.
давам биогая  Tired

# 25
  • Мнения: 75
  Преди година след лечение последователно с няколко антибиотика си докарахме диария и в последствие лактозна непоносимост. Започнах да давам Биогая, редувах с линекс бейби, накрая дадох и Лакто4/като давах само по половин ампулка/ Много дълго продължих да давам Лакто4. Наскоро направих малка почивка и пак започнах превантивно да не се разболее зимата детенце. Лакто 4 ми ги препоръча забеждаща инфекциозно/че и чревни бактерии ни бяха открили/ и съм доволна, а и цената не е за подценяване.

# 26
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Линекс-бебе! Peace

# 27
  • Мнения: 2 216
Не давам нищо
като я оправя с термометъра
Този метод по съвет на педиатър ли го ползвате?

# 28
  • Мнения: 11 822
Препоръчано от тук, дадох Лакто 4 защото имаше малко проблеми със стомахчето (газове, запек). Останах много доволна и наистина и цената не е за подценяване сравнена с Биогая например.

# 29
  • Мнения: 53
По какво съдиш, че има запек?
Колко често се изхожда, каква е консистенцията на изпражненията?

По ден и половина и като я оправя с термометъра, толкова много излиза, колкото за 3,4 изхождания, през това време пръцка, свива се, спи неспокойно,консистенцията е по-гъста от боза с малки частички, тъмно-жълто.

Давах Биогая, но никога не ползвах термометър, правех масаж на коремчето

Общи условия

Активация на акаунт