Легендата за Испания / Hispania, la leyenda / по БТВ от 20:00ч

  • 77 551
  • 738
  •   1
Отговори

Анкета

Коя двойка най-много ви харесва?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 120
  • София
  • Мнения: 2 430
Въпрос:
Тези,които изклаха испанците,какви бяха,че за малко изпуснах и то станала интригата?
Ех,и на този Теодоро,все Вириат му е крив  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 688
И аз не разбрах. Последните 5 мин от филма ми бяха много странни. Поне Вириат се отказа да си ходи. Simple Smile

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 364
Разбойници испанци изклаха невинни испанци и Теодоро се възползва от ситуацията да обвини Вириат. Елена беше с него в този момент и съответно е сигурна, че е невинен (не че иначе не би била, но на практика е негово алиби) и затова така яростно го защити, но, разбира се, не би могла да признае, че са били заедно.
Сега май за Клавдия ще настанат тежки дни. Галба е извратен и жесток червей - ако не беше решил да си направи кефа с избиването на невъоръжените испански мъже в началото на филма, изобщо нямаше да се стигне до това. Вириат просто искаше спокойно да си пасе козите, да обработва своя земя и да си гледа дъщерята - с радост се съгласи да се подчини на римляните и да предаде оръжие, както и другите испанци. Така че римляните сами си го направиха и каквото и да им се случи, малко ще им е.
Май днес Галба ще посегне и на Нерея. Дано не успее!

# 123
  • Мнения: 14 816
Само на мен ли ми се стори ,че снощи Клавдия изпита състрадание към Барбара.
Колкото до нападението над испанците от други испанци все си мисля че това е някъкън номер скроен от Теодоро зада се подмаже на Галбаи да настрой испанците срещу Вириат.

# 124
  • Мнения: 1 688
Клавдия е добра жена!Израстнала е със самочивствие, че баща й е сенатор и затова на моменти е много надменна. Зад всичко това, обаче, се крие жена, която иска да изпита любов и да създаде семейство.Това най й тежи и затова ще потърси любов другаде.

Yulichka, много ме плащи тази снимка на профила ти.   Stop Mr. Green
А, доколкото помня Елена и Вириат се срещнаха, сбогуваха се и той си замина. По пътя видя разбойниците и всичко останало се случи след това. Така, че Елена не го защити защото той има алиби, а защото знае, че Вириат и групата му никога не биха го направили.

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 364
И все пак - тя е била с него в приблизително този период от време, което още повече подсилва чувството за несправедливост.  Peace
Снимката е на Ви от "В като вендета". Предполагам, не си гледала филма и затова те плаши.  Simple Smile Това е един от най-магнетичните и привлекателни образи от филми.
djoleva, ще ми се да вярвам, че Теодоро не е способен чак на такава жестокост и низост, но няма да се учудя, ако наистина има някаква интрига в случая.

# 126
  • Мнения: 14 816
И все пак - тя е била с него в приблизително този период от време, което още повече подсилва чувството за несправедливост.  Peace
Снимката е на Ви от "В като вендета". Предполагам, не си гледала филма и затова те плаши.  Simple Smile Това е един от най-магнетичните и привлекателни образи от филми.
djoleva, ще ми се да вярвам, че Теодоро не е способен чак на такава жестокост и низост, но няма да се учудя, ако наистина има някаква интрига в случая.
О мисля ,че Теодоро е способен на всичко за пари. Той пръв взе пари от Галба за да му доносничи и да  се опита да държи хората в подчинение
 Радвам се че Елена се изправи срещу всички за да защити Вириат.
 Дали наистина ще се омъжи за онзи

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 364
Да, още повече, че доколкото разбрах (губи ми се тоя момент) не е имало обир. А и да е имало - могли са да оставят хората живи. Вириат видя с каква жестокост заклаха невинния човек. Нагласено е, наистина.  Peace Много интересно как ще се развият нещата.

# 128
  • Мнения: 14 816
И друго ми прави впечатление - Теодоро се опитва да настрои хората от селото срещу бащата на Дарио който е старейшина и хората все още го слушат. Затова и бащата на Дарио каза пред хората че се отрича от синът си

# 129
  • Мнения: 1 688
Теодоро иска да стане страрейшина, защото така ще може да се подмаже на римляните. Надяваше се, че хората ще са против това, че бащата на Дарио е баща на бунтовник, само че той постъпи умно като се отказа от него. Така и плана на Теодоро не просъществува. Simple Smile








- Ама, тя му е като дъщеря..  ooooh!


А, тази някой ще я познае ли?  Party Party

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 13:43 от medissa123

# 130
  • Мнения: 0
Това е Клавдия. И аз първия път като гледах снимките на актрисата бях така  #Crazy

# 131
  • Мнения: 1 688
Ее, ама ти си ги гледала. Не играеш честно. Party Mr. Green

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 2 386
Е,аз не съм гледала,ама също я познах Mr. Green Иначе не съм гледала последните епизоди,трябва да наваксам Simple Smile

# 133
  • Мнения: 534
Леле, тя била страшно чаровна Shocked Как й искрят очите, като е усмихната Shocked

# 134
  • Мнения: 0
Галба успя да постигне целта си и уби бащата на Клавдия сега тя остава без никаква защита от страна на Рим и той ще се гаври с нея както с робите си,което е подло и пошло.Наистина Клавдия иска да има едно нормално семейство,но при този изверг едва ли това ще се случи.Много съжалявам,че Вириат не успя да стигне навреме в лагера за да спаси Барбара...трябваха  му може би няколко минути и тя щеше да бъде жива.Първо си мислех,че Марк че я убие/не че не я принуди да каже част от истината,която тя знае,но тъй като нито една жена не би издържала на такива жестокости тя реши да сложи край на живота си вместо да предава своите/но уви...милата не издържа,дори Клавдия я съжали и я разпитваше с тъга в очите какво е било нейното семейство...на тази снимка е прекрасна с тази чаровна усмивка.Ако Галба е решил да изнасили Нерея кой ли би му попречил сега вече и Клавдия не би могла .... жалко за това прекрасно създание да опадне в ръцете на този негодник.

Общи условия

Активация на акаунт