Легендата за Испания / Hispania, la leyenda / по БТВ от 20:00ч

  • 77 545
  • 738
  •   1
Отговори

Анкета

Коя двойка най-много ви харесва?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 105
  • София
  • Мнения: 9 877
Според мен обяснението на Перегрин е правилно. В случая проблемът е Марк или Марко, но ако беше дошъл в Испания Юлий Цезар и го бяха дублирали като Хулио Сесар, едва ли щеше да има доволни.

# 106
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Добро утро!   Hug



Намерих статуя на Вилиат в град Замора, Кастилия и Леон, Испания. Близост до границата с Португалия...   май е същата като на Лана...   Peace

# 107
  • Мнения: 60
Сега какво ще стане с Барбара? Някой гледал ли е промото?
Елена този път вече трябваше да остане в лагера. Не харесвам
отношението на баща й и годеника й.

# 108
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Как ви се стори на вас Клавдия с отношението си към Нерея???   Thinking  Нещо и тя иска от нея..   newsm78  май, май.  Ако ме разбирате, какво искам да кажа.  Laughing Laughing 
Лулу и аз мисля, че Елена трябва да отиде при Вириат. С такова отношение може и скоро да прибяга...   Mr. Green Mr. Green

# 109
  • Мнения: 0
Отностно Барбара мисля,че Марк и хвърли окото и явно първо ще я изнасили и след това ще я пребие от бой,едва ли ще я оставят жива,ако не успее Вириат и съпругът и да я спасят...поне така аз си мисля. newsm78
Що се отнася до Елена това отношение към нея от страна на баща си и годеника си едва ли би издържала...май ще е най-добре да остане при любимия човек. Thinking
К А Т И и аз останах с това впечатление за отношението на Нерея към Клавдий.. ooooh!

# 110
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
К А Т И и аз останах с това впечатление за отношението на Нерея към Клавдий.. ooooh!

Аз също,възможно ли е това по онова време  Thinking

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 364
Разбира се, че е възможно - дори е било често срещано явление в Римската империя. И си има обяснение - във време, в което жената не е смятана за човек, а за функция на мъжа, е нормално да е нещастна. Клавдия сама сподели, че се преструва с мъжа си - а и не вярвам дали го е било грижа изобщо за нейното удоволствие. А и виждаме колко груби потисници са били мъжете в масовия случай. При такива обстоятелства не е трудно да погледнеш към собствения пол, особено когато подобни ласки са били популярни и при двата пола в римско време.

# 112
  • Мнения: 218
Страхотен е филма, но е и доста тежък...особено за чувствителни хора като мен. Обаче това не ме спира да го гледам...такива филми ме привличат
 newsm53

# 113
  • Мнения: 0
Това отношение към жени и привличането и ласките и т.н. са от дълбока древност според гръцката митология ,да не забравяме Месалина колко оргии,разврат,извращения е имало само... ooooh!

# 114
  • Мнения: 1 688
Не мисля, че ще има нещо между Клавдия и Нерея. Този момент за мен беше по-скоро да разбера , че и у Клавдия се крие нещо човешко. ББ-> В последствие м/у нея и Марк пламва любов, Галба разбира и я затваря с клетка  докато пред учите й бичуват Марк, тя плаче. В последния епизод тя намушква Галба и след края на войната, Галба и Клавдия се целуват влюбенo и ги дават как заминават на някъде.;;  Елена ще забременее от Вириат, а съпругът й пред всички от селото ще се развика , че тя спи с Вириат и му е любовница и тн. Предполагам от този момент нататък тя заживява при Вириат.



# 115
  • Мнения: 0
medissa123 А с Нерея какво става и с Барбара/нея убиват ли я/?!Пиши с бели букви ,ако нещо знаеш Praynig

# 116
# 117
  • Мнения: 1 688
Ами на предната страница писах инфо, че ББ : Интересното е, че явно в последствие Барбара я убиват( явно и Алтеа наистина е мъртва), защото точно в последните минути на сезона, след победата на испанците над римляните Сандро извиква: За Барбара, за Алтеа.. ; а Пауло го допълва: За Испания!
Останали с впечатление, че Алтеа е мъртва във втори сезон явно тя 'възкръсва' , защото 3еп, 2сезон е кръстен именно Алтеа.
А за Нерея.. какво да става. До края на сеона мисля, че ще я гледаме като робиня.

 Flutter

# 118
  • Мнения: 0
medissa123 Благодаря ти много за информацията... Hug  bouquet

# 119
  • Мнения: 0
И аз съм голяма фенка на Марк и ме кефи как Клавдия си играе на примадона и върти всички мъже в лагера, само не знам с кого ще оправдава наглостта и прищевките си, ако Галба убие баща й...И ето една хубава снимчица, който не иска да се осведомява за бъдещи събития да не гледа http://prikachi.com/images/791/4280791j.png

Общи условия

Активация на акаунт