«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
375-389 от 763 отговора

јнкета

олко често посещавате —ѕј комплекси?

¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 2 022
аз в –оза съм била - и н€ма да стъп€ повече - с две думи: за мен е много 'смотано'!
Ѕили сме и в двузвездни —па хотели, но не ми е било такова усещането - може би, ако сте гол€ма компани€ е купон, но на мен не ми хареса никак!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 025
’отел –оза в —трелча според мен си е ок(в тази категори€, ко€то разглеждаме, т.е. 3 звезди). ƒействително оттам са много удобни дестинациите  опривщица и —таросел (особено —таросел, на 15 минути път е, без никакви завои).  

ато плюс на  онстанци€ мога да кажа, че въздухът във вили  остенец е много хубав. ¬ сами€ район могат да се направ€т разходки - до параклиса, до водопада, до хотел ≈зерото. т.е. за уикенд може. Ќо просто тр€бва да е готов човек, че отива в хотел тип 1-2 звезди и да има съответните очаквани€.
÷итирай

ћнени€: 410
Ѕлагодар€ за мнени€та ¬и! ¬ –оза н€мат никакви места за уикенда. Wink
¬  остенец може да имат, защото хотела там е по-гол€м. ¬ътрешни€т басейн в  остенец е по-гол€м от тези в –оза. ўе ти дам телефон да питаш направо на рецепци€, защото в сайта на ѕ–ќ цените са едни, а на рецепци€ други(по-ниски) - 20 лв. нощувка на човек и 23.50 ц€л храноден на човек+ползване на басейн и 3 медицински процедури.  ато процедурите не е задължително да ги ползваш. телефони: 0879 604 685 ; рецепци€ 071445169.
÷итирай

Haskovo

ћнени€: 2
—подел€м моето мнение за н€колко стpахотни спа хотела, които си стpува да посетите - "ѕарк хотел ѕирин" - —андански, ’отел "ѕерсенк" - ƒевин, хотел "—римон спа клуб" -  юстендил. ѕрекрасни са и трите, бих се връщала там отново и отново.
÷итирай

–оза е хотел от програмите на Ќќ», и не е кой знае колко гол€м, така че след пущането на програмата на Ќќ» е нормално да е пълен
÷итирай

—офи€

ћнени€: 917
«дравейте, поздрави от  юстендил-—тримон —па  луб. «атрупахте ме с въпроси, в личната поща и форумите. ўе отговор€ на всички с удоволствие, но нали тр€бва да се топнем малко и в топлата водичка. ѕърво да кажа за хотела в който сме в момента, спазвам обещанието. Ќа първо четене на това хотелче тр€бва да му махнем поне една звездичка, има очебийна разлика от предишните ни посещени€, нещата върв€т надолу. ƒано н€кой от шефовете прочете тези редове, ако тр€бва ще му го кажа лично. «асега толкова.
« ѕоследна редакци€: сб, 20 апр 2013, 00:21 от Bled »
÷итирай

ћнени€: 54
«дравейте, поздрави от  юстендил-—тримон —па  луб. «атрупахте ме с въпроси, в личната поща и форумите. ўе отговор€ на всички с удоволствие, но нали тр€бва да се топнем малко и в топлата водичка. ѕърво да кажа за хотела в който сме в момента, спазвам обещанието. Ќа първо четене на това хотелче тр€бва да му махнем поне една звездичка, има очебийна разлика от предишните ни посещени€, нещата върв€т надолу. ƒано н€кой от шефовете прочете тези редове, ако тр€бва ще му го кажа лично. «асега толкова.

ѕредишни€ път като б€хме в —ѕј-то около басейна миришеше доста непри€тно, но тогава го отдадохме на спецификата на минералната вода. —ега така ли е??? newsm78
÷итирай

—офи€

ѕредишни€ път като б€хме в —ѕј-то около басейна миришеше доста непри€тно, но тогава го отдадохме на спецификата на минералната вода. —ега така ли е??? newsm78

ћного мраз€ да давам лоши мнени€ за хотелите, защото ние сами си ги избираме. Ќо тр€бва да го правим за да можем да почиваме пълноценно. јко беше само въпросната миризма, да си мислиш, че е от мин. вода, щеше да е добре. “ук-таме може да се види мухъл и неподдържани участъци. ќтношението на персонала се свежда до момента дали на самите т€х им е кеф да са любезни, съвсем избирателно. Ќивото на всичко с вс€ка година пада стремглаво. явно само сватбите в комплекса се ползват с приоритет. ќсвен да вземем да се оженим отново, ще се почувстваме добре. ѕетте звезди на —тримон —па  луб вече са едно добро минало.
÷итирай

ћнени€: 1 384
»мам спомен, че поне от 2 години за —тримон в този форум се пишат лоши отзиви. » то все в този дух.  офти хигиена, нелюбезен персонал, кофти храна. ѕросто тр€бва да се чете!
÷итирай

—офи€

»мам спомен, че поне от 2 години за —тримон в този форум се пишат лоши отзиви. » то все в този дух.  офти хигиена, нелюбезен персонал, кофти храна. ѕросто тр€бва да се чете!

ƒа прочетох ги, но исках да се уверим сами, не ми се в€рваше, имахме добри спомени като откриха хотела. Ќо уви. Ќищо, поне сега всички разбраха, от тук се прехвърл€ме в ƒевин, над€вам се на по-добро.
÷итирай

ћнени€: 57
’отел –оза —трелча, за мен е санаториум. ѕътувам често в района по работа и през зимата съм отс€дала н€колко пъти. “очно соц ми е - старо обзавеждане в стаите, в ресторанта - изхранват. ѕродават се купони от предни€ ден и ако не си купиш, н€ма какво да консумираш. Ќо винаги много топло. —ега в момента в пълно с пенсионери, които идват по програма на Ќќ». ¬одата е силно минерална и не се препоръчва да се кисне повече от 30 мин.
ѕоследните пъти отс€дам в ћитьовата  ъща, ко€то мога да препоръчам за почивка и релакс. –аботи от зимата. ¬сичко е ново. Ѕасейна е външен, но много топъл. »ма малка сауна, но достатъчна.  акто и добър ресторант. Ќе мога да намер€ сайт, но вид€х снимки във ‘ейсбук.

÷итирай

ћнени€: 410
’отел –оза —трелча, за мен е санаториум. ѕътувам често в района по работа и през зимата съм отс€дала н€колко пъти. “очно соц ми е - старо обзавеждане в стаите, в ресторанта - изхранват. ѕродават се купони от предни€ ден и ако не си купиш, н€ма какво да консумираш. Ќо винаги много топло. —ега в момента в пълно с пенсионери, които идват по програма на Ќќ». ¬одата е силно минерална и не се препоръчва да се кисне повече от 30 мин.
ѕоследните пъти отс€дам в ћитьовата  ъща, ко€то мога да препоръчам за почивка и релакс. –аботи от зимата. ¬сичко е ново. Ѕасейна е външен, но много топъл. »ма малка сауна, но достатъчна.  акто и добър ресторант. Ќе мога да намер€ сайт, но вид€х снимки във ‘ейсбук.

Ѕи ли казала повече за тази къща. — минерална вода ли е?  олко е нощувката на вечер и т.н.?
Ѕлагодар€ предварително!
÷итирай

—офи€

Ќапускайки —тримон —ѕј в  юстендил, мога спокойно да кажа, на хотела тр€бва да му се махне поне една звезда, ако не се поправи.  азах го и на управата. Ќо това не значи да не се посещава. ¬секи ще намери добри и лоши страни. Ќие сме доволни като ц€ло от почивката и процедурите, които усп€хме да направим.
ќт утре до кра€ на месеца ще бъдем в ѕерсенк, ƒевин-очаквайте актуална информаци€ от там. јко има още н€кой, на който посещението съвпада с нашето да се обади, вече имаме една среща.
—рещите на "котките" са заразителни и ги подкреп€м.
÷итирай

јз не б€х възхителна от ѕерсенк - може би след огромната реклама за спа-хотел на годината, в ко€то ходихме. Ќе ми допадна това, че —ѕј то е малко пръснато и се ходеше в един сутерен за сауни и парни бани. ќчаквам актуална информаци€ от там!
÷итирай

—офи€

«дравейте, първи отзиви директно от хотел ѕерсенк, ƒевин. Ћюбезно посрещане, спокойно паркиране, широки и удобни стаи, добра закуска/ако хората са малко е по меню, пак е достатъчно/.
¬ода басейн: 30-31 гр., идеална за плуване, джакузи 35-36 гр. «а сега всичко отговар€ на пет звезди.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
375-389 от 763 отговора