Пране на детски дрешки-препарат?

  • 2 918
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Мисля, че някъде около годинката спрях да пера дрехите на дъщеря ми отделно. А на малкия никога не съм ги прала отделно. От самото начало ги пускам с на сестра му дрехите. Значи на двете бебета - заедно.  Simple Smile

Никога не съм ползвала бебешки прахове. Винаги съм купувала Ariel и Lenor.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: Reza
никога не съм ги прала отделно.
Ариел + Ленор.


И аз тъй.

# 32
  • Мнения: 277
Пера дрехите на бебо отделно с бебешки Персил/течен/
 и без омекотители, защото в праха има омекотител. Grinning

# 33
  • Мнения: 834
От къде го купувате този прах "Сано Максима бебе???

# 34
  • Мнения: 966
Zashto da gi pera otdelno ne vijdam smisal nikoga ne sam go pravila e imashe vreme kogato perex drexite samo s bebeshki preparati i omekotiteli i tolkoz. Za men osnovno pravilo pri izpolzvane na mashini za prane i syshene e da se saobrazia sas iziskvaniata na drexata (vinagina etiketa pishe kak da se pere) s ogled da ne se sasipe ottam na tatak kav e problema.

# 35
  • Мнения: 2 529
Цитат на: reni
От къде го купувате този прах "Сано Максима бебе???


Аз го купувам или от "Малечко", или от "Бебелан" (до Плиска), а от скоро го виждам и в магазин "Бебе +" срещу басейна Диана в Дианабад. Купувам и такъв омекотител и от двете неща съм много доволна Grinning

# 36
  • Мнения: 7 821
С Вики чаках до към годината, а сега с Дани още от 6 месец му смесих дрехите първо с тези на баткото, а от скоро и с нашите. За протокола Персил и Ленор.

# 37
  • Мнения: 2 807
Синът ми е на година и четири месеца и пера дрешките му отделно. Използвам бебешката прах "Тео Бебе". Не мисля скоро да му ги смесвам с нашите... И без това пускам по една пералня през ден само с негови неща.

# 38
  • Мнения: 1 793
само два или три пъти съм прала бебешките дрешки отделно. пера ги с нашите заедно, не слагам омекотител, използвам течния Ariel - non bio

# 39
  • Мнения: 3 379
Цитат на: reni
От къде го купувате този прах "Сано Максима бебе???


Сано Максима има в повечето бебешки магазини. Омекотителите им също са супер, особено розовият и белият. Имат и прах за пране за "възрастни" - няколко вида, аз ползвам засега зеления и съм доста доволна.

# 40
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: reni
От къде го купувате този прах "Сано Максима бебе???

Първият път свекърва ми го беше купила от Штъркел, беше доста скъп към 11лв и аз казах, че тая жена е луда, обаче като прах с него до 4-5 мес. вече бях на друго мнение. После мъжът ми го купи от някакъв магазин на пазара "Г.Кирков" за перилни препарати, имало даже и за цветно пране, явно го има на различни места. За 9 месеца карам с 2 пакета от по 1,5кг и ако това не е икономочно  Wink ... Омекотителите им не съм използвала, ползвам на ленор.

# 41
  • Мнения: 1 809
Цитат на: SZA
Цитат на: reni
От къде го купувате този прах "Сано Максима бебе???


Сано Максима има в повечето бебешки магазини. Омекотителите им също са супер, особено розовият и белият. Имат и прах за пране за "възрастни" - няколко вида, аз ползвам засега зеления и съм доста доволна.

Този прах за пране за "възрастни" също ли е концентрат?
Защото се замислям сериозно за него.От бебешкия съм повече от доволна Wink

Общи условия

Активация на акаунт