Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Trqbva da spodelq ne6to s vas,zashtoto ina4e shte umra...Lee..kakva glupost napravih..(
Prochetoh v edna kniga "Zdrave i Krasota"или нещо такова беше..прочетох там че за да се увеличи бюста,трябва да си правя масаж на гърдите с ГРУБО КЕСЕ..
Ама това кесе май се оказа по-грубо отколкото очаквах,защото от това разтриване и престараване да разтривам възможно най-интензивно,сега имам белези-светло кафяви и приличат малко на стрии,но не са защото се появиха точно след това което направих с кесето.Всъщност първите няколко пъти когато започнах това с разтриването,много си раздрах кожата на бюста,защото явно много съм натискала и ме болеше и даже малко кръв имаше,но пак продължих и после като видях че много съм се разранила спрях за известно време и кожата ми се възстанови,нищо ми нямаше..НО след 1 месец,нали съм много умна,пак реших да пробвам,с надеждата че отново ще ми се оправи кожата около бюста, като първия път,но този път НЕ-останаха Белези...
Сега..Много ми е тъжно(и ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА КОЕТО НАПРАВИХ...(а кожата ми там беше толкова мекичка и хубава...защо ми трябваше това?да ме пита човек...(Моля ви помогнете ми!!!Всичко бих дала ,само и само кожата ми отново да стане както беше преди или поне да залича веднъж завинаГИ тези белези?????Кажете какъв препарат е най-ефикасен???С какво ще се махнат javascript:void(0);тези белези?Моля ви,Спешно се нуждая от помощ...Незнам какво да правя ве4е...Дано се намери някой който да може да помогне... javascript:void(0);
Благодаря,приятели!
Цитирай

Плевен

Здравей мила.Съветвам те да отидеш на лекар-предполагам кожен и виж какво ще ти каже да правиш.Не си прави вече експерименти сама.Дори и да има някакъв крем или препарат не се знае как ще ти се отрази.Стискам палци всичко да се оправи Praynig
Цитирай

Пловдив

Отиди на кожен лекар- той ще прецени какво е редно да се направи. Може да те прати на козметик, ако прецени...но най-добре на лекар първо, не се притеснявай и друг път не си прави експерименти.
Цитирай

София

И моят съвет е да отидеш на лекар!
Цитирай

Аз също мога да те посъветвам да отидеш на лекар, вероятно ще ти дадат нещо с което да се мажеш.
Цитирай

София

Tи майтапиш ли се? newsm78
Цитирай

Аз също мога да те посъветвам да отидеш на лекар, вероятно ще ти дадат нещо с което да се мажеш.
Пробвай да се мажеш с масло от пшеничен зародиш(или  някое друго от маслата на Икаров).
Цитирай

Варна

Подкрепям
Цитирай

София

А ти защо си сигурна, че не са стрии?Те точно от такова преразтягане на кожата се получават, каквото си направила с грубата кесия на това нежно място.Направо ме изуми, Цвети, честно ShockedВиж там някой да те погледне/лекар, козметик/ и ако наистина са стрии, а не някакво заболяване, мажи с Контратубекс - лекарство против белези.Чувала съм, че на пресни стрии много помагало...Колко е вярно, не знам, но поне можеш да пробваш Rolling Eyes
Цитирай
Daм,много сте прави.Но чак сега разбирам какво съм направила..просто не съм се усетила навреме..което е много лошо..
Ами те белезите са много леки сега като ги гледам,не са много забележими,а са като ивички-много светло бежови,от вътрешната страна на гърдите,и са по-нарядко,явно са почнали и да се заличават...Уф,дано минат и да се успокоя най-после..
Едни познати ми препоръчаха следните препарати,но незнам кой е най-ефективен:Контратубекс(13 лв),Мадеказол(7-8 лв),Дерматикс(70 лв)???Все ощте нищто не съм купила,защтото незнам кое ще подейства,най-сигурно..Можете ли да ме посъветвате,кое е най-добро...??Казвали са ми че конкретно Контратубекс е за изпъкнали белези,а Мадеказол-за вдлъбнати..незнам обаче какво да взема,за да минат тези белези..колкото е възможно по-бързо.a за стрии съм 1100% сигурна че не са,защтото се появиха точно след глупавата ми постъпка,и това е и причината да ми се появят тези петънца..Незнам какво да правя...Сега чак разбирам,4е съм си създала излишни проблеми с това,но вече щте знам,да не бъда такъв инат.
  Благодаря много на всички за съветите!
Цитирай

София

Най-вероятно си претрила кожата Thinking Можеш да се мажеш със зехтин, за да се овлажни кожата или някакъв мазен крем /само да не е стягащ/. За да ползваш другите препарати е по-добре първо да те види лекар и ще ти каже кое е най-подходящо и дали въобще има смисъл да ги използваш. Контратубекса не върши работа за стрии.
Според мен ще изчезнат  сами, но все пак вземи мерки.
Цитирай
Не се притеснявай мила,ще се оправиш,щтом са толкова бледи белезите значи може би щте се аличат от самосебе си.Незнам какво да ти препоръчам,но най-искренно ти пожелавам всичко да се оправи!
Успех!! Peace Wink
Цитирай

София

Лекар ти трябва.
Цитирай

Sofia

Подкрепям
УСПЕХ!newsm10
Цитирай

Sofia

Пробвай с Контратубекс, но бъди упорита
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора