Какво направих с бюста си?

  • 2 960
  • 19
  •   1
Отговори
Trqbva da spodelq ne6to s vas,zashtoto ina4e shte umra...Lee..kakva glupost napravih..(
Prochetoh v edna kniga "Zdrave i Krasota"или нещо такова беше..прочетох там че за да се увеличи бюста,трябва да си правя масаж на гърдите с ГРУБО КЕСЕ..
Ама това кесе май се оказа по-грубо отколкото очаквах,защото от това разтриване и престараване да разтривам възможно най-интензивно,сега имам белези-светло кафяви и приличат малко на стрии,но не са защото се появиха точно след това което направих с кесето.Всъщност първите няколко пъти когато започнах това с разтриването,много си раздрах кожата на бюста,защото явно много съм натискала и ме болеше и даже малко кръв имаше,но пак продължих и после като видях че много съм се разранила спрях за известно време и кожата ми се възстанови,нищо ми нямаше..НО след 1 месец,нали съм много умна,пак реших да пробвам,с надеждата че отново ще ми се оправи кожата около бюста, като първия път,но този път НЕ-останаха Белези...
Сега..Много ми е тъжно(и ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА КОЕТО НАПРАВИХ...(а кожата ми там беше толкова мекичка и хубава...защо ми трябваше това?да ме пита човек...(Моля ви помогнете ми!!!Всичко бих дала ,само и само кожата ми отново да стане както беше преди или поне да залича веднъж завинаГИ тези белези?????Кажете какъв препарат е най-ефикасен???С какво ще се махнат javascript:void(0);тези белези?Моля ви,Спешно се нуждая от помощ...Незнам какво да правя ве4е...Дано се намери някой който да може да помогне... javascript:void(0);
Благодаря,приятели!

# 1
  • Мнения: 1 234
Здравей мила.Съветвам те да отидеш на лекар-предполагам кожен и виж какво ще ти каже да правиш.Не си прави вече експерименти сама.Дори и да има някакъв крем или препарат не се знае как ще ти се отрази.Стискам палци всичко да се оправи Praynig

# 2
  • Мнения: 9 063
Отиди на кожен лекар- той ще прецени какво е редно да се направи. Може да те прати на козметик, ако прецени...но най-добре на лекар първо, не се притеснявай и друг път не си прави експерименти.

# 3
  • Мнения: 6 155
И моят съвет е да отидеш на лекар!

# 4
  • Мнения: 302
Аз също мога да те посъветвам да отидеш на лекар, вероятно ще ти дадат нещо с което да се мажеш.

# 5
  • Мнения: 918
 Tи майтапиш ли се? newsm78

# 6
  • Мнения: 5 313
Аз също мога да те посъветвам да отидеш на лекар, вероятно ще ти дадат нещо с което да се мажеш.
Пробвай да се мажеш с масло от пшеничен зародиш(или  някое друго от маслата на Икаров).

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И моят съвет е да отидеш на лекар!
Подкрепям

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
А ти защо си сигурна, че не са стрии?Те точно от такова преразтягане на кожата се получават, каквото си направила с грубата кесия на това нежно място.Направо ме изуми, Цвети, честно ShockedВиж там някой да те погледне/лекар, козметик/ и ако наистина са стрии, а не някакво заболяване, мажи с Контратубекс - лекарство против белези.Чувала съм, че на пресни стрии много помагало...Колко е вярно, не знам, но поне можеш да пробваш Rolling Eyes

# 9
Daм,много сте прави.Но чак сега разбирам какво съм направила..просто не съм се усетила навреме..което е много лошо..
Ами те белезите са много леки сега като ги гледам,не са много забележими,а са като ивички-много светло бежови,от вътрешната страна на гърдите,и са по-нарядко,явно са почнали и да се заличават...Уф,дано минат и да се успокоя най-после..
Едни познати ми препоръчаха следните препарати,но незнам кой е най-ефективен:Контратубекс(13 лв),Мадеказол(7-8 лв),Дерматикс(70 лв)???Все ощте нищто не съм купила,защтото незнам кое ще подейства,най-сигурно..Можете ли да ме посъветвате,кое е най-добро...??Казвали са ми че конкретно Контратубекс е за изпъкнали белези,а Мадеказол-за вдлъбнати..незнам обаче какво да взема,за да минат тези белези..колкото е възможно по-бързо.a за стрии съм 1100% сигурна че не са,защтото се появиха точно след глупавата ми постъпка,и това е и причината да ми се появят тези петънца..Незнам какво да правя...Сега чак разбирам,4е съм си създала излишни проблеми с това,но вече щте знам,да не бъда такъв инат.
  Благодаря много на всички за съветите!

# 10
  • Мнения: 6 155
Най-вероятно си претрила кожата Thinking Можеш да се мажеш със зехтин, за да се овлажни кожата или някакъв мазен крем /само да не е стягащ/. За да ползваш другите препарати е по-добре първо да те види лекар и ще ти каже кое е най-подходящо и дали въобще има смисъл да ги използваш. Контратубекса не върши работа за стрии.
Според мен ще изчезнат  сами, но все пак вземи мерки.

# 11
Не се притеснявай мила,ще се оправиш,щтом са толкова бледи белезите значи може би щте се аличат от самосебе си.Незнам какво да ти препоръчам,но най-искренно ти пожелавам всичко да се оправи!
Успех!! Peace Wink

# 12
  • Мнения: 5 103
Лекар ти трябва.

# 13
  • Мнения: 404
И моят съвет е да отидеш на лекар!
Подкрепям
УСПЕХ!newsm10

# 14
  • Мнения: 69
Пробвай с Контратубекс, но бъди упорита

Общи условия

Активация на акаунт