Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 53 отговора
Момичета,как пиете лактофлора-преди или след ядене?

Аз го пия основно след ядене.На опаковката обаче не пише как се пие  наистина newsm78

Хубаво е преди ядене.
newsm10 newsm10
Цитирай

аз изпих една опаковка от 90 хапчета, което прави около месец и половина. сега се чудя дали да не направя една почивка?
Цитирай

аз изпих една опаковка от 90 хапчета, което прави около месец и половина. сега се чудя дали да не направя една почивка?

Да помогна малко  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349656.0 Peace
Цитирай

Отслабването е по-скоро страничен ефект, следствие от нормализацията на метаболизма.
Цитирай

Отслабването е по-скоро страничен ефект, следствие от нормализацията на метаболизма.

ми не точно. аз съм с доста бърз метаболизъм, но въпреки това качвам килограми.
Цитирай

ми не точно. аз съм с доста бърз метаболизъм, но въпреки това качвам килограми.

Как се разбира какъв метаболизъм "притежавам"?
Цитирай

аз съдя по това колко бързо изпразвам корема Smile
Цитирай

newsm10
И аз така   Wink Peace
Метаболизъм = на обмяна на веществата в която ключов фактор имат ензимите и не само разбира се.......
Цитирай

newsm10
И аз така   Wink Peace
Метаболизъм = на обмяна на веществата в която ключов фактор имат ензимите и не само разбира се.......

Лелеее,тогава моя метаболизъм се "появява" веднъж на 2-3 дена  ooooh!
Цитирай

newsm10
И аз така   Wink Peace

Лелеее,тогава моя метаболизъм се "появява" веднъж на 2-3 дена  ooooh!

Не, не ....при мен ако не се "появи" един път на ден ..( да не кажа и два пъти ) ще полудея.. Twisted Evil
Цитирай

Ivonche, напълно те разбирам ...
Цитирай

Здравейте момичета! Добър ли е лактофлор за профилактика срещу гъбички при антибиотично лечение? Също така кой вариант е по-добър - таблетките или капсулите и по каква схема трябва да ги приемам? 
Цитирай

Лично аз съм доволна , пия вече втора опаковка ( капсули ) , изцяло профилактично.
Вземам по две капсули на ден - сутрин и вечер преди храна.
Цитирай

Здравейте  Hug
Днес си взех Лактофлор Био Плюс и понеже ще го приемам за първи път, съм в чуденка каква е дозировката? Някои взимат 3х2, други - 3х1...  newsm78 Вие как го приемате? Ясно е, че е преди хранене  Peace
И другото, което живо ме вълнува:  Mr. Green кога да очаквам резултат?
Цитирай

Здравейте  Hug
Днес си взех Лактофлор Био Плюс и понеже ще го приемам за първи път, съм в чуденка каква е дозировката? Някои взимат 3х2, други - 3х1...  newsm78 Вие как го приемате? Ясно е, че е преди хранене  Peace
И другото, което живо ме вълнува:  Mr. Green кога да очаквам резултат?

Аз сега го пия отново понеже ми е зле стомаха, пия сутрин и вечер по едно.
Цитирай

30-44 от 53 отговора