Спе6но рецепта за косопад???

  • 289 671
  • 284
  •   1
Отговори
# 120
Здарвейте мами ! Да ви е 4естита новата година  първо! Много спе6но търся да ми препоръ4ате маска за косопад, адски много ми пада косата  smile3518 newsm45особено след второто раждане моля помогнете ми ! Благодаря ви предварително! Praynig

Виж Професионални продукти за коса на www.profesionalist.com , там има лечебна козметика за косопад.

# 121
Аз ползвах това  http://www.trichozed.com/?id=ff6e46 , пристигна за около седмица след поръчката.
Много съм доволен дори ми остана малко, но си го пазя ако пак започне да пада.

# 122
Nqkoi polzval li e ERVAMATIN POWER ??? Dali pomaga?

# 123
zdraveite na vsi4ki! Ot nqkolko godini imam kosopad,koito ty spira ty se usilva,iz4ela sum vsi4ko po temata. Dano vi buda polezna s mnenieto si,no nau4ih za lekarstvoto Revivogen ot 4ujdestranni forumi.Problema e, 4e se poru4va samo ot 4ujbina i struva kam 200 lv,no do momenta go davat za nai efikasnoto sredstvo protiv kosopad.Smqtam da go poru4am,nqkoi 4uval li e neshto za deistvieto mu. Sushto taka hubavo e predi da pravite kakvoto i da bilo da si napravite palna kruvna kartina,Paket hormoni izsledvaniq ( vsi4kite  4 polovi hormona), kakto i ehograf na shtitovidnata jleza,sushto taka hubavo e da posetite zubolekar (problemi s vencite,kurvene, razvaleni zubi).Ako vsi4ko e nared nai veroqtno e na nervna po4va ili nqkakva vnezapna poqva.V tozi slu4ei Revivogen bi vi pomognal. chetoh i za Regaine,samo 4e komentarite sa 4e pomaga samo dokato go polzvash, v momenta v koito spresh novata izrasnala kosa pada i ne raste!Dano sum bila polezna s mnenieto si.Ako nqkoi ima opit s Revivogen- molq vi da pishete!

Az si go kupuvam ot Turcia i v momenta ima akcia- 2 broia locion (45ml) + shampoan 360 ml= 65 leva. Ako iskash viarvai. Inache za efekt oshte ne moga da kaja, zashtoto go polzvam edva ot 3 sedmici.

# 124
  • Мнения: 3
Повече от очакванията с продуктите на LR - L-Recapin шампоан и лосион ,тонизираща напитка  Aloe , ползваме ги от април ежедневно , за повече инфо или тук или на  0889521863

# 125
  • София
  • Мнения: 84
А има ли опасност таблетките против косопад да засилт окосмяването по тялото, не само на главата Rolling Eyes Малко тъпичък въпрос, но да не стане по-лошо с тях?

# 126
  • Мнения: 285
Здравейте препатили моми4ета!
Искам да ви попитам за съвет! По време на кърменето, косата ми естествено запо4на доста да пада, но си мислех 4е това е период, който ще отшуми, но ето 4е 2,5 години ве4е проблемът с косата ми си стои...наполовина остана косата ми - от близо 7 месеца ползвам жълтия Фитовал и лосиона към него, без таблетките. Но резултат не виждам за съжаление.....косопадът продължава, не изникват нови косъм4ета, и това адски ме притеснява! Мисля да сменя продукта.......виждам 4е има положителни отзиви за таблетките Виши, но не знам само тях ли да ползвам, в смисал успоредно с приемането им какъв шампоан да ползвам и съответно, трябва ли според вас да пия и витамини отделно, като Геритамин примерно?

Защото освен 4е искам да спре косопада, искам да виждам 4е запо4ва изникване на нова коса, сгъстяване!

Благодаря предварително на отговорилите!

# 127
  • Мнения: 274
jumil    ,какво е това "ЕНЕРГИЙНОТО ТРИО + MING VMM"?

Енергийното трио са 3 продукта-минерали, витамини и антиоксиданти, а Ming VMM e продукт за засилване на имунната система.

# 128
  • Мнения: 285
Моми4ета, да ви попитам според вас към кой продукт да се ориентирам...към Виши или към Фито? Имам в предвид шампоан, ампулки и таблетки против косопад на една и съща фирма. Из4етох доста от теми4ките във форума, и виждам добри отзвуци за тези две фирми, и тъй като продуктите са скъпи, искам да взема по-добрия естествено!
 Косата ми бе6е далга , гъста и хубава, но ве4е 2,5 години от раждането, косопада си продължава, косата оредява и трябва да взема мерки! Досега съм на фировал жълтия и ампулките му, но резултат не виждам.

# 129
  • Мнения: 14
Добре де, ако проблема е сериозен, защо не пробвате и лекар.Все пак косопада е проява на някаква липса или проблем вътре в организма. Ако не е толкова голям косопада лично аз препоръчвам сутрешна урина в смес с яйчен жълтък и да речем зехтин. Стои се 2 часа и се отмива. Резултата, поне при мен беше мн добър.

# 130
От април ползвам комплекта на ЛР шампоан и лосион

# 131
  • Добрич
  • Мнения: 119
аз пих таблетките PANTOGAR ,ами какво да ви кажа-доволна съм,на всеки може би действа различно,но при мен имаше резултат,изпих 4 опаковки,вътре са 90капсули,пият се по 3на ден,точно за месец са,и струват тук в Добрич 40лева.Доста се бях поизплашила,цялата къща беше в моя коса ,сега положението е много по-добре,всичко е в рамките на нормалното

# 132
  • Мнения: 118
И аз изпих сума си хапчета,но не ми помагат май бабините рецепти са най-ефикасни и някои ампули също.

# 133
  • Мнения: X
И аз изпих сума си хапчета,но не ми помагат май бабините рецепти са най-ефикасни и някои ампули също.
Кои ампули например?Аз взех анакапс на дюкре таблетки и ги пия вече половин месец резултат още няма.Ползвам и ш-н прегаийн.Шампоана поне е много хубав, докарва добър обем на и без това доста оредялата ми коса.

# 134
  • Мнения: 351
AzZa , имай търпение! Аз пих  Анакапс 3 месеца, резултат се забеляза към края на 2-я месец. Бъди упорита и не се отчайвай, за толкова малко време не може да има резултат!

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 09:02 от XS

Общи условия

Активация на акаунт