Спе6но рецепта за косопад???

  • 289 660
  • 284
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
XS , мерси за подкрепата, аз така или иначе ще изпия тая опаковка анакапс, и тъкмо ще ми донесат приорина, които е 240 таблетки ще има за 2-3 месеца май и се надявам, че ще спре.Аз предполагам, че от стрес, т.к ме съкратиха, после нова работа и така, явно докато не се и успокоя малко ще е така.Но шампоана горещо го препоръчвам много е хубав Simple Smile аз ще си го ползвам дори и след като ми спре косопада.Пише, че е и за обем и е вярно.

# 136
Zdraveite na vsichki! Grinning
Az v momenta syshto se oplakvam ot tozi ujasen kosopad, napravo me pobyrkva, vseki pyt kogato mi izpada kosym ot glavata poludqvam.
Ot 4 sedmici izpolzvam edin shampoan na Keune protiv kosopad (friziorkata mi go preporycha), mislq che ima izvesten efekt kosopada mi ponamalq (pone taka mislq), no mislq veche da smenqm produkta. Kupih si Fitoval jylta opakovka i kapsulite poneje chuvam dosta dobri otzivi za tqh, no malko me e strah da zapochna da gi upotrebqvam. Kakvo mislite vie? Moje li da mi dadete nqkakyv syvet? Hubavo li e da smenq produktite? Confused

P.S. syjelqvam za latinicata, no imam problem s kirilizatora.

# 137
  • Мнения: 382
аз също съм със страшен косопад от доста време и незнам какво да правя,ходих на лекар ,правиха ми изследвания,пих какви ли не витамини за косата и нищо пак си продължава.снощи се намазах с чесън  и така спах цяла нощ,но миризмата е ужасна,незнам още дали ще има ефек ,но няма да се отказвам.мисля да пробвам и една друга рецепта - 1с.л мас, 1с.л ракия и 1 с.л. урина, Правиш си компрес с найлон и кърпа и така - минимум два часа.казват че има ефект

# 138
  • Мнения: X
Аз продължавам с борбата сякаш малко намаля, но реших да използвам повече домашни неща, като например направих си в два буркана листа от чемшир 2 шепи заляти с 500гр алкохол и още един само, че с коприва листа и корени всичко това зелено не сухо от аптеката, седи на тъмно две седмици и се разклаща всеки ден, после се маже в корените (прецедено естествено). Ползвам и Себоралфорте всяка вечер + малко хининова вода и мажа в корените.Шампоан Прегайн и таблетки Анакапс на Дюкре.И мисля,че му се вижда края на косопада вече Simple Smile

# 139
Пробвай шампоана Фитовал + :



Знам, че е чудотворен, вълшебен шампоан срещу косопад. Намира се във всяка аптека и струва 5-6 лева. Peace

Пробвай, мисля, че ще останеш повече от доволна!




Само не мен ли ми действа странно този шампоан!
Много ме сърби главата от него и ми се омазнява бързо.

Само че моят е с кафява опаковка  newsm78

# 140
  • Мнения: 186
аз го ползвах без никакъв ефект

# 141
  • Мнения: X
аз го ползвах без никакъв ефект
И аз така  Sad

# 142
  • Мнения: 186
не знам дали има разлика между кафявия и жълтия newsm78.Аз ползвах кафявия.

# 143
  • Мнения: 5 299
Някой пробвал ли е ампулите п/в косопад на Лореал - Аминексил?

# 144
  • Мнения: 950
Пантогар -капсули ,но се пият поне 3 месеца за траен ефект,а шампоан -Дефлувал от аптеките Peace

# 145
  • Мнения: 171
Себорал Форте  Peace  Най-обикновен български лосион за 2лв.След като изкупих цялата серия за косопад на Rene Furterer и Phyto и нито едно от двете не ми помогна; ми попадна този лосион и след две седмици имаше ефект.
 

# 146
  • Мнения: 382
Себорал Форте  Peace  Най-обикновен български лосион за 2лв.След като изкупих цялата серия за косопад на Rene Furterer и Phyto и нито едно от двете не ми помогна; ми попадна този лосион и след две седмици имаше ефект.
 
да и аз съм доволна от него,аз ползвах червения,защото е най-силен и наистина има ефект,сега съм си поръчала да ми донесът пак

# 147
  • Мнения: 950
Себорал форте на мен само ми направи ужасни лющещи се  рани по главата едва се оправих после !

# 148
  • Мнения: 382
на всеки организъм различно newsm78

# 149
  • Мнения: 2
Здравейте, дъщеря ми, която е на 15 години има проблем с косопад от около една година. Преди това имаше изключително гъста и красива дълга коса. Сега е останала на половина. И това много я притеснява. Опитахме с ампулите на Vichy,но ефекта е само докато се ползват. А не е във възможностите ни да давам по 80 лв. на месец. Друг е въпроса, че не знам и дали е добре да се използват дълго време. Водих я и на лекар / избрах "име" / - предписа ни анакапс / таблетки и ампули/, икаров - лосион и шампоан "Билка" - без никакви изследвания, а само с един поглед. После разбрах, че таблетки анакапс не се препоръчват за подрастващи и не ги взехме. Сега опитваме и с"конските" ампули. Не знам докъде ще стигнем. Надявам се да е свързано с пубертета и след време да спре, защото мисля, че няма кой да ни обърне сериозно внимание - нашите лекари са или некомпетентни или безотговорни-не знам кое би ги обидило повече. Но не смятам за нормалнно да се изпише едно и също лечение на дъщеря ми/ на 15 години/ с общ косопад и на друга моя  позната, която е на 35 год и има петно без коса на главата. Да , вярно, че и цената беше една и съща за "прегледа" от 5 минути - 30 лева. Друг път ме питайте дали са ни дали някакъв документ за платената такса. Вече ще разчитаме на "бабини" лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт