Спе6но рецепта за косопад???

  • 289 688
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 355

Да това е класическата мезотерапия, а има и безиглена мезотерапия. Изобщо мезотерапията има за цел да вкара продуктите в мезодермата по един или друг начин.

Е, хубаво де, ама как без игли ти вкарват витамините и там, другите полезни вещества под кожата?

# 271
  • Мнения: 0

Да това е класическата мезотерапия, а има и безиглена мезотерапия. Изобщо мезотерапията има за цел да вкара продуктите в мезодермата по един или друг начин.

Е, хубаво де, ама как без игли ти вкарват витамините и там, другите полезни вещества под кожата?
Има различни апаратури на различен принцип - ултразвук, постоянен ток, ВЧ импулси
Там където беше ходил моя познат бяха прилатали и трите метода за да се получи ефекта - разбира се не става от една процедура.

# 272
  • Мнения: 355
Аз случайно научих за този метод от "моята" клиника, където ходя на епилация и имах промо-подарък. Гледах им в сайта, подробно разказано за мезото - http://hillclinic.com/show.php?storyid=35

Но оставам с впечатление, че е само с игли  newsm78

На мен ми правиха на бедрата, може би от мястото по тялото зависи или аз не съм разузнала за повече подробности  Thinking

Ама си мисля, че то нали затуй уж е добър този метод, защото ти вкарва полезните вещества във дермата? Как да стигнеш втория слой кожа без иглички?

А ултразвука няма много общо май с мезотерапията -аз съм ходила на ултразвук за какво ли не - ефект - нулев!

# 273
  • Мнения: 53
Здравейте! Попаднах на темата, но нямам време да я прочета цялата, за да проверя дали сте писали за следната маска против косопад:

сокът от един лук се смесва с малко ракия - сместа се втрива в корените - найлон, кърпа - 2 часа се стои. Измива се. Веднъж в седмицата се прави.

Вече две мои познати ходиха по лекари, пиеха лекарства и нямаше оправия.  Говоря за страшен косопад (цели кичури). Благодарение на тази маска вече нямат проблеми.
Аз лично я изпробвах (косопад нямах, но с цел да ми се сгъсти) и на четката ми да имаше десетина косъма за седмица. Неприятното е, че малко си понамирисва косата, особено като се понамокри.

# 274
  • Мнения: 87
За цели кичури не мога да препоръчам,защото не ми се е случвало да имам такъв косопад и се надявам да нямам никога,след като родих косата ми падаше доста,и естествето вкъщи се започна с ''бабините'' рецепти,от които ефект имаше само като си втривах сол в корените,непосредствено преди къпане.Това е доста евтино и ефикасно средство,поне при мен беше.Надявам се и на вас да помогне newsm10 newsm53

# 275
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
За цели кичури не мога да препоръчам,защото не ми се е случвало да имам такъв косопад и се надявам да нямам никога,след като родих косата ми падаше доста,и естествето вкъщи се започна с ''бабините'' рецепти,от които ефект имаше само като си втривах сол в корените,непосредствено преди къпане.Това е доста евтино и ефикасно средство,поне при мен беше.Надявам се и на вас да помогне newsm10 newsm53

Това не разранява ли скалпа?  newsm78
Солта е и доста агресивна към косата по принцип  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 87
Ами не се стой с часове,в продължение на 3-4 мин. (най-много) се втрива и после се мие косата  smile3503 на мен определено ми помогна newsm53

Последна редакция: пт, 13 авг 2010, 13:05 от happy family

# 277
  • Мнения: 957
Не знам дали го има по напред в коментарите, но ако не си за лекар.... пробвах с себорал форте или тривитаминол. Аз съм адски доволна от тях и много ми помогнаха.

# 278
  • Мнения: 569
След появата на силен косопад  породен от няколко седмична диета искам да споделя какво ми помогна:  ампули за коса на Denise Placenta+, хининов шампоан на Милва, Герикапс ударна доза по 2 на ден, два пъти маската с тривитаминола. Косопада спря в рамките на месец, косата ми расте страшно бързо, има блясък и плътност.

# 279
  • Мнения: 87
два пъти маската с тривитаминола
в седмицата?

# 280
  • София
  • Мнения: 770
Успях да спра за няколко месеца косопада с обикновени витамини, шампоани против косопад- ревалид и дефлувал плюс себорал.
Сега обаче пак ми капе и тези неща не помагат. Cry Чудя се какво да пробвам.
Една позната ми каза, че баба й, която беше тотално оплешивяла се мазала с лосиона Ефект-2 и и израстнала нова и гъста коса.
Аз обаче съм скептично настроена и прочетох някои негативни мнения. Някой да го е ползвал?
/извинете ако е обсъждано, не съм чела темата назад/

# 281
  • Мнения: 184
Момичета а дали знаете дали Приорин вече има в България?На мен ми се реве направо,немога да се справа с този зверски косопад.Започна преди месец-3 месеца след раждането на моята бебка,но вече много ми оредя-пада със страшна сила.Пия пантогар,почнах анакапс по препоръка но никакъв ефект.Реве ми ми се вече направо

# 282
  • Мнения: 87
За да не е само запис.  Peace

Ползвам шампоана на Сери/против косопад/+ампула за косопад в него.
2 пъти в седмицата: маска с тривитаминол+10капки масло от жожоба+ маска за коса на Collagena преди измиване.
След измиване втривам хининова вода или ампула за възтановяване на косата/редувам ги/.
 
Резултат има, трябва постоянство. Simple Smile

# 283
  • Мнения: 162
Moмиче, някоя да е ползвала Ревалин против косопад? Дали помага? newsm78 Преди време си ги бях купила тези капсули, но нещо се отказах да ги пия, сега ги намерих в аптечката и гледам още са в годност, та ги започнах от днес Peace

# 284
  • Мнения: 399
Moмиче, някоя да е ползвала Ревалин против косопад? Дали помага? newsm78 Преди време си ги бях купила тези капсули, но нещо се отказах да ги пия, сега ги намерих в аптечката и гледам още са в годност, та ги започнах от днес Peace
Аз пиех Ревалид + шампоана и има ефект растеше нова коса, но като ги изпих като че ли пак започана да пада...

Общи условия

Активация на акаунт