Диета с бебешка каша

  • 10 876
  • 25
  •   1
Отговори
 Wink

Здравеите, от моя приятелка разбрах за това странно приложение на бебешката каша..... Една кутия Слънчо съдържа около 840 к. калории, което за един ден си е перфектно като калории количество, а освен това има и много витаминки, както всички вие знаете Joy Joy, така че опитайте, при мен найстина действа, свалят се по 2-3 кг. на седмица  Wink Wink Wink Wink Wink

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
И по цял ден мааш Слънчо Shocked
Тц, не е за мене Naughty
Мога да устискам максимум 2-3 дни.

# 3
  • Мнения: 1 645
 Една кутия Слънчо съдържа около 840 к.

Айди бе,много малко ми се виждат тези калории,за цяла кутия #Crazy
Когато синът ми ядеше каши от кутия,му давах през ден,защото бяха доста калорични

# 4
Ами ей сега гледам кутията, пише че за 100г. сух продукт се съдържат 417 к. калории, амато зависи каква е кашата, в смисъл че че някойи видове имат по няколко калории повече, моята сега е "Асорти"  eat eat
И е много вкусна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 35 891
много ми е съмнителна тази работа ...

# 6
Погледнете и тук  относно хранителната им стойност

http://www.slantcho.com/products.html

# 7
  • Мнения: 35 891
да, но според разделното хранене са тотално несъвместими като продукти! /мляко, зърна, плодове/
не може ли да хапваш други неща със съотвтното количество калории като в кутия каша и да пиеш витамини?
струва ми се по-добър вариант

# 8
  • Мнения: 35 891
на кашата единственият плюс е, че е вкусна ... мммм ... редовно подяждам децата Simple Smile

# 9
Сигурно може, що пук не  Thinking Thinking Thinking
Нищо не пречи, но аз се зарадвах на качата, защото само заливам с топла вода и ям  Embarassed Embarassed Embarassed

# 10
  • Мнения: 35 891
ше ти издам една тайна - може и със студена Simple Smile "Слънчо" не става на бучки и е по-вкусна със студена вода Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 243
Бубанка, засрами се!!! Wink
После детето - гладно.

# 12
  • Мнения: 35 891
а майката - дебела ....
такива ми ти работи ... Simple Smile

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бубанка, засрами се!!! Wink
После детето - гладно.
hahaha
А за кашата - защо не, стига да не се увлича човек...

# 14
  • Мнения: 1 464
 #Crazyнаправо ме разбихте

Общи условия

Активация на акаунт