«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 51 отговора

ѕловдив

ћнени€: 1 432
Ќие сме при втората http://homeohelp.eu/bg/component/sobi2/?catid=7 лекува и бебето ми  Peace

»...сподели,мол€! Peace
÷итирай

¬ мечтите

ћнени€: 2 319
ћного съм доволна! ћила, сговорчива, предразполага и големи и деца, отговар€ на обаждани€ по вс€ко време, приемала ни е и в почивни дни в удобно за нас време, лекувала е и хронични и остри състо€ни€ все успешно. Ќикакви забележки!!!
÷итирай

ѕловдив

ћного съм доволна! ћила, сговорчива, предразполага и големи и деца, отговар€ на обаждани€ по вс€ко време, приемала ни е и в почивни дни в удобно за нас време, лекувала е и хронични и остри състо€ни€ все успешно. Ќикакви забележки!!!

ќт колко време сте и пациенти?» на всеки 40 дни ли ходите на прослед€ване?
÷итирай

¬ мечтите

ћнени€: 2 319
ќт 3 години. ¬ началото ходех на 2 месеца, просто аз изпитвах нужда да отида. —лед това разредих. ¬реме е пак да отида, доста неща се промениха, но все нещо ме спъва.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 250
«а съжаление обаче от прочетеното до тук разбрах само кои не са добри, а не кои са добри.

≈ пак е нещо.   Wink
ј може ли координатите на добри€ хомеопат на лични? Ѕлагодар€ Peace bouquet
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 318
ј н€кой знае ли дали √ергана „алева ще работи скоро в кабинета си,защото скоро ходих и имаше бележка,че кабинета временно н€ма да работи.»наче за не€ също съм чела добри отзиви
÷итирай

ћнени€: 4
√орещо ви препоръчвам д-р —ашка Ќиколова,изключителен  професионалист-ц€лото сем.се излекувахме успешно (тежка форма на алерги€,синузит и др),благодарение на предписаното от не€ хомеопатично лечение!
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 218
» аз си търс€ хомеопат за сина ми,който откакто тръгна на €сли все боледува ... н€кой с препоръки  bouquet
ј отзиви за д-р –ада јлексиева?
÷итирай

ѕловдив

ћол€,първо прочетете тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=211286.0  за да разберете що е то хомеопати€ Peace

ѕрочетете и правете разлика м-у  ласическа хом.,ко€то лекува само с едно лекарство и то в течна форма и т.нар. Ѕоаронска,при ко€то изписват по н€колко флакончета с ’Ћ.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 218
«дравейте отново , mystic woman  благодар€ ти , прочетох доста , има и още много да чета  Crazy
вид€х кои са и дипломираните.
јз питам за н€кой доволен от класически хомеопат , имам позната ко€то ходи при такъв които не е лекар дори, затова отправих въпроса си тук...
÷итирай

ѕловдив

јми тогава щом ти € препоръчва що не идеш и ти Rolling Eyes јма те повечето/да не кажа всички Ќе са лекари.“ова притесн€ва ли те?

ѕиши ко€ тази хомка?
÷итирай

н€къде там из далечните земи и гори има 7 тепета

ћнени€: 92
Ќ€кой има ли отзиви за –алица “рифонова-класически хомеопат?
÷итирай

ѕловдив

—амо съм € чувала като име...ћай е добра,но навремето като търсех ми се вид€ скъпо при не€.—ега не знам как е...
÷итирай

ћнени€: 2 101

ћо€ позната се лекуваше при не€ преди н€колко месеца.  азват, че е добър хомеопат, но лекува грубо, без да се съобраз€ва със състо€нието на пациента. ¬ажното е да постигне краен резултат, но не всеки може да издържи на това темпо.
÷итирай

н€къде там из далечните земи и гори има 7 тепета

ћнени€: 92
Ѕлагодар€ за отговорите!Mомичета,може ли на лични да ми пишете при кой ходите и дали сте доволни?“ърс€ наистина добър хомеопат за детенцето ми,което е с хронични забол€вани€ и доста омотана картина,реакци€ след ваксина.ўе съм благодарна ако н€кой ме насочи към хомеопат,от който е доволен.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 51 отговора