С куки, две или една, творим зимни плетива - 80

  • 145 482
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • Бургас
  • Мнения: 1 984
 И аз не мога да отворя линка / отварям го от "другото място" /, но мисля, че е плетено около конец, а можеш да го изплетеш и около тънка метална жичка, и ще имаш и готова закопчалка.

# 407
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
Линкът не се вижда, но във http://www.flickr.com се отваря без проблем.
Не се плете около нищо! Това е стандартен синджир за поан-лас, или тук някъде видях като че ли му викате дуплет. Плела съм някога, но вече не си спомням как беше.  newsm78  По спомен вървят едновременно две бримки. Видях такъв синджир върху една бяла жилетка на sisi-vas. Тя може да каже.

# 408
# 409
  • Бургас
  • Мнения: 1 984
Ето защо ми се стори толкова познат. Толкова отдавна беше...., че съм забравила, че и това ми е минавало през ръцете. Много, много стабилен синджир.

# 410
  • Мнения: 5
 big pufana    bouquet за пореден път, с това нещо Vogue Knitting Winter 2011/12 и плетените им табуретчици направо ме взриви.
maugli страхотен пуловер ,видях ,че вече са отговорили ,а  целия албум е супер.

# 411
  • Мнения: 7
Пуфи, ненадмината си  Hug Crossing Arms

# 412
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
big pufana, благодаря за инфото.   bouquet Ще ми трябва време за да преведа терминологията ми от миналия век към вашата.  Embarassed
Това е синджирчето. Вече ще знам, че му викате гъсеничка, а другото, за което говорех явно  е "ирландска дантела".

# 413
  • Варна
  • Мнения: 2 442
сбъдващи мечти стахотно е smile3501
ето и жиетката за която говорих




Уау, тази жилетка е невероятна! Мога ли да помоля за схема, инфо за прежда, размер куки и т.н. ? Много е хубава - направо си я представям за моето 7 годишно мишле. Благодаря предварително.

# 414
  • Мнения: 1 483
Жилетката е наистина перфектна!!!Но аз направо не мога да си представя да го изработя това ooooh!

# 415
  • Мнения: 55
сбъдващи мечти стахотно е smile3501
ето и жиетката за която говорих



Поздравления!
Желетката е разкошна!  bouquet

# 416
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Момичета с удоволствие ще споделя преждата е Kartopu Flora,която аз лично много харесвам за детско плетиво,защото е много мека и излкючително здрава  като конец.Цветовете са светло сив,тъмно сив,черен,бял и червен/по-ярък по възможност/.Куки 3,5,а размера е за 8 години/нищо че моето момче е на 6,5,но с ръст за 7,5/
Модела можете да си го свалите от тук

това е цялото списание и има много хубави неща

# 417
  • Мнения: 114
big pufana, благодаря за инфото.   bouquet Ще ми трябва време за да преведа терминологията ми от миналия век към вашата.  Embarassed

А, споко и ние сме от миналият век.  Heart Eyes Дуплет е списанието с най-много ТанТели.   bouquet

Ирэн № 1 2012 - http://depositfiles.com/files/yqk4snk82

# 418
  • Стара Загора
  • Мнения: 933

# 419
  • Мнения: 12
Здравейте,
много красиви неща...действат ми много вдъхновяващо...синьото бебешко одеяло, жакардовата жилетка- прелест, розовата жилетка с цип, шалът в движение на maugli, бижутата - може и още цветове там, комплектът на сбъдваща (шалът ми е на сърце),...
Снежинка, професорката, armenia, Pig Pufana много благодаря, че споделяте вашия опит и правите опити и за нас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт