Някой иска ли да кара с мен лунната диета?

  • 6 752
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 998
  Още само час! Мъжът ми готви каварма и аз чакам с нетърпение  eat. Преди малко ми стана лошо, но изпих един чай с мед и сега ми е поо добре!

# 76
  • Мнения: 597
Премерих се...свалила сам то4но 1 кило...много ми е гот,само се замислям,сега като запо4на да си ям,въпреки,4е съм на НВД,няма ли да си го върна?  newsm78,Я някоя мама да каже след Луната,върнала ли си е сваленото?Сега като видях,4е за 6 дни съм свалила  2,400 кг, и направо ме е страх да запо4на да хапвам...ама ще си продължавам НВД.....

# 77
  • Мнения: 1 704

И аз съм - 1 кг, но после се наядох ooooh!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 621
Ох, издържах, ама после как се натъпках Twisted Evil, но все пак 1 кило го няма.Дано не си го върна пак. Crazy

# 79
  • Мнения: 1 645
Аз пък се наплюсках още в 17.00 часа,не можах да издържа,за това пък от тогава нищо не съм яла,а това си е голямо постижение за мен

# 80
аз съм с 1.5кг по-лека  newsm44 smile3501 newsm47
много съм щастлива

# 81
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
За протокола-с 600г по-лека. Laughing

# 82
  • Мнения: 1 704

Ами аз да си кажа тази сутрин още не съм си го върнала загубеното килце  Mr. Green Очаквах след вчерашното плюскане да съм пак с едно отгоре  Rolling Eyes

Айде другата седмица пак  Grinning

# 83
  • Мнения: 500
 aз до 20часа нищо не ядох, но после си хапнах малко по-така Embarassed
за статистиката сега съм само с 600 грама по-малко

# 84
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52270.0 eto tova e linka s lunnite dieti do kraq na godinata vij go Stuck Out Tongue ami to4no na 14 e sledva6tata newsm03 a ti za6to si se provalila smile3518 newsm45

Изядох една вафла и малко пържени картоги Cry

# 85
  • Мнения: 5 647
Да се отчета и аз- 1,5 кг. при положение, че я почнах по-късно и похапвах от време на време. Честно казано и течностите, които поех не бяха много. Не знам дори дали има 1 л. вода, но все пак имаше ефект.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 500
Да се отчета и аз- 1,5 кг. при положение, че я почнах по-късно и похапвах от време на време. Честно казано и течностите, които поех не бяха много. Не знам дори дали има 1 л. вода, но все пак имаше ефект.  Mr. Green
е защо и при мен не се получава така Cry аз гладувам и нищо не свалям вече

# 87
  • Мнения: 766
е защо и при мен не се получава така Cry аз гладувам и нищо не свалям вече
И при мен е така!  Cry
А си гладувах като си трябваше - чак към 20.30 изядох 3 фъстъка..... Резултат никакъв!!!  newsm45

# 88
 smile3505 [smilie=smile3507.gif]Bihte  li  mi  kazali  koga  e  sledva6tata  data  za  dietata  i  kakvi  te4nosti  se  pozvoliavat?

# 89
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52270.0 eto tova e linka s lunnite dieti do kraq na godinata vij go Stuck Out Tongue ami to4no na 14 e sledva6tata newsm03 a ti za6to si se provalila smile3518 newsm45

Изядох една вафла и малко пържени картоги Cry


eee spokoini4ko nali sledva6tata dieta e sega skoro:) ta shushulke sledva6tata e na 14 ot 11:49h i trqbva da se pie mnoogooo voda sokove moje moje kafe ama bez zahar i smetana ob6to vzeto vsi4ko bez gazirano i alkohol newsm78  Blush

Общи условия

Активация на акаунт