Секс след раждане-кога?

  • 4 958
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
мили майчета, бихте ли споделили кога за първи път правихте секс след равдането? Имахте ли проблеми, болеше ли ви?$удя се дали е възможно да се нараним ако не е минало достатъчно време?ще сте ми много пполезни със съветите си за да се чуствам сигурна  . Предварително благодаря. И честита нова година на всички!

Последна редакция: пн, 06 фев 2006, 11:51 от Аурелия

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз раждах секцио и правихме секс на 40 ден. Не съм имала никакви проблеми. За раждалите нормално незнам как е.

# 2
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ами да ти кажа малко по-сухичко беше първите 1-2 пъти, но с времето се оправи положението. Wink......и не ме е боляло, но пък аз нямах и шевове Peace

# 3
  • Мнения: 130

Когато ти се почувстваш готова! Ние го направихме след 14 ден, аз много се притеснявах, но всичко мина добре  bouquet

# 4
  • Мнения: 7 640
изчакай да ти спрат изцяло лохиите, за да не рискуваш инфекция.

# 5
# 6
  • Мнения: 967
По принцип лекарите препоръчват да се изчака 40 дни или докато спре кървенето, но всеки случай си е индивидуален. Ние пробвахме чак 50тина дни след раждането и болеше доста, въпреки, че мъжът ми беше особено внимателен. Почувствах предишното удоволствие чак след месеци. Гадничко, но съм чувала че при доста мамчета е така. Дано при теб всичко да е нормално. Не се тревожи. Дори и в началото да има проблем, важното е да не се тревожиш, а с времето всичко се забравя  Wink

# 7
  • Мнения: 516
След 40 ден.

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Когато ти се почувстваш готова! Ние го направихме след 14 ден, аз много се притеснявах, но всичко мина добре  bouquet
И ние долу горе, така. Първите един два пъти леко усещах шевовете и малко ме наболяваше, но после всичко беше ОК. Май беше на 21 ден след раждането.
Лекарите наистина препоръчват да се изчака 40 дни или докато спре кървенето, но при мен ми тече повече от 2 месеца след раждането. Та хич не го чакахме.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
изчакай да ти спрат изцяло лохиите, за да не рискуваш инфекция.
Това е и моето мнение Peace

# 10
  • Мнения: 7 474
Когато си готова, аз лично много се страхувах ,че ще се разпоря ,но всичко беше добре и без болка. Ако се притесняваш от инфекции има презервативи. А лекарите в болницата ми казаха, че циганките го правели зад болницата с мъжете си още на другия ден #Crazy #Crazy #Crazy ....... и такива има.

# 11
  • Мнения: 8 505
Това е индивидуално.
При мен-на 6.седмица.Не ме е боляло,не ми е било некомфортно.

# 12
  • Мнения: 247
След 40 ден, ден преди това ми спря и кървенето

# 13
  • София
  • Мнения: 2 271
След 40 дни, но внимателно. Аз имах шевове, които не ме боляха, защото отдавна бяха зарастнали, но ме бяха зашили тясно  Embarassed и горе-долу се чувствах, все едно ми беше за пръв път. И мъжа ми каза, че са ме направили, като нова  Flutter
Не очаквай да изпиташ удоволствие първия път след раждането! Но с постоянство, всичко се постига.

# 14
  • Мнения: 1 934
След като ти свърши кървенето. Аз лично започнах след като ми махнаха конците,просто таткото го беше страх по рано.

Общи условия

Активация на акаунт