Въпроси За бебеправенето

  • 4 749
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 140
Тест за бременност направих първо на 28 ден когато трябваше да ми дойде но беше (-),след като след 2 дни не ми дойде още 1 и той вече беше(+),така че изчакай за по сигурно.Гърдите ми бяха подути и болезнени от 2 седмици често пишках и също ме боляха много яйчниците както при ПМС

# 61
  • Мнения: 10 599
И при мен беше така! Въпреки, че на теста пишеше, че отчита 7 дни след оплождането! Изчакай, за да не се разочароваш, а всъщност да си бременна!!

# 62
  • Мнения: 2 672
А кога си намправихте теста и покаЗа положителен реЗултат? Wink

седмица след секса Grinning

# 63
  • Мнения: 1 768
А кога си намправихте теста и покаЗа положителен реЗултат? Wink

седмица след секса Grinning

Боже какви 4удеса стават Shocked Laughing

# 64
  • Мнения: 245
А кога си намправихте теста и покаЗа положителен реЗултат? Wink
Една седмица след бебеправенето ми показа отрицателен,а след 2 дни закъснение ми даде полужителен/едната чертичка беше едва забележима/

# 65
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
на 28 дни а овулацията на 14-15 ден и умишлено правихме секс около датата стана на втория месец бебчето в бабини деветини не вярвам каквото и да е живо и здраво да бъде

# 66
  • Мнения: 1 768
Моми4ета,трябва да ми дойде на 16/17.Кога да си направя теста тогава?? newsm78

# 67
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не съм го планирала но:
При 28 дневен цикъл е станало на 7 ден newsm78
Теста беше положителен 3 дни след закъснението.

# 68
  • Мнения: 1 768
Кога е овуто прри 33 дневен цикъл? newsm78

# 69
  • Мнения: 229
съветвам те да отидеш в аптеката и да си направш тест просто за успокоение и ще се радвам ако е + Wink

# 70
  • Мнения: 1 768
съветвам те да отидеш в аптеката и да си направш тест просто за успокоение и ще се радвам ако е + Wink

Та днес ми дойде... Cry Cry

# 71
  • Мнения: 2 672

не губи надежда! другият път ще е +  Wink

# 72
  • Мнения: 1 768
А колко 4есто е желателно да се бебеправи в месеца zа да се увели4ат 6ансовете на zабременяване?

# 73
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моля ви,да отговорите на въпросите,свърЗани със zабременяването и т.н.,ако раzбира се си спомняте.

1.Колко дена е бил цикъла ви,когато zабременяхте и кога горе долу бе6е овулацията ви?
2. Колко време бебеправихте?
3. Прилагахте ли поверия или недокаzани иЗследвания,като например няколко дена преди овуто zа моми4е и по време на овуто zа мом4е?Ако да,полу4ихте ли желания реЗултат?

Благодаря ви предварително.Попитах с цел да ориентирам себе си и дано ми помогне zа да осъ6ествя най -съкровената си ме4та zа едно бебенце. Heart Eyes

1. Цикъла ми беше 28 дена, овулацията си я изчислих чрез програма, забременях някъде 2-3 ден след началото на овулациятя или 8-9 дена след цикъла.
2. Чак на 5 месец стана бебето.
3. Не съм суеверна, но са ми правили изчисления за пола и т.н, но не познаха.

А колко 4есто е желателно да се бебеправи в месеца zа да се увели4ат 6ансовете на zабременяване?

Ами ние правихме усърдно секс почти всеки ден дори и 2 пъти на ден в дните около и по време на овулацията, но точно в месеца когато стана бебето, почти не правихме секс, понеже и 2 бяхме много болни. Но за наша изненада точно тогава стана.  Peace

# 74
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Кога е овуто прри 33 дневен цикъл? newsm78
Ами според програмката ми при 33 дневен цикъл овулацията настъпва 16 ден след цикъла. Обикновенно овулацията настъпва 14 дена преди менструацията.

Общи условия

Активация на акаунт