Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора
Minaliq mesec bqx na kupon.vsi4ki se napixme i az s moq priqtel(toj e na18)re6ixme da go napravim.toj nqma6e prezervativ,no az mu kazx 4e nqma problem.napravixme go i sega na men mi zakusnqva s edna sedmica,dnes daje i povru6tax v u4ili6te.kakvo da pravq ako sum s nadut korem?majka mi 6te me ubie!kak moga da abortiram(primerno)bez tq da razbere??
BTW:ako 6te mi se karata po-dobre ne pi6ete v taq tema
Цитирай

София

Направи ли си тест?
Не може да си сигурна че си бременна, защо не си купиш от аптеката тест за 3 лева и тогава да мислиш за варианти.
Кураж мила и пиши какво показва теста.
Цитирай
Цитат на: Slunce
Направи ли си тест?
Не може да си сигурна че си бременна, защо не си купиш от аптеката тест за 3 лева и тогава да мислиш за варианти.
Кураж мила и пиши какво показва теста.

mersi,o6te sledobqd 6te si kupq
Цитирай

Plovdiv

Мила Алекс направи го обаче на сутринта с първата урина даже тя да е в 4 сутринта!!!
Цитирай

София

Цитат на: alex1204
Minaliq mesec bqx na kupon.vsi4ki se napixme i az s moq priqtel(toj e na18)re6ixme da go napravim.toj nqma6e prezervativ,no az mu kazx 4e nqma problem.napravixme go i sega na men mi zakusnqva s edna sedmica,dnes daje i povru6tax v u4ili6te.kakvo da pravq ako sum s nadut korem?majka mi 6te me ubie!kak moga da abortiram(primerno)bez tq da razbere??

Ти пак ли ше се базикаш с хората или сериозно говориш? и верно ли си на 13?
Цитирай
Цитат на: Julie

govorq seriozno i sum na 13 po4ti 14
Цитирай

тук-там

Непременно си направи теста, а после ще мислим дружно, как да се справиш с проблема. Защото изглежда за теб това е сериозен проблем. На колко години си мила?
Цитирай
Цитат на: mtz
Непременно си направи теста, а после ще мислим дружно, как да се справиш с проблема. Защото изглежда за теб това е сериозен проблем. На колко години си мила?

13 po4ti 14
Цитирай

София

мале? мъ ти у ред ли си бе моме?
не можеш да направиш аборт без майка ти да знае.
вземи си тест, ако е положителен, отиди на гинеколог, ако е отрицателен и пак не ти идва - пак отиваш на гинеколог.
Цитирай

мале? мъ ти у ред ли си бе моме?
не можеш да направиш аборт без майка ти да знае.
вземи си тест, ако е положителен, отиди на гинеколог, ако е отрицателен и пак не ти идва - пак отиваш на гинеколог.

ok,vsi4ko 6te stane utre
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Ей,ей  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad ...не знам защо се започва въобще да се мисли да се помага на това дете!
ТЯ ИМА МАЙКА и е НАЙ-ДОБРЕ с нея да обсъдят евентуалният проблем.
Майка съм да дъщеря, а и аз съм такава на майка си и мисля, че не е хубаво въобще да се крие каквото и да било от родител, а още по-малко от МАЙКА.
Мило дете, запомни едно - каквото и да си направило в живота - единствените които ще те разберат и помогнат са твоите родители!.Ако по някакъв начин се опиташ да скриеш - знай, че рано или късно истината излиза на яве и тогава става страшно...  Confused  Confused  Confused
Сподели с майка си - друго няма да кажа!  Smile
Цитирай

София

Що ми се стува , че се гъбаркаш?
Цитирай

тук-там

Недейте така, мацки!!! Тя се обръща към нас за съвет. В момента е объркана и изплашена.

Алекс, направи си теста колкото се може по скоро. Не е задължително да е рано сутрин. Повечето тестове са достатъчно чувствителни и отчитат по всяко време. Може да е фалшива тревога. Пожелавам ти го от сърце!
Цитирай
Цитат на: Ybag
Що ми се стува , че се гъбаркаш?

za men tva e seriozno,ne bix se gubarkala za takova ne6to angry
Цитирай

Варна

Таз работа не е за майтап, ама ако не е-загазила си тогаз. Отивай при майка си-дори и да те навика, до убийство няма да се стигне. Най-много да ти помогне жената. Малолетна си още и аборт по никакъв начин не можеш да скриеш. Освен това, може и да не си бременна и да се панираш напразно (дано да е това).
А, да, и друг път да не се напиваш така, преди да станеш на 21!

Боже, и аз имам дъщеря, какво ли ме чака Shocked
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора