Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора
ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?КОГА ЗАПОПОЧВАТ НАЙ-РАНО?  newsm78
Цитирай

Възможно е. Може никога да не започнат.
И предвид последната ти тема бременна ли съм, последно бременна ли си все пак или пак ще гадаем?  Smile

П.С. Няма нужда да пишеш с големи букви. Във форумите се приема за крещене и спешност.
Цитирай

ok...neznaeh sujelavam za koeto ....ne sum si  pravila testa oshte neznam,shtoto mi kazahte nay rano edin den predi M. nqmam simptomi a taka mi se iska ..... postoqnno sum po forumite i cheta ..... chudq se moje li puk da sum  makar i da nqmam simptomi...dori i ne sa napregneti g1rdite  Sad
Цитирай

И на кирилица също.
Цитирай

Да възможно е,през първата ми бременост нямах никакви симптоми,и докрая не се появиха такива.
Цитирай

Хвърлих бързо погледче на предишните мнения на авторката и или са бъзик тези теми, или тя си е свалила правилата на форума и ги нарушава под ред, да не изпусне някое - повтарящите се теми, латиницата, главните букви и обиждането на други потребители сме ги отметнали вече. Какво следва?
Цитирай

не се ли случва много рядко да няма симптоми? това си има и негативни страни...  newsm78
Цитирай

не се ли случва много рядко да няма симптоми? това си има и негативни страни...  newsm78

Аз нямах никакви, чак към третия месец се появиха.
Какви негативни страни има това?
Цитирай

Бременоста не е болест за да очакваш да започнат симптоми.  Peace Спри да се чудиш и навиваш сама. Изчакай търпеливо и като ти закъснее цикъла /ако закъснее/ си направи тест. Ако не ти се чака, върви и си направи кръвен в АГ-болница.
Цитирай

Кои са тези негативни страни?  Thinking
На авторката още не й е закъсняло, та е нормално да няма симптоми  Crazy
С първата бременност и аз нямах абсолютно никакви. Нищо негативно нямаше в бременността и бебето после  Blush
Цитирай

Не е ненормално да нямаш симптоми на бременност. Не е необходимо просто. Някои твърдят, че трябва задължително да ти се гади (гаденето е свързано с нивата на хормона на бременността), но всъщност нещата са много индивидуални.
Дори има жени, които карат цветна бременност, та и липсата на цикъл не е задължителен симптом.  Wink
Цитирай

Цитат
Нищо негативно не виждам в липсата на гадене, повръщане, главоболие, световъртеж, непоносимост към миризми и т.н.
Аз изкарах една такава прекрасна бременност с единствен симптом растящият ми корем и по някой и друг ритник. Резултатът също е прекрасен Smile
Невито, постоянното четене във форумите ще те побърка. Изчакай си деня на М и пусни тест. До тогава - take it easy, дет се вика.
Цитирай

Бременоста не е болест за да очакваш да започнат симптоми.  Peace Спри да се чудиш и навиваш сама. Изчакай търпеливо и като ти закъснее цикъла /ако закъснее/ си направи тест. Ако не ти се чака, върви и си направи кръвен в АГ-болница.
Peace  Най-точният отговор!
Аз, например, симптоми на бременност нямах  Very Happy . Освен липсата на цикъл и  на апетит съвсем в началото.
Цитирай

Не съм бременна ....  Sad за съжаление
Цитирай

Не съм бременна ....  Sad за съжаление

Е, не се отчайвай! Ще стане! Само не превръщай желанието за бебе във фиксидея! Успокой се и ще видиш, че нещата ще се наредят. Аз минах през периода на чакане всеки месец и едва, когато спрях да мисля за бебето, то си стана  Very Happy ! Не се вманиачавай! Успех!
Цитирай

1-14 от 60 отговора