БРЕМЕННОСТ БЕЗ СИМПТОМИ

  • 28 959
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?КОГА ЗАПОПОЧВАТ НАЙ-РАНО?  newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Възможно е. Може никога да не започнат.
И предвид последната ти тема бременна ли съм, последно бременна ли си все пак или пак ще гадаем?  Simple Smile

П.С. Няма нужда да пишеш с големи букви. Във форумите се приема за крещене и спешност.

# 2
  • Мнения: 61
ok...neznaeh sujelavam za koeto ....ne sum si  pravila testa oshte neznam,shtoto mi kazahte nay rano edin den predi M. nqmam simptomi a taka mi se iska ..... postoqnno sum po forumite i cheta ..... chudq se moje li puk da sum  makar i da nqmam simptomi...dori i ne sa napregneti g1rdite  Sad

# 3
  • Мнения: 39 248
И на кирилица също.

# 4
  • Мнения: 833
ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?КОГА ЗАПОПОЧВАТ НАЙ-РАНО?  newsm78
Да възможно е,през първата ми бременост нямах никакви симптоми,и докрая не се появиха такива.

# 5
  • Мнения: 513
Хвърлих бързо погледче на предишните мнения на авторката и или са бъзик тези теми, или тя си е свалила правилата на форума и ги нарушава под ред, да не изпусне някое - повтарящите се теми, латиницата, главните букви и обиждането на други потребители сме ги отметнали вече. Какво следва?

# 6
  • Мнения: 60
не се ли случва много рядко да няма симптоми? това си има и негативни страни...  newsm78

# 7
  • Мнения: 513
не се ли случва много рядко да няма симптоми? това си има и негативни страни...  newsm78

Аз нямах никакви, чак към третия месец се появиха.
Какви негативни страни има това?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 073
ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?КОГА ЗАПОПОЧВАТ НАЙ-РАНО?  newsm78
Бременоста не е болест за да очакваш да започнат симптоми.  Peace Спри да се чудиш и навиваш сама. Изчакай търпеливо и като ти закъснее цикъла /ако закъснее/ си направи тест. Ако не ти се чака, върви и си направи кръвен в АГ-болница.

# 9
  • Мнения: 27 524
не се ли случва много рядко да няма симптоми? това си има и негативни страни...  newsm78

Кои са тези негативни страни?  Thinking
На авторката още не й е закъсняло, та е нормално да няма симптоми  Crazy
С първата бременност и аз нямах абсолютно никакви. Нищо негативно нямаше в бременността и бебето после  Blush

# 10
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не е ненормално да нямаш симптоми на бременност. Не е необходимо просто. Някои твърдят, че трябва задължително да ти се гади (гаденето е свързано с нивата на хормона на бременността), но всъщност нещата са много индивидуални.
Дори има жени, които карат цветна бременност, та и липсата на цикъл не е задължителен симптом.  Wink

# 11
  • Мнения: 2 038
Цитат
не се ли случва много рядко да няма симптоми? това си има и негативни страни...  newsm78
Нищо негативно не виждам в липсата на гадене, повръщане, главоболие, световъртеж, непоносимост към миризми и т.н.
Аз изкарах една такава прекрасна бременност с единствен симптом растящият ми корем и по някой и друг ритник. Резултатът също е прекрасен Simple Smile
Невито, постоянното четене във форумите ще те побърка. Изчакай си деня на М и пусни тест. До тогава - take it easy, дет се вика.

# 12
  • Мнения: 340
ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?КОГА ЗАПОПОЧВАТ НАЙ-РАНО?  newsm78
Бременоста не е болест за да очакваш да започнат симптоми.  Peace Спри да се чудиш и навиваш сама. Изчакай търпеливо и като ти закъснее цикъла /ако закъснее/ си направи тест. Ако не ти се чака, върви и си направи кръвен в АГ-болница.
Peace  Най-точният отговор!
Аз, например, симптоми на бременност нямах  Grinning . Освен липсата на цикъл и  на апетит съвсем в началото.

# 13
  • Мнения: 61
Не съм бременна ....  Sad за съжаление

# 14
  • Мнения: 340
Не съм бременна ....  Sad за съжаление

Е, не се отчайвай! Ще стане! Само не превръщай желанието за бебе във фиксидея! Успокой се и ще видиш, че нещата ще се наредят. Аз минах през периода на чакане всеки месец и едва, когато спрях да мисля за бебето, то си стана  Grinning ! Не се вманиачавай! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт