«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ѕременност с термин месец...
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 741 отговора

јнкета

—ледващата ни темичка ще е:

(√ласуването приключено: пт, 27 €ну 2012, 13:59)
¬ъведи тво€ глас

Ѕургас

ћнени€: 0
the orange cat добре дошла сред нас   и леко бременеене. » аз ход€ при ƒавидков, и в тази връзка ако се притесн€ваш от зацапването знаеш че по вс€ко едно време може  да му звъннеш  Smile
–ади извини ме за въпроса не съм много на€сно, но папагалите не носеха ли и те н€какви бактерии?! јз така исках папагал преди време, но мъжа ми ми отказа  и ми об€сн€ваше тогава за това че били преносители на хламидии ако не се лъжа, но може да съм в грешка  newsm78
Sunny29  аз говорех профилактично за осцилококцинум, а мисл€ че “ереза пиеше Ѕиозин ћама  Hug
ha-ho после да споделиш дали ви е харесал  Hug
nouvelle_vague аз си ги см€тай май-лесно като мина датата по термин, значи съм вл€зла в следващи€ месец, т.е ако термина ми е 05.07, на 5.02 влизам в пети€ месец, мисл€ че така най-лесно се см€та и не е объркващо, само че тр€бва да ги см€таш като 10 месеца.   Hug
ќх дано си ме разбрала, че така об€сних  35
÷итирай

Sofia

ћнени€: 21
_“ери_ , наистина е много вълнуващо!!! јз ако искате в€рвайте на сън съм се будила поне 3 пъти за ти€ 16 год. брак обл€на в сълзи, че н€кой ми казва че н€ма да се ожен€ за мъжа ми!! newsm78 Ќие също мислехме да повторим момента, но в много по интимен кръг и незнам защо винаги съм си представ€ла този момент, че ще е на брега на океана с много цвет€ и нищо чудно след 3 години да го осъществим за 20 годишнината!!! ѕоне мога да си го пожела€.  newsm21
÷итирай

ћнени€: 23
ћного хубава тема сте отворили - сватбата Smile Ќие се оженихме преди 4год. в сравнително тесен кръг, но пък такъв купон си направихме, страхотна сватба Smile » пак искам! хаха...

the orange cat , добре дошла Smile ”спешна и лека бременност ти жела€! јз не съм имала зацапването, за което ти пишеш... но съм чела, че може да се получи. Ќе знам точно защо...

ѕреди н€колко седмици (3ти мес.) се бо€дисах с безамон€чна бо€, мисл€ че н€ма да има проблем с такава.

ћного хубави рецепти си размен€те тук, направо ми потекоха лигите. ¬ече умирам от глад, но чакам мъжа ми да ме вземе от работа, че в обедната почивка да ходим до лични€ лекар, че и двамата сме болни Sad

ѕри€тен об€д жела€ на всички Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 11
_“ери_ скорошно оздрав€ване!  Hug  огато б€х болна, също пиех  ќсцилококцинум с консултаци€ преди това от ј√- то, но да ¬и кажа не ми помогна!
ha-ho само веднъж съм го пила. „естно да си призна€ съм много пристрастена към този тип лекарства - разтворими  Laughing ѕреди упсарина го н€мах за нищо!  Blushќтносно кръвното кафе, шоколади и пр.  ола Ќе пи€, защото после много  Sick от не€! ѕреди малко отново ми прилоша,и се чуд€ дали да не си ход€ вкъщи.   Tired
zarady добрината ми наистина € има, и за това ми се качват и на главата. —ега в това положение, но кипне ли ми, мога да из€м накой с все дрехите Mr. Green  Whistling Ќо майка ми бие всички рекорди по дразнене, хубавото е , че мъжлето ме успоко€ва, че  #Cussing out  Laughing
»скам и аз папагал  35
¬нимание, докато пишехте, в темата б€ха публикувани 4 нови отговора. не мога да смогна  hahaha
÷итирай

Sofia

ћнени€: 21
pepina_79, направо ти се чуд€ мила, как от вс€ка дума можеш да си измислиш и забол€ване????  ѕапагала живее вече 8-9 години с нас, не излиза никъде, може би тези които са на свобода пренас€т какво ли не. јз лично когато съм хремава съм го пазела да не го зараз€. ј и ти наистина се вкарваш в едни филми. “р€бва да ви сподел€ мами, че аз никога не си мисл€ лоши неща!!! —ъветвам ви и вие по-малко да се притесн€вате.  акто каза ћама –а€- "каквото има да става ще стане", но защо аз да си мисл€ преди да е станало, че ще ми се случи!? ѕозитивизъм е най-доброто лекарство за бебоците ни мами! newsm10
÷итирай

Ѕургас

«наех си че ще ми го кажеш –ади , €вно съм патологичен случай  35
Ќ€ма такова нещо че не съм положително настроена, просто сподел€м и питам, за да знам така ли е или не, а все пак ти казваш че дълги години го гледате и можеш да знаеш нещо повече.
«начи ще насто€вам за папагал още повече. Ѕлагодар€ за инфото
÷итирай

ћнени€: 1 748
Ѕлагорад€ ви момичета за хубавите пожелани€!
» аз като ѕепина съм на тема болести. ѕреди малко €дох пица навън и тр€бваше да € остав€ на една маса, а т€ хартийката по-малка от пицата и вече започнах да си мисл€ са какво ли може да се зараз€ от та€ маса. “а аз като не б€х бременна много се пазех от такива неща, а сега...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 11
ѕреди малко €дох пица навън и тр€бваше да € остав€ на една маса, а т€ хартийката по-малка от пицата и вече започнах да си мисл€ са какво ли може да се зараз€ от та€ маса. “а аз като не б€х бременна много се пазех от такива неща, а сега...
јко искаш ми в€рвай, но си мисл€ същите неща! ƒори като съм вкъщи и пипам тук и там, си ги задавам тези въпроси.
ћами, знам че е рано за покупки, но се натъктах на един примерен списък за покупки. http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=613 ћами, които за втори път ще имат сладурко, имате ли нещо да добавите към него или да махнете? Ќа мен лично много ми хареса, извадила съм си го и според вашите мнени€ ще добав€м или махам . Ѕлагодар€ предварително  love001
÷итирай

ћнени€: 13
«дравейте пак  Party
Ѕлагодар€ за топлото посрещане Hug
ѕепина, звън€х му на ƒавидков за зацапването и той каза,че пон€кога се случва ,много да се паз€ и т.н.. ќтносно това защо се получава съм чела ,че организма "помнел" датата на цикъла и затова около не€ може да има болки и  зацапване,но мен вс€ко такова нещо ме изправ€ на нокти. ooooh!
»нъче воднисто течение имам почти посто€нно ,но знам от при€телки,че и те са имали и е нормално.ѕо принцип е нормално да има течение ,защото влагалището се самопочиства от епителни клетки и разни други микроорганизми и частици.
јз пи€ но шпа , бузколизин и магнерод три пъти на ден и витамини ѕрегнакеър - досега пиех с ‘олиева киселина , а от вчера почна други€ вид с ќмега 3 мастни киселини.
÷итирай

¬. “ърново

ју, много сме активни  Laughing
ƒобре дошла и от мен, the orange cat   bouquet
«а зацапването- с първата ми бременност такова нещо не ми се случи,(набол€ваше ме само), сега с та€-на датата, на ко€то тр€бваше да ми дойде ми зацапа, но само първи€т месец. » аз съм за положителното мислене, н€ма нужда да се паникьосваме от всичко, макар и вс€ка да има склонност като сме 2 в 1  Laughing
«а всички, които обичат животните-присъедин€вам се изц€ло към вас. » аз умирам за животинки! » съм адски състрадателна, не веднъж какво ли не съм прибирала  Laughing  Laughing
ќх, днес и мо€т корем нещо не е на кеф  Mr. Green ѕонабол€ва ме, отвреме на време.  Confused я кажете нош-па-то без рецепта мога ли да си взема?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 36
Ha-ho, благодар€ за позитивните думи, мила. —амо че аз имах друго предвид.  акто и да е!
Ell7, гинекологични€т преглед се прави между 14-16 г.с. освен ако н€маш н€какви оплаквани€, преждевременни раждани€ или аборти. ѕри този преглед се усеща с пръст  пропускливостта на шийката. Ќе е достатъчно само преглед на ”«. јз ще си направ€ този преглед при навършена 15 г.с. само че н€ма да бъде при ј√-то което ми прослед€ва бременността, а при гинеколожката, ко€то ме знае от 16 години. ѕричината да искам такъв преглед е, че след първото раждане горих огромна раничка и сега се притесн€вам доста това да не повли€е.
≈ма08, по принцип медицинската козметика е най-добра. јз лично се чувствам добре със —афорел, но при първата ми бременност ползвах само Ћактацид Ц е тогава н€мах гъби, сега имам. ¬инаги гледам дамските превръзки да са памучни Ц обаче от памук до памук. “е и ѕаломита имат памучни, ама са отвратителни. —поред мен тр€бва да абсорбират хубаво секрета, тъй като иначе много мокри и става свърталище на кво ли не. —ега ползвам едни на Everyday Ц 36 бр плюс 20 бр гратис и едни на Always Ц 50 бр лилава кути€. ѕо съм доволна то първите. ќтделно си направих лечение, предписано от лекар€.  огато имам дискомфорт се мацвам и с клотримазол крем.
ј бе “ери, а бе мила, като кашл€ш и стават контракции. »мах една при€телка, ко€то имаше астма ли кво така и не се разбра, обаче милата ц€лата бременност си беше вкъщи или в болница за задържане. ¬нимавайте какви сиропи пиете Ц не тр€бва да бъдат силно отхрачващи. Ќапр. “усавита пак има отхрачващ ефект, но по-слаб. јз јлекс го спр€х от ноември и добре че го спр€х, защото от 2 ноември до 20 дек б€ха във варицела. Ќали се сещата, че можеше сега да не съм до вас.
–али, кураж мила. ѕовечко ще полежаваш обаче. ÷елувки.
’ахаха, ѕепина, много ме развесели.  newsm62
ћимка, благодар€ newsm03
ƒобре дошла при нас, orange cat, леко бременеене и  smile3504

ћомичета вие как спите? јз току се събуд€ и не мога да засп€ доста време.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 36
ќх, днес и мо€т корем нещо не е на кеф  Mr. Green ѕонабол€ва ме, отвреме на време.  Confused я кажете нош-па-то без рецепта мога ли да си взема?
ќт кварталната аптека взимам дори дуфастон без рецепта, че е заприличала на баница.
јз купувам но шпа без рецепта
÷итирай

Ѕургас

¬ъобще не мога да сп€ нощем –а€ , буд€ се по 5-6 пъти, корема ми натежава като легна настрани, и см€там да си куп€ от онези продълговатите възглавници за бременни, н€кой ползвал ли е и ако да , нека сподели удобни ли са и дали си заслужават парите  Thinking
÷итирай

Sofia

ћнени€: 233
ƒевойки, излезна ми резултата от Ѕ’— - "¬аши€т риск за болест на ƒј”Ќ е 1 от 1200 бременни", това май е добър резултат, а newsm78
÷итирай

Ѕургас

честито Laty, повече от добър си е  Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 741 отговора