Изследване с Доплер?

  • 7 571
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
zdravejte na vsi4ki  nastoja6ti  i bude6ti mami.  Bremenna sum  v  30 sedmica.sled  kato  me pregledaha  na videozon kazaha, 4e beb4eto   e po -malko po tehnite standarti 7,3 sm diametur  na  glavi4kata i iskat da  mi napraviat izsledvane  s  dopler.  Sad molia,  ako niakoi e prejivial pododbno ne6to  da spodeli...   ujasno  se strahuvam  i sum pritesnena  da ne se naloji  ne6to  pospe6nost da mi praviat ,ako ne beb4o polu4ava   dostatu4no  hranitelni ve6testva ot placentata.  predvaritelno blagodaria.   v na4aloto na drugata sedmica  6te  e   izsledvaneto. 

Последна редакция: чт, 05 яну 2006, 09:46 от Аурелия

# 1
Понеже никой не ти отговаря ти давам два линка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43125.msg804657#msg804657
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4334.0
Не са ми правили такова изследване и незнам какво е усещането Rolling Eyes
Надявам се при теб всичко да е наред Praynig
Ако пишеш на кирилица ще получиш повече отговори, това е само съвет Simple Smile

# 2
  • Мнения: 878
ne se pritesnjavai ,izmervaneto s aparat na Dopler e absolutno bezbolezneno.Pravi se kato EKG ili izmervane na kruvnoto vzeti zaedno ,no se sluchat tonovete na kruvonosnite sudove i se gledat grafikite im.Ama naistina nishto osobeno.
  bouquet Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
Както jujolinka ти е казала въобще не е страшно. Ти дори може и да не разбереш, освен ако не ти пуснат да чуеш сърчицето как тупка Simple Smile Уреда е съвсем същия като егограф, но има нещо като допълнителна функция следене на сърдечния поток и следене на сърчицето Simple Smile Бъди спокойна, безболезнено е

# 4
  • Мнения: 46 508
.... Уреда е съвсем същия като егограф, но има нещо като допълнителна функция следене на сърдечния поток и следене на сърчицето Simple Smile Бъди спокойна, безболезнено е

Точно! Моя лекар имаше към ехографа доплер. Гледаше ме всеки път и с него, просто друг накрайник  Wink
Успех!  Grinning

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Както jujolinka ти е казала въобще не е страшно. Ти дори може и да не разбереш, освен ако не ти пуснат да чуеш сърчицето как тупка Simple Smile Уреда е съвсем същия като егограф, но има нещо като допълнителна функция следене на сърдечния поток и следене на сърчицето Simple Smile Бъди спокойна, безболезнено е
newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 212
Не се притеснявай!!! Wink  Успех! newsm03

# 7
  • Мнения: 7 430
Да те успокоя и аз Wink
При мен беше същото - казаха ми, че е малко и т.н. и аз като теб много се притеснявах, но само си останах с притесненията.
Успокой се и не се притеснявай - тогава ми казаха да наблегна на месо, мляко и кашкавал newsm78

Късмет Hug

# 8
  • Мнения: 28
Много благодаря  на всички момичета, които ми отговориха.Надявам се всичко да е наред . Здраве и късмет през Новата година за всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт