Сутиен с предно закопчаване?

  • 5 809
  • 34
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Миналата седмица като си избирах сутиен, продавачката ми предложи сутиен с предно закопчаване.
Обаче аз такъв не съм имала и не бях сигурна дали ще ми е удобен и няма ли да се разкопчава.

Споделете лични впечатления, ако имате такъв, че понякога докато се закопчея отзад и полудявам.  ooooh!

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз ги харесвам, удобни са. newsm10 Не се разкопчават, няма страшно.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 630
И на мен са ми много удобни.

# 3
  • Мнения: 5 790
Аз също ползвам такива от доста време и са удобни, не са се откопчявали. Обаче имам един, на който закопчалката ми убива и затова не го нося. Но пък всички други са ми ОК.

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Имам такива и са ми много удобни..............а сега при кърменето са направо незаменими Wink

# 5
  • Мнения: 191
завъси от модела аз имах един който постоянно се разкопчаваше но пак ти казвам зависи от модела

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
...Обаче имам един, на който закопчалката ми убива и затова не го нося.

А! Ето от това се притеснявам аз!  Thinking
Щото понякога банелите ми натриват, та си помислих, че и закопчаването отпред може да е същия проблем...   newsm78

# 7
  • Мнения: 5 790
...Обаче имам един, на който закопчалката ми убива и затова не го нося.

А! Ето от това се притеснявам аз!  Thinking
Щото понякога банелите ми натриват, та си помислих, че и закопчаването отпред може да е същия проблем...   newsm78

Ами докато не си купиш, не можеш да разбереш дали ще те убива!  Laughing  Аз имам 5-6 такива и само 1 ме убива, така че шансът да попаднеш на "убиващ" май не е много голям /поне по мои изчисления/.

# 8
  • Мнения: 1 793
и аз съм доволна от сутиените с предно закопчаване. много са ми удобни. дори се усещам,  че все повече започвам да ги харесвам Wink Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 410
Аз имам много такива и не ми се разкопчават, нито ме убиват. Много са ми удобни.

# 10
  • Мнения: 1 558
 И аз съм имала и ми бяха много удобни!

# 11
  • Мнения: 3 777
Много удобни и придават друг вид на гърдите.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
I аз имам няколко такива, само единият ми убива Rolling Eyes

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Много удобни и придават друг вид на гърдите.

Какъв?  Crazy

# 14
  • Мнения: 6 155
Много удобни и придават друг вид на гърдите.

Какъв?  Crazy

Неузнаваем  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт