iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 5

  • 29 588
  • 727
  •   2
Отговори

Анкета

Ще започнат ли връзка Али Ихсан и Ясемин?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 05 фев 2012, 21:37
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 11


                                                

              
 
Иффет е младо момиче което живее в един от старите квартали на Истанбул,заедно с баща си и сестра си.Баща и е консервативен човек,който държи на честността и затова я държи изкъсо.Но въпреки страха от баща си,тя успява да се среща тайно с таксиметровия шофьор Джемил,в който е влюбена до полуда.Джемил е луда глава с хулигански дух и  не взима на сериозно мечтите на Иффет  за брак изтъквайки причината че няма пари.За да осъществи мечтата си,Иффет започва работа като прислужничка в имота на Али Ихсан Емироолу големия притежател на холдингово дружество за производство на текстил.От друга страна най близката и приятелка Бетюл успява да скрие от всички тайната си че е влюбена в Джемил и е готова на всичко за да го спечели.Иффет изтърпява всички трудности и препятствия,само за да може да създаде едно щастливо семейство с мъжа когото обича,но мечтите и ще бъдат съсипани от човека на когото най много се е  доверявала и вярвала.
 



всяка събота от 20:00 часа по Star TV



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ В:
www.elit-bg.com;www.DMCA-removal-from-Google


ПРЕВОД:КЛЮКАРКА




ЕПИЗОДИТЕ НА ТУРСКИ:
http://www.diziizle24.com/diziler/iffet-dizisi.html
http://www.ddizi.com/diziler/892/iffet
http://diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&part=15126



В ролите



 
Deniz Cakir(Иффет)Дата на раждане: 31.12.1981
Месторождение: Анкара, Турция, Зодия: Козирог
Биография: Тя е кино и телевизионна актриса и известен турски модел-манекен. Учи в държавната театрална консерватория и след дипломирането се мести в Инстанбул. По време на следването си е участвала в радио реклама. Първото й телевизионно участие е през 2004 г. в сериала "Ако жената поиска". Година по-късно се снима в сагата "Любов между двама". Става популярна именно след участието си в сериала "Листопад" след сериала печели награда за "Поддържаща главна женска роля" следа участие във филма "Kako si" след излъчването му според нея получава незаслужено още една награда. Дениз получава многобройни предложения за участия във филми, но приема да участва във филма "40" който според режисьора му е писан само а нея (лично мен ме заинтругува и мисля да го потърся). През 2009 участва в постановка по Уилям Шекспир. По-късно участва заедно с Йозджан Дениз (много известен певец) във филма "А после" като песента към филма ( в която припява и тя) изненадва всички и дори от един сайт с изнсли информация, че това е най-сваляната турска песен за годината. Най-голямото й хоби е фотографията, има няколко изложби. Танцува добре фламенко. Харесва Джони Деп, любимите й цветове са: черно, зелено и лилаво, не пуши, обича дрехи стил "80тте"

[
Ibrahim Celikkol  (Cemil) е бил баскетболист, играел е в Младежкия национален отбор по баскетбол в Турция, но получава травма поради която спира да тренира и да играе. Следва кариера на професионален модел, но се запознава с Осман Сънав (супер известен режисьор) който до такава степен му промива мозъка, че нашето момче започва да учи актьорско майсторство. На шега отива на кастинг за една роля на комисар, одобряват го и от там започва кариерата му на актьор, през 2008 в сериала Парс Наркотерор, следва участие в  МАТ през 2009, в Карадалар през 2010г, Острият нож през 2010 и Иффет през 2011.Роден е на 14.02.1982г. Свързват го с коя ли не красавица.


Mahir Gunsiray  (Ali Ihsan Ersoy) е син на много известен музикант, но той става известен с многобройните си участия в страшно много театрални постановки, режисьор на много сериали и филми, преподава актьорско майсторство.
Участва в : iFFET -2011; Hanimin Ciftligi - 2011 ; Gul Dunya - 2009 ; Aynadaki Dusman-2009 ;
Bicak Sirti - 2008 ; Mahser- 2007 ; Gitmek - 2007 ; Kaybolan Yillar - 2006
Роден на 10.08.1960 женен е от 10 години за известна театрална актриса

[
Mehmet Çevik(Ахмет)

Birsen Dürülü(Асуман)

Melike Güner(Бетюл)

Zuhal Olcay(Дилек)





ТЕМА 1  ТЕМА 2  ТЕМА 3  ТЕМА 4

Последна редакция: нд, 22 яну 2012, 00:48 от lisanka1

# 1
  • Мнения: 0
Новата тема е оформена повече от прекрасно  bouquet Hug

# 2
  • Мнения: 12 719
Честита темичка, благодаря   Hug

# 3
  • Мнения: 11
иффет я взеха на работа

серпил й помогна

ясем-мн крайно решение за развод взехте,помислете .
али-аз обичам ифф,но ме излъга,не мога да й простя
ясем-тр да говорите,не трябва да я губите
али-благодаря

# 4
  • Мнения: 11
али-къде си,
иф-работя при серп
али-може ли да говорим
иф-ок,кога
али-веднага
иф-ок

иф-дано да с есдобрим

# 5
  • Мнения: 12 719
Нил май избяга от болницата  Shocked Shocked Shocked

# 6
  • Мнения: 167
Ох, ама как си я накиприла самооо Party - да ни е сладка раздумката Hug

# 7
  • Мнения: 0
Да дано да се сдобрят ,но тъкмо когато това се случи Дилек ще се обади на А.И и ще му каже за вилата Crossing Armsестествено всичко ще е от нейната гледана точка!!!!Или може и да греша ,може Дилек да разбере за отвличането все пак стола си стоеше с тиксото нали newsm78

# 8
  • Мнения: 11
Ох, ама как си я накиприла самооо Party - да ни е сладка раздумката Hug
гледах да не е мн натруфена Laughing

дано си и изкарваме разтоварващо тук  Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 11
аз не вярвам толкова бързо да се сдобрят,ще ни държат в напрежение.нали трябва да има тръпка
Но се надявам все пак да се сдобрят и да има БЕБЕ Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 11
и си мисля ,че Ерхан ще се залюби с кака ни Бетюл
дано,тъкмо и 2та се промениха,дано са щастливи и те най-накрая  Heart Eyes Grinning

# 11
  • Мнения: 12 719
Свърши   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 12
  • Мнения: 11
дил-мн си щастлив
али-да,ще се видя с иффет
дил-тогава ще я питаш за джемил и къщата Sick

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
И аз вече не вярвам да е бързо сдобряването... Иф трябва да се окаже бременна и затова ще има интрижка и тогава някъде ...

Благодаря за новото ни местообитание!  Simple Smile
Лис, благодаря за ефирния превод!   bouquet
Аз си сипвам чаша ч. винце, че много се изтощих докато сложа катинара на старата ни тема. ooooh!   Laughing

# 14
  • Мнения: 0
дил-мн си щастлив
али-да,ще се видя с иффет
дил-тогава ще я питаш за джемил и къщата Sick

 #2gunfire #2gunfire Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт