Високо-Мазнинна Ниско-Въглехидратна Диета - 5 част

  • 67 043
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 645
Момичета извинявайте,но просто не се стърпях ,и искам да ви попитам;
Тази НВД ,да няма случайно и други разновидности newsm78,защото аз имам книга(старичка е )която се казва Ниско Въглехидратна Диета,и съм отслабвала само чрез нея.
Но.........в моят вариант не са разрешени ;
 - никакви плодове
 - никакви сирена(може само 100гр кашкавал) и млека
- от зеленчуците,само маруля и краставица
- олиото е разрешено
ами това се сещам за в момента,

# 61
  • sofia
  • Мнения: 8 933
НВД-то има много разновидности. Аткинс е НВД.
Основното е малко въглехидрати. Останалото са детайли, които всеки сглобява за себе си. Как ще комбинираш храните, кога какво ще приемаш, каква физическа активност имаш.
И аз скоро в библиотеката на майка ми изрових една книга от сръбски доктор (издадена 1985), която абсолютно потвърждава ВМ-НВД и ползите от нея.

# 62
  • Мнения: 5 873
Здравейте и от мен!Вече 5-ти ден съм на НВД и съм страшно доволна!Хапвам си, не съм сърдита на целия свят и дори отслабвам!Мноооооооого  се кефя. newsm44И най-важното е, че постоянния глад изчезна. Чудо! smile3521Поздрави на всички.  Two Hearts

# 63
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
хранили ли сте се така по време на бременност?

# 64
  • Мнения: 5 873
Аз лично не съм, просто защото не бях чувала за НВД.Но не виждам с какво може да навреди. Laughing

# 65
  • Мнения: 3 211
От 3 дни и аз се присъединих към вашия отбор.
Имам да свалям 5-6кг.
Имам питанка: кога се забелязва някакъв ефект?

# 66
  • Мнения: 150
хранили ли сте се така по време на бременност?


аз ли4но смятам 4е не е много редно през бременеенето да се прави таз диета. тогава е важно да има баласирано хранене и да няма риск 4е бебето 6те бъде ли6ено от не6то. ама мамите-специалисти да си кажат думата. отиди в сейта на Галя и там питай. беб4е ли се о4ертава . поздравления и леко бременеене ако е така  bouquet

# 67
  • Мнения: 903
Мисля, че е опасно по време на бременност. Може само да се ограничи хляба и сладкото, но не да се спрат. Бебо има нужда от всички видове хранителни групи.
На мен много ми действа НВД, но за съжаление в момента нямам финансовата възможност да се храня само с месо и салатки, но  при първа възможност почвам. Там е истината, няма глад и килограмите се топят. Препоръчвам горещо на всички.

# 68
  • Мнения: 206
Там е истината, няма глад и килограмите се топят.

Факт.


Препоръчвам горещо на всички.

Аз също... Hug

# 69
  • Мнения: 5 873
Може само да се ограничи хляба и сладкото, но не да се спрат. Бебо има нужда от всички видове хранителни групи.

Напълно съм съгласна.Говорим за нисковъглехидратна,а не безвъглехидратна диета. Wink

# 70
  • Мнения: 217
Може ли един въпрос.Нещо тая диета не ми вдъхва много доверие,доколкото разбрах намаляват се плодовете,увели4ават се месото,яйцата,ако е така не мисля 4е е много правилно и полезно ,и не мислите ли 4е това се разпространява заради намалената консумация на месо и яйца ,около паниката за  пти4ия грип.Поправете ме ако греша. Thinking

# 71
  • Мнения: 4 187
Може ли един въпрос.Нещо тая диета не ми вдъхва много доверие,доколкото разбрах намаляват се плодовете,увели4ават се месото,яйцата,ако е така не мисля 4е е много правилно и полезно ,и не мислите ли 4е това се разпространява заради намалената консумация на месо и яйца ,около паниката за  пти4ия грип.Поправете ме ако греша. Thinking


Грешиш  Naughty! Този режим на харнене е популяризиран преди 25 години, тогава едва ли са имали и идея , какво е това птичи грип ! Не ми се обяснявя какъв е принципа на хранене, може да прочетеш тук там.
Както плодо и гладолечението,  имат противници и привърженици, така и Аткинс, НВД, ВМНВД или както искаш го наречи също !

# 72
  • Мнения: 5 873
не мислите ли 4е това се разпространява заради намалената консумация на месо и яйца ,около паниката за пти4ия грип.
Не.
 Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 217
Дано да е така PeaceЕ в такъв слу4ай успех ! Grinning

# 74
  • Мнения: 46 492
Може ли един въпрос.Нещо тая диета не ми вдъхва много доверие,доколкото разбрах намаляват се плодовете,увели4ават се месото,яйцата,ако е така не мисля 4е е много правилно и полезно ,и не мислите ли 4е това се разпространява заради намалената консумация на месо и яйца ,около паниката за  пти4ия грип.Поправете ме ако греша. Thinking

Не ме интересува, знам само, че това беше единствената диета, с която без лишения свалих 14 кг. за 3 месеца  Hug
Скоро май ще се връщам на нея, единствения ми проблем е, че не обичам месо, а при нея няма как, затова все отлагам  Confused

Няма нищо общо с птичия грип, тя е многооо стара и ефективна, повечето холивудски звезди са точно на нея цял живот  Peace

Общи условия

Активация на акаунт